Adres

Pınartepe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:8, Beylikdüzü
Beylikdüzü Devlet Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

EĞİTİMİ : İlköğrenim Mehmet Karamancı İlk Öğretim Okulu, 1982-1992 Orta öğrenim Bostancı Ortaokulu, 1992-1995 Lise B...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Beyin Tümörleri
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
56 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D

Benim yaklaşik üç yıldır bel fıtığı ağrılerım vardı.Doktara gittim rötgen çektırdım rötgende bel fıtığmın büyük olduğunu söyledi. Sonrasında danayanılmaz ağrılarım başladı sol bacağımın üzerine basamıyor ağrısından geceleri uyuyamıyordum.Eve anbulans çağırdım güçlükle beylikdüzü devlet hastanesi acil bölümünde ağağrıkesiciler yapıldı ona rağmen ağrılarım geçmedi.Eşimin kız kardeşi Dr.Emrah beyden randevu aldı .Emrah bey benim emarımı bakınca acil ameliyat olmalısın ben ilk başda tereddüt ettim Emrah bey bütün açiklamaları anlaşilir ilgili bir şekilde anlattı beni ikna etti.Emrah bey bana o güveni verdi.Hastaneye yatışımı verdi tahlileri yaptık 25/7/2019'da sabah ameliyat oldum.İyikide olmuşum Allah iyiki de Emrah beyi karşıma çıkardı.Üzerinden bir hafta geçti hiç ağrım kalmadı normal hayatıma geri döndüm allah Dr.Emrah beyden razı olsun başımızdan eksik etmesin yolu her daim açık olsun .Gözünüz kapalı Emrah beye güvenebilirsiniz.Derya can


U
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi

sağ elimde uyuşma şikayeti ile Emrah beye gittim elimdeki uyuşma zaman zaman ağrı ve his kaybına yol açıyordu Emrah bey benden emg istedi ve bende çektirip sonuçları kendisine gösterdim ameliyat olmam gerektiğini söyledi bende kabul etim aynı gün içinde ameliyat oldum çok şükür elimdeki uyuşma geçti hiçbir şikayetim kalmadı kendisine ilgisi alakası ve yaptığı her şey için teşekkür ederim


M
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Boyun Fıtığı Ameliyatı

Benim yaklasik olarak 1 yildir siddetli boyun sirt bas agrim ve sol elimde uyusma vardi randevu alarak emrah beye gittim.benden mr istedi ve mr sonucunda boynumda fitik oldugunu ve ameliyat olmam gerektigini soyledi bana bende karar verip ameliyati oldum.suan 30gun oldu ve agrilarim ve kolumdaki uyusukluk gecti kendisine cok tesekkur ediyorum basarilarinin devamini diliyorum...gözünüz kapalı güvene bilirsiniz.FATMA Cömert.


Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Bel fıtığı ameliyatı

Sayın emrah hocama şiddetli bel ağrısı ve fıtık patlması sonucu gittim artık ayağımın üstüne basamıyordum bile . Sağolsun emrah hocam hemen teşhisi koydu ve ameliyat günü aldık. Normalde ameliyat son çare olarak düşünüyordum hep başka tedavi yöntemi varmıdır diye araştırıyordum. Ama emrah hocamızın hastaaını motivesi hastalığı hastasına remen okuması ve yapılmasıngerekenler hakkında o kadar açıklayıcı bir anlatım içerisinde bulunuyorki o an ameliyat kararını veriyorsunuz. Şuan ameliyat olalı 2 gün oldu evdeyim. Bacak ağrılar tamamen geçmiş durumda ameliyat ağrıları dışında vucudumu fiziksel olarak etkile ek bir ağrım yok kendisine çok teşekkür eder ve meslek hayatında en iyi yerlerde olmasını temenni ederim.
Hastası Hasan ŞİMŞEK


Y
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Belimdeki fıtıktan dolayı yoğun bacak ağrıları çekiyordum bi gün akşama doğru bacağım tutulu kaldı doktoruna gittim kendi doktorum izinine ayrılacağı için beni Emrah beye yönlendirdi Emrah bey fıtık sol tarafta fakat sağ tarafa ağrı yaptığı için ameliyattan sonra ağrının geçeceğine garanti veremeyeceğini söyledi ve o gece hastaneye yatışımı yaptırdı ertesi gün ameliyata aldı ameliyat güzel geçti ve garanti vermemesine rağmen bacağımdaki ağrı geçti ameliyat yerim hiç ağrımıyo sadece ameliyattan dolayı çok az bi acı var onun haricinde herhangi bir ağrım yok ameliyattan çok memnun kaldım Emrah beye çok teşekkür ederim ellerinize sağlık.
YILMAZ BOZACI


S
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi belfitigi

Eşimin belfitigi vardı çok kötüydü yuruyemiyordu üç dakika yuruse besdaki oturmak zorunda kalıyordu emrah beyle tanıştık hemen ameliyat dedi hemde ertesi günü ameliyat etti aylar haftalar sürmedi beklemek çok memnun kaldık emrah beyden böyle rahatsızlığı olanlarda tavsiye edebilirim eşim suan çok iyi teşekkür emramrabey.


A
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Boyun fitigi

Benim yaklasik olarak 3 yildir siddetli boyun sirt bas agrim ve sol elimde uyusma vardi randevu alarak emrah beye  gittim.benden mr istedi ve mr sonucunda boynumda fitik oldugunu ve ameliyat olmam gerektigini soyledi bana bende karar verip ameliyati oldum.suan 15 gun oldu ve agrilarim ve kolumdaki uyusukluk gecti kendisine cok tesekkur ediyorum basarilarinin devamini diliyorum.


Ö
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Merhaba, ben Nedim BAŞARAN. 66 yaşındayım. Yaklaşık 40 yıldır bel ağrısı çekmekteyim. Doktor Emrah KANTARCIOĞLU ile eşimin bir arkadaşının vasıtasıyla tanıştık. Beylikdüzü Devlet Hastanesi'nde MR tetkiklerimizden sonra beni ameliyata ikna etti. Daha sonra hızlı bir şekilde tahlillerimizi yaptırarak beni ameliyata hazırladı. 05.07.2019 tarihinde 4 saat süren başarılı bir operasyonla beni sağlığıma kavuşturdu. Şu anda nekahat dönemindeyim ve hızla iyileşiyorum. Yaptığı başarIlı ameliyatla beni sağlığıma kavuşturan Doktor Emrah KANTARCIOĞLU ve değerli çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekkürler ederim. Allah böyle başarılı doktorları başımızdan eksik etmesin. Saygılarımla. Nedim BAŞARAN.


S
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Boyun Fıtığı Ameliyatı

Esimde 25 gun once baslayan şiddetli agrılar bizi emrah hocamla tesadüf randevu sistemiyle tanışmamıza vesile oldu.beylikdüzü devlet hastanesinde.yanımızda götürdüğümüz mr cd sine bakıp ameliyatın şart olduğunu ve başka türlü ağrıların geçmeyeceğini o kadar güzel yumuşak bir dille anlattıkı o anda ameliyata karar verdik. Tetkikler sonucu haataneye yattı ve kendini emrah hocamın ellerine teslim etti. 16.07.2019 da ameliyat 17.07.2019 da hastaneden taburcu olduk.samimiyetine işine olan saygısına bize göstermiş olduğu ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürler.emrah hocam iyiki sizi tanımışız iyiki varsınız.şu an eşimde ne bir ağrı nede şikayeti var.hocam elleriniz dert görmesin tuttugunuz altın olsun.kontrolde görüşmek üzere emrah hocam.iyiki varsınız.


B
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Muayene ve ameliyat

Sırtımda aşırı ağrılarım vardı randevu sistemiyle emrah hocayla tanıştım benden emar istedi emar sonucu omuriligimde kırık vardı acil ameliyat olmam gerektiğini söyledi o kadar samimi güven dolu mütevazı anlatımlarıyla ameliyat öncesini ve sonrasını anlattı hemen ameliyat kararımı verdim vidalı omurilik ameliyatımı muhteşem elleri öpülesi hocam emrah kantarcıoğlu başarıyla gerçekleştirdi beni yeniden hayata döndürdü çünki sokağa çıkamaz olmuştum aniden bacaklarımda kısmı felç oluyordu yüzümün üstüne yere düşüyordum Hocam da gördüğüm bütün hastalarıyla çok yakından ilgileniyor arıyor soruyor çok mütevazi hastaligimizla ilgili ne sorarsak ayrıntılı net anlıyacağınız cevaplar veriyor. 58 yaşındayım ve cok sansliyim ki böyle bir doktorla taniştım doktora gitme korkularımı yendim sayesinde muhteşem insan. hocam size saygılarımı iletirken sonsuz teşekkür ediyorum. Birsen bayrakci


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

EĞİTİMİ : İlköğrenim Mehmet Karamancı İlk Öğretim Okulu, 1982-1992 Orta öğrenim Bostancı Ortaokulu, 1992-1995 Lise B...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Beyin Tümörleri
Tümünü göster