Adres

Pınartepe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:8, Beylikdüzü
Beylikdüzü Devlet Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

EĞİTİMİ : İlköğrenim Mehmet Karamancı İlk Öğretim Okulu, 1982-1992 Orta öğrenim Bostancı Ortaokulu, 1992-1995 Lise B...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Beyin Tümörleri
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
82 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
H
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Mikrocerrahi İle Omurilik Kanal Darlığı Ameliyatı

16 Ekim de gerçekleşen ameliyatımız Ağrılı ve acılı geçen yıllarımız oldu vede acil ameliyat olmazsak felç geçirme riskimiz vardı. Ameliyatımız çok riskli ve zordu. Emrah hocamla tanıştık şiddetle tavsiye edeceğim hocadır. Annem sizin sayenizde şuan çok çok iyi. İyi ki varsınız hocam size minnettarız. Emrah Kantarcıoğlu


H
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Doktor Emrah beyin sayesinde eşim bu hastalıktan kurtuldu ve şuanda çok rahat,ağrılarından kurtulmuş,istediği her şeyi yapabiliyor,istediği yere rahatca gidebiliyor bunun için Eşim ve Kendi adıma Emrah Beye çok teşekkür ediyorum.İşini layığıyla ve tüm samimiyetiyle yaptığı için ona tekrardan Teşekkur etmek isterim ve görevinse inşallah daha iyi yerlere gelir.


K
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Kısaca şöyle anlatayım sizlere annemin 1 hafta önce oldugu bel ameliyatı op.dr.Emrah Kantarcıoglu hocam tarafından çok başarılı geçti pilatin takıldı.hocam 2günde annemi ayaga kaldirdı allah razı olsun hocamdan nekadar teşekkur etsek azdır . Çok iyi bir hocadır allah razı olsun.


S
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Uzun yıllardır bel fıtığım var. Artık ağrılar dayanılmaz haldeydi sol ayağım parmak uçları ne kadar uyuşuktu. Ameliyat olacağım doktor konusunda çok kararsızdım. Emrah hocamız çok güven verdi. Ameliyatımı başarı ile gerçekleştirdi. Ameliyattan sonra henüz şu an bir hafta geçti. Dışarı çıkabiliyorum yürüyebiliyorum. Ağrılarım geçti sadece sol ayağımda uyuşukluk var. O da zamanla geçecekmiş normalmiş. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Allah eksikliklerini göstermesin bizler onların.


H
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi

10.31.2019 tarihinde girmiş olduğum beyin ameliyatından hocamız Emrah Kantarcıoğlu'nun sayesinde çok güzel geçti ellerinize sağlık hocam çok teşekkürler.


N
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

2 yıla aşkın çok şiddetli ağrılar çekiyordum amalıyat fikri beni tedirgin ediyordu taki emrah hocaya gidene kadar ılgılılı ve net görüşleri rahattı amalıyata karar verdim iyiki de vermişim yaklaşık bir buçuk ay oldu çok şükür ağrılar gitti basarılı bir amalıyat elinize sağlık çok tskler


M
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Pediatrik Toraks Cerrahisi

Yüksekten düşmeden dolayı belim kırıldı
Beylik düzü hastahanesıne sevk edildim emrah hocayı oradan tanıdım cerrahlığına diyecek hiç bir şey yok çok teşekkür ederim ilgisi ve bilgisinden dolayı.
Emrah hocaya denk gelmek menim için büyük bir şanstı.


S
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Boyun Fıtığı Ameliyatı

Hastaneye gittiğimde, boynumda 3 fıtık vakası vardı, amelatımın bitiminde, sol kolumun hareket kabiliyet ve gücü %5 e düşmüştü ve korkunç ağrılarım vardı. Başarılı bir ameliyat geçirdim, Ağrılarım bitti çok şükür kuvvet te geri gelmeye başladı.


A
Konum: Beylikdüzü Devlet Hastanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

Uzun araştırmalar sonucu kızım bu sitedeki yorumların etkisiyle Emrah Bey'e randevu oluşturdu. Bel fıtığından yürüyemeyecek durumuda gittiğim Emrah Bey ameliyat kararı bermişti. 09.10.2019 tarihinde 5saat süren ameliyatımı oldum. 15gün gibi bir sürede her işimi kendim yapabilecek duruma geldim. Kendisine tekrar teşekkür ediyor, aklında acaba soruları olanlara tavsiye ediyorum.


F

Yıllardır en yakın dostum olan ağrı kesici ve kas gevşeticilerden beni ayıran doktor . Henüz ameliyat olalı 1 hafta oldu ve bu kadar hızlı iyileşmiş olmam mükemmel bir duygu. Boynumdan 3 fıtık temizlendi ve ameliyatın 2. Gününden beridir harika hissediyorum. (İlk günü narkozdan dolayı çok hatırlamıyorum do ) Doktor ve ameliyat korkumu yenmek için Emrah beyle tanışmam gerekiyormuş demek. Herşey için tekrar teşekkürler.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

EĞİTİMİ : İlköğrenim Mehmet Karamancı İlk Öğretim Okulu, 1982-1992 Orta öğrenim Bostancı Ortaokulu, 1992-1995 Lise B...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Beyin Tümörleri
Tümünü göster