Gülçin Ayar, Dermatoloji Bursa

Uzm. Dr. Gülçin Ayar

Kaydet

Dermatoloji

6 görüş

Kaydet


Adres

F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Nilüfer, Bursa
Acıbadem Bursa Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

Allianz Sigorta


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Dermatoloji Randevusu

Allerjik Deri Testleri

Botox Uygulaması +3 daha fazla

Botox İle Boyun Germe

Mezoterapi

PRPHizmetler

Başlıca Hizmetler


F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Bursa

Acıbadem Bursa Hastanesi

Diğer Hizmetler


F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Bursa

Acıbadem Bursa HastanesiF.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Bursa

Acıbadem Bursa HastanesiF.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Bursa

Acıbadem Bursa HastanesiF.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Bursa

Acıbadem Bursa HastanesiF.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1, Bursa

Acıbadem Bursa Hastanesi

6 hasta/danışan görüşü

Genel skor

O
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Bursa Hastanesi Dermatoloji Randevusu

Gülçin hanıma ilk defa muayene oldum, geçen yıl gittiğim farklı bir hastanede yanlış teşhis üzerine cildimdeki egzema sandığımız şey aslında siğil ve uzun süren yanlış krem kullanımı sonucunda çok vahim bir duruma gelmişti. Gülçin hanıma yönlendirmeleri ve uyguladığı tedavi için çok teşekkür ederim hem akne hem de siğil tedavisini hızlıca uygulayıp beni bu dertten kurtardı. Kesinlikle işinin uzmanı ve detaylı açıklama yaparak yönlendirerek ilerledi çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

E
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Bursa Hastanesi Dermatoloji Randevusu

Gülçin hanımla yıllardır geçmeyen genetik temelli kistik sivilcelerimden dolayı tanıştık. Her randevusunda mutlaka sorunu analiz ediyor , açıklamalarını sebebini ve ona yönelik en iyi tedaviyi öneriyor. Tedaviyi önerirken benim durumuma isteklerimi günlük yaşantıma göre tedavide ayarlamalar yapıyor. Sorduğunuz her soruya tatmin edici ayrıntılı cevaplar alabiliyorsunuz ,her şeyi sebebiyle beraber anlatıyor sabırla güzelce.

H

Kendisi tