Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 691 profil ziyareti var

32 yıllık Doktorum ve 1990 yılında Çapa Tıp Fakültesi İç hastalıkları Bölümü’nden uzmanlığımı aldığımdan beri özel sektörde çalışmaktayım. 1990-2005 yılları arasında Özel Doğan Hastanesi’nde… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
103 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: İdem Bakırköy Check Up MerkeziHizmet: Myasthenia Gravis

  2016 yılında babam hiç bir şey yutamıyor içemiyor nefes almakta zorlanıyordu, bir kaç özel doktor ve hastaneye gittik hepsi enfeksiyon söyleyip ilaç yazıp eve döndük, ama babamda iyleşme yerine tam aksine dahada kötü durumda, bir yakınım tafsıyesıyle erhan beye gittik birkaç tahlıl ve kontroldan sonra teşis konuldu, çok zor anlaşılan kas ve sinir hastalığı miyasteni (Myasthenia Gravis) ve hemen tedaviye başlandı ilaç tedavısıyla iki günde hastaneden çikiş yaptık ve babam durumu şu an çok iyi. Erhan hocam tüm tedavi süresince o kadar iyi anlatıyorki hangi ilaç ne işe yarar hangi testin yapma sebebimiz ne olduğunu çok güven veriyor.

 • Yer: İdem Bakırköy Check Up Merkezi

  Birçok doktora gittim, tansiyon ve tiroid hastası olduğum söylendi. Bu yeni bir anne olarak bende panik yarattı. Doktor Erhan Bey sayesinde sapasağlam olduğumu öğrendim. Tüm tetkiklerim titizlikle yapıldı, buna insancıl bir hekim yaklaşımı ve güleryüzlü bir personel eşlik etti. Bu tarz doktorlara ihtiyacımız var, kesinlikle tavsiye ederim.

 • B
  Yer: İdem Bakırköy Check Up Merkezi

  Erhan hocaya İzmir'den bir Dr arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurdum. Nefes sorunu yaşıyor idim.Uzun ve detaylı araştırmasi sonucu teşhisi koydu ve tedavi başladı .Hasta olarak ilk defa bu kadar uzun anlaşılır bir dille açıklama yapan bir Dr ile karşılaştım .Ayrıca çalışanlar da çok yardımcı oldu. Hepsine teşekkür ediyorum.

 • G
  Yer: İdem Bakırköy Check Up MerkeziHizmet: Boğaz bölgesinde oluşan geçmeyen tekrarlayan ağrı

  Erhan hocam a Boğaz bölgemde yaşadığım teşhis konulamayan bir ağrı sebebiyle görüntülemeyi yapan doktorumun yönlendirmesiyle gittim. Bu ağrıma çözüm bulduğu gibi detaycı ve dikkatli incelemeleriyle başka konulardada bana Bilgi verip yardımcı oldu. Tam kapsamlı , baştan aşağa , özenle muayene etmesi ve detayları farketmesi, bunu hastaya aktarış şeklindeki netlik ve anlaşılabilirlikle ender rastladığım doktorlardan biri oldu kendisi. Bundan sonra herhangibir sağlık sorunu yaşadığımda ilk yönleneceğim kişi olacaktır kendisi. Ayrıca ekibi ve yardımcılarıda bir o kadar sıcak, içten ve güler yüzlü.
  Herşey için teşekkürler Erhan hocam
  Cana Gözdem Arar

 • F
  Yer: İdem Bakırköy Check Up Merkezi

  İyi ki tanıdım Erhan hocam sizi 9 senedir gitmediğim doktor kalmadı ta ki size gelene kadar beni tekrar hayata bağladınız işinize ve hastanıza olan saygınızdan dolayı size ne kadar teşekkür etsem azdır Rabbim sizin gibi işinde başarılı doktorları başımızdan eksik etmesin Saygılarımla

 • Yaklaşık 1 yıldır midemde sorun vardı gitmediğim doktor kalmamıştı en son Erhan beye görünmek istedim ve keşke ilk geleceğim yer burası olsaydı dedim yaptığı teşhisle ve verdiği ilaç programı ile 5 günlük bir zaman geçmesine rağmen şuan kendimi çok iyi hissediyorum 9-10 aydır hastalığı çeken ben değilmişim gibi hissediyorum 15 günlük bir program bu önce Allahın izniyle sonra Erhan beyin sayesinde eski sağlığıma kavuşmak üzereyim 9-10 ay boyunca gördüğüm tedaviden almadığım sonucu Erhan beyin verdiği ilaçlarla 5 günde aldım. Deyim yerindeyse sihirli bir dokunuşla sizi sağlığınıza kavuşturuyor diyebilirim.

 • Başka bir doktorun tavsiyesi üzerine gittim. Gerçekten de çok ilgili, işinin ehli, güven veren, çok özenli bir doktor. Çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye ederim.

 • R

  Erhan hocam babama mide kanseri teşhisi koydu.Daha önce gittiğimiz bir çok doktor teşhis koyamamıştı.Çok şükür onun sayesinde babam sağlığına kavuştu.En ufak bir şikayetimiz olsa Erhan hocaya başvururuz.Ailece gittiğimiz bir doktor.Herkese tavsiye ediyorum.

 • B

  Erhan bey yıllardır doktorumuz.Her konuda kendisine gideriz.Teşhisleri ,tedavileri ve yönlendirmeleri çok başarılı.Bir çok kez tedavi oldum doktoruma .Bir çok erken teşhisleri oluyor ve erkende çözümlüyor.Genel anlamada kendisinden çok memnunuz ve herkese tavsiye ederim.

 • H

  Biz ailece Erhan beyden çok memnunuz.Her türlü konuda dört dörtlük bir doktor.Benim şikayetlerim olmuştu sürekli yemek yiyordum.insülin direncim ve şekerim çok yüksek çıkmıştı.Netice aldım.Kız kardeşimde duygu durum bozukluğu vardı psikolojik tedavi görüyordu ama ilaçları bir türlü netice alamamıştı .Doktorumuza geldiğinde tansiyonu ile ilgili teşhis koydu çok memnun kaldı.Arkadaşımda çok memnun kalmıştı.Teşhisleri doğru ve uyguladığı tedaviler çok başarılı .Kendisinden çok çok memnunuz hatta tavsiye ettiğim arkadaşlarımda çok memnun kaldılar.

 • I

  İyi ki var.Karaciğerim Her tahlilim tavan yapmıştı.Teyzemin tavsiyesi üzerine gittim.Önce Allah sonra Erhan doktorum sayesinde yaşama döndüm.Bana 2 .bir şanstı.Hastasına çok yakın davranıyor kısacası hastasını kısa zaman çok iyi tanıyor.Karaciğerde enzim bozukluğu vardı.Pankreas iltihabı oluşmuş tedavi gördüm ve halen kontrollerim devam ediyor.Sayesinde sağlığıma kavuştum.İyi ki varsın Erhan hocam.

 • M

  Eşim midesinden rahatsızlanınca kalp hastasıydı. Endoskopi istenince arkadaşımızın doktoru Erhan bey irtibata geçtik.Aciliyetimiz vardı inanılmaz ağrı vardı. Sakarya'dan gittik.Mide kanaması geçiriyormuş ve bunu doktorumuz hemen teşhis koyup tedavi uyguladı ve sayesinde sağlığına kavuştu.Alanında çok başarılı bir doktor herkese tavsiye ediyorum ve ederim.

 • O

  İlgilisi ve alakasından çok memnunum.Uzun yıllardır hastasıyım hatta ailece doktorumuz.Rutin 3 aylık kontrollerim halen devam etmekte.Teşhisi ve tedavilerine güvendiğim başarılı bir doktor.

 • B

  Tespitlerine güvendiğimiz bir doktor.Ailecek olarak yıllardır gidiyoruz ve çok memnun kaldık.Yıllık kontrollerimizi ve tedavilerimiz rutin olarak yapılır hocamız tarafından. Herkese tavsiye ediyorum.

 • B

  Farklı bir doktorun önerisiyle gittim. Babamda siroz rahatsızlığı vardı. Tedavisi gerçekleştirildi ve hala tedavisi devam ediyor. Hastasına karşı çok iyi. Babamın tedavisinde çok olumlu gelişmeler yaşandı. Çok memnunuz hocamızdan.

 • E

  Tanıdığım en iyi doktorlardan bir tanesi diyebilirim. Koyduğu teşhisleri Yüzde yüz doğru çıkıyor. Tedavileri de her defasında olumlu olarak sonuç veriyor. Çok memnun kaldım.

 • G

  Bizim aile doktorumuz kendisi Teşhisleri çok kuvvetli ve kısa zamanda iyileştiriyor hastasını. Kayın validemi ölümden döndürdü tedavisiyle.Yıllardır gittiğim ve çok memnun kaldığım bir doktor.

 • K

  Hocamızın ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Detaylı olarak bilgilendiren bir doktor. Tedavilerimiz olumlu olarak sonuç verdi. Hiçbir sıkıntı yaşamadım.

 • Ü

  Eski çalıştığı hastaneden tanıyordum ve çok memnun kaldığım için devam ediyorum. Hastasıyla çok güzel ilgileniyor. Biz büyük bir aileyiz ve bütün ailemiz Erhan Bey'e gider. Her gittiğimizde çözüm bulmaya çalışır ve olumlu sonuçlanır. Telefon ile bile aradığımızda telefonda bilgi alabiliriz. Çok memnunuz

 • Z

  Bizim uzun yıllardır tanıdığımız aile doktorumuzdur Erhan bey. Çok memnunuz kendisinden. Kendinizi Erhan bey'e teslim edin iyi olursunuz diyebilirim. Her sorunumuza çözüm bulabildiğimiz bir doktor. Herkese tavsiye ediyorum.

 • N

  Annemin doktoruydu ve yıllardır tedavisini gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnunuz. hizmetleri konusunda çok memnunuz Birçok kişiye tavsiye etmişliğim vardır ve giden kişiler de çok memnun kalmıştır.

 • Ö

  Kayın validemi tedavi etmişti ve çok memnun kaldıgımız için bizim aile doktorumuz oldu. Ben ve çocuklarım her zaman gittiğimiz bir doktor. Gerektiği zaman gereken tedaviyi uygular ve mutlaka sonuç alınır. Muazzam teşhisleri vardır hocamın.

 • P

  Daha önce halam gidiyordu onun tavsiyesiyle gitmiştik. Annemin doktoru ve şeker hastası olduğu için yıllarca tedavisini gerçekleştirdi. Çok memnunuz hocamdan. Mükemmel bir doktordur. Bir sıkıntımız olduğunda kendisinden başka doktora gitmeyiz.

 • Ş

  Senelerdir doktorum ve çok memnunuz. Bağırsak kanserinden ameliyat oldum ve gerekli yönlendirmeleri de hocam yapmıştı.Çok memnunum kendisinden. Teşhisi çok kuvvetli ilaçları çok faydalı geliyor.

 • S

  Erhan hocam gerek ilgisinden gerek tedavisinden mükemmel bir doktor. Çok memnun kaldık ailecek kendisinden. Sorduğumuz her soruya yanıt alabildiğimiz bir doktor.

 • S

  Özel hastanede hizmet verirken tesadüfen gittiğimde tanışmıştık ve çok memnun kaldığımız için devam ediyorum.Bir insanın doktorundan alabileceği hizmetin en güzelini alabiliyorsunuz Erhan beyden. Çok memnun kaldık.

 • K

  Erhan Bey'in ilgisinden alakasından çok memnun kaldık. Kendisinin doktorluğunu çok beğeniyoruz. Aile gibi olduk kendisiyle. Tedavilerimiz çok olumlu olarak sonuçlanıyor gittiğimizde.

 • M

  Aile doktorumuz.Başım ağrısa gittiğim tek doktor.Babamda aynı şekilde 7/24 aradığımız ve ulaşabildiğimiz çok desteğini gördüğümüz bir doktor.Gittiğimiz bir çok doktorların artık yapılacak bir şey yok denildiği durumda bile tedavi uygulayıp sonuç aldığımız bir doktor.Kardeşimin bir böbreği çürümüş olduğunu fark eden tek doktordu ve ameliyatını da başarılı bir şekilde sonuçlandırdı.Biz çok memnunuz.

 • M

  Akciğerlerimde iltihap vardı.bir doktorumun yönlendirmesiyle gittim.Çok ilgiliydi ve çok detaycı olması çok hoşuma gitti.En ince ayrıntısıyla beni bilgilendirdi.İlk olarak parça alındı.Biyopsi yapıldı.Ameliyat oldum daha sonrasında ilaç tedavisi ile tedavimi sonlandırdı.Kendisinin sayesinde sağlığıma kavuştum.Doktoruma buradan da çok teşekkür ederim.

 • E

  Babam çok sağlıklı görünüyordu.Babamın kalp hastası olduğu tespitini yaptı.Sayesinde çok büyük bir badireyi atlattık.5 damarı birden değişiklik yapıldı.Sayesinde kesinlikle bir badire atlattık hiç bir sıkıntısı olmayan bir insanın.İşini çok titiz yapmasından ötürü babamın hastalığını teşhis etti.Bende her sene rutin kontrollerim oluyor.Ailece gittiğimiz bir doktor.

Hakkımda

Hakkımda

 • 32 yıllık Doktorum ve 1990 yılında Çapa Tıp Fakültesi İç hastalıkları Bölümü’nden uzmanlığımı aldığımdan beri özel sektörde çalışmaktayım. 1990-2005 yılları arasında Özel Doğan Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı ve yönetici olarak çalıştıktan sonra son 10 yıldır kendime ait Özel İç Hastalıkları Kliniği’mi çalıştırmaktayım.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi,İstanbul Tıp Fakültesi, İç hastalıkları Uzmanlığı, 1990

Makaleler

 • Tıp Gelişiyor İnsan Ömrü Uzuyor

  27 Nisan 2018

  Çok değil yaklaşık 50 yıl önce Ülkemizde ortalama yaş 50 idi halbuki günümüzde ortalama ömür 78. Bunun için birçok sebep sayılabilir; çevre şartları, beslenme,...
 • Her Tiroid Nodülüne Biyopsi Gerekir Mi?

  27 Nisan 2018

  Tiroid yani halk arasında guatr diye bilinen hastalığın teşhis ve tedavisindeki prensipler çok basit olmasına rağmen maalesef serbest hekimlikte suistimale...

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

İç hastalıkları tıbbın temelidir ve erişkin hastaların tüm sorunlarına iyi yaklaşabilmesi ve detaylı araştırması açısından beni cezbettiği için yöneldim

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Doktorluğun her branşı zordur ama özellikle iç hastalıkları başka bir zor ve keyifli hele tam özel çalıştığınızda daha da güzel benim kişisel karekterimde kaynaklandığı için zorlukları zevk olarak kabul ediyorum .Bi kere her konuda bilgi sahibi olmanız gerekiyor çünkü bunu hastalar sizden bekliyor.Ayrıcs 24 saat telefon açık olacak drvamlı aranabilirsin.Zorluk gibi gözüküyor ama seviyorum

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Karışık ve zor hastalara tanı koymakHastanın ızdırabının geçtiğini görmekHastalar tarafından iyi hayırlanmak

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Sene 1990 Çapa Tıp Fakülesinden yeni uzman olmuşum ve istanbulda yeni açıla özel bir hastanede çalışıyorum.70 yaşlarında yüzü gözü şiş bacaklar ödemli bir teyzeyi yakınlar getirdi.Nefes darlığı plduğunu ifade etti .Detaylı muayene EKG testler falan ne plduğu karışıl bi hasta Kalp yetmezliğ desen değil,Nefrotik sendrom desen değil neyse hastayı yatırmak istedim ama hasta yakınları çapa ya sevketmemi istedi , bende klinik bulguları ve laboratuar donuçlarını yazarak benim 2 ay önce ihtisasımı tamamladığım hastsneni sciline hönderdim bi yandanda orada dorun olursa tekrar hastaneye gelip yatırıp be bakabilirim dedim.Bı arda da hasta uykuya meyilli idi ve hastalar akşm 18 gibi çapa ya gittiler bende eve ama hastanın tanısını düşünüyorum biyete varamıyorum.3 saat sonra çalıştığım özel hastaneden aradılar hasta çapa dan tekrar bize gelmiş orada da ne olduğu anlaşılmamış ama uyku hali arttak devam ediyor.Tekrar hastaneye gittim jataya diüretik uyguladım bazı testlerini tekrar aldım oksijen verdim ama hastanın yüzünde. Bi tuhaflık vardı hani bazı hastaların yüzüne bakıp hastalığını söylersiniz ya.Neyse nöbetçi Dr a devrederek tekrar eve gittim ama tanı hala hava da .Halbuki iyi bir üniversiden ihtisas almış taze bilgilerle dolu bir doktorum ama sadece bilgi yetmiyor.Eve gittim gec12,yattım ama uyuyamıyorum gece yarısı 3 te buldum diye uyandım spar topar hastaneye gittim ihtisas yaparken bi kez görmüştüm MİX ÖDEM koması dedim hasta tam uykuya girmişti yani koma yerleşiyordu hemen tiroid fonksiyon testlerini aldım sonuçlar gelmeden NGS takıp oral T3 bulup NGS den vererk serum kortizon derken TSH 100 ün üstünde geldi.Teşhis doğru idi gerisi kolay oldu hasta yoğun bakıma gitmeden düzeldi.Eve dönüşüm çok keyifli idi.Snladığım şuydu bilgi önemli ama yeterli değil tecrübe şart bu hastada sonra en 3 tane daha dah ağır mix ödem kpmadı tefavi ettim ama ilkinin verdiği haz farklı idi