Uzm. Dr.

Fatih Levent

Kardiyoloji

10 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 159 profil ziyareti var

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum . İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğt Arş Hst. Uzmanlığımı tamamladım. daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hakkımda

Hakkımda

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum . İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğt Arş Hst. Uzmanlığımı tamamladım.

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

hastaların hayatını kurtarmak ve kaliteli, sağlıklı bir hayat sürdürmesini sağlamak tıp fakültesi birinci sınıftan beri bana hep cazip gelmiştir. Bunu da en iyi kardiyoloji alanında hizmet vererek yapacağımı düşündüğüm için kardiyoloji hekimi olmayı tercih ettim

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

en büyük zorluğu kardiyoloji alanında acil müdahale gerekecek vakalarla çok karşılaşmamız. Bu acil vakalar nedeniyle bazen mesai saati sonrası herhangi bir zamanda hastaneye gitmemiz gerekebiliyor bazen de kritik hastalar nedeniyle gece geç saatlere hatta sabahlara kadar hastanede kalmamız gerekiyor . uyguladığımız tedavi sonrası yaşama tutunan çok hastamız olmakta ama bazen bütün çabamıza rağmen maalesef kaybettiğimiz hastalar oluyor bu tablo elbette hekim ve yakınları için üzücü olabiliyor

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

invazif kardiyoloji-angiyo/stent ve pil takma işlemi özellikle
sağlığına kavuşan hastaların mutluluğu
elbette 'göğüs ağrım geçti ' cümlesi

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

o kadar çok güzel şey yaşadım ki hiç birini birbirinden ayıramam ama hepsinin ortak finali hastanın yüzündeki tebessümdü

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Kalp krizi sonucu üniversite hastanesine gittim ve memnun kalmayınca başka hastaneye sevk istedim.İşte tam olarak o zaman tanıştım Fatih beyle. Çok ilgili ve alakalı bir doktor çok memnun kaldım. Gösterdiği ilgi alakadan dolayı teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

 • S

  Kendisinden çok memnunuz. Babam kalp krizi geçirmişti. Acile gittiğimizde hastaneden bizi Fatih Hocama yönlendirdiler . Babam ilaçlarını kullanıyor sağlığı iyi şuanda bir sıkıntımız yok. Hekrese tavsiye ederiz.

 • M

  Canla başla görevini yapan bir doktor insanları hayata döndürmek için elinden geleni yapıyor. Çok memnunuz kendisinden hastalarıyla çok ilgili alakalı. Eksik hiç bir tarafı yok. Ege bölgesinde ki bütün kalp hastalarına tavsiye ederim.

 • N

  Fatih Bey'e babamı götürdüm. Anjiyo ile iki damar açıldı.Çok başarılı geçti.Çok memnun kaldık Fatih Bey'den. Herkese tavsiye ederim.

 • A

  Tavsiye üzerine gittik.Farih Bey'e çok memnun kaldık. Fatih Bey'in tedavisinden sonra daha sağlıklı bir şekilde eşimle hayatımıza devam ediyoruz. Herkese tavsiye ederim ,çevremdeki herkese de söylüyorum.

 • G

  Babam kalp krizi geçirmişti acilden giriş yaptık. Fatih Bey ile tanıştık. Çok memnunuz bizimle çok ilgilendi. Gidemediğimizde aradığımızda telefonlarımıza cevap veriyor eğer açamazsa geri dönüyor. Herkese tavsiye ederiz.

 • A

  Fatih Bey çok sevdiğimiz saygı duyduğumuz bir doktor. Çok memnunuz kendisinden insan olarak, doktor olarak. Hastalarını çok iyi takip ediyor. Hastane değiştirdiğini kendisi arayarak bize bildirdi artık yeni hastanesine kontrollere gidicez. Herkese tavsiye ederiz. Yönlendirdiğim arkadaşlarımda çok memnunlar.

 • A

  Fatih Bey'e tesadüf eseri gittim çok iyi bir doktor. Genç olmasına rağmen tecrübeli, çok insancıl.Teşhis ve tedavisinden çok memnunum. Herkese tavsiye ederim 4-5 arkadaşımı da götürdüm.

 • R

  Fatih beyi çok seviyorum Allah razı olsun ondan. Allah Fatih bey gibi doktorları başımızdan eksik etmesin. Biz acilden gitmiştik hastaneye hemen Anjiyo yapıldı ve stent taktılar aradan bir hafta geçtikten sonra diğer damara da Fatih Bey stent taktı. Herkese tavsiye ederim. Çok memnun kaldık.

 • Y

  Çok mükemmel bir doktor. Psikolojik olarak çok rahatlatıyor işinin uzmanı bir insan gerçekten. İşini dört dörtlük yapıyor, sımsıkı sarılıyor işine. Eşimi tümden kurtartı çok memnunuz. Herkese tavsiye ederiz.