Adres

İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Kasap İlyas Mah. Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd., Fatih

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1972 yılında Bulgaristan'ın Şumnu kentinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini doğduğu şehirde tamamladı. 1996 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden...

Daha fazla


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

12 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: Bahçelievler Devlet Hastanesi Laparoskopi

28.02.2020 tarihinde safra kesesi ameliyatımı doktor Erol AYDIN bey yaptı kendisi gayet güleryüzlü, işinin ehli bir insan, ameliyatta hiç bir problem yaşamadım, kendisine sorduğum sorularda çok açıklayıcı ve güleryüzlü cevap verdi, ameliyat olmak isteyenlere tavsiye ediyorum, kendisine çok teşekkür ederim

Op. Dr. Erol Aydın

Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

B
Konum: Bahçelievler Devlet Hastanesi Kolon Ve Rektum Cerrahisi

11 Ekim 2019 tarihinde kolon ca tanısı ile erol hocama ameliyat oldum işini en iyi şekilde yapan ilgili bir Dr allah razı olsun elleriniz dert görmesin yolunuz açık ilminiz daim olsun hocam.

B

Daha önce gelinimiz ameliyat olmuştu Erol Bey'e.Ben ve eşim de gittik. Memnun kaldık.Bir durum olduğu zaman sordukları zaman ben direk Erol Bey'i tavsiye ediyorum.Sağolsun destek oldu bize. Yanına gittiğiniz zaman konuşabiliyorsunuz.Derdinizi anlatabiliyorsunuz.Bişeyden şikayetçi olduğum zaman konuşup kendisinden fikir alabiliyorum.Biz çok memnunuz.Herkesede tavsiye ediyoruz.

A

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim.Memnunum.Bir doktorun hastasına güven vermesi çok önemli.Erol Bey bana güven verdi ve cesaretlendim. Tedavim hala devam ediyor.Kendisine teşekkür ediyorum.Gitmek isteyenlerede tavsiye ediyorum.

G

Araştırarak gittim.İnternetten üzerinden tecrübeli olduğunu gördüm.İlgilerinden dolayı ve hastasıyla ilgileniyor olması beni memnun etti. Tabi ki iyi muayene ediyor. Ameliyatım gayet güzel geçti.Bana değer verdi.Memnun kaldım.Herkese de tavsiye ediyorum.

G

Daha önce bu doktora ameliyat olan arkadaşlarım vardı.Onlar tavsiye ettiler.Bende biraz eğitim bilgilerini deneyimlerini araştırdım .Bana tatmin edici geldi.Safra kesesi ameliyatı oldum. Memnunum. Çabucak kalktım.Böyle bir doktor görmedim.Ameliyatım başarılı geçti. Neyin ne olduğunu açık açık anlatıyor. Takibi de güzel.Sorduğum bütün sorulara cevap alabildim.Memnunum kendisinden.

A

Tesadüfen gittim.Hastanede iki cerrahın olduğunu söylediler.Erol Bey'i tercih ettim.Çok memnun kaldım.Allah razı olsun kendisinden.Muayenede de ilgilendi ameliyattan sonra da ilgilendi.İnsanlığıda çok güzel.Ağrım sızım kalmadı.Çok memnunum.Herkesede tavsiye ederim.

A

Tavsiye üzerine gittim kendisine.Doktorumdan memnunum.2 hasta yönlendirdim kendisine.Yengemin ameliyatını da Erol Bey yaptı .Gereken ilgiyi ve alakayı gördüm.Kişilik olarak 10 numara.İşinin ehli olduğunu gördüm. Ben çok memnunum her konuda.İşini iyi takip ediyor.Ameliyat sonrasındaki takibi de güzel yapıyor.Memnun kaldım.Herkese de tavsiye ederim.

T

Tesadüf üzerine gittim.İyi bir doktor gereken hizmeti verdi. Çok mutlu oldum.Kolon kanseri hastayısydım.Ameliyat oldum.Her türlü yaklaşımıyla, becerisiyle yetenekleriyle, insanlığı ile mükemmel bir doktor.Allah razı olsun.Bana çok yardımcı oldu.Zaman zaman hala görüşüyoruz kendisi ile.Herkese de tavsiye ediyorum.

P

Referansla kendisine gitmiştim.Başka bir hastası operasyon geçirmiş ve çok memnun kalmıştı.Onun önerisi ile gittim.Ben kendisinden çok memnunum.Eşimde kendisinin hastası. İyi bir cerrah.Eşim de küçük bir operasyon geçirdi. Ben varis ameliyatı oldum.Herşeyden önce güven veriyor. Ameliyata girmeden önce artıları, eksileri herşeyi paylaşıyor hastası ile.Her konuda elinden geldiği kadarıyla yardımcı oluyor.Samimi bir doktor.Kendisini herkese tavsiye ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1972 yılında Bulgaristan'ın Şumnu kentinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini doğduğu şehirde tamamladı. 1996 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden...

Daha fazla


Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar