Dr. Öğr. Üyesi

Fuat Bulut

verifiedCreated with Sketch.

Kulak burun boğaz

48 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Son 30 gün içerisinde 462 profil ziyareti var

Opr.Dr. Fuat Bulut, Özel Çorlu Reyap Hastanesi'nde çalışmaktadır. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
48 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetik Cerrahisi

  Uzun zamandır burun ameliyatı olmak için doktor arıyordum. Tanıdıklar vasıtasıyla Dr. Fuat Beyle tanıştım. İlk yaptığı muayenede bile bana verdiği güvenden ötürü hemen o gün ameliyat günü alıp ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyat süreci bahsedilenin aksine hiçbir aksama olmadan ağrısız acısız geçti. Ameliyat sonrasında ise sadece ilk 5-6 gün yüzümde yalnızca şişlik oldu ( o da giderek azaldı ) asla morarma falan yaşamadım.Günlük hayatıma 1. Haftanın sonunda döndüm. Şuan ameliyatın üzerinden 3 hafta geçti ve kimse ameliyat olduğuma inanmıyor. Fuat Beyi kesinlikle herkese tavsiye ediyorum bu sürecin her aşamasında ilgi ve alakasını hep hissettirdiği ve bu kadar memnun kalmamı sağladığı için burdan bir kez daha teşekkür ediyorum.????????

 • Ç
  Konum: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetiği

  Bugün ameliyatımın 9'uncu günü ve ameliyat sonrası ilk kontrolümü oldum. Fuat bey gerçekten muhteşem bi doktor. Geçirdiğim estetik operasyondan çok memnun kaldım. Ameliyat süresince ve sonraki süreçte hiç bir sıkıntı yaşamadım. Korkumun aksine bu süreci neredeyse hiç ağrısız ve sıkıntısız bir şekilde atlattım. İlgisinden ve emeğinden dolayı Fuat bey'e sonsuz teşekkür ederim..

 • Bugün ameliyattan çıkalı 10 gün oldu. Burun kemiğimde eğrilik vardı nefes alamıyordum bu yüzden ameliyat oldum ve estetikte yapıldı. Bugün 10.gün olmasına rağmen görünüm olarakta nefes alma konusunda da herşey yolunda hiç bir sıkıntı yok. Bende ameliyat ve tamponlardan çok korkuyordum ama korkulacak hiçbir şey yok herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Op. Dr. Fuat Bulut hocamada çok teşekkür ederim. Korkularımı yenmeme yardımcı oldu her zaman. İyiki tanıyıp ameliyat olmaya karar vermişim. Op. Dr. Fuat Bulut hocamı herkese tavsiye ederim.

 • Konum: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetiği

  Ben yaklaşık kırk gün önce Fuat Beye ameliyat oldum. Araştırıp kendisi ile görüştükten sonra iki gün içerisinde ameliyat oldum. Ondan önce birçok doktor araştırmalarım olmuştu Fakat Fuat bey bana çok güven verdi ameliyatım başarılı doğal bir buruna sahip oldum. Kendisinden çok memnun kaldım . herhangi bir nefes sorunumda kalmadı . Teşekkürler.

 • Konum: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetiği

  Benim iki kez kırılmış kocaman bir burnum vardı. Yıllarca yüzümde bana nefes bile aldırmayan, kocaman, işe yaramaz bir burunla yaşadım. Artık bundan kurtulmak istediğimde uzun uzun araştırdım ve Dr. Fuat Bulut'u buldum. Ameliyat hiç korktuğum gibi geçmedi. Artık yüzüme uyan ve asıl amacı olan nefes alma görevini yerine getirebilen bir burnum var. Ameliyat sonrasında hiç ağrım olmadı, morluk ve şişlik ise sadece iki gün oldu. Tamponlar bugün çıkarıldı ve artık burnumdan nefes alma özlemini gideriyorum.
  Dr Fuat Bulut'a teşekkürler.

 • B
  Konum: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetiği

  Ameliyat olalı 2 hafta oldu.Yıllardır süren nefes alma problemim giderildi.Aynı zamanda estetik olarak yüzüme uyan gayet doğal bir burna kavuştum.Ameliyat sonrası hiç bir şekilde morarma ve ağrım olmadı şişlik ise yok denecek kadar azdı.Daha 2 hafta olmasına rağmen sonuçlar çok güzel.Fuat Beyin ilgisine ve güvenebilirliğine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 • D
  Konum: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetiği

  Yaklaşık 1,5 ay önce Fuat Bey'e burun estetiği ameliyatı oldum.Sonuçtan çok memnunum.Yüzüme uygun ve çok doğal duran bu sonuç için doktoruma teşekkür ediyorum. :)

 • S

  Yaklaşık olarak 15 yıldır nefes problemim vardı , son 1 yıl daha kötüleştim ve geceleri uyuyamaz hale geldim , horlama ve sürekli burun tıkanıklığı cabasıydı ,,, eskiden beri anlatılanlara istinaden korkuyordum , en sonunda Türkiye genelinde bu işin en iyi doktorlarını araştırmaya başladım ve sonuç FUAT BULUT Hocam ... şuan ameliyatımın 9. Günü , 1 gece hastane yatışını saymazsak 1 tane dahi ağrı kesici hap kullanmadım , nefesimde şimdiden büyük değişim var fakat şekil olarak bu mucizeyi görmenizi çok isterdim ,, çook çok teşekkürler sn Fuat Bulut hocam beni hayata bağladınız ve dağ gibi bir özgüven yarattınız ,, İşinin uzmanı bir dr den hizmet almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiyemdir ,, hastalarıyla arkadaş gibi çok çok güzel ilgilenmeside işin bonusu ..

 • I

  5 hafta önce rinoplasti ameliyatı oldum. Uzun yıllardır aklımdaydı hep istiyordum fakat hiç cesaret edemiyordum. Hiç ameliyat olamayacağımı düşünüyordum ta ki Fuat bey ile tanışana kadar. İlgisi, alakası, açıklayıcı, bilgilendirici yorumları ile çok güven verdi bana. Ameliyat sonrasında herkeste olan olağan şeyler dışında hiçbir problemim olmadı. Özellikle hiçbir şekilde morarma olmadı sadece 3 gün yüzümde hafif bir şişlik vardı.
  En güzeli de Fuat Bey'in tamamen yüz yapısına göre ve doğallığı koruyarak estetik yapıyor olması. Tanımayanlar estetik olduğumu anlamıyor bile.
  Her açıdan çok memnun kaldım her şey için teşekkür ediyorum.

 • B

  4ve2yaslarinda olan iki oglumuda Dr Fuat bey geniz eti ve kulak sıvısı boşaltma operasyonunu iki ay önce gerceklestirdi.kelimeler belki yetmez ama tek anlamıyla gerçek bir hekim işinin ehli,hastasina karşı tutumu ise asla tartışılmaz.corluda gitmedigim Dr kalmadı taki Fuat beyi taniyana kadar.iki oğlum da şuanda çok iyi gelişimleri,kilo almalari en azından Fuat bey sayesinde gece rahat uyuyorlar. her muayeneye gittiğimizde çocuklarıma olan ilgilsi çocuklarım adına güven duygumu artmasini sağlayan bir hekim. cocuklarimi sizin gibi sempatik, başarılı ellere teslim etmek ayrıca bir onur herşey için çok teşekkür ederim Fuat hocam.....

Hakkımda

Hakkımda

 • Opr.Dr. Fuat Bulut, Özel Çorlu Reyap Hastanesi'nde çalışmaktadır.

Deneyimler

 • İSTANBUL Silivri Devlet Hastanesi, Kulak Burun Boğaz Uz,
 • Memorial Hastanesi 2012-2014

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar