Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

32 yıllık Doktorum ve 1990 yılında Çapa Tıp Fakültesi İç hastalıkları Bölümü’nden uzmanlığımı aldığımdan beri özel sektörde çalışmaktayım. 1990-2005 yılları arasında Özel Doğan Hastanesi’nde… daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • 32 yıllık Doktorum ve 1990 yılında Çapa Tıp Fakültesi İç hastalıkları Bölümü’nden uzmanlığımı aldığımdan beri özel sektörde çalışmaktayım. 1990-2005 yılları arasında Özel Doğan Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı ve yönetici olarak çalıştıktan sonra son 10 yıldır kendime ait Özel İç Hastalıkları Kliniği’mi çalıştırmaktayım.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
98 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yaklaşık 1 yıldır midemde sorun vardı gitmediğim doktor kalmamıştı en son Erhan beye görünmek istedim ve keşke ilk geleceğim yer burası olsaydı dedim yaptığı teşhisle ve verdiği ilaç programı ile 5 günlük bir zaman geçmesine rağmen şuan kendimi çok iyi hissediyorum 9-10 aydır hastalığı çeken ben değilmişim gibi hissediyorum 15 günlük bir program bu önce Allahın izniyle sonra Erhan beyin sayesinde eski sağlığıma kavuşmak üzereyim 9-10 ay boyunca gördüğüm tedaviden almadığım sonucu Erhan beyin verdiği ilaçlarla 5 günde aldım. Deyim yerindeyse sihirli bir dokunuşla sizi sağlığınıza kavuşturuyor diyebilirim.

 • Başka bir doktorun tavsiyesi üzerine gittim. Gerçekten de çok ilgili, işinin ehli, güven veren, çok özenli bir doktor. Çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye ederim.

 • Erhan hocam babama mide kanseri teşhisi koydu.Daha önce gittiğimiz bir çok doktor teşhis koyamamıştı.Çok şükür onun sayesinde babam sağlığına kavuştu.En ufak bir şikayetimiz olsa Erhan hocaya başvururuz.Ailece gittiğimiz bir doktor.Herkese tavsiye ediyorum.

 • Erhan bey yıllardır doktorumuz.Her konuda kendisine gideriz.Teşhisleri ,tedavileri ve yönlendirmeleri çok başarılı.Bir çok kez tedavi oldum doktoruma .Bir çok erken teşhisleri oluyor ve erkende çözümlüyor.Genel anlamada kendisinden çok memnunuz ve herkese tavsiye ederim.

 • Biz ailece Erhan beyden çok memnunuz.Her türlü konuda dört dörtlük bir doktor.Benim şikayetlerim olmuştu sürekli yemek yiyordum.insülin direncim ve şekerim çok yüksek çıkmıştı.Netice aldım.Kız kardeşimde duygu durum bozukluğu vardı psikolojik tedavi görüyordu ama ilaçları bir türlü netice alamamıştı .Doktorumuza geldiğinde tansiyonu ile ilgili teşhis koydu çok memnun kaldı.Arkadaşımda çok memnun kalmıştı.Teşhisleri doğru ve uyguladığı tedaviler çok başarılı .Kendisinden çok çok memnunuz hatta tavsiye ettiğim arkadaşlarımda çok memnun kaldılar.

 • İyi ki var.Karaciğerim Her tahlilim tavan yapmıştı.Teyzemin tavsiyesi üzerine gittim.Önce Allah sonra Erhan doktorum sayesinde yaşama döndüm.Bana 2 .bir şanstı.Hastasına çok yakın davranıyor kısacası hastasını kısa zaman çok iyi tanıyor.Karaciğerde enzim bozukluğu vardı.Pankreas iltihabı oluşmuş tedavi gördüm ve halen kontrollerim devam ediyor.Sayesinde sağlığıma kavuştum.İyi ki varsın Erhan hocam.

 • Eşim midesinden rahatsızlanınca kalp hastasıydı. Endoskopi istenince arkadaşımızın doktoru Erhan bey irtibata geçtik.Aciliyetimiz vardı inanılmaz ağrı vardı. Sakarya'dan gittik.Mide kanaması geçiriyormuş ve bunu doktorumuz hemen teşhis koyup tedavi uyguladı ve sayesinde sağlığına kavuştu.Alanında çok başarılı bir doktor herkese tavsiye ediyorum ve ederim.

 • İlgilisi ve alakasından çok memnunum.Uzun yıllardır hastasıyım hatta ailece doktorumuz.Rutin 3 aylık kontrollerim halen devam etmekte.Teşhisi ve tedavilerine güvendiğim başarılı bir doktor.

 • Tespitlerine güvendiğimiz bir doktor.Ailecek olarak yıllardır gidiyoruz ve çok memnun kaldık.Yıllık kontrollerimizi ve tedavilerimiz rutin olarak yapılır hocamız tarafından. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Farklı bir doktorun önerisiyle gittim. Babamda siroz rahatsızlığı vardı. Tedavisi gerçekleştirildi ve hala tedavisi devam ediyor. Hastasına karşı çok iyi. Babamın tedavisinde çok olumlu gelişmeler yaşandı. Çok memnunuz hocamızdan.

 • Tanıdığım en iyi doktorlardan bir tanesi diyebilirim. Koyduğu teşhisleri Yüzde yüz doğru çıkıyor. Tedavileri de her defasında olumlu olarak sonuç veriyor. Çok memnun kaldım.

 • Bizim aile doktorumuz kendisi Teşhisleri çok kuvvetli ve kısa zamanda iyileştiriyor hastasını. Kayın validemi ölümden döndürdü tedavisiyle.Yıllardır gittiğim ve çok memnun kaldığım bir doktor.

 • Hocamızın ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Detaylı olarak bilgilendiren bir doktor. Tedavilerimiz olumlu olarak sonuç verdi. Hiçbir sıkıntı yaşamadım.

 • Eski çalıştığı hastaneden tanıyordum ve çok memnun kaldığım için devam ediyorum. Hastasıyla çok güzel ilgileniyor. Biz büyük bir aileyiz ve bütün ailemiz Erhan Bey'e gider. Her gittiğimizde çözüm bulmaya çalışır ve olumlu sonuçlanır. Telefon ile bile aradığımızda telefonda bilgi alabiliriz. Çok memnunuz

 • Bizim uzun yıllardır tanıdığımız aile doktorumuzdur Erhan bey. Çok memnunuz kendisinden. Kendinizi Erhan bey'e teslim edin iyi olursunuz diyebilirim. Her sorunumuza çözüm bulabildiğimiz bir doktor. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Annemin doktoruydu ve yıllardır tedavisini gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnunuz. hizmetleri konusunda çok memnunuz Birçok kişiye tavsiye etmişliğim vardır ve giden kişiler de çok memnun kalmıştır.

 • Kayın validemi tedavi etmişti ve çok memnun kaldıgımız için bizim aile doktorumuz oldu. Ben ve çocuklarım her zaman gittiğimiz bir doktor. Gerektiği zaman gereken tedaviyi uygular ve mutlaka sonuç alınır. Muazzam teşhisleri vardır hocamın.

 • Daha önce halam gidiyordu onun tavsiyesiyle gitmiştik. Annemin doktoru ve şeker hastası olduğu için yıllarca tedavisini gerçekleştirdi. Çok memnunuz hocamdan. Mükemmel bir doktordur. Bir sıkıntımız olduğunda kendisinden başka doktora gitmeyiz.

 • Senelerdir doktorum ve çok memnunuz. Bağırsak kanserinden ameliyat oldum ve gerekli yönlendirmeleri de hocam yapmıştı.Çok memnunum kendisinden. Teşhisi çok kuvvetli ilaçları çok faydalı geliyor.

 • Erhan hocam gerek ilgisinden gerek tedavisinden mükemmel bir doktor. Çok memnun kaldık ailecek kendisinden. Sorduğumuz her soruya yanıt alabildiğimiz bir doktor.

 • Özel hastanede hizmet verirken tesadüfen gittiğimde tanışmıştık ve çok memnun kaldığımız için devam ediyorum.Bir insanın doktorundan alabileceği hizmetin en güzelini alabiliyorsunuz Erhan beyden. Çok memnun kaldık.

 • Erhan Bey'in ilgisinden alakasından çok memnun kaldık. Kendisinin doktorluğunu çok beğeniyoruz. Aile gibi olduk kendisiyle. Tedavilerimiz çok olumlu olarak sonuçlanıyor gittiğimizde.

 • Aile doktorumuz.Başım ağrısa gittiğim tek doktor.Babamda aynı şekilde 7/24 aradığımız ve ulaşabildiğimiz çok desteğini gördüğümüz bir doktor.Gittiğimiz bir çok doktorların artık yapılacak bir şey yok denildiği durumda bile tedavi uygulayıp sonuç aldığımız bir doktor.Kardeşimin bir böbreği çürümüş olduğunu fark eden tek doktordu ve ameliyatını da başarılı bir şekilde sonuçlandırdı.Biz çok memnunuz.

 • Akciğerlerimde iltihap vardı.bir doktorumun yönlendirmesiyle gittim.Çok ilgiliydi ve çok detaycı olması çok hoşuma gitti.En ince ayrıntısıyla beni bilgilendirdi.İlk olarak parça alındı.Biyopsi yapıldı.Ameliyat oldum daha sonrasında ilaç tedavisi ile tedavimi sonlandırdı.Kendisinin sayesinde sağlığıma kavuştum.Doktoruma buradan da çok teşekkür ederim.

 • Babam çok sağlıklı görünüyordu.Babamın kalp hastası olduğu tespitini yaptı.Sayesinde çok büyük bir badireyi atlattık.5 damarı birden değişiklik yapıldı.Sayesinde kesinlikle bir badire atlattık hiç bir sıkıntısı olmayan bir insanın.İşini çok titiz yapmasından ötürü babamın hastalığını teşhis etti.Bende her sene rutin kontrollerim oluyor.Ailece gittiğimiz bir doktor.

 • 25 yıldır doktorum tanıdığımız güvendiğimiz bir doktor.İlk muayenede doğru teşhisi koyup en doğru tedavi ile başarılı sonuçlar almamızı sağladı.Bir kaç ameliyatım oldu.Romatizma tedavim oldu.Hep en iyi şekilde netice aldım.En çok Erhan hocam da örnek vermek isterim bir arkadaşım başka doktora gidiyordu.Tamamıyla tesadüfen kendisini Erhan beye götürdüm.Pankreas damarının 1milim lik çıkış damarını 1,5 santim taş kapadığı teşhisini koydu ve arkadaşımı ölümden kurtardı.Şuan çok sağlıklı arkadaşım.Kesinlikle bilgisine ve başarısına çok güveniyorum.

 • Başka bir doktor'un önerisiyle gitmiştik Erhan Hocam'a. İyi ki var kendisi,çok memnunuz. Hastasıyla çok güzel ilgileniyor. Annemin rahatsızlıklarından dolayı götürdük. Annemin tansiyon sorunundan dolayı ilaç tedavisi uygulandı. Tedavi sürecinden çok fazla memnun kaldık.

 • Erhan bey uzun yıllardır tanı ve tedavilerine güvendiğimiz ve her tıbbi sorunda danıştığımız, güven duyduğumuz bir doktordur. Örnek vermem gerekirse ; bir rahatsızlığım esnasında diğer doktorlardan farklı olarak daha detaylı incelemeye karar vermesi sonucunda koyduğu erken teşhisle adeta hayatımı kurtardı. İşinde etik, tıbbi bilgisi geniş, teşhis ve tanı aşamasında ise son derece güvendiğim bir doktordur.

 • Tavsiye üzerine gitmiştim Hocama.Teyzem ve dayım Alzheimer hastası olduğu için gidiyorduk. Hastasına çok ilgi gösteriyor. Bütün yakınlarıma da tavsiye ettim ve arkadaşımın annesi de gitmişti.Çok memnun kaldılar Erhan Beyden.

 • Erhan hocam uzun zamandır doktorum kendisi doktorluktan önce çok iyi bir insan hekim olarak hastasıyla çok iyi ilgilenen bir insan hastasıyla bu kadar ilgilenen bir hekime rastlamadım . Hastayla birebir ilgilenir,tedavisini takip eder hastasına önem verir. Erhan bey işini severek yapıyor ve önem veriyor . Her konuda yardımcı olur bize telefon açarız hemen destek olur . Başkasını arasan belki geçiştirir ama Erhan bey özenle ilgileniyor .