Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 330 profil ziyareti var

32 yıllık Doktorum ve 1990 yılında Çapa Tıp Fakültesi İç hastalıkları Bölümü’nden uzmanlığımı aldığımdan beri özel sektörde çalışmaktayım. 1990-2005 yılları arasında Özel Doğan Has... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • 32 yıllık Doktorum ve 1990 yılında Çapa Tıp Fakültesi İç hastalıkları Bölümü’nden uzmanlığımı aldığımdan beri özel sektörde çalışmaktayım. 1990-2005 yılları arasında Özel Doğan Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı ve yönetici olarak çalıştıktan sonra son 10 yıldır kendime ait Özel İç Hastalıkları Kliniği’mi çalıştırmaktayım.

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi,İstanbul Tıp Fakültesi, İç hastalıkları Uzmanlığı, 1990

Deneyimler

 • Özel Doğan Hastanesi, İç Hastalıkları Uzmanı/Yönetici, 1990-2005

Fotoğraflar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Başka bir doktorun tavsiyesi üzerine gittim. Gerçekten de çok ilgili, işinin ehli, güven veren, çok özenli bir doktor. Çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Erhan hocam babama mide kanseri teşhisi koydu.Daha önce gittiğimiz bir çok doktor teşhis koyamamıştı.Çok şükür onun sayesinde babam sağlığına kavuştu.En ufak bir şikayetimiz olsa Erhan hocaya başvururuz.Ailece gittiğimiz bir doktor.Herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Erhan bey yıllardır doktorumuz.Her konuda kendisine gideriz.Teşhisleri ,tedavileri ve yönlendirmeleri çok başarılı.Bir çok kez tedavi oldum doktoruma .Bir çok erken teşhisleri oluyor ve erkende çözümlüyor.Genel anlamada kendisinden çok memnunuz ve herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Biz ailece Erhan beyden çok memnunuz.Her türlü konuda dört dörtlük bir doktor.Benim şikayetlerim olmuştu sürekli yemek yiyordum.insülin direncim ve şekerim çok yüksek çıkmıştı.Netice aldım.Kız kardeşimde duygu durum bozukluğu vardı psikolojik tedavi görüyordu ama ilaçları bir türlü netice alamamıştı .Doktorumuza geldiğinde tansiyonu ile ilgili teşhis koydu çok memnun kaldı.Arkadaşımda çok memnun kalmıştı.Teşhisleri doğru ve uyguladığı tedaviler çok başarılı .Kendisinden çok çok memnunuz hatta tavsiye ettiğim arkadaşlarımda çok memnun kaldılar.

 • çok memnunum

  İyi ki var.Karaciğerim Her tahlilim tavan yapmıştı.Teyzemin tavsiyesi üzerine gittim.Önce Allah sonra Erhan doktorum sayesinde yaşama döndüm.Bana 2 .bir şanstı.Hastasına çok yakın davranıyor kısacası hastasını kısa zaman çok iyi tanıyor.Karaciğerde enzim bozukluğu vardı.Pankreas iltihabı oluşmuş tedavi gördüm ve halen kontrollerim devam ediyor.Sayesinde sağlığıma kavuştum.İyi ki varsın Erhan hocam.

 • çok memnunum

  Eşim midesinden rahatsızlanınca kalp hastasıydı. Endoskopi istenince arkadaşımızın doktoru Erhan bey irtibata geçtik.Aciliyetimiz vardı inanılmaz ağrı vardı. Sakarya'dan gittik.Mide kanaması geçiriyormuş ve bunu doktorumuz hemen teşhis koyup tedavi uyguladı ve sayesinde sağlığına kavuştu.Alanında çok başarılı bir doktor herkese tavsiye ediyorum ve ederim.

 • çok memnunum

  İlgilisi ve alakasından çok memnunum.Uzun yıllardır hastasıyım hatta ailece doktorumuz.Rutin 3 aylık kontrollerim halen devam etmekte.Teşhisi ve tedavilerine güvendiğim başarılı bir doktor.

 • çok memnunum

  Tespitlerine güvendiğimiz bir doktor.Ailecek olarak yıllardır gidiyoruz ve çok memnun kaldık.Yıllık kontrollerimizi ve tedavilerimiz rutin olarak yapılır hocamız tarafından. Herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Farklı bir doktorun önerisiyle gittim. Babamda siroz rahatsızlığı vardı. Tedavisi gerçekleştirildi ve hala tedavisi devam ediyor. Hastasına karşı çok iyi. Babamın tedavisinde çok olumlu gelişmeler yaşandı. Çok memnunuz hocamızdan.

 • çok memnunum

  Tanıdığım en iyi doktorlardan bir tanesi diyebilirim. Koyduğu teşhisleri Yüzde yüz doğru çıkıyor. Tedavileri de her defasında olumlu olarak sonuç veriyor. Çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Bizim aile doktorumuz kendisi Teşhisleri çok kuvvetli ve kısa zamanda iyileştiriyor hastasını. Kayın validemi ölümden döndürdü tedavisiyle.Yıllardır gittiğim ve çok memnun kaldığım bir doktor.

 • çok memnunum

  Hocamızın ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Detaylı olarak bilgilendiren bir doktor. Tedavilerimiz olumlu olarak sonuç verdi. Hiçbir sıkıntı yaşamadım.

 • çok memnunum

  Eski çalıştığı hastaneden tanıyordum ve çok memnun kaldığım için devam ediyorum. Hastasıyla çok güzel ilgileniyor. Biz büyük bir aileyiz ve bütün ailemiz Erhan Bey'e gider. Her gittiğimizde çözüm bulmaya çalışır ve olumlu sonuçlanır. Telefon ile bile aradığımızda telefonda bilgi alabiliriz. Çok memnunuz

 • çok memnunum

  Bizim uzun yıllardır tanıdığımız aile doktorumuzdur Erhan bey. Çok memnunuz kendisinden. Kendinizi Erhan bey'e teslim edin iyi olursunuz diyebilirim. Her sorunumuza çözüm bulabildiğimiz bir doktor. Herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Annemin doktoruydu ve yıllardır tedavisini gerçekleştirdi. Kendisinden çok memnunuz. hizmetleri konusunda çok memnunuz Birçok kişiye tavsiye etmişliğim vardır ve giden kişiler de çok memnun kalmıştır.

 • çok memnunum

  Kayın validemi tedavi etmişti ve çok memnun kaldıgımız için bizim aile doktorumuz oldu. Ben ve çocuklarım her zaman gittiğimiz bir doktor. Gerektiği zaman gereken tedaviyi uygular ve mutlaka sonuç alınır. Muazzam teşhisleri vardır hocamın.

 • çok memnunum

  Daha önce halam gidiyordu onun tavsiyesiyle gitmiştik. Annemin doktoru ve şeker hastası olduğu için yıllarca tedavisini gerçekleştirdi. Çok memnunuz hocamdan. Mükemmel bir doktordur. Bir sıkıntımız olduğunda kendisinden başka doktora gitmeyiz.

 • çok memnunum

  Senelerdir doktorum ve çok memnunuz. Bağırsak kanserinden ameliyat oldum ve gerekli yönlendirmeleri de hocam yapmıştı.Çok memnunum kendisinden. Teşhisi çok kuvvetli ilaçları çok faydalı geliyor.

 • çok memnunum

  Erhan hocam gerek ilgisinden gerek tedavisinden mükemmel bir doktor. Çok memnun kaldık ailecek kendisinden. Sorduğumuz her soruya yanıt alabildiğimiz bir doktor.

 • çok memnunum

  Özel hastanede hizmet verirken tesadüfen gittiğimde tanışmıştık ve çok memnun kaldığımız için devam ediyorum.Bir insanın doktorundan alabileceği hizmetin en güzelini alabiliyorsunuz Erhan beyden. Çok memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Erhan Bey'in ilgisinden alakasından çok memnun kaldık. Kendisinin doktorluğunu çok beğeniyoruz. Aile gibi olduk kendisiyle. Tedavilerimiz çok olumlu olarak sonuçlanıyor gittiğimizde.

 • çok memnunum

  Aile doktorumuz.Başım ağrısa gittiğim tek doktor.Babamda aynı şekilde 7/24 aradığımız ve ulaşabildiğimiz çok desteğini gördüğümüz bir doktor.Gittiğimiz bir çok doktorların artık yapılacak bir şey yok denildiği durumda bile tedavi uygulayıp sonuç aldığımız bir doktor.Kardeşimin bir böbreği çürümüş olduğunu fark eden tek doktordu ve ameliyatını da başarılı bir şekilde sonuçlandırdı.Biz çok memnunuz.

 • çok memnunum

  Akciğerlerimde iltihap vardı.bir doktorumun yönlendirmesiyle gittim.Çok ilgiliydi ve çok detaycı olması çok hoşuma gitti.En ince ayrıntısıyla beni bilgilendirdi.İlk olarak parça alındı.Biyopsi yapıldı.Ameliyat oldum daha sonrasında ilaç tedavisi ile tedavimi sonlandırdı.Kendisinin sayesinde sağlığıma kavuştum.Doktoruma buradan da çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Babam çok sağlıklı görünüyordu.Babamın kalp hastası olduğu tespitini yaptı.Sayesinde çok büyük bir badireyi atlattık.5 damarı birden değişiklik yapıldı.Sayesinde kesinlikle bir badire atlattık hiç bir sıkıntısı olmayan bir insanın.İşini çok titiz yapmasından ötürü babamın hastalığını teşhis etti.Bende her sene rutin kontrollerim oluyor.Ailece gittiğimiz bir doktor.

 • çok memnunum

  25 yıldır doktorum tanıdığımız güvendiğimiz bir doktor.İlk muayenede doğru teşhisi koyup en doğru tedavi ile başarılı sonuçlar almamızı sağladı.Bir kaç ameliyatım oldu.Romatizma tedavim oldu.Hep en iyi şekilde netice aldım.En çok Erhan hocam da örnek vermek isterim bir arkadaşım başka doktora gidiyordu.Tamamıyla tesadüfen kendisini Erhan beye götürdüm.Pankreas damarının 1milim lik çıkış damarını 1,5 santim taş kapadığı teşhisini koydu ve arkadaşımı ölümden kurtardı.Şuan çok sağlıklı arkadaşım.Kesinlikle bilgisine ve başarısına çok güveniyorum.

 • çok memnunum

  Başka bir doktor'un önerisiyle gitmiştik Erhan Hocam'a. İyi ki var kendisi,çok memnunuz. Hastasıyla çok güzel ilgileniyor. Annemin rahatsızlıklarından dolayı götürdük. Annemin tansiyon sorunundan dolayı ilaç tedavisi uygulandı. Tedavi sürecinden çok fazla memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Erhan bey uzun yıllardır tanı ve tedavilerine güvendiğimiz ve her tıbbi sorunda danıştığımız, güven duyduğumuz bir doktordur. Örnek vermem gerekirse ; bir rahatsızlığım esnasında diğer doktorlardan farklı olarak daha detaylı incelemeye karar vermesi sonucunda koyduğu erken teşhisle adeta hayatımı kurtardı. İşinde etik, tıbbi bilgisi geniş, teşhis ve tanı aşamasında ise son derece güvendiğim bir doktordur.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gitmiştim Hocama.Teyzem ve dayım Alzheimer hastası olduğu için gidiyorduk. Hastasına çok ilgi gösteriyor. Bütün yakınlarıma da tavsiye ettim ve arkadaşımın annesi de gitmişti.Çok memnun kaldılar Erhan Beyden.

 • çok memnunum

  Erhan hocam uzun zamandır doktorum kendisi doktorluktan önce çok iyi bir insan hekim olarak hastasıyla çok iyi ilgilenen bir insan hastasıyla bu kadar ilgilenen bir hekime rastlamadım . Hastayla birebir ilgilenir,tedavisini takip eder hastasına önem verir. Erhan bey işini severek yapıyor ve önem veriyor . Her konuda yardımcı olur bize telefon açarız hemen destek olur . Başkasını arasan belki geçiştirir ama Erhan bey özenle ilgileniyor .

 • çok memnunum

  Erhan hocam birtanedir seviyorum onu Allah razı olsun kendisinden . Konuşmaları bile hastasına karşı çok güzel bir arkadaş yönlendirmişti . Gerçekten tam bir hekim iyi bir doktor ve memnun kaldım kendimde gittim bir arkadaşımı da yönlendirdim .