Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bahçelievler, 3007. Sk. No:23, Denizli
Denizli Özel Sağlık Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Genel Cerrahi Randevusu


Hizmetler


Bahçelievler, 3007. Sk. No:23, Denizli

Denizli Özel Sağlık Hastanesi

4 hasta yorumu

Genel skor

J
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Denizli Özel Sağlık Hastanesi Diğer

Ergün hocamla meme kanseri tedavim sürecinde tanıştık ülkemizin yetiştirdiği ender hocalardan.
Hastalığımı baştan sona bana sabırla anlattı.
Hastasıyla empati yapan çok donanımlı bir doktor
Tereddütsüz herkese tasviyemdir

Z
Doğrulanmış kullanıcı

Çok kıymetli ergün erdem hocam, aniden hayatıma giren bu rahatsızlık sürecinde sadece hekimliginizle değil insani yaklasiminizla bana çok yardimci oldunuz. Ameliyat öncesinde verdiginiz bilgiler benim ve ailemin içini rahatlattı. Verdiginiz emeklere sonsuz teşekkürler. Allah sizden ve ekibinizden razı olsun. Siz bir hasta için büyük sanssiniz. Iyiki varsiniz... Hastanız Nesrin Saltık.

A

ÖNCE ALLAH SONRA DA SİZ hayat varsa dünyada, hastalık da var elbet, taşıdığımız bu can Hak'tan bize emanet. annemizin sağlığını emanet ettik size biz. iyileşiyor bugün annem. önce Allah sonra da siz. adınızı duyanlar sizi hep övdü bize yeniden huzur doldu sükut dolu evimize. hasta olan annemizle hasta olduk biz hepimiz. şifa oldu elleriniz. önce Allah sonra da siz. aziz doktor Ergün ERDEM minnettarız bugün size elleriniz görmesin dert. umut doldu evimize. bil bugün çok mutluyuz biz önce Allah sonra da siz.

A

ben Ayşe Ömeroğlu. yurt dışından geldim. yaklaşık 6 yıldır burada ailemle birlikte yaşamaktayım. annemin aniden ortaya çıkan rahatsızlığı dolayısıyla denizli pamukkale özel araştırma üniversite hastanesine gittik. annemin göğüs ameliyatını prof. doktor sayın hocamız Ergün ERDEM yaptı. başarılı geçen bu ameliyat için prof. doktor sevgili Ergün ERDEM hocamıza teşekkürlerimi ona yazdığım şiirle bildirmek isterim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar