Son 30 gün içerisinde 601 profil ziyareti var

Adres

Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Çankaya, Ankara
Ferit Taneri Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Lobektomi

Tiroidektomi

Minimal invaziv paratiroidektomi +15 daha fazla

Minimal invaziv tiroidektomi

Lenf metastazlarının çıkarılması

Lateral boyun diseksiyonu

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Ferit Taneri, 1964'de Van'da doğdu. İlgi alanları içerisinde özellikle tiroid ve paratiroid cerrahiyi kapsayan, boyun endokrin cerrahisidi...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Safra Kesesi Taşları
 • Hemoroit
 • Meme Hastalıkları
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Van Atatürk Lisesi
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
17 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
E
Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

Yaklaşık 1,5 yıl önce çeşitli şikayetlerle gittiğim hastanede tetkikler sonucu papiler ca olduğumu ve ameliyat olmam gerektiğini öğrendim. 28 yaşında ve 8 aylık evli bir birey olarak kendimin ve ailemin fazlasıyla demoralize olduğunu söyleyebilirim. Ancak Allah'a şükürler olsun ki Ferit hocamı karşıma çıkardı. Hocamın İsmini araştırmalarımız sonucu bulduk ve internet üzerinden tıpkı sizlerinde şu an okuduğu gibi çeşitli forumlardan yorumlar okudum. Hakkında söylenmiş 1 tane olumsuz yorum olmaması beni ve ailemi çok rahatlattı ki; ilk görüşmemizden sonra fazlasıyla bozuk olan moralim tamamen yok oldu, odasında gümbür gümbür çıktığımızı söyleyebilirim:) Nitekim yaklaşık 2 hafta sonrası için ameliyat günümü bile kararlaştırmıştık. 2013 yılında başka sebeplerden dolayı bir kez daha ameliyat geçirmiştim ve sonrası ciddi anlamdan sıkıntı yaratmıştı. Bu yüzden ameliyat sonrası için ağrılarım sızılarım olur die düşünüyordum ki, ilk gözümü açtığımda inanın ameliyat olduğumun bile farkında değildim. İlk sözlerim çok iyiyim, bitti mi? oldu. Ameliyatım üzerinden 8 ay geçti, en çekindiğim konulardan birisi acaba ameliyattan sonra kalcak iz belirgin olurmuydu. İnanın fazla iz kalmasını iz bile yok şu an boynumda. Sevgili Ferit Hocam, Allah sizden razı olsun, hakkınız büyük benim ve ailemin üzerinde.Her şeyden önce iyi insan olmanın ne büyük bir erdem olduğunun kanıtıdır sevgili hocam.. Her türlü desteğiniz için çok teşekkür ederim. Sevgiyle kalın değerli Hocam...

Enes İREZ


M
Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

Tesadüfen devlet hastanesinde teşhisim konulduğunda , ne yapacağımı şaşırmıştım.
Sonuçlarımı alarak özel bir hastaneye tekrar gittim.Orda tanıştığım hocamda bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve Ferit hocamı tavsiye etti.Sonra Ferit hocamla tanıştım , Ameliyat kararı aldı, Ameliyat oldum şuanda hiçbir sıkıntım yok .
Ben Ferit hoca gibi ,babacan, merhametli,ilgili doktor görmedim.Tam işinin ehli. Hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor,10 numara insan.Tanıyınca bana hak vereceksiniz.
Bu hastalığım boyunca Allah benim karşıma hep iyi insanlar çıkardı,Hepsinden Allah razı olsun.Allah tüm hastalara şifa versin.


S
Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

Merhaba tiroid hastası arkadaşlar. Ben 75 yaşında 8 ameliyat geçirmiş emekli bir öğretmenim. 20 yıllık tiroid nodüllerim için bu yıl kansersin denilip acil ameliyat istendi. Cerrah ararken Allah karşıma Ferit hocamı çıkarttı. O büyük usta beni öyle rahatlattı, öyle tatlı dille ikna etti ki 10 dakika içinde ameliyat gününü bile kararlaştırdık. Doktorumun tatlı dili ve güler yüzü sayesinde çok rahatlıkla ameliyata girdim. Sonuç mükemmel... Konuşarak odama çıkartılmışım. Bu süper ustayı nasıl adlandıracağımı bilemiyorum. Hastaya nasıl yaklaşılır, nasıl rahatlatılır bunun eğitimini almış bir psikolog, işinin ehli kendinden emin usta bir cerrah, ameliyattan sonra hastasına geçmiş olsun ikramı yollayacak kadar da centilmen ve saygılı biri. Yani, adam gibi adam ve örnek olacak bir doktor.
Ferit hocam, beni ilk görüşte kanser teşhisimi reddetmişti ve dediği de çıktı. Ama acil davranışı ile uyanmak üzere olan yılanın başını da ezmiş oldu.
Sağol, varol hocam... Allahım seni nazarlardan korusun, ailene ve hastalarına bağışlasın.
Hasta olan arkadaşlarım.. Benim gibi çok dolaşmadan doğru Ferit hocamı bulun. İnanıyorum ki sonuçta bana duası olacaksınız.


Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi Tiroid Kanseri Cerrahisi

Hem mesleki anlamda profesyonelliğini hem de mükemmel karakterini anlatacak sözler bulmak zordur benim canım hocama....Rahatsızlığımı ilk öğrendiğimde doktor ararken yaptığım listede ilk görüştüğüm ve görüşme sonrası tamam diğerleriyle görüşmeme gerek yok Ferit Hocam tamamdır derken hayatımdaki en doğru kararı verdiğimi anlamıştım. Sürecin başından sonuna kadar, mütevaziliği, içtenliği, sabrı, babacanlığı ve kusursuz mesleki donanımıyla gece gündüz tüm ilgisi ve sevgisiyle yanımızda olan biricik doktorumuz canımız Ferit Hocamız..Size çok çok teşekkür ederiz, sizi çok seviyoruz iyi ki varsınızzz


Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi Papiler ca Ameliyatı oldum

2012 yılında 21 yaşındayken rahatsızlığımın adı konuldu(papiler ca) ve nodullerim vardı ameliyat olmam lazımdı canım doktorum ferit hocamla tanıştım ilk tanışmamızda hem beni hastalık konusunda rahatlattı hemde güven verdi hemde samimiyet verdi o an ameliyat olmaya karar verdim çok başarılı bir şekilde ameliyat oldum yıl 2018 oldu halen her yıl şehirdışından doktorumun yanına kontrollerime giderim ilk günkü güven samimiyet güleryüz hiç değişmeden devam ediyor ben doktora çok severek gidiyorum çok mutlu oluyorum psikolojime çok iyi geliyor ferit hocamın sayesinde herşey ailemden sonra en güvendiğim insan ferit hocam çok seviyorum doktorumu ferit hocama güvenerek tavsiye ediyorum


Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

Hamileyken papiler tiroid teşhisi konuldu ve ameliyata karar verildi. Gittiğim hastanenin kurulu ameliyatı doğumdan sonra yapmaya karar verdi ve bebeğim 3 aylık olunca ameliyat olmam da ısrar etti doktorlar. Bu süreçte ameliyat için doktor arayışına girdinin çünkü için rahat değildi. Öğretmen olduğum için sesim kısılırsa iş hayatım zorlaşıcaktı ve kızım sesimi duyamadan büyüyecekti uzun süre bütün bunlarla uzun bir araştırma yaptım ve yolum Ferit hocayla kesişti çok şükür. Ferit hoca mükemmel bir insan, babacan, işinde bir numara. Ferit hocayla konuştuktan sonra hemen ameliyat kararı aldık ve çok başarılı bir şekilde ameliyatı atlattım. Sesimde hiç bir değişiklik olmadı ve tiroidlerim tamamen temizlendi. Allah kimseyi hasta etmesin ama eğer tiroid hastası olursanız gidiceğiniz tek adres diyebilirim. Allah razı olsun Ferit hocamdan işinin ehli olmasının yanında süper bir insan. Çok seviyorum sizi hocam iyiki varsınız . Fatma Acar


Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi Troit ameliyati

Annem Güldane Akgül'e uzun süre önce troit nodülü teşhisi konmus ama troit nodüllerinin büyüklüğü ve bircok hastaligindan dolayi ameliyat etmeye yanaşmiyorlardı. Büyük bir şans eseri Hocamızla tanıştık ve tereddütsüz hemen ameliyat kararı aldı.Nefes alamayan annem suan çok güzel nefes alıyor ve ameliyattan ciktigı gunden itibarende konusmasi ve sagligi mükemmel. Önce Allaha sonrada Hocamız Ferit Taneri'ye şükürler olsun.Ona guvenmekte ne kadar hakli olduğumuzu çok güzel ispatladi.Turkiye'de böyle bir hocanın varlığı bizi grurlandırdi ve onurlandirdi. Bize annemizi sağ ve sağlıklı bir şekilde teslim eden Hocamızın ellerinden öpüyor. Ona ve ailesine ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyoruz. Ayrıca anneme ve bize ilk günden beri moral ve destegi içinde çok teşekkür ederiz. Hocamız ve ekibi mükemmel kelimesinin tam karşılığıdir. Sizleri iyiki tanıdık iyiki bizim doktorumuz oldunuz. Akgül Ailesi sizi hiç unutmayacak. Sag olun var olun insallah.


S
Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

Sevgili ferit hoca ile bes gun once tanistik ve dun triod ca tanisi ile ameliyat oldum.ameliyat oncesi ve sonrasi hicbir sorun yasamayacagimi o kadar babacan bir tavirla anlatti ki hic tereddut etmeden ameliyat karari aldik.kendisine sonsuz tesekkurler. Sistemin para para dedigi su donemde onemli olan tek seyin insan hayati oldugunu okadar guzel anlatti ki...Allah yolunu acik etsin


G
Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

10:01.2018 de paratiroid ameliyatimi basariyla yapan sevgili ferit hocama cok tesekkur ederim.Cok uzun arastirmalarim sonucu onun ismine ulastim ve iyiki ulasabilmisim.2 yildir ugrastigim bu hastaliktan onun isindeki ustun becerisi ve sefkatli doktorluk yaklasimi ile cok kolay bir sekilde kurtuldum.Kendisine tekrar sonsuz tesekkur ederim.
Güzin Akkaya


Ben Bahattin Çakmak,

Uzun yıllardır takip ettiğim troid nodülünde bu defa biopsi neticesinde Tiroid papiller kanseri teşhisi konuldu. Lenf bezine de sıçradığı tesbit edilen kanserin ameliyatını Ferit hocam yaptı. Çok zor ve uzun bir ameliyat gerçekleşti. Sonuçta Allah'ın izniyle de kurtuldum. Allah ondan razı olsun. Mükemmel bir doktor ve çooook iyi bir insan. Buradan kendisine bir defa daha teşekkür ediyorum.

Bahattin Çakmak


Hizmetler

Lobektomi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Paratiroidektomi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Meme koruyucu cerrahi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Sentinel lenf nodu biyopsisi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Mastektomi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Tiroit ultrasonografisi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Meme cerrahisi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Tiroid cerrahisi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Randevu


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Normal randevu


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Tiroidektomi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Total tiroidektomi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Santral boyun diseksiyonu


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Lateral boyun diseksiyonu


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Lenf metastazlarının çıkarılması


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Minimal invaziv tiroidektomi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Minimal invaziv paratiroidektomi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi


Tiroid kanseri cerrahisi


Çankaya Mahallesi, Cinnah Cd. 59/2, Ankara

Ferit Taneri Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
17 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
E
Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

Yaklaşık 1,5 yıl önce çeşitli şikayetlerle gittiğim hastanede tetkikler sonucu papiler ca olduğumu ve ameliyat olmam gerektiğini öğrendim. 28 yaşında ve 8 aylık evli bir birey olarak kendimin ve ailemin fazlasıyla demoralize olduğunu söyleyebilirim. Ancak Allah'a şükürler olsun ki Ferit hocamı karşıma çıkardı. Hocamın İsmini araştırmalarımız sonucu bulduk ve internet üzerinden tıpkı sizlerinde şu an okuduğu gibi çeşitli forumlardan yorumlar okudum. Hakkında söylenmiş 1 tane olumsuz yorum olmaması beni ve ailemi çok rahatlattı ki; ilk görüşmemizden sonra fazlasıyla bozuk olan moralim tamamen yok oldu, odasında gümbür gümbür çıktığımızı söyleyebilirim:) Nitekim yaklaşık 2 hafta sonrası için ameliyat günümü bile kararlaştırmıştık. 2013 yılında başka sebeplerden dolayı bir kez daha ameliyat geçirmiştim ve sonrası ciddi anlamdan sıkıntı yaratmıştı. Bu yüzden ameliyat sonrası için ağrılarım sızılarım olur die düşünüyordum ki, ilk gözümü açtığımda inanın ameliyat olduğumun bile farkında değildim. İlk sözlerim çok iyiyim, bitti mi? oldu. Ameliyatım üzerinden 8 ay geçti, en çekindiğim konulardan birisi acaba ameliyattan sonra kalcak iz belirgin olurmuydu. İnanın fazla iz kalmasını iz bile yok şu an boynumda. Sevgili Ferit Hocam, Allah sizden razı olsun, hakkınız büyük benim ve ailemin üzerinde.Her şeyden önce iyi insan olmanın ne büyük bir erdem olduğunun kanıtıdır sevgili hocam.. Her türlü desteğiniz için çok teşekkür ederim. Sevgiyle kalın değerli Hocam...

Enes İREZ


M
Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

Tesadüfen devlet hastanesinde teşhisim konulduğunda , ne yapacağımı şaşırmıştım.
Sonuçlarımı alarak özel bir hastaneye tekrar gittim.Orda tanıştığım hocamda bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve Ferit hocamı tavsiye etti.Sonra Ferit hocamla tanıştım , Ameliyat kararı aldı, Ameliyat oldum şuanda hiçbir sıkıntım yok .
Ben Ferit hoca gibi ,babacan, merhametli,ilgili doktor görmedim.Tam işinin ehli. Hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor,10 numara insan.Tanıyınca bana hak vereceksiniz.
Bu hastalığım boyunca Allah benim karşıma hep iyi insanlar çıkardı,Hepsinden Allah razı olsun.Allah tüm hastalara şifa versin.


S
Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

Merhaba tiroid hastası arkadaşlar. Ben 75 yaşında 8 ameliyat geçirmiş emekli bir öğretmenim. 20 yıllık tiroid nodüllerim için bu yıl kansersin denilip acil ameliyat istendi. Cerrah ararken Allah karşıma Ferit hocamı çıkarttı. O büyük usta beni öyle rahatlattı, öyle tatlı dille ikna etti ki 10 dakika içinde ameliyat gününü bile kararlaştırdık. Doktorumun tatlı dili ve güler yüzü sayesinde çok rahatlıkla ameliyata girdim. Sonuç mükemmel... Konuşarak odama çıkartılmışım. Bu süper ustayı nasıl adlandıracağımı bilemiyorum. Hastaya nasıl yaklaşılır, nasıl rahatlatılır bunun eğitimini almış bir psikolog, işinin ehli kendinden emin usta bir cerrah, ameliyattan sonra hastasına geçmiş olsun ikramı yollayacak kadar da centilmen ve saygılı biri. Yani, adam gibi adam ve örnek olacak bir doktor.
Ferit hocam, beni ilk görüşte kanser teşhisimi reddetmişti ve dediği de çıktı. Ama acil davranışı ile uyanmak üzere olan yılanın başını da ezmiş oldu.
Sağol, varol hocam... Allahım seni nazarlardan korusun, ailene ve hastalarına bağışlasın.
Hasta olan arkadaşlarım.. Benim gibi çok dolaşmadan doğru Ferit hocamı bulun. İnanıyorum ki sonuçta bana duası olacaksınız.


Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi Tiroid Kanseri Cerrahisi

Hem mesleki anlamda profesyonelliğini hem de mükemmel karakterini anlatacak sözler bulmak zordur benim canım hocama....Rahatsızlığımı ilk öğrendiğimde doktor ararken yaptığım listede ilk görüştüğüm ve görüşme sonrası tamam diğerleriyle görüşmeme gerek yok Ferit Hocam tamamdır derken hayatımdaki en doğru kararı verdiğimi anlamıştım. Sürecin başından sonuna kadar, mütevaziliği, içtenliği, sabrı, babacanlığı ve kusursuz mesleki donanımıyla gece gündüz tüm ilgisi ve sevgisiyle yanımızda olan biricik doktorumuz canımız Ferit Hocamız..Size çok çok teşekkür ederiz, sizi çok seviyoruz iyi ki varsınızzz


Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi Papiler ca Ameliyatı oldum

2012 yılında 21 yaşındayken rahatsızlığımın adı konuldu(papiler ca) ve nodullerim vardı ameliyat olmam lazımdı canım doktorum ferit hocamla tanıştım ilk tanışmamızda hem beni hastalık konusunda rahatlattı hemde güven verdi hemde samimiyet verdi o an ameliyat olmaya karar verdim çok başarılı bir şekilde ameliyat oldum yıl 2018 oldu halen her yıl şehirdışından doktorumun yanına kontrollerime giderim ilk günkü güven samimiyet güleryüz hiç değişmeden devam ediyor ben doktora çok severek gidiyorum çok mutlu oluyorum psikolojime çok iyi geliyor ferit hocamın sayesinde herşey ailemden sonra en güvendiğim insan ferit hocam çok seviyorum doktorumu ferit hocama güvenerek tavsiye ediyorum


Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

Hamileyken papiler tiroid teşhisi konuldu ve ameliyata karar verildi. Gittiğim hastanenin kurulu ameliyatı doğumdan sonra yapmaya karar verdi ve bebeğim 3 aylık olunca ameliyat olmam da ısrar etti doktorlar. Bu süreçte ameliyat için doktor arayışına girdinin çünkü için rahat değildi. Öğretmen olduğum için sesim kısılırsa iş hayatım zorlaşıcaktı ve kızım sesimi duyamadan büyüyecekti uzun süre bütün bunlarla uzun bir araştırma yaptım ve yolum Ferit hocayla kesişti çok şükür. Ferit hoca mükemmel bir insan, babacan, işinde bir numara. Ferit hocayla konuştuktan sonra hemen ameliyat kararı aldık ve çok başarılı bir şekilde ameliyatı atlattım. Sesimde hiç bir değişiklik olmadı ve tiroidlerim tamamen temizlendi. Allah kimseyi hasta etmesin ama eğer tiroid hastası olursanız gidiceğiniz tek adres diyebilirim. Allah razı olsun Ferit hocamdan işinin ehli olmasının yanında süper bir insan. Çok seviyorum sizi hocam iyiki varsınız . Fatma Acar


Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi Troit ameliyati

Annem Güldane Akgül'e uzun süre önce troit nodülü teşhisi konmus ama troit nodüllerinin büyüklüğü ve bircok hastaligindan dolayi ameliyat etmeye yanaşmiyorlardı. Büyük bir şans eseri Hocamızla tanıştık ve tereddütsüz hemen ameliyat kararı aldı.Nefes alamayan annem suan çok güzel nefes alıyor ve ameliyattan ciktigı gunden itibarende konusmasi ve sagligi mükemmel. Önce Allaha sonrada Hocamız Ferit Taneri'ye şükürler olsun.Ona guvenmekte ne kadar hakli olduğumuzu çok güzel ispatladi.Turkiye'de böyle bir hocanın varlığı bizi grurlandırdi ve onurlandirdi. Bize annemizi sağ ve sağlıklı bir şekilde teslim eden Hocamızın ellerinden öpüyor. Ona ve ailesine ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyoruz. Ayrıca anneme ve bize ilk günden beri moral ve destegi içinde çok teşekkür ederiz. Hocamız ve ekibi mükemmel kelimesinin tam karşılığıdir. Sizleri iyiki tanıdık iyiki bizim doktorumuz oldunuz. Akgül Ailesi sizi hiç unutmayacak. Sag olun var olun insallah.


S
Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

Sevgili ferit hoca ile bes gun once tanistik ve dun triod ca tanisi ile ameliyat oldum.ameliyat oncesi ve sonrasi hicbir sorun yasamayacagimi o kadar babacan bir tavirla anlatti ki hic tereddut etmeden ameliyat karari aldik.kendisine sonsuz tesekkurler. Sistemin para para dedigi su donemde onemli olan tek seyin insan hayati oldugunu okadar guzel anlatti ki...Allah yolunu acik etsin


G
Konum: Ferit Taneri Muayenehanesi

10:01.2018 de paratiroid ameliyatimi basariyla yapan sevgili ferit hocama cok tesekkur ederim.Cok uzun arastirmalarim sonucu onun ismine ulastim ve iyiki ulasabilmisim.2 yildir ugrastigim bu hastaliktan onun isindeki ustun becerisi ve sefkatli doktorluk yaklasimi ile cok kolay bir sekilde kurtuldum.Kendisine tekrar sonsuz tesekkur ederim.
Güzin Akkaya


Ben Bahattin Çakmak,

Uzun yıllardır takip ettiğim troid nodülünde bu defa biopsi neticesinde Tiroid papiller kanseri teşhisi konuldu. Lenf bezine de sıçradığı tesbit edilen kanserin ameliyatını Ferit hocam yaptı. Çok zor ve uzun bir ameliyat gerçekleşti. Sonuçta Allah'ın izniyle de kurtuldum. Allah ondan razı olsun. Mükemmel bir doktor ve çooook iyi bir insan. Buradan kendisine bir defa daha teşekkür ediyorum.

Bahattin Çakmak


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Ferit Taneri, 1964'de Van'da doğdu. İlgi alanları içerisinde özellikle tiroid ve paratiroid cerrahiyi kapsayan, boyun endokrin cerrahisidi...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Safra Kesesi Taşları
 • Hemoroit
 • Meme Hastalıkları
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Van Atatürk Lisesi
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Deneyimler

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi
 • 1994 - Genel Cerrahi Uzmanı
 • 1995-1997 Öğretim Görevlisi,
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Röportaj