Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Doğu Mah. Nevbahar Sokak No:1 (Tavşantepe Metro Durağı Yanı), Pendik
Pendik Bölge Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Göğüs Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Balgam
  • Lipomlar
  • Bronşit
Tümünü göster

Hizmetler


Doğu Mah. Nevbahar Sokak No:1 (Tavşantepe Metro Durağı Yanı), Pendik

Pendik Bölge Hastanesi

11 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Ö
Konum: Pendik Bölge Hastanesi Randevu

2017 Yılı Aralık ayı nefes darlığı (göğüs hastalıkları, bronşit, tüberküloz vs.vs.) şikayetleri nedeni ile gittim Doktor Erhan Bey'e tahliller sonucunda direk yatış verdi. Anladık ki durumum çok ciddi, 3 gün tedavi ve kontrol altına aldı. Hastaneden çıkışım yeniden doğuşum gibiydi. Sigarayı bıraktım, 10 kg. aldım, 2 yıldır düzenli bir hayatım var. Size çok ama çok teşekkür ederim.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Pendik Bölge Hastanesi Göğüs Hastalıkları Randevusu

Sürekli nefes darlığı yaşıyordum. Ciddi derecede alerjim olduğunu açığa çıkardı ve önerileri artık tedavi gerçekten çok rahatlattı. Mümkün olduğu ilk gün tekrar kontrol için de gideceğim. Teşekkür ederim...


K

Eşim koah hastası devamlı gidiyoruz Erhan Hocama . ilaçlarını kullanıyor sonbaharda daha da arttı tekrar gideceğiz sürecimiz devam ediyor. Hocamız yılların tecrübesi çok deneyimli ve herşeye hakim kullanacağımız ilaçları herşeyi anlatıyor detayı bir şekilde .


M

Babaannemin nefes darlığı için gitmiştik Erhan Ekici hocama memnun kaldık hocamızdan,tedavi süreci bitti verdiği ilaçları kullandı şuan daha iyi babaannem ilgili ve detaycı bir hekim detaylı bir şekilde tedaviyle alakalı süreci anlattı .


B

Babamın Uyku apnesi rahatsızlığı nedeniyle Erhan Bey ile tanıştık . Bizimle gayet güzel ilgilenildi. memnun kalarak ayrıldık Yanından . Açıklayıcı ve sakin konuşan bir insan,yakınlarıma da arkadaşlarıma da tavsiye ettiğim bir hekim.


S

Yakınımın Astımı vardı o nedenle Erhan beye tavsiye üzerine Pendik Bölgeye Hastanesine gittik ve Erhan hocamızla tanıştık . Tedaviden sonra toparladı annem Hocamın vesilesi ile şuan da da bir sıkıntısı yok . iyi bir doktor ve detaylı anlatımı vardı .


M

Annem astım ve koah hastası çok rahatsızdı. daha önce hastanede yattı Erhan bey yoğun bir ilaç tedavisi uyguladı 3 4 gün yattı . ben çok doktorlara götürdüm ama Erhan hocamız sayesinde toparlandı şuan daha iyi bir problemi yok çok iyi bir muayenesi var uzun uzun inceliyor. Sorduğunuz sorulara açıklayıcı bilgiler veriyor. gördüğüm en uzun muayene eden ve ilgilenen hekim .


A

Hocamızdan gayet memnun kaldım yapması gereken tetkikleri yaptı ilgilendi . Annem zatürre olmuştu ve tedavisi bitti bundan sonraki süreçte dinlenmesi gerekiyor. çok da memnun kaldık ve herkese tavsiye ediyorum. Hiç bir şikayetimiz olmadı .


B

Ben Erhan hocanın muayene anlamında çok iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum doğruları söyleyen bir doktor. çok düzgün diyaloğu var hastayla bir anda içselleştirip bütün herşeyini çok rahat anlatmanı sağlayabiliyor. bir doktor da bu çok önemli bence, hasta kendini güzel bir şekilde ifade edebilmeli .


I
Doğrulanmış kullanıcı

Hayatım da gittiğim en düzgün ve hastasını bu kadar iyi dinleyen bir hekim görmedim.
KESİNLİKLE COK BÜYÜK BİR DEĞER ÇOK İYİ BİR HEKİM


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Balgam
  • Lipomlar
  • Bronşit
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (2)

İlgili aramalar