Op. Dr.

Fuat Bulut

Kulak burun boğaz

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Yer: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetiği

  Ben yaklaşık kırk gün önce Fuat Beye ameliyat oldum. Araştırıp kendisi ile görüştükten sonra iki gün içerisinde ameliyat oldum. Ondan önce birçok doktor araştırmalarım olmuştu Fakat Fuat bey bana çok güven verdi ameliyatım başarılı doğal bir buruna sahip oldum. Kendisinden çok memnun kaldım . herhangi bir nefes sorunumda kalmadı . Teşekkürler.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Opr.Dr. Fuat Bulut, Özel Çorlu Reyap Hastanesi'nde çalışmaktadır.

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  45 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Yer: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetiği

   Ben yaklaşık kırk gün önce Fuat Beye ameliyat oldum. Araştırıp kendisi ile görüştükten sonra iki gün içerisinde ameliyat oldum. Ondan önce birçok doktor araştırmalarım olmuştu Fakat Fuat bey bana çok güven verdi ameliyatım başarılı doğal bir buruna sahip oldum. Kendisinden çok memnun kaldım . herhangi bir nefes sorunumda kalmadı . Teşekkürler.

  • Yer: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetiği

   Benim iki kez kırılmış kocaman bir burnum vardı. Yıllarca yüzümde bana nefes bile aldırmayan, kocaman, işe yaramaz bir burunla yaşadım. Artık bundan kurtulmak istediğimde uzun uzun araştırdım ve Dr. Fuat Bulut'u buldum. Ameliyat hiç korktuğum gibi geçmedi. Artık yüzüme uyan ve asıl amacı olan nefes alma görevini yerine getirebilen bir burnum var. Ameliyat sonrasında hiç ağrım olmadı, morluk ve şişlik ise sadece iki gün oldu. Tamponlar bugün çıkarıldı ve artık burnumdan nefes alma özlemini gideriyorum.
   Dr Fuat Bulut'a teşekkürler.

  • B
   Yer: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetiği

   Ameliyat olalı 2 hafta oldu.Yıllardır süren nefes alma problemim giderildi.Aynı zamanda estetik olarak yüzüme uyan gayet doğal bir burna kavuştum.Ameliyat sonrası hiç bir şekilde morarma ve ağrım olmadı şişlik ise yok denecek kadar azdı.Daha 2 hafta olmasına rağmen sonuçlar çok güzel.Fuat Beyin ilgisine ve güvenebilirliğine ne kadar teşekkür etsem azdır.

  • D
   Yer: Özel Çorlu Reyap HastanesiHizmet: Burun Estetiği

   Yaklaşık 1,5 ay önce Fuat Bey'e burun estetiği ameliyatı oldum.Sonuçtan çok memnunum.Yüzüme uygun ve çok doğal duran bu sonuç için doktoruma teşekkür ediyorum. :)

  • S

   Yaklaşık olarak 15 yıldır nefes problemim vardı , son 1 yıl daha kötüleştim ve geceleri uyuyamaz hale geldim , horlama ve sürekli burun tıkanıklığı cabasıydı ,,, eskiden beri anlatılanlara istinaden korkuyordum , en sonunda Türkiye genelinde bu işin en iyi doktorlarını araştırmaya başladım ve sonuç FUAT BULUT Hocam ... şuan ameliyatımın 9. Günü , 1 gece hastane yatışını saymazsak 1 tane dahi ağrı kesici hap kullanmadım , nefesimde şimdiden büyük değişim var fakat şekil olarak bu mucizeyi görmenizi çok isterdim ,, çook çok teşekkürler sn Fuat Bulut hocam beni hayata bağladınız ve dağ gibi bir özgüven yarattınız ,, İşinin uzmanı bir dr den hizmet almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiyemdir ,, hastalarıyla arkadaş gibi çok çok güzel ilgilenmeside işin bonusu ..

  • I

   5 hafta önce rinoplasti ameliyatı oldum. Uzun yıllardır aklımdaydı hep istiyordum fakat hiç cesaret edemiyordum. Hiç ameliyat olamayacağımı düşünüyordum ta ki Fuat bey ile tanışana kadar. İlgisi, alakası, açıklayıcı, bilgilendirici yorumları ile çok güven verdi bana. Ameliyat sonrasında herkeste olan olağan şeyler dışında hiçbir problemim olmadı. Özellikle hiçbir şekilde morarma olmadı sadece 3 gün yüzümde hafif bir şişlik vardı.
   En güzeli de Fuat Bey'in tamamen yüz yapısına göre ve doğallığı koruyarak estetik yapıyor olması. Tanımayanlar estetik olduğumu anlamıyor bile.
   Her açıdan çok memnun kaldım her şey için teşekkür ediyorum.

  • B

   4ve2yaslarinda olan iki oglumuda Dr Fuat bey geniz eti ve kulak sıvısı boşaltma operasyonunu iki ay önce gerceklestirdi.kelimeler belki yetmez ama tek anlamıyla gerçek bir hekim işinin ehli,hastasina karşı tutumu ise asla tartışılmaz.corluda gitmedigim Dr kalmadı taki Fuat beyi taniyana kadar.iki oğlum da şuanda çok iyi gelişimleri,kilo almalari en azından Fuat bey sayesinde gece rahat uyuyorlar. her muayeneye gittiğimizde çocuklarıma olan ilgilsi çocuklarım adına güven duygumu artmasini sağlayan bir hekim. cocuklarimi sizin gibi sempatik, başarılı ellere teslim etmek ayrıca bir onur herşey için çok teşekkür ederim Fuat hocam.....

  • S

   10 ocak 2017 de ameliyat oldum. Burnum şekil olarak merkezden sağa yatık durumdaydı ve deliği tıkalıydı. Nefes almakta ve merdiven çıkarken zorluk çekiyordum. Şu an burnum yüz hatlarıma çok uygun ve sağlık açısından da bir sıkıntım yok. Hocam Fuat beye emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim hocam.

  • 2012 de Diyarbakır Memorialda ameliyat oldum. Olduğuma da bin pişman oldum. Sadece kıkırdak eğriliği düzeltecektik içten ama ne olduysa burun kıkırdağı "S" şeklinde bir eğrilik aldı. Uzun zaman nefes zorluğu yaşadım. 2 ameliyat için çok araştırdım çok şükür iyi geçti ameliyatım.

   Fuat Bulut2017-01-30

   Yaklaşık 5 yıl önce burun içi kıkırdak eğriliği nedeni ile opere edilen hasta. Burun şekline herhangi bir müdahale yapılmamıştır. Bu yorumun bu bilgi ile birlikte tarafınızdan değerlendirilmesini istiyorum.

  • Evet Geldik bir mutlu sona :) burun estetiği öncesi fuat hocama başvurdum direk başka hiçbir doktor bakmadım ve gittim cok hoş sohbetlerimiz oldu gayet güzel konuştuk ilk defa ameliyat olucam için müthiş bir heyecan vardı ama ameliyattan sonra oldu bittiye geldi herşey narkozu yedikten sonra :D ameliyat sonrası ağrım çok çok çok az oldu şişliğim sadece ameliyattan sonra 1. gün 2. gün yanaklarım sadece şişti gerçekten fuat hocam cok iyi bir iş yaptı kendisine burdan sevgiler yüzüme yakısan doğal estetik fonksiyonel bir burnum oldu suan 2. hafta ve cok iyi nefes alabiliyorum :) fuat bulut 1. numara :)

  • B

   Doğduğum günden bu yana (25 yaşındayım ) burnumdaki kıkırdaktan dolayı hep rahatsız olmuşumdur. Geceleri burundan alınamayan nefes ihtiyacının ağızdan alınması ile sabaha zehir zembelek bir boğaz yanmasi , acısı ile uyanmak . Tam bi kâbus . 25 yıl'dır çektiklerim bi ben bir de Allah bilir ...
   Bir de hatrimda olmayan bir kırık vardı burnumda , ne zaman nasıl kırıldı bilmiyorum ama kırık vardi , şekil bozukluğu .
   Bir öneri ile Fuat bey ile tanıştım , ameliyat öncesi ve sonrası için yapilacaklar hakkinda aldigim bilgi tatmin etmişti beni , o geceleri kâbusa çeviren burun tıkanıklığı şimdi yok , şekil bozukluğu da duzeltildi ..
   Bir öneri ile gittiğim Dr.Fuat bey'e yine herkese rahatlıkla önerebilirim . Teşekürler hocam

  • Fuat beyle tanışmam şans eseri oldu başka bi doktorla anlaşmışken 1 gün içinde fikrimin değişmesine sebep oldu çok başarılı bi burun estetiği operasyonu geçirdim çok fazla ağrım ve şişlik olmadı şuan 12.günüm ve burun içi yaralarımda iyileşmeyi hissediyorum şimdi sabırla burnumun şeklinin oturmasını bekliycem şimdiden bile farkedilir bi düzelme var kendisine tesekkürü borç bilirim sağlıklı ve güzel günler diliyorum herkese

  • S

   Bir çok KBB doktoruna gittik sadece fuat bey bu kadar ilgi ve alaka gösterdi. Kızımın hastalığı ile ilgili detaylı acıklama yaptı. Kendisine tesekkür ediyorum

  • gökçen-çıcukluğumdan buyana çektiğim burun tıkanıklığı ,eğrilik.şikayetlerim vardı ayrıca burnumun görüntüsünden de memnun değildim.daha önce ameliyat olmaya karar verdim tetkikler yapıldı ameliyat günüm alındı fakat ameliyatı yapıcak dr. güven duymadığımdan, ameliyat sabahı gitmedim.seneler sonra tekrar niyetlendim .ameliyat olacağım yerin tekirdağa yakın olmasını istiyordum ancak hastane hiç önemli değildi benim için .hislerime güvenen biriyim.internette dr.ararştırması yaparken fuat bulut beye rastladım .hastalarının yorumlarını tek tek okudum .çok gerçekti hepsi.yıllardır ertelediğimbu ameliyatı bi anda yaptırmaya karar verdim.ertesi gün dr.umla görüştük .ameliyat tarihi belirlendi.testler yapıldı ve ameliyat gerçekleşti.3.5 saat süren bir ameliyat .benim ağrı eşiğim çok düşüktür tek endişem dayanılmaz bi acı olurmuydu.hayır olmadı.her şey kafam daki gibi oldu.bu gün 1.haftam.tamponlar ve dikişler alındı.bu da abartılcak bi durum değilmiş acı duymadım.bandaj açıldığında aynada burnuma baktım gerçekten olabileceğin en iyisiydi.henüz çok yeni .şişlikler var tabi biraz.ancak genel görüntü harika.çok teşekkür ederim fuat beye...inanarak gitmiştim beni yanıltmadı.halk dilinde dr işi şans işi derler..bi parça katılsamda bu söze....ancak.............Kalite asla tesadüf değildir...

  • İsmim kutay emrah gül uzun yıllardır burnumda aşırı deformasyon vardı ve solunum yolu zorluğu çekiyordum ve geceleri benim için uykusuz geçiyor ertesi sabah kalktığımda yorgun kalkiyorsun. bir araştırma sonucu Dr.Fuat bulut hocamızı buldum ve muayeneye gittiğimde bana muayene sonucunda gereken herşeyi açıklayıcı şekilde anlattı cesaretini toplanan konusunda da katkı sağladı çünkü çevremden ameliyat sonrasında ağrı ve göz önünde şişlik ve zorluklar olduğunu anlatıyorlardı bunun olamıyacağını Dr.Fuat bulut hocamdan duyduğum da ise şaşırdım ve imkânsız olabileceğini düşündüm operasyon sonrasında ise gerçekleri gördüm hocamızın da dediği gibi ne bir şişlik ne bir morarma nede ödem oldu tamamen rahat bir istirahat dönemi geçirdim en önemlisi operasyon sonunda hem burun deformasyonu giderildi bunun yanında solunum yollarında açılma oldu şimdi daha rahat uyuyor daha rahat nefes alabiliyorum...bu operasyon sonucunda şunuda çok iyi öğrendim öncelikle Fuat hocama güvendim bu güven karşılıklı olunca herşey daha güzel sonuçlanıyor ben öncelikle Dr.Fuat bulut hocama daha sonrasında ekibine çok teşekkür ediyorum benim tekrar nefes almamı sağladılar. Teşekkürler Fuat hocamve ekibi

  • A

   5yaşındaki OĞLUMUZ mehmet aytuğun geniz eti ve kulak sıvısı boşaltma ameliyatını başarıyla yapan dr fuat bulut ve ekibine sonsuz teşekkür ederim biz güvendik sizlerde güvenin aydın korkmaz

  • Uzun yıllardır nefes alma problemi yasiyordum.araştırmalarım sonucunda opr.Dr Fuat bulut hocama karar verdim.Herkesin anlatımına göre burun ameliyatı sonrasında çok ağrı yaşandığını söylüyorlardı .Fakat ameliyattan sonra ağrı ve acı hiç hissetmedim,yüzümde hiçbir morluk dahi oluşmadı, tampon çıkarıldıginda da hiç acı hissetmedim. Yıllar sonra akşamları hiç uyanmadan çok rahat uyuyorum.Dr Fuat bey ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum.

  • C

   Merhaba.Ben 19 yaşındayim. Küçüklüğümden beri burnumdaki eğrilik nedeniyle nefes almakta zorluk çeken biriydim.Ameliyat için araştırmalarım sonucunda Fuat Hocamla görüştüm. Kesin karar vermiştim.Açıkçası hiç ameliyat geçirmemiş biri olarak korkularım yok değildi :) Ama ameliyat sonrasında korkularımın ne kadar gereksiz olduğunu anladım. Çok başarılı bir ameliyatım oldu. İlk birkaç gün şişliğin dışında hiçbi sorunum olmadı. En en güzel tarafı da hiiiç morarma olmamasıydı :) Öyle aman aman bi ağrı da yaşamadım. Bugün 16. günümdeyim ve yüzüme yakışan çok hoş bi burnum var :) Ne ağrı var ne morarma ne de başka bi şey. Kesinlikle çok memnunum. Sizin de bi sorununuz varsa vallahi öyle aylarca beklemenin hiç manası yok. Direkt Fuat Beyden randevu almanız yeterli. Ben şuan rahat ve sağlıklı bi şekilde nefes alabiliyorsam sebebi Opr.Dr. Fuat Buluttur. Doktoruma ve ekibine çok teşekkür ederim.

  • B

   Gecirdigim kaza sonucunda burnumda kiriklar olusmustu.Buyuzden rahat nefes alamiyordum ve sekil bozuklugu olusmustu. Bir yildir ameliyat olmak icin doktor arastirdim ve sonunda Fuat Beyin ismini duydum gorusmeye gittim .Verdigi guven ile korkumu yenerek hemen 2 Gun sonrasina ameliyat tarihimi aldik.Veeee gun geldi ameliyat oldum. Basarili bir ameliyat gecirdim.korktugumun aslina kolay bi surec gecirdim. Ameliyat sonrasi yok denecek kadar az morluk ve sislik olustu ve 2 gune gecti .tamponlarim cikarildiginda ise daha da bi rahatladim ve nefes alirken burnumun yandigini hissettim . sanki ilk defa nefes aliyomusum gibii .. bugun ise ameliyatdan sonra 11. Gunumdeyim hem rahat nefes aliyorum hemde yuzume yakisan dogal ama havali bir burnum var:) yuzumde imzasini tasiyacagim doktoruma Fuat beye burdanda cookkk teskkur ediyorum ellerinizee sağlikk hocamm:))

  • Opr.Dr.Fuat Bey e ilk randevumda boğulma hissi,kesik kesik nefes alma,sanki her an nefesim kesilecekmiş hissi,kalp çarpıntısı gibi yaşam kalitemi düşüren şikayetlerimden dolayı gittim.İlk muaynesinde daha çok bulguları panik atak rahatsızlığına benzeyen fakat yıllardır gittiğim doktorlar tarafından teşhisi konulamayan rahatsızlığımın reflü olduğunu öğrendim.Sonrasında yapılan ultrason ve tahlillerle beraberinde tiroit rahatsızlığımında teşhisini koyan Dr Fuat Bey tarafından şu an bir buçuk aydır tedavi görüyorum.Doğru teşhis ve tedavi sayesinde kaybetmiş olduğum yaşam kaliteme tekrar geri döndüm.Reflü ve tiroit tedavisindeki rahatlamam on yıldır ertelediğim burun ameliyatı kararımı olmama sebep oldu.Bugün ameliyatımın 8. günü ve ben kaliteli nefes almak nasıl bir duygu diye yıllarca boşuna hayıflandığım için üzgünüm.Ameliyat sonrası hiçbir ağrım olmadığı gibi, yüzümde herhangi kızarıklıkta hatta morarma olmaması güzeldi.Dr Fuat Bey in ameliyat sonrası takibi ve titizliği sorduğum tüm sorulara alabildiğim cevaplar kendisinin mesleğini hakkıyla yapmasının birer yansıması olduğunu düşünüyorumBeni.sağlığıma kavuşturduğunuz için size minnettarım Fuat Bey.Akademik kariyerinizde başarılar diler,bir çok hasta kişiye ulaşabilmeniz dileğiyle

  • S

   uzun zamandan beri bademcik sorunu yaşıyordum gitmediğim doktor kalmadı doktor fuat bulut hocama gittim ve çok memnun kaldım bademciklerimin alınması gerektiğini söyledi ve ameliyat oldum kendisine çok çok teşekkür ediyorum kendisinden allh razı olsun allahım yolunu açık etsin allah yardımcısı olsun herkeze tavsiye ediyorum sizlerinde çok memnun kalacağınızdan eminim.

  • A

   Merhaba, genelde sitelere böyle yorumlar eklemek pek tarzım değildir fakat söz konusu evlat olunca bu tarz yorumları okuyup ön bilgi edinmek çok iyi oluyor. Fuat Bey 5 yaşındaki oğlumuzu geniz eti, bademcik ameliyatı ve kulaktaki sıvının alınmasıyla ilgili operasyonu çok başarılı bir şekilde gerçekleştirerek oğlumun kulağına tüp takılmasını engelledi. İlgi, alaka, Güleryüz ve deneyim ... kesinlikle tavsiye ediyor başarılarının devamını diliyorum.

  • D

   Merhabalar, Olduğum ameliyattan çok memnun kaldım hem dış görünüş olarak hemde yaşadığım sağlık problemlerim tamamen sona erdi doktoruma çok teşekkür ediyorum burnundan dolayı sağlık sorunu yaşayan bütün hastalarada doktorum FUAT BULUT 'u tavsiye ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum..

  • Z

   merhabalar....uzun süredir rahat nefes alma ve burun şeklimden dolayı psikolojik olarak bir rahatsızlık duyuyordum.Daha önce birçok doktora gitmeme rağmen iletişim konusunda hiçbir doktordan o güveni alamadım.Ameliyat endişem Dr.Fuat beyle tanışana kadar devam etti.Fuat beydeki muayenemden sonra kendisinin işinde uzmanlığı ve hastaya davranışı ve iletişimi yönünden okadar mükemmeldi ki aynı gün içerinde ameliyat korkularımı yenip ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyat sürecim ve sonrası gayet başarılı,rahat idi.Daha önce anlatılan bütün olumsuz olayların hiçbirini yaşamadım.Gerek ağrı,morluk,tampon ve alçıların çıkarılmasına kadar hiçbir zorluk yaşamadım.Alçılarım çıktıktan sonra gördüğüm profil beni yeterince mutlu etti.Fuat bey sayesinde hem sağlığıma hemde istediğim profile sahip oldum.Site sayesinde kendisine teşekkürlerimi sunarım.yiyki ki varsınız.Ellerinize emeğinize sağlık.Başarılarınızın devamını dilerim.

  • Y

   Uzun zamandır ertelemiş olduğum burun ameliyatı icin artık karar verme asamasindaydm.kendimce bir araştırma yapmaya karar verdim ve op.dr Fuat buluta denk geldim, hic zaman kaybetmeden gidip kendisiyle görüştüm. Burnumdan rahat nefes alamadgmi ve beraberinde estetik olmayi dusundugmden ameliyat olmak istediğimi belirttim. Kendisinin samimi ve güler yüzlü olmasi beni bu ameliyat olmama zemin hazirladi diyebilirim. Fazla stres etmedn ameliyat icin gün aldk ve ameliyatm başarılı bir şekilde sonuclndi. Bgn 70 gün oldu ama ameliyata dair bir sıkıntım görünmüyor. Sadece ilk hafta zorlanma oldu. Ben memnun kaldim ve olmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye edebileceğim tek dr op.dr Fuat Bulut. Kendisine çok tşk ederim ve iyi ki olmuşum...

  • C

   Merhabalar ..Nefes alma konusunda sıkıntı çekiyordum özellikle de son 1 yıldır. Kaliteli gördüğüm Memorial Hastanesi'nde KBB uzmanı olarak görev yapan Op.dr. Fuat Bulut'a muayene oldum.Doktorum bana ameliyat olmamı tavsiye etti .Estetik ameliyat olup bu arada hem nefes darlığı sıkıntımdan kurtulmayı hemde daha düzgün bir burun olmasını istedim.Bugün ameliyat olalı 6. gün ama morluk yok ağrı hiç olmadı ve burunda şişlik yok denecek kadar az ve şimdiden çok güzel bir duruşu var. ilgi gerçekten taktire şayan.Buraya yazmamın asıl sebebi şu: ben aslında 3 yıl önce burun estetiği ameliyatı geçirdim ( Bunu da Fuat Beye söylemedim açıkçası..hataydı.)Sonraki ameliyata oranla çok kısaydı .Yarı baygın ameliyatı izlemiştim ve ağrım çok olmuşu.Morarmalar yüzümden 1 ay gitmemişti.Asıl kötü olan yapılan estetik çokta hoşuma gitmemişti ve nefes darlığı problemimin olduğunu söylememe rağmen nefes sorunumla alakalı ne bir test nede başka bir şey yapılmadı.Şimdiki ile kıyasladığımda aradaki kalite ve hizmet belli oluyor.Böyle bir ameliyatı düşünenler araştırmasını iyi yapsın .Ben o hatayı yaptım ve cezasını 2.kez bıçak altına yatmakla çektim.Ama tüm içtenliğimle söylüyorum bu kadar kısa sürede bu kadar rahat geçeceğini hiç tahmin edemezdim.İlgisinden ve itinalı çalışmasından ötürü doktorum Fuat beye minnettarım.Çok teşekkür ederim.

  • E

   uzun süre nefes alma sorunu yaşıyordum. Daha önceleri ameliyatta tedirgindim fakat nefes sorunum artınca doktorları araştırmaya başladım. Değerlendirmelerim sonunda Dr. Fuat BULUT'un benim için iyi bir hekim olacağı kararına vardım. Muayene sırasında 2 operasyonu uykun gördü: Septum devirasyonu ve koka. Ameliyattan sonra hastalarıyla ilgisi ve özeni iyi bir doktorda bulunması gereken en önemli özelliklerden. Ameliyatın gayet başarılı geçti.Ameliyattan yaklaşık olarak 1 hafta sonra iyileşeye başladım ve şuan hayatım boyunca ilk defa bu kadar rahat nefes alıyorum. Bunu için Dr. Fuat BULUT'a çok teşekkür ederim. :)

  • E

   Uzun zamandır nefes alma sorunu yasamaktaydim. Burnumun şeklinden de pek memnun degildildim. Fuat bey yaptigi muayene sonrasında nefes alma yollarınınkkapalı olduğunu ve burnun sağa doğru kaydığını tespit etti. O gün ameliyat olmak için işlemleri başlattık bir kaç gün sonra da ameliyat oldum. Ameliyat sonrasında çok hafif bir şişlik oldu ama o da bir kaç gün içinde duzeldi morarma hiç olmadi, tampon çıkarılırken de çok bir ağrım olmadi. 2 hafta oldu ameliyat olalı nefes alma sorunum ortadan kalktı şeklinden gayet memnunum. Ameliyattan sonra fuat bey neden hiç morarma olmadığını sorduğumda ben hastalarımın dokularina saygı duyar ve cok dikkat ederim demisti. Hastasına saygı duyan doktor benim için en iyi hekimdir. Teşekkürler op.dr. FUAT BULUT.

  • H

   ben 2 sene önce Ankara'da burnumdan ameliyat oldum. nefes almada hep sıkıntılar yaşıyordum. ameliyat olmam nefes alma sorunumu düzeltmediği gibi şekil olarak bazı sorunlar getirdi bana. daha sonra yaptığım araştırmalar sonucu Fuat BULUT a muayene oldum. kendisi sağolsun çok ilgilendi. her konuda aydınlattı. ameliyat sonrası da herşeyle ilgilendi. Şuan ameliyatımın üstünden 23 gün geçti. burnumdaki nefes problemimde düzeldi ilk ameliyatımdan kalan pürüzlerde giderildi. teşekkürler Fuat BULUT ve memorial daki hemşireler.

  • B

   Teşekkürler Op.Dr .fuat bulut 2010 yılında yaşamış olduğum burun ameliyatının başarısız geçmesi beni bu zamana kadar cekmedigim acıları çekmeme neden oldu.2014 yılının haziran ayında tekrardan ameliyat olmam gerekiyor ve ilk ameliyatta yaşamış olduğum sıkıntılar karşımızda bir engeldi. Dalında iyi bir hekim bulmam gerekiyordu.yakın çevrem ve yapmış olduğum araştırmalar sonucunda diyarbakir memorial hastanesinde kbb Op.Dr.Fuat BULUT beyle tanıştım.Doktor beyin ilk olarak yaşamış olduğum hikayeyi öğrenmek oldu.doktor beyin yapmış olduğu araştırma ve tedavi sonrasında ameliyata karar verdi.yaklaşık 4 saatlik bir ameliyatti. Ameliyat sonrası herhangi bir ağrı, sızı, tampon ağrısı vb yaşamadım. Şaşırdigim bir konu vardı nasıl olurda 4 saatlik bir ameliyatta ağrı hissetmezken 2010 yılında 45 dakikalık ameliyatta inanilmaz ağrılar yaşadım anlamadım. Buda seçmiş olduğumuz hekimden kaynaklanıyor olsa gerek.ameliyat öncesi ve sonrası yaşamış olduğum rahatlıktan dolayi doktorum a teşekkürlerimi bir borç biliyorum.benim en iyi hekimim KBB OP.DR.FUAT BULUT