Erkan Eşki, Kulak Burun Boğaz Karşıyaka

Doç. Dr. Erkan Eşki

Kaydet

Kulak burun boğaz

5 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Diğer

Kardeşimin yaklasik 6 yıl teşhis edilemeyen romotolojik rahatsızlığını ,üst solunum yolundaki etkilerine bakarak tek muayene ile teşhis etti. Bugunku yasam kalitesini ve sagligini ona borcluyuz.Sonraki süreçte de tedavisine devam ediyoruz. Teşekkür ederiz...


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama Ve Araştırma Merkezi Kulak Burun Boğaz Randevusu

Erkan bey benim burun ameliyatımı yaptı Süreç benim için çok güzel geçti. Kendisinin samimi yaklaşımı ve ameliyattaki başarısı İçin çok teşekkür ediyorum.
Şerife Karahançer


R

Kendisi benim burun ameliyatimi yapti, hem kemigim egriydi hem de nefes alamiyordum. Sonuc olarak su anda 5. Ayin icindeyim ve cok memnunum. Estetik konusunda suphelerim vardi ama hem dogal hem de cok guzel bir burnum oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


F

memnun kalmadim...Beklentimin altindaydi,ilgi ve alakasi zayifti.Biran once cik edasiyla bakti,bogaz enfeksiyonu idi sikayetimiz ve hamile oldugum halde kan tahlili bile istemeden ilac yazdi.ben de guven uyandirmadigi icin verdigi ilaci kullanmayacagim...

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


M

Burun kemik eğriliğim var,bu daha önce de bana söylenmiş idi.zaman zaman nefes alamıyordum.Dr Erkan bey bana önce bir tedavi uyguladı.cesaret edip ameliyat olacağımı söyledim.Kararımın doğru olduğunu gördükçe daha da sevindim.Şu an ameliyatımın 4.günü ve ben burnumdan nefes alıyorum.Doktorumu hiç kuşkusuz yakınlarıma tavsiye ederim.Buradan doktoruma teşekkürlerimi sunarım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar