Adres

Doğu Mah. Ortanca Sokak No:66/3, Pendik, İstanbul
Pendik Şifa Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


İç Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Esat GÜNGÖR, 1962 T.Veles (Makadenya) Doğumludur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 1987 senesinde bitirmiştir.Daha sonra 2004 Yı...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Alerji
  • Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon)
Tümünü göster

Hizmetler

İç Hastalıkları Randevusu


Doğu Mah. Ortanca Sokak No:66/3, İstanbul

Pendik Şifa Tıp Merkezi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
G
Konum: Pendik Şifa Hastanesi

Çocukluğumdan beri devam eden alerjim şu an çok daha iyi durumda. Yıllardır kullandığım ilaçlardan sonra alerji aşılarına başladık. İlk 1 sene bünyem tedaviye cevap vermedi çoğunlukla ilaçlarla devam etmek zorunda kaldım fakat 1 sene sonra zamanla hiç ilaç kullanmamaya başladım. Şu an o kadar ilaçla nasıl yaşamışım diyorum. İyiki varsınız Esat bey ..


F
Konum: Pendik Şifa Hastanesi Alerji Değerlendirmesi Ve Tedavisi

Herşeyden önce güvenebileceğiniz bir hekimdir. Alerjik bronşit, alerjik astım, ve alerjiyle ilgili birçok sorun yaşamaktaydım. Allerji değerlerim rekor seviyelerdeydi ilk gittiğimde düzgün bir tedaviyle minimize edildi. Tedavim hala devam etmekte alerji yaşam kalitesini ciddi anlamda etkileyen bir durum bu konuda hekim tercihi çok önemli çok şükür bu konuda içim rahat ..


M
Konum: Pendik Şifa Hastanesi Alerji Değerlendirmesi Ve Tedavisi

Öksürükte dolayı şikayetim vardı. Pendik şifa hastanesine gittim. Burada hasta doktor ilişkisi çok iyiydi ben memnun kaldım.


F
Konum: Pendik Şifa Hastanesi Alerji Değerlendirmesi Ve Tedavisi

Memnun kaldım. Tedavi sürecinde doktorumuz bizim ile ilgilendi ve yardımcı oldu. Hastanenize ve doktorlarınıza teşekkür ederim.


H
Konum: Pendik Şifa Hastanesi Romatizma-astım-kansızlik

Canim doktorumla 10 yil önce karsılastım hayata küsmüstüm. Acı icinde kivranirken beni bu gun hayata sapa saglam bagladı. Romatait atrit -fibromiyalji-astim -kansizlik teshislerinin hepsini koyup tedaviye başladı. Sadece rapor yazdırmak için gitmiş oldugum doktorum elimden tutup beni hayata bağladı o kadar cok dogru şüphelerle dogru tahlilleri yaptiki bu gun o tahlillri gören farklı branjdaki doktorlar tebrik ediyor. Insani para makinesi gibi görmeyen . Isine sağdik isinin ehli vicdanlı dosdogru doktor. Kansizlik tan bitap düsmüstüm ilaclar hicbir ise yaramiyordu. Kan serumu baglayip tedavime basladi ve artik hayatima normal insan gibi devam edebiliyorum. Arastirir ,bulur , tedavi etmek icin tüm yöntemleri dener.Kilit kaldigi noktadada yönlendirimlerini yapar. Insani yone her daim öndedir. Sizi müsteri olarak görmez sizi hasta olarak görür ve elinden gelenin cok fazlasini yapar. Mükemmel bir doktordu


Konum: Pendik Şifa Hastanesi Migde rahatsizligi ve Alerji

Merhabalar Esat beyin tedavisi ve doğru yasam hakkında fikirleri sayesinde uzun yıllar tedavi olamadığım miğde problemim ve safra kesesi problemimden kurtulurum tsk ler başarılar Esat bey. 2. bir konu Bu sene yaz basinda gecirmis oldugum alerji sorununda dogru tespit leri ile bu rahatsiligimida atlattım...


S

Kendisi iyi bir doktor.İyi bir tedavi yapıyor.Başarılarının devamını dilerim.Alerji tedavisi oldum.Alerji aşısı oluyorum düzenli olarak ve faydasını görüyorum.Kontrollerim aylık olarak devam ediyor.


N

Kendisini gerçekten çok seviyorum.Çok takdir ediyorum ve hastalığıma çareyi kendisi buldu.Hayattan bağımı koparmıştım.Esat hoca sayesinde hayata bağlandım .Allah razı olsun.Çok memnun kaldım.Esat bey benim psikologum,aile dostum,arkadaşım.Kendilerini çok seviyorum.Çok teşekkür ederim.Çok kötü alerjim vardı ve senelerdir astım tedavisi yanlış tedavi olmuşum.Artık dışarı çıkamayacak kadar çok kötüydüm,yanlış tedavi görüyordum.2 günde 1 krizlere girip hastaneye gidiyordum,artık bıkmıştım devamlı hava almaktan,fısfıs kullanmaktan,hastaneye gitmekten.Esat Bey sayesinde tüm bunlardan kurtuldum.Bana önce sakin olmamı söyledi ve sorunumu dinledi.Yeniden tahliller yaparak önce sorunumu bulmaya çalıştı.Daha sonra herşeye karşı alerjim olduğunu buldu.Ağaçlara,otlara,polenlere,yediğim herşeye karşı olan alerjimi buldu.Daha sonra alerji için iğne tedavisine başladı.Ama ilk önce benimle bir psikolog gibi konuştu.Beni rahatlattı sonra uygulanacak tedavi sürecimi anlattı.Daha sonra tedaviye başladık.Ve yavaş yavaş dışarı çıktım,nefes almaya başladım,dolaşmaya başladım,yürümeye başladım,yeniden hayata bağlandım gerçekten.Ve tabi bunda en önemlisi eşim.Eşim çok mutlu oldu ve rahatladı.Çükü benimle birlikte o da çok üzülüyordu,çare bulamıyordu,ne yapacağını şaşırmıştı o da.Şimdi çok mutluyuz, çok rahatız.Ailecek Esat Bey'e gerçekten çok teşekkür ediyorum.Önce insan olduğu için çok seviyorum sonra doktorluğuna çok saygı duyuyorum.Ve çevremde benim gibi olan arkadaşlarıma,dostlarımı herkesi Esat Bey'e yönlendiriyorum .Onlarda da aynı şekilde güzel sözler alıyorum.

Uzm. Dr. Esat Güngör

DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİM


M

Doktor Esat Bey yıllardan beri tanıdığımız doktorumuz .Annemin alerji problemi vardı.Zatürre geçirmişti.Ama doktorlar sürekli ilaç veriyordu fayda bulamıyorduk .Yaklaşık 1 yıl önce Esat Bey'e gittik.Yapmış olduğu alerji testleri ile ve alerji testleri sonucu teşhis etmiş olduğu alerji ve uyguladığı tedavi annemde faydalı oldu.Hala tedavisi devam etmekte, memnunuz.Yakınlarımdan da duyumlarımıza göre gidenlerin hepsi memnun.Kişisel olarak da saygı duyduğum,sevdiğimiz doktorumuz.Teşhisleri iyi.Araştırmacı bir hekim.Memnunuz.Soran her hastaya da branşında önerebileceğim bir hekim.

Uzm. Dr. Esat Güngör

TEŞEKÜRLER


N

Ben Esat Hoca'ya alerji aşısı oluyorum ve çok etkilerini gördüm.Bu sene 4.senem çok da memnunum.Astım bronşit oluyordum ama bu tedaviye başlayalı, aşıdan sonra hiç astım bronşit olmadım.Tedavim devam ediyor.Hocanın bizzat iğneyi kendisinin yapmasından,güzel ilgi gösteriyor,ilgileniyor.Her seferinde aşı olduktan sonra yarım saat bekletiyor,bir yere ayrılma diyor .Özel kendi numarasını verdi herhangi bir durumda ihtiyaç duyduğumda arayıp ulaşabiliyorum. Soru sorduğumda güzel cevaplar alıyorum.Hangi soruyu sorsam güzel yanıtlar alıyorum.Tedavim devam etmekte.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Esat GÜNGÖR, 1962 T.Veles (Makadenya) Doğumludur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 1987 senesinde bitirmiştir.Daha sonra 2004 Yı...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Alerji
  • Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon)
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar