Prof. Dr.

Erdoğan Çetinkaya

Göğüs hastalıkları

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Randevu al Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
64 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Akciğer Kanseri

  Çok kiymetli Erdoğan Hocam her daim gülen yüzünüz ,hastalariniza olan yaklaşiminiz, o güzel yüreğinizin yaydiği iyilestirici enerjisi ,Rabbim sizi sevdiklerinize ve sevenlerinize bağişlasin.
  Saygilarimla

  Ebru Evcimen
  (Hastaniz Ali Tanyer'in kızı)

 • Yer: İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: KOAH

  Değerli hocamıza geçen hafta babam için gittik henüz tetkikleri bakılmadı Yen'i bakıcak ama ilk izlenimim çok beyefendi bir doktor ve ilk aklıma gelen böyle değerli bir hoca nasıl hala devlet hastanesinde duruyor bu düşüncemde kimse yanlış anlamasın ama doktorların bazılarının parayı tercih edip özel hastanelere gitmesidir .Babama iyi geleceğine yürekten inanıyorum. Ve sağlıklı uzun ömür diliyorum değerli hocamıza

 • Deniz Keyvanklı 18 Nisan 2017

  Gerçek bir bilim adamı, yüreğinde insan sevgisi taşıyan çok değerli hocama..
  Kıymetli hocamın adını internette yazılan yorumlardan ve kendi çalıştığım kurumdan öğrenmiştim. Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde kendisine başvurduğumuzda oldukça çaresiz bir durumdaydık. İki yıldır çeşitli tanılarla hastanelerde tedavi oluyorduk ama ardından tekrar hastalanıyorduk. 2015 yılında annem Edirne'de bize atipik zatürreden olduğu söylenen bir hastalıktan dolayı hastanede yatmıştı. Bir sene sonra 2016 da yine hastalandı. Atesini hicbir şekilde düşüremiyorduk. Bu esnada annemın tekrar zaturre gecirdiğini söylediler. Pekçok hastaneye gittik. Her hastane bizi burada birsey yapamayız diyerek diğerine gönderdirdi. Birara sarkoidoz ve türberkülozdan şüphelendiler ama yapılan tetkikler hiçbirine uymuyordu. En son büyük bir umutsuzluk içinde aralık ayında hocamıza başvurduk. Bizi ilk kez görmesine rağmen kabul etti. Büyük bir sabır içinde dinledi. Hastalığımızla ilgili her tür ayrıntıyı titizlikle not etti. Tedavi sürecimizi başlattı ve bir süre sonra Kriptojenik Organize Pnömoni (KOP) adı verilen, bazı yerlerde BOOP olarak da geçen tanımızı koydu. Tedavimiz hemen yanıt verdi. Ekim ayından beri düşmeyen ateşimiz düştü. Yani iki yıldır başka tanılarla zaman kaybetmiştik. Ama cok şükür ki doktorumuz doğru teşhisimizi koydu. Ben hayatımda bu kadar özveriyle çalışan bir doktorla hiç karşılaşmamıştım. Kendisi tam bir bilim adamı. Akşam sekiz, dokuzlara kadar hastanede kalan, hiçbir maddi karşılık beklemeyen, büyük bir insan sevgisiyle mesleğini yapan, herkesin umudunu kestiği hastaları iyileştiren bir doktor Kıymetli Erdoğan Hocamız. Odasının kapısında her şehirden gelen hastalar var. Doktorlar kimsenin çözemediği hastalıkları kendisine yönlendiriyor. Doktorumuzu bulmasaydık ne yapardık hayal bile demiyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesin değerli hocam. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Annemi bana geri verdiniz. Size minnettarım..

 • Anneme başka bir hastanede kronik abse teşhisi koyulmasıyla Yedikule göğüs hastanesine gönderildik. Erdoğan hocamla tanışmamız buradaki hasta yorumları sayesinde oldu. Hocamın kendisine de söylediğim gibi bir doktor için en güzel şey kendisine böylesine dualar eden güzel hastalar biriktirmiş olmasıdır. Kendisi sabırla bizi dinledi tetkiklerimize baktı ve annemi muayene etti. Akciğerlerinde abse olmadığını mide fıtığı olduğunu söyledi. Ama en güzeli bu benim bölümüm değil gidip cerraha gösterin demedi ve bizim için defalarca cerrah doktorunu kendisi telefonuyla aradı ve ameliyatta olan cerrah doktoruna sonunda ulaştı, annemin durumunu anlattı ve kendisi bizi Oray'a yönlendirdi. Gerçekten bu davranışı bize burda yazılanların az bile olduğunu kanıtladı. İşini ve hastalarını bu kadar seven saygı duyan hiç bir maddi çıkarı olmayan böyle hocalarımızı Allah başımızdan eksik etmesin. Koah hastası olan babama da randevu aldım , 15 gün sonra babamı da Erdoğan hocama kısmet olursa götüreceğim. O artık bizim ailemizin doktoru oldu Allah 'ın izniyle. Bu hastalıklarla uğraşan herkese edeceğim en güzel dua " Allah onları da Erdoğan hocayla karşılaştırsın " ....

 • Y

  Erdoğan hocama geldiğimiz de tüm ümitlerimizi, yaşama sevincimizi kaybetmiştik ki bu muhteşem insan çıktı karşımıza. Annemin şikayeti ağzından öksürükle birlikte kan boşalıyordu leğenler dolusu yani hemoptizisi vardı ve aynı zaman da hasta iki yıl önce aort diseksiyonu geçirmiş sıkıntılı süreçlerden geçiyorduk. Buraya gelene kadar 7 aydır,14 ayrı hastane 14 ayrı doktor gezdik ve herkesten çok kötü şeyler duyduk. Teşhis koyamadılar ve bu şekilde hastamızın fazla yaşamayacağını her an ölümle burun buruna olduğumuzu söylediler. 16 şubat tarihinde Erdoğan hoca yatış verdi acilden ve burda 16 gün tedavi uyguladı bronkoskopide hiç bir kanama odağı bulunamadı ama tedaviyle bizim yaşadığımız kötü sonucu çok güzel sonuçlandırdı. Ne kadar teşekkür etsem az gelir. Allahım böyle iyi insanların böyle başarılı kişilerin önünü açsın inşallah. Çok daha iyi yerlerde göreceğiz ben eminim. Allahım yolunu bahtını açık etsin. Önce Allah sonra hocamın sayesinde annem başımızda.

 • 29 Eylül 2016 Amine Erdem
  Size minnettarım nasıl teşekkür ederim nasıl size şükranlarımı sunarım bilemiyorum ama siz gerçekten işinizin ehlisiniz ameliyat gününden beri çok şükür çok ıyım Şimdiye kadar bir çok şehir ve hastane gezdik Tokat tan istanbul a kadar düşünün ama hiç olumlu sonuç alamadım karşımıza siz çıkana dek ALLAH SİZDEN VE TÜRK HRKİMLERİNDEN RAZI OLSUN

 • merhabalar ben konyadan ibrahim gündüz 2010yılında erdoğan hocamı tavsiye ettiler yanına gittim akcigerimde promlem vardı. 15 günlük tedavimde bire bir bana yardımcı oldu endoskopi yapılarak parçaları aldı ...çok iyiyim ALLAH bin kere razı olsun konyada doktorlar bana 6 ay ömrüm kaldığını söylemişlerdi .. ancak beni ERDOĞAN HOCAM sağlığıma kavuşturdu.. sağlığım şu anda çok iyi kendisine sonsuz teşekkür eder saygılar sunarım.

 • R.zandolu(4şubat2017). İnterstisyel pulmener Fibrozis ileri evre akciğer hastasıyım.Şubat 2014 yılında nefes almam zorlaştı oksijen makinesi kullanıyordum,yürüyomuyordum ,merdiven çıkamıyordum.Sakaryada göğüs Doktorumun tavsiyesi ile ,Sayın hocam Prof.Dr.Erdoğan Çetinkaya hocama git dedi ve sayın hocam hastalarına çok ilgi gösteren değerli yüce bir Doktorumuz.Hastalığıma uyguladığı tedavi ile nefes almam düzeldi ,yürümem rahatladı,oksijen makinemi kullanmıyorum.Ve kendi ev işlerini yapabiliyorum.Beni sağlığıma kavuşturan Sayın hocama çok çok teşekkür ediyor sonsuz saygılar sunuyorum."

 • S

  Merhabalar ben Fahrettin Oktay, Erdoğan hocamla babamın ( Nurettin Oktay) koah hastalığından dolayı tanıştık. Babamın sağ ciğerine coil takarak hacim küçültme operasyonu yaptı. Bazen bazı insanları anlatmak için kelimeler eksik yada yetersiz kalır ya işte Erdoğan Hoca da o nadir insanlardan biri. Toplumumuzda şöyle bir dua vardır. Allah kimseyi hastanelere düşürmesin ama hastanesiz de bırakmasın denir. Biz Erdoğan hocaya ilk gittiğimiz andan itibaren artık şöyle dua etmeye başladık, Allah kimseyi hasta etmesin, ama hastalansada Erdoğan Hoca gibi doktorlar la karşılaştırsın. Erdoğan hocayla tanıştığımız ilk andan itibaren kendisinin sabır taşını çatlatan eyyubi sabrı ile,(ki herzaman muayenehane sinin önü tıklım tıklımdır, buna rağmen kendisinin bir şekilde ismini duyup gelen tüm hastalarla büyük bir tevazu, nezaket ve yüce gönüllükle, istisnasız herkese, hayattaki misyonu buymuşçasına, tamamen bir adanmışlık ruhuyla, yüksek bir görev ve sorumluluk bilinci ile hiçbir maddi karşılık beklemeden, mesainin bitmesine bakmadan, hastanede hademeler dahil tüm çalışanlar gittiğinde bile geç saatlere kadar tek başına ilgilenip) çare bulmaya çalışan kocaman yürekli bir insan olduğunu gördük. Mesleki olarak ta, Kendi dalında bizim rastladığımız en iyi hekim. Hocam iyiki varsınız, Allah sizden razı olsun, Allah gönlünüze göre versin. Bu dünyada ve öbür dünyada hep güzelliklerle karşılaştırsın. Son olarak şunu belirtmeden geçemiyeceğim, artık her şeyin maddi çıkar ilişkisine indirgendiği ve karşılıksız bir iyiliğin bile sorgulanıp altında maddi çıkarın arandığı,ve bir kulp takılmaya çalışıldığı, çamur at izi kalsın kabilinden bir yaklaşımla yapılan hizmetlerin, iyiliklerin değersizleştirmeye çalışıldığı günümüz dünyası, bence Erdoğan hoca gibi nadide insanların yüzü suyu hürmetine hala dönmektedir. Yeri gelmişken hasta ve hasta yakınlarına da bir çağrı da bulunmak isterim. Özellikle daha sağlıklı bir hayat için hekimlerimiz böylesine fedakar ve cefakarca çalışıp didinirnek. Sanki ellerinde bir sihirli değnek varmışçasına her hastalığı iyileştirebilirlermiş gibi olağanüstü beklentiler içine girip, sonrasında böyle olmadığını görünce, hayal kırıklığına uğrayıp onlara yersiz öfkelenerek kalplerini kırmayalım. Zira bu çalışma azimlerini olumsuz etkiliyor. Bence bir doktorun görevi (iyileştirmek değil) elindeki imkan, olanak ve bilgi birikimi ile iyileştirmeye çalışmaktır. En iyisi için çabalamaktır. Sonuçta doktorlar her şeye kadir ve muktedir değil. Yani bir doktorun görevi yaşatmak değil ki, sadece yaşatmaya çalışmaktır. Ve bunu en iyi şekilde yapmak. Yine bunu en iyi şekilde yaparken insanlar masadan kalkamayabilirde. Sonuçta yaşatmak Allah'a mahsus. Burda kıstas bizce, doktorun elindekinin en iyisini yapıp yapmadığı, görevini layıkıyla icra edip etmediği olmalıdır. Sürçü lisan ettiysek affola. Saygılarımla.

 • Teşekkür sevgi ve saygı ile hep adını andığımız doktorumuz...
  Biz bundan bir yıl önce annemin şiddetli bir zatürre geçirmesi ve nefes darlığı ile İnterstisyel akciğer hastalığınız var denilmesi üzerine, Amasya'da ve Samsun'da bir yıl boyunca uygulanan tedaviler ilaçlar tetkikler üzerine sonuç alamayıp İstanbul'a Yedikule göğüs hastalıkları hastanesi Sayın Prof. Dr. Erdoğan Çetinkaya hocama gitmeye karar verdik. Fakat gitmeden önce kendisi ile irtibata geçip rahatsızlığımız hakkında bilgi alıp bizi kabul edip edemeyeceğini sorduk. Hiç tanımadığı bir hastası olmamıza rağmen buyrun şu tarihlerde hastanede oluyorum diye bilgi verdi bizlere. İlk muayene günümüzde doktorumuz ile tanıştık, bir yıl boyunca Amasyada ve Samsunda yapılmış olan bütün cd tomografi test tahlil sonuçları hepsini tek tek inceledi hiç bir ufak detayı atlamadan herşeyi sordu ve not aldı kaydetti bilgisayarına. Biz hep sabırsızlıkla 'hocam neyi var?' dediğimizde henüz çok erken bekleyelim dedi ve böyle böyle bize gerçekten bu hastalık konusunda sabretmeyi, sonucunda gerçekten güzel olacagını gösterdi. Kendisi tekrar bütün tahlil test tomografi solunum testleri baştan yapılmasını istedi, bütün sonuçlarımızı kendisi özenle tek tek dosyalayıp bize teslim etti. Annem bu süre zarfında Bronkoskopi ve kapalı akciğer ameliyatı oldu, zor bir süreçti bizim için, tüm bunlar olurken nasıl bir hastalık, tedavisi olacak mı, bilmiyorduk... Sonuc geldi teşhis konuldu, 'İdiyopatik Pulmoner Fibrozis ' yani akciğerlerin kuruması eski esnek yapısını kaybetmiş olması. Bize doktorumuz şöyle dedi; Eğer bundan bir, bir buçuk yıl önce gelseydiniz tedavimiz yok diyecektik fakat şu anda yeni bir ilacımız var tedavi yöntemi bulundu. Eskiden harap olmuş, yıpranmış akciğerdeki yerleri tedavi edemeyiz fakat bu hastalığı durdurabiliz, yavaşlatabiliriz bunun için yurtdışından gelecek olan hastaya özel bir ilaç tedavisine başlayacağız dedi ve ilacı almak için sağlık bakanlığına başvurduk. Bu kadar tedaviler ameliyatlar bu süreçde doktorumuz gerçekten bizlere hep aynı alçakgönüllükle cevap verdi, anlamadığımız şeyleri hiç yorulmadan defalarca kez bizlere açıkladı, kendisini her aradığımızda hep aynı kibarlıkla bizlere yanıt verdi ne yapacagımız hakkında bilgi verdi. Annem ve biz önce bütün kaygılarımızdan sonra kullandığı birsürü ilaçtan kurtulduk, çok şükür hepsi bitti. İlacı almak için sağlık bakanlığına göndermiş olduğumuz dosya kabul edildi, raporumuz çıktı. Fiyatı çok yüksek olan dünyada hatta türkiyede çok az kişinin kullanıyor olduğu bir ilaç ve annem şu anda o ilacın 4. Ayında şükürler olsun ki eskiye göre bütün şikayetleri kesildi daha rahat nefes alabiliyor artık... Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz bizlerde sizin sağlığınıza her daim duacınızız... Doktorumuz olarak elinizden gelenin en iyisini yaptığınız için, bizlere bu süreçte her konuda destek olduğunuz için, doktorluğun yanı sıra mükemmel bir insan olduğunuz için, yüzümüzdeki tebessüm kalbimizdeki sıcaklık ailemizden biri olduğunuz için... Annem babam ve kendi adıma size çok TEŞEKKÜR ediyorum. Sevgiler, saygılar.

 • B

  Merhabalar, Erdoğan Bey'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Annemi 2-3 yıldır doktora götürüyordum aşırı nefes darlığı şikayetiyle bir doktor astım, diğeri koah bir başkası da amfizem dedi.Annem bunların ilaçlarını kullandı fakat hiçbir yararını görmedi. Biz de artık ne yapacağımızı şaşırmış durumdaydık ve methini duyduğumuz Erdoğan hocama gittik.Kendisi gerekli testleri yaparak annemin teşhisini koydu ve sadece sigaraya bağlı bir hastalık olduğunu söyledi.Günde 1 yada 2 tane içtiği için böyle bir şey olacağını hiç düşünmemiştik ancak Erdoğan Hocamın teşhisi sonrası pasif bile içmediğinde annemin hemen fayda görüp düzeldiğine şahit oluyoruz. Yıllardır boşuna ilaç içip acı çekmişti. Çok şükür ki hocam sayesinde o gereksiz ilaçlardan kurtuldu, içimiz rahatladı ve annem iyileşmeye başladı. Kendisine sonsuz teşekkürümü ve saygımı sunuyorum. Çok teşekkür ederiz hocam iyi ki sizin gibi içten, profosyonel bir doktor eşliğinde derdimize derman bulduk.Emeğinize sağlık...

 • ben baha kara eşimin rahatsızlığında tanıdım önce çok iyi bir insan allah ondan razı olsun çok değerli bir doktur allah sayılarını artırsın hep ona dua ediyorum.

 • Merhaba ben Ayda Ciğer.En başta Erdoğan Çetinkaya hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum.Ben Pulmoner Alveoller Proteinozis hastayım.Hastalığımın tedavisi her yerde yapılamıyor.Kime sorduysam bana Erdoğan hocayı tavsiye ettiler.İşinin ehli olduğnu söylediler.Hocamla tanışınca buna bizzat şahit oldum.
  Erdoğan hoca işini seven, hastasına değer veren, hastası için elinden geleni yapan, alçakgönüllü bir doktor.Bana güven veren, sadece muayene sırasında değil, her zaman hastalarına yardımcı olan bir doktor.Kafama takılan her şeyi her zaman sorabiliyorum.Bunu her doktor yapmıyor.Doktoruma öncelikle insanca davrandığı, elinden gelenin en iyisini yaptığı için minnettarım.Onu tanıdığıma çok memnunum.Her şey için teşekkürler.

 • Annemin rahatsızlığı sonucu kendisi ile tanışma fırsatım oldu. Bazan kötü olarak değerlendireceğimiz olaylardan çıkan kocaman yürekli insanlar size umut aşılamakla kalmıyor güven de aşılıyor. Erdoğan Bey annemin bütün tahlillerini tek tek elleriyle dosyalayıp bize teslim etmiş, annemi karamsarlığa düşürecek tüm olumsuzluklardan arındırmış, işine gösterdiği titizlikle bizleri kendine hayran bıraktırmış gerçek bir hekimdir. Kaliteli insan olma kriterlerinin içini anneme olan tavrı ile teker teker doldurmuş, bununla kalmayıp annemin iyileşmesine vesile olmuştur. Mesleğinde bu kadar iyi olup telefonlarınıza her daim aynı kibarlıkla çıkan, ne yapmanız gerekiyorsa anlamasanız bile size sabırla o cümleleri teker teker kuran, artık hastanede çalışmadığınıza dair bir bilgi var annemin tedavisi ne olacak dediğimde bekle yine ben ilgileneceğim başka bir yere gitmenize gerek yok diye cevap verip içinizi rahatlatan, teşekkürlerinizi saygınlığı ile cevaplayan bir hekim Erdoğan Bey... Annemin rahatsızlığı, tedavi süreci, kullandığı bir ton ilaç, korkularımız, kaygılarımız çok şükür bitti gitti, ben buraya bitmeyen şeyleri yazmaya karar verdim, yani bize hissettirdikleri. Oluşan onca insan kuyruğuna hep aynı sabırla ve ciddiyetle ve aynı insaniyetle yaklaşması. Zor insan kavramının bol olduğu hastane köşelerinde kolaylıklar sağlayan bir vicdanın olması... Bize sunduğunuz insanlık, sadece annemin hastalığında bir araç olarak değil, yüreğimizde bir tebessüm ve sıcaklık ile yerini buldu. Korkulara kurban etmediğiniz her hasta adına, ANNEM adına,BABAM adına, KARDEŞİM adına TEŞEKKÜRLER. Saygı ve Sevgiyle....

 • Değerli Hocam, hastalarınıza gösterdiğiniz ilgi alaka ve herşeyden önce bilgi birikiminizle iyi ettiğiniz biz hastalarınız adına sonsuz teşekkür teşekkürler. Allah kimseyi hastanelere düşürmesin ama düşürse de sizin gibi işinin ehli hocalarla karşılaştırsın. Başarılarınızın devamını dilerim, Halime Öztürk..

 • Eşim Erdal Selmi' nin 2003 yılında geçirdiği operasyon sonucunda sol akciğerinin iki lobu da alındı. Diğer akciğerinde de bir ay önce kanser görüldü. Fakat yeri dolayısıyla alınması çok tehlikeli olduğu için bronkoskopi ile parça alınamadı. Ancak parçanın EBUS yöntemiyle alınabileceği doktorları tarafından söylendi. Sayın hocamız Erdoğan Çetinkaya'nın bu aleti Türkiye'ye ilk getiren ve EBUS yöntemini kullanan duayen doktor olduğunu öğrendik. Birçok doktor yetiştirip bu konuda bilgisini paylaşan harika bir doktormuş. Erdoğan Bey'e ulaşıp randevu istedik ve hemen gelebileceğimizi söyledi. Hocamızın çalıştığı Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi' ne gittik. Odasının önü o kadar çok kalabalıktı ki şaşırdık. Eşim, " Sayın hocamız halk insanı olmuş. Bu hastane ve hastalar çok şanslı." dedi. Tüm hastaları mutluydu ve hocamızın adını söylerken adeta gözleri parlıyordu.
  Sayın hocamız tümörden parçanın normal bronkoskopiyle bile alınabileceğini söyledi. Zaman geçirmeden bu işi hemen bugün halledelim, dedi. O gün çok başarılı bir şekilde biyopsi yapıldı. Şimdi tedavimiz devam ediyor. Sayın hocamıza binlerce teşekkür ederiz.
  Hocamız;Tanrı'nın insanın en kötü ve çaresiz bir durumunda karşısına çıkarabileceği, işinin duayeni örnek bir insan.
  Sayın hocamıza ailece minnettarız. Eşimin hastalığı her gün daha iyiye gidiyor.
  Binlerce teşekkürler sayın hocam.
  Saygılarımızla,

  Filiz Selmi ve ailesi

 • Hastalığıma sarkoidoz teşhisi konulduktan sonra hekim araştırmaya başladık ve Erdoğan hocanın ilk sıralarda olduğunu öğrendik. Hocamla ilk görüşmemizden itibaren yakın ilgisi ve mesleğine olan hakimiyeti çok hoşumuza gitti. Diğer hastalarla yaptığımız istişarelerde çok ümitsiz hastaların bile daha iyi olduğunu ve umutlandığını gördük. Mesleğinin doruğunda dahi hocamın göstermiş olduğu alçak gönüllülükten, yakın ilgi alakadan ve isabetli kararlarından dolayı hocama çok teşekkür ederim. Allah sizi ve sizin gibileri başımızdan eksik etmesin. Saygılarımla...

 • 2013 yılında 85 yaşında olan babam Ahmet İlhan'a trakeomalazi teşhisi konuldu. İnsanı yaşatmayı, insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen, her konuda güvenle danışabileceğiniz ve konusu dahilinde tedavi olabileceğiniz sayın Prof.Dr. Erdoğan Çetinkaya ile bu vesileyle tanıştık.

  Babamın yaşına ve mevcut tüm sıkıntılarına rağmen, hatta bazı doktorların "85 yaşındaki insana stent takılmaz" demesine rağmen, sağlık kurulu raporunun da çıkmasını sağlayarak bir hastasının daha insanca ve olması gereken kalitede bir yaşama kavuşmasını sağlamıştır. Yaklaşık 3 senedir sayın doktorumuzun gözetiminde ve takibinde tedavimiz sürmekte. Değerli doktorumuzun hastalarla olan yakınlığı, hasta yakınlarının meraklı sorularına her daim cevap vermesi ve bu konudaki sabrı için kendisine binlerce kez teşekkürü borç bilirim.

  Sayın Hocamızın sayesinde babamın yaşam kalitesi arttı ve babam şu anda sağlıklı bir insan gibi nefes alabiliyor. Sayın Hocama tekrar ilgi ve alakası için teşekkür ediyor, başarılarının devamını ve bir çok hastanın daha sayın hocamızın elinde şifa bulmasını diliyorum.

 • Y

  sayın ERDOĞAN ÇETİNKAYA hocama nekadar teşekkür etsem gercektende azolur nefes dahi alamıyor birkat merdiven cıkamıyor telefonla bile konuşamıyordum o denli nefesdarlıgı cekiyordum ama ERDOĞAN hocam saolsun benimle yakinen ilgilendi hastalımı anbe an takip etti ve şuan ALLAH çok şükür iyiyim bunda bunda gercekten cok fazla emegi olan ERDOĞAN hocama cok teşekkür ederim uğur YÜKSEL....

 • Annemin rahatsızlığı dolayısıyla doktor beyi tanıdık. 2 haftadır kendisine tehşis konulamıyordu ve tedaviye başlanamıyordu. Erdoğan beyin tecrübesi, bilgisi ve kararlılığıyla tedaviye başlandı. Ve 2 hafta gibi kısa sürede faydasını gördük. Annemin tedavisi şuan devam ediyor. Ve çok şükür iyileşme devam ediyor. Erdoğan beye bir kez daha teşekkürlerimi sunarım. Çok efendi ve kibar birisidir.

 • F

  Sayın hocam dalınızda gerçekten teksiniz herşey için cok saolun.bir senedir hastalığı mizin çaresi ni bulamamış lardi.siz buldunuz ve tedavi ettiniz tesekkur ler .Fatma küçük.

 • sayın erdoğan hocam öncelikle biz hastalarına büyük güven veriyor bu da bize büyük moral oluyor. her konuda çok yardımcı oluyor. tedavilerimizi çok hassasiyet ile yapıyor . şahsen banada cok yardımcı olmuştur . güleryüzüyle sorduklarımızın cevabını alıyoruz bu kadar hastası olmasına rağmen isimlerimizi unutmaması beni çok mutlu ediyor. her şey için çok teşekkür ediyorum, Erdoğan Hocama Allah sağlıklı ömür versin .... saygılarımla

 • Süper bir doktor annemin doktoru cok memlun kaldik allah razı olsun hocam Müzeyyen gül sonsuz teşekkürlerini sunar

