Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Mimar Sinan Mahallesi Emniyet Caddesi No:35

16310 , Yıldırım ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Asuman Ali Diğer

  Bas donmesi beyincik sarkmasi ile ilgili gittim kendisiyle beni tanıştıran rabbime sonsuz şükürler olsun tek kelimeyle süper bir hekim mükemmel bir insan allah kendisinden razı olsun.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Metin Güçlü Diğer

  Tıp 1 Diyabet teşhisi aldım ve tavsiye üzerine Metin beye randevu alıp gittim. Süreci anlatışı ve bilgilendirmesi mükemmeldi.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Asuman Ali Diğer

  Çok iyi bir karakterli tecrubeli alanında uzman bir hoca epilepsi hastalığı için tedavi oluyorum bütün övgüleri hakediyorsunuz hocam Allah size uzun ömürler versin yıllardan beri bıkmadan usanmadan o kalabalıkta hastalarla ilgileniyorsunuz yeri gelio yemek yemeden tedavi ediyorsunuz Allah razı olsun


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Tuğrul Göncü Periferal Vasküler Bypass

  Değerli prof.Dr Mehmet Tuğrul Hocam 1 Hafta Öncesinde Babamın kalp bypass ameliyatına girerek 4 Kalp Damarı Tıkalı Olan
  Rahatsızlıgını Başarisı Sayesinde Babamı ve Bizleri Tekrar Hayata Bağladı. Hocama ve Değerli Ekibine Minnettarız. Allah Razı Olsun Kendilerine Çok Çok Teşekkür Ediyoruz.
  Allah Sizleri Başımızdan Eksik Etmesin.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Evrensel İlkdoğan Diğer

  Ne yazık ki hiç memnun olmadık. KBB için devlet hastanesinde muayeneye götürmek üzere 1 yaşındaki bebeğimiz için randevu aradık ve tek müsaitlik bu hekimde vardı. Randevuya girdiğimiz ilk andan itibaren nahoş tavırlar karşısında şaşırıp kaldık, üstelik oldukça kibar ve sakin olmamıza rağmen. İşitme testine gönderdi, sonra kapısında 1 saat bekledik, bebeğimiz kucakta ağlıyor. Hala bekliyoruz, konuşmaya çabalıyoruz ancak karşılık bulmuyor. Ne yazık ki hiç tanışmadığımız bu hekim ile yaşadığımız üzücü tecrübemiz neticesinde muayenemiz tamamlanmadan hastaneden ayrılmak zorunda kaldık. Ne yazık ki tanıdığımıza hiç memnun olmadık. Tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Evrensel İlkdoğan Diğer

  Evrensel İlkdoğan hocamıza Kronik Tonsillit akabinde Faranjit rahatsızlığı nedeniyle Yüksek İhtisas Hastenesinin Görükle de Faaliyet gösteren Poliklinik binasına şehir merkezine 20 km uzaklıkta oluyor muayene olmak için gittim. Hocam boğazımdaki sorun için beni muayene dahi etmedi. Kan tahlili istedi enfeksiyon olup olmadığına bakmak için. Kan verdim Kan tahlili sonuçları için 1 gün sonra tekrar aynı hastaneye tekrar gittim. Doktor bey 2. kez boğazıma bakmadı. Tahlil sonuçları nedeniyle enfeksiyon olmadığı bilgisini verdi. Boğazımda ağrılarım bademciklerimin olduğu yerde ateş boğaz kuruluğu yemek yeme yada su dahi içsem boğazımda dayanılmaz ağrılarım olduğunu söylememe rağmen ilaç verilmedi. Yoğun ağrımlarımla 2 kez gidiş dönüş 80 km yaptığım yol yanıma kar kaldı. Kan tahlili aynı gün çıkmıyor ağrılarım devam ederek ayrıldım

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatih Cin Diğer

  15 Gün önce kapalı omuz ameliyatı(kas yırtılması) geçirdim. Ağrılarım geçmişe göre neredeyse yok denecek kadar az(kolumu zorlamadığım sürece). Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bugün dikişlerimi aldırdım. Mesleğini iyi icra eden bir doktor olduğundan dolayı herhangi bir terslik meydana gelmedi. İlgi ve alakasından dolayı kendisine minnettarım. Ortopedi bölümü hastalarına tavsiye ederim.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Nesibe Gül Yüksel Aslıer Diğer

  HOCAM ÖGRENCİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BURUN NEFES ALAMAMAKTAN GİTTİM UYKU APNESİNDEN ŞÜKÜR ESKİTE NAZARAN İYİYİM SAGOLUN HOCAM


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Tuğrul Göncü Kalp Kapakçığı Değişimi

  Yaklaşık iki hafta önce abim iki defa kalp durması yaşadı. Durumu ağırdı ve kalbi yüzde 10 civarında çalıyordu bu doktorla karşılaşana kadar durumu çok kritikti . Abim için çok riskli ve zor bir ameliyat olan kalp kapakçığı ameliyitini gerçekleştirdi. Ameliyat once ve sonrasında çok ilgiliydi saolsun her türlü bilgiyi bizimle paylaştı. Abimin durumu şuan iyiye gidiyor kendisinden çok memnun kaldık allah razı olsun. Başarılarının devamını dilerim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Arif Gücü Diğer

  Merhaba.
  Doç. Dr. Arif gücü Babamın ameliyatı ile ilgili gösterdiği hoş görü ve verdiği güven için ne kadar teşekkür etsek azdır. Babam anjiyo olduktan sonra 2 ana damarın %90 ve %70 tıkanmış olduğunu öğrendik özel bir hastanenin tavsiyesi üzerine bursa yüksek ihtisas eğitim ve araştırma hastanesi kalp ve damar cerrahisi ne randevu aldık çok şükür farkında olmadan Arif hocam ilgilendi bizimle verdiğimiz testler sonucunda babamın vücudunun yeni sistem bir ameliyat için uygun olduğunu öğrendik, lakin bu ameliyat için gerekli olan ekipmanların Türkiye'de olmadığını ve babam için daha erken getirebilmek için çok uğraştılar hem hastane personeli hem Arif hoca hem de babamın sabırlı bekleyişi sonrasında ekipmanlar hastaneye ulaştı ameliyat öncesi konuşmasında herşeyi göze alın ama biz elimizden gelenin en iyisini yapacağız demesiyle duruşuyla ve kendinden emin konuşmasıyla verdiği güven içimizi ısıtmaya yetti çok şükür babamın emeliyati başarılı geçti ve hem hastane hemde ülke olarak bir ilke imza attılar Arif hoca ve ekibi. İyileşme süresi beklenenden daha hızlı oldu bir hafta içerisinde babam toparlandı ve rahat hareket etmeye yürümeye dinç durmaya başladı. Hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır Allah ondan binlerce kez razı olsun. Ne kadar översek azdır. Allah dar gününde yalnız bırakmasın inşallah.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar