Pendik Şifa Tıp Merkezi İstanbul ilinde Doğu mahallesi Ortanca Sokak No:66/3 adresinde bulunmaktadır. Pendik Şifa Tıp Merkezi Bünyesinde barındırdığı 17 Klinik servisi ve doktor kadrosu ile gerekli t... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi

Doğu, Ortanca Cd. No:66/3, 34899

34890 , Pendik ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar

Hakkımızda

Pendik Şifa Tıp Merkezi İstanbul ilinde Doğu mahallesi Ortanca Sokak No:66/3 adresinde bulunmaktadır.

Pendik Şifa Tıp Merkezi Bünyesinde barındırdığı 17 Klinik servisi ve doktor kadrosu ile gerekli tıbbi özenin gösterildiği, teşhis ve tedavi kapsamı için gerekli her türlü müdahalenin yapıldığı, hijyenin ön planda tutulduğu çalışma koşullarında hizmet vermektedir.

İşlemler

 • Endoskopi
 • Kolonoskopi
 • Gastroskopi
 • Alerji Testi
daha fazla

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Coşkun Yıldız Küçük Cerrahiler

  Bugün terbezesini aldı ellerinize sağlık, çok teşekkür ediyorum, kendilerinden çok memnun kaldım, iyiki varsınız


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Esat Güngör Diğer

  Yıllardır sorunum olduğunu bildiğim halde doktor doktor gezmekten yorulmuştum.
  Üstelik şikayetlerimi anlatmama rağmen hiç bir doktor bana doğru bir teşhis koymamıştı. Taaaaa ki bugün canım Esat hocamla tanışana kadar.
  Beni benden daha iyi anlattı, yaşadığım sıkıntılarımı çok net söyledi. Ben kendimi anlatma ihtiyacı bile hissetmedim.
  Tedaviye başladık. Sorunum haşimato hastalığı imiş.
  Hastalık için üzgün ancak Çok ama çok mutluyum doktorumu tanıdığım için.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şükran Türk Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İki gebeligimin takibini Sukran hocam yapmıştı ancak ikincisinin doğumunda birlikteydik herşey mükemmeldi iyi ki yolumuz kesismis :) doğum sonrasında yaşadığım komplikasyon beni psikolojik olarak çok fazla etkiledi ancak şükran hocamın her animda yanımda olduğunu bilmem beni sık sık çağırıp takibi bırakmaması yakınlığı benimle birlikte dertlenmesi bu süreci çok daha kolay gecirmemi sağladı iyi ki varsınız. Büşra:)


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Eren Alptekin Dermatoloji Randevusu

  2005 Yılından beri nereye gitse takip ettiğim ve kaybetmek istemediğim tek doktor. ilk yüzümdeki siğil tedavisi için Kaynarca Devlet Hast. tanıştık daha sonra saçkıran tedavim için FSM de şimdi Pendik Şifa hastanesinde sonsuz güvendiğim, iyi ki tanımışım dediğim tek doktorum. Sonsuz teşekkürler, sevgiler.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Eren Alptekin Dermatoloji Randevusu

  Gerek insani gerek tıbbi bilgisinden ötürü kendisini tebrik ediyorum.Saç dökülmem için koyduğu tanı ve tedavi çok başarılıydı.sonsuz teşekkürler..


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Eren Alptekin Dermatoloji Randevusu

  Bu zamana kadar gittiğim o kadar çok dr arasında kesinlikle ali bey dedirten teşhisinde yaklaşımı ve görüşlerinde tabiri caizse leb demeden leblebiyi anlayan işi sadece kendi uzmanlık alanınin dışında her açıdan değerlendiren nadir dr.lardan birini tanıdığım için çok mutluyum ki benim gibi senelerdir çektiğim cilt sorunlarımi (behcet rahatsızlığım var) Ali bey i bilip gitseydim çok sorunuma da yasamazdım, emeğinize bilginize sağlık saygılar hocam


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Eren Alptekin Egzama Tedavisi

  bebeğimin egzeması için gittim. şans eseri ilk defa gittğim bir hastanede denk geldim ali beye. beklerken bir yorumlara bakayım dedim hakkında neler yazılmış diye. yorumları hep olumlu görünce çok mutlu oldum ve sıra bize geldiğinde hakkında yazılan yorumları kendisinde gördüm. gerçekten çok ilgili bir doktor ve tedavi için sizi tatmin edici bilgiler veriyor. uzun uzun açıklamalarda bulundu sağ olsun. bebeğimin kaşıntılarından dolayı spontane bir şekilde evden çıkıp iyi bir doktorla karşılaştığım için allah’a şükrettim. ilk defa bir doktora yorum yazıyorum çünkü ben nasıl bir doktoru araştırırken hastaların yorumunu önemsiyorsam diğer insanlar için benim de yorumum olmalı dedim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar