Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Denizli Özel Sağlık Hastanesi kadrosunda 2 adet Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, 1 Adet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Uzmanı, 5 Adet Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı, 2 Adet Dermatoloji Uzmanı, 1 Adet Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, 3 Adet Genel Cerrahi Uzmanı, 1 Adet Göz Hastalıkları Uzmanı, 5 Adet İç Hastalıkları Uzmanı, 8 Adet Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, 4 Adet Kardiyoloji Uzmanı, 3 Adet Kalp Ve Damar Cerrahisi Uzmanı, 2 Adet Kulak Burun Boğaz Uzmanı, 1 Adet Nöroloji Uzmanı, 1 Adet Medikal Onkoloji Uzmanı, 3 Adet Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, 1 Adet Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, 4 Adet Pratisyen Uzmanı, 2 Adet Radyoloji Uzmanı, bulunmaktadır. Denizli Özel Sağlık Hastanesi Denizli ilinde Bahçelievler Mah. 3007 Sok. No:23 adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (501)

Genel skor

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hülya Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hülya hocaya gebelik takibi için gittim, gebelik ve doğum sürecim gayet iyiydi, ilgili bir doktor. iyikide Hülya hocamı seçmişim. Çok tatlı, güleryüzlü iyiki sizzz Hülya hocam

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Özgür Osman Dinğil Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Bacağımda bulunan implantların enfeksiyona yol açması nedeniyle gittiğim Özgür Bey, olabilecek en iyi şekilde olgilendi ve 12.03.2024 tarihinde kendisine ameliyat oldum. Süreç boyunca nezaketi, ilgi ve yardımları sayesinde şu an gayet iyiyim. Kesinlikle tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hülya Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hülya hocama 2 sene önce gebeliğimin başlarında aklımdaki soru işaretleriyle gittim. İlk randevudan bize güven verdi ve hamileliğimin sonuna kadar her süreçte aklımdaki soru işaretlerine yanıt verdi ne gerekiyorsa yönlendirdi. Özellikle gereksiz kilo alımı, sağlıklı beslenme ve gebelikte spor konusunda beni çok motive etti, hala eski kiloma nasıl kolay kavuştuğumu sorarlar. Şartlar uygun oldukça normal doğum istiyordum ve Hülya hoca bu konuda beni baştan beri hep teşvik etti. 38.haftada suyum gelmesine rağmen süreci güzel geçirerek normal doğurdum. Hülya hocanın cesareti ve kriz anlarını kolaylıkla yönetmesi bize çok güven verdi. Allah izin verirse bir dahaki gebeliğimde yine onunla olmak isteriz.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Zehra Evrim Bayman Randevu

  Evrim hanıma leke tedavisi için gittim leke lazer ve mezoterapi uygulaması yapıldı yıllardır çözüm bulamadığım lekelerim geçti süreç boyunca Evrim hanım çok özverili ve güler yüzlüydü

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hülya Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hülya hocayla gebeliğimin son haftalarında tanıştım. O kadar harika bir doktor ki beni her zaman rahatlattı motive etti sayesinde çok güzel bi doğum geçirdim. Keşke daha önce tanıma fırsatım olsaydı. Çocuğumu sağlıkla kucağıma verdi ve doğum sonrasında da her sorumu cevapladı hep ilgilendi. Şuan çocuğum 9 aylık hala sağlık konularını ona danışırım ve sonraki gebeliklerimde hep onunla olacağım. Ayrıca annemin myom kontrolü için gittiğimizde de çok güzel ilgilendi o da çok memnun kaldı. Hülya hoca iyi ki var

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hülya Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hülya hocam hamileliğim süresince hep güler yüzlü samimi ve çok ilgili yaklaştı eminim ki her hastasına karşı böyle. Ben çok memnun kaldım.Sayesinde çok sağlıklı bir şekilde süreci tamamladım.Kendisini çok seviyorum. Dilerim başarıları katlanarak artar.

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hülya Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hülya hocamı kardeşimin doğum sürecinde tanıdım.Kısa süre sonra hamile olduğumu öğrendim ve soluğu yanında aldım.İlgisi ve tecrubeleri sayesinde çok rahat şekilde süreci tamamladım ve oğlumu kucağıma aldım.öğlen sezeryan olup akşam ayaklandım.Doğum sürecimiz bitsede rutin kontrollerimde yine Hülya hocamı tercih edicem

  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hülya Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hülya hanım ile 3 yıl önce annemin ameliyat sürecinde tanıştık. Annem kalp hastası olduğu için ameliyatı riskliydi ve diğer doktorların yaklaşımları güven vermemişti. Hülya hanım ile süreci sonlandırdık ve yaklaşımı ilgili sabah kadar bizimle ilgilenmesi ce tabiki ameliyatı sorunsuz geçirmemiz bizi Hülya Hanıma bağladı ve eğer bir gün hamile kalırsam Hülya Hanımda doğum yaparım demiştim. Hamileliğimden şüphelendiğim ilk anda Hülya Hanıma gittim ve doğum sürecimi kendisi ile tamamladım. Her kadının doğumu özeldir ve gerçekten Hülya Hanım bir doktordan daha fazlası. 10 kere doğum yapsam yine kendisini tercih ederim. İyi ki var .

  Ö
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hülya Yıldırım Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hülya Hocamla yolumuz kesiştiği için kendimizi her zaman şanslı hissettik. yaptığı tedavi sonucunda sağlıklı bir gebelik sürecimiz oldu. gebeliğimde ilgisi ve tedavileri sayesinde bebeğime kavustum.İlgisi ve hastalarına olan sevgisini, mesleğine olan aşkını,saygısını ilk karşılaştığımız anda hissettirdi bize. Enerjisi ve pozitifligi mükemmel bir doktor. Her an yanımızda oldu. Size minnettarız. Iyi ki varsınız canımız hocamız.

  K
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hülya Yıldırım Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Randevusu

  MERHABA,HÜLYA HANIMLA 2 YIL ÖNCE YOLLARIMIZ KESİŞTİ ANNEMİN RAHİM KANESERİ OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE KISA Bİ ARAŞTIRMAYLA HÜLYA HANIMA MUAYENEYE GİTTİK VE İYİKİ DE GİTMİŞİZ,TECRÜBESİ KONUŞMALARINDAN VE DETAYLI ANLATIMLARINDAN ÇOK BELLİ OLUYORDU HEMEN KANIMIZ ISINDI.VE EN YAKIN TARİHE AMELİYAT GÜNÜ VERDİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE AMELİYATI DA GERÇEKLEŞTİRDİ.AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI SEVECENLİĞİYLE,HOŞGÖRÜSÜYLE SANKİ YILLARDIR TANIŞIYORMUŞSUZ GİBİ SAMİMİ DAVRANIŞLARIYLA BİZİ HİÇ YALNIZ BIRAKMADI VE ANNEMİ BU İLLET HASTALIKTAN KURTARDI.VE 2 YILIN SONUNDA RUTİN KONTROLLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ YİNE HER ZAMANKİ İLGİSİYLE KAPISINI AÇIYOR BİZLERE.KENDİSİYLE İLGİLİ O KADAR ÇOK ŞEY YAZABİLİRİM Kİ BURALARA SIĞMAZ UZUN LAFIN KISASI GÖZÜNÜZ KAPALI GÜVENİN HÜLYA HANIMA.ANNEM DE BENDE ONU ÇOK SEVİYORUZ HER DAİM DUALARIMIZDA...

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Bahçelievler, 3007. Sk. No:23, Denizli 20040 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, Ziraat Sigorta, ... Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Denizli Özel Sağlık Hastanesi, Denizli şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Denizli Özel Sağlık Hastanesi, Denizli şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Acil Tıp Doktoru, Kardiyolog, Radyolog, Genel Cerrah, Kalp Ve Damar Cerrahı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Ürolog, Dermatolog, Çocuk Cerrahı, Psikolog, Nörolog, Onkolog, Çocuk Psikiyatristi, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Radyasyon Onkoloğu, Fizik Tedavi Uzmanı, Jinekolojik Onkoloji Cerrahı, Gastroenterolog, Göz Doktoru, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Sualtı Hekimliği Ve Hiperbarik Tıp Uzmanı, Romatolog.
 • Denizli Özel Sağlık Hastanesi, toplam 1006 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Laparoskopi, Abdominal Ultrasonografi, Ağrı Pompası, Apandisit Alınması, Apendektomi, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Endoskopi, Endovasküler Embolizasyon, Ercp(Endoskopik Retrograd Kolanjio Pankreotografi).
 • Hayır, şu anda Denizli Özel Sağlık Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Denizli Özel Sağlık Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Denizli Özel Sağlık Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Denizli Özel Sağlık Hastanesi adresi Bahçelievler, 3007. Sk. No:23 Denizli şeklindedir.
İlgili aramalar