Son 30 gün içerisinde 253 profil ziyareti var

Adres

Mecidiye mah. Eskibahçe sok No: 9/1 Ortaköy, Beşiktaş , İstanbul
Emel Güler Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Randevu

Homeopati

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Emel Güler Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olup ,aynı üniversiteden genel cerrahi bölümünden uzmanlığını almıştır. Medipol Üniversitesinde ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Anal Fissür
 • Perianal Abse
 • Kıl Dönmesi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Medipol Üniversitesi, Homeopati Eğitim Programı (2016-2017)
 • Homeopati Derneği, Eğitim programı ( 2011-2013)
 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Uzmanlığı, (1996-2002)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Hizmetler

Başlıca Hizmetler

Randevu


Mecidiye mah. Eskibahçe sok No: 9/1 Ortaköy, İstanbul

Emel Güler Muayenehanesi

Diğer Hizmetler

Homeopati


Mecidiye mah. Eskibahçe sok No: 9/1 Ortaköy, İstanbul

Emel Güler Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
F
Konum: Emel Güler Muayenehanesi Homeopati

Emel hanımı bir başka doktorun tavsiyesi sayesinde tanıdım. İyiki tanımısşım diyorum çünkü; haftada bir hastalanan, zaman zaman hastaneye yatan ilaç üstüne ilaç alan bir oğlum var (altı aylıktan itibaren allerjik astım tedavisi gören gören bir çocuk .Şuan 4 yaşında). Allerji doktorundan, endokrinine, diyetisyenine kadar gitmediğim bir bölüm kalmadı. Biz hemoapati için aile doktorumuzun tavsiyesi üzerine gittik. Gittiğimizde oğlumun burnu akıyor ciğerler dolu ve hava alıyordu verdiği hemoapati ilacı sayasinde birbuçuk günde tüm şikayetler geçti ve ilaç kullanmayı bıraktık.
Yaklaşık iki aydır hemoapati ilacı dışında hiç bir sey kullanmayan oğlum çok sağlıklı ve tedavimiz devam ediyor, ben inanıyorum ki Allerjik astımı da tamamen bitecek. Benim için Dr güven duymak önemli Emel Hanım hastasıyla çok iyi iletişim kuran, onlar için canı gönülden yardım etmeye çalışan ve elinden gelen her şeyi yapan çok iyi bir doktor ve herkese tavsiye ederim.


E
Konum: başka bir yer Genel Cerrahi Randevusu

3-4sene çektiğim kıl dönmesi rahatsızlığımı çok rahat bir şekilde ameliyat ederek beni bu dertten kurtardı gerek ameliyat önce gerek ameliyat sonrası hasta doktor ilişki çok üst düzey ve kaliteli bir insan ve doktordur ameliyattan sonra ciddi tedavi sürecinde bırakın can acımasını en ufak bir sızlama bile hissetmedim gerçekten Dr Emel hanımı tercih ettiğim için çok mutluyum ameliyatın üstünden 1yıl geçti ve kontroller dışında bir an bile hiç bir sıkıntı yaşamadım


G

Emel Hanım'ı yaklaşık 4 yıl önce tanıdım.Omuzum kırıldığı dönemde hem uyku problemi hem de psikolojik olarak problemler yaşıyordum.Bir fizyoterapistim kendisinin bu tarz problemler yaşadığı dönemde kendisiyle tanıştığını ve çok memnun kaldığını söyledi, tavsiye etti.Kendisiyle tanıştıktan sonra bu tavsiyesinin çok yerinde olduğunu gördüm.Öncelikle kendisinin çok güzel bir enerjisi var.Bir de bir doktordan ziyade beni dinleyen bir arkadaş gibi davranıyor.Günümüzde genelde doktorların ekrana bakıp hastayla göz teması dahi kurmayan, sadece kimyasal ilaç tavsiye ettiğini düşündüğümüzde Emel Hanım bu homeopatik ve bitkisel ilaç tedavisiyle, sizin hem fiziksel hem biyolojik ve hem de psikolojik özelliklerinizi ve geçmişinizde yaşadığınız problemleri de dinleyerek size yalnız o anlık probleme değil bütüncül tedavi mantığıyla yaklaşmaktadır.Tedavisinde verdiği ilaçların takibini saat gözetmeksizin yapması ve her an size yardım edebilecek durumda hissettirmesiyle de farklı bir insandır.Tabi ki aldığım tedavilerden olumlu sonuçlar elde ettim.Çünkü verdiği ilaçlar anlık ve baskılayıcı değil, tedavi edici niteliktedir.Bu tedavim sonuçlandı.Ama ihtiyaç duyduğum farklı tedaviler de almaya devam ediyorum.Kendisine herşey için teşekkür ederim.İyi ki var.


S

Biz çok memnun kaldık Emel Hanım'dan.Görümcemin ayağında yaralar vardı, bayağı rahatsızdı.Alternatif tıp uygulandı.Yaralarını pansuman yaptı.İki ayağında diz altından bileğine kadar yaralar vardı ve ayak tırnakları çok rahatsızdı.Büyük baş parmak tırnaklarını çekti,yaralara da pansuman yaptı.Hatta bir pedikürcü istedik.Onun için de yönlendirdi.Çok yardımcı oldu bize,çok sevdik,çok cici bir doktor.Görümcemi çok sevdi,o ne derse onu yaptı .Ağrılı, sabaha kadar uyuyamadığı geceleri oldu, buna bitkisel ilaç tedavisi uyguladı.Görümcem normalde doktora gitmez,doktor korkusu vardı,kendi kendini tedavi etmeye çalışır ama Emel Hanım'da korkularını yendi.Görümcemin yaraları iyileşti, kendini toparladı.Geldiğinde yürüyemezken şimdi yürüyebiliyor.Emel Hanım'la kendileriyle kalmayıp hocalarına da resmini çekip gösterdi görümcemin.


Konum: Emel Güler Muayenehanesi Batık Tırnak Tedavisi

Benim için ve pek çok hasta için Dr güven duymak önemli . Tırnak batması problemi ile uzun süre mücadele edip net bir sonuca ulaşamamıştım . Dr Emel Hanımın yumuşak ses tonu ve hastayı rahatlatıcı ve güven verici konuşması ile tırnak batığı operasyonu geçirdim . Çok kısa bir süre içerisinde sağlığıma kavuştum .Operasyon sırasında ve sonrasında da hasta ile ilgilenmesi ve takibi beni çok mutlu etmişti . Her hasta özeldir .Dr Emel hanım çok naif ve duyarlıdır . Tırnak batmanız varsa çekinmeden gidebileceğiniz tek adres . Sonsuz teşekkürler .


E

Ben Emel hocaya çok uzun yıllardır gidiyorum. Ben çok memnunum.Emel Hanım haricinde farklı doktorlara da gittim.Onlar da ilgilendiler ama Emel hocam hem çok ilgili hem de hastasını psikolojik açıdan çok rahatlatan bir doktor .Ben 6 ayda bir ve yılda 1 meme kontrolüne gidiyorum ve uzun yıllardır devam ediyorum.Açıkçası gittiğim doktorlar arasında beni tatmin eden,gereken ilgi açısından ve kafamda hiç bir şekilde soru işareti bırakmıyor.Gayet memnunum.


F

Doktor Emel Güler mesleğini severek yapan ,hastalarıyla ilgli ve doğru teşhisler yapıp,tedavi süreçlerini tamamlayan bir hekimdir.Çocuğum için ve kendim için kendisine tedavi için gittiğimde ikimiz için de doğru tedavi uygulayarak iyileşmemizi sağlamıştır.Ben homeopati için gittim.Tavsiye ediyorum ihtiyacı olanlara.Kendisi tedavi sonrasında da başka arkadaşlarıma önerdiğim bir doktordur.Kızımda kronik olarak bronşit rahatsızlığı vardı.Homeopati ilaçlarıyla tamamen tedavi edildi.


F

Benim kafamda şişkinlikler oluyordu.Bu süreçte ben Emel Hanım'la tanıştım.Emel Hanım baktı,çok ilgilendi.Bu beni çok şaşırttı.Çünkü;psikolojik olarak hastaneye gittiğimde doktorun normal şekilde ilaç yazması gerekirken Emel Hanım ilaç yazmayı tercih etmemesi çünkü kendisi doğal yönden iyileşmesi yönündeydi.Bu beni şaşırttı ve birkaç gün sonrada dediği gerçekten oldu.Kendi kendine iyileşti.Emel Hanım doğal yöntemlerle iyileşmeyi daha çok tercih ediyor ve bunu gördükten sonra güvenim oluştu kendilerine ve tabiki Emel Hanım'ı tercih eder oldum .İnsan olarak çok iyi br insan.


Ö

Doktor Emel Hoca'yı yaklaşık 15 yıldır tanıyorum. İyi bir genel cerrah kendisi.İnsani ilişkileri ve tıp alanındaki uzmanlığıyla gönlümüzü fetheden harika bir hocadır.Hemoroid tedavisi oldum ilaç tedavisi olarak ama diğer arkadaşım ameliyat oldu.Çok başarılı tedavi süreci geçirdik ikimiz de. Kendisine iş ve mesleki hayatında başarılar diliyorum.


T

Emel Hanım hastasıyla çok iyi iletişim kuran,onlar için canı gönülden yardım etmeye çalışan ve elinden gelen her şeyi yapan çok iyi bir doktor.Hastasına ve mesleğine saygılı,insan ilişkileri çok iyi bir doktor.Genel cerrahi alanında ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.Kız kardeşim ve erkek kardeşim hastası oldular.Kız kardeşim hemoroid için gitti ve ameliyat etti .Ameliyat öncesi ve sonrası hala takipleri devam ediyor.İletişimini hiç kesmedi.Kendisine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Emel Güler Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olup ,aynı üniversiteden genel cerrahi bölümünden uzmanlığını almıştır. Medipol Üniversitesinde ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Anal Fissür
 • Perianal Abse
 • Kıl Dönmesi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Medipol Üniversitesi, Homeopati Eğitim Programı (2016-2017)
 • Homeopati Derneği, Eğitim programı ( 2011-2013)
 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Uzmanlığı, (1996-2002)
Tümünü göster

Deneyimler

 • Emel Güler Muayenehanesi ( 2018- )
 • İstanbul Tıp Merkezi ( 2011- 2018 )
 • Acıbadem Maslak Hastanesi ( 2009- 2011 )
Tümünü göster

Fotoğraflar