 • Babamın hastalığı dolayısıyla tanıdığımız ve şükrettiğimiz doktorumuz. Erdoğan Bey hastalarını önemseyen ve dinleyen tecrübesiyle sınırsız çözümleri olan, özvereli bir hekim. Ülkemizde olduğu için şükrettiğim ve hayran kaldığım nadir bulunan bir doktor. Her şey için teşekkür ederiz hocam, emeğinize sağlık. Eda ŞENTÜRK

 • Sn.Prof.Erdoğan Çetinkaya Göğüs Hastalıkları alanında sadece ülkemizde değil dünya çapında tanınmış bir otoritedir.Ayrıca insanlık değerleri çok yüksek bir tıp adamı olduğunu muayenelerim süresince şahit oldum.Kendisine göstermiş olduğu illgi ve yakınlıktan dolayı şükranlarımı sunuyorum.

 • Erdogan beyle,Ablamin hastaligiyla daha yakindan tanidim. Sonra babamin rahatsizlanmasi(babami kaybetim)Ailemdeki,cevremdeki hastalardan öturu cok dr.taniyorum. Erdogan bey, hastalarin statusüne bakmayan,sabirli ,vicdanli,merhametli bir doktor! Memur zihniyeti gibi saatimi doldurayip gideyim demiyor.Babamin durumu cok kotu olmasina ragmen agzindan bir tane olumsuz birsey cikmadi,elinden geleni yapti.Iyiki,varsiniz.BenProf.olupta bir tlf.kadar yakin doktoruma buradan tesekkürler!Rabbim iki cihandada sizi mutlu etsin n

 • Yaşadığım ciğer problemi karşısında Prof.Dr Erdoğan Çetinkaya tarafından hastalığım ile aşırı derece ilgilenilmiş,ameliyat ve sonraki aşamalarda ve muayenelerde uygulanan metodlar ile en hızlı şekilde iyileşmemi sağlamıştır. Erdoğan beyin hastaları ile özenli bir şekilde ilgilenmesi, rahatsızlıklarının iyileşmesi için aşırı çaba göstermesinden dolayı kendisine sonsuz teşekkürler.Saolasın Erdoğan Hocam.

 • Bugüne kadar gördüğüm en mütevazi ,sabırlı ve işinin hakkını veren doktor.Hastalarına bu kadar nazik davranan ve ilgili olan başka doktor tanımadım.Hastalarını muayene etmek için öğlen yemeğine bazen çıkmadığı oluyor.Bunu bizzat kendine sordum.Hocam acıkmıyor musunuz diye.Cevap çok güzeldi; Beni hastlarımın memnuniyeti ve duaları doyuruyor demişti.Böyle düşünen kaç doktor var?

 • Erdoğan bey gibi bir doktorum olduğu için çok şanslıyım mesleğine bu denli gönül vermiş özverili idealist gerçek bir insansınız.Yardımlarınız için sonsuz teşekkürler. Besime Sezgin.

 • biz kastamonunun tosya ilçesinde yaşıyoruz ben sağlık mensubuyum babam 2000 yılından beri KOAH hastası , son 4yıldır hastalığı dahada ilerledi . 2014 başı ocak ayında geçirdiğ koah atağı uzun sürdü .Sevk edildiğimiz hastanede bizede söylenen malisef bir hekime yalışmayacak bir şekilde dünyanın neresine giderseniz tedavi aynı yapılacak bieşey yok .Hastamı Karabük EAH. götürdüm orada bize bakan dr.Hasan bey göğüs has.uzm. allahım ondan razı olsun bizi prof.uzm.dr. Erdoğan hocama yönlerdirdi. Şubat ayında muayenemizi olduk yapılan tetkiklerden sonra valf uygulanabileceğini söyledi .Mart ayında valfimiz takıldı .Takılalı 2 ay oldu allaha şükür KOAH atağı geçirmedik bu iki ay içersinde , nefes darlığı zaman zaman oluyor ama siyanozu artık görmüyoruz.... Erdoğan hocam çok teşekkürler herşey için ......Yüce mevlam size ömrünüz boyunca nefes darlığını taddırmasın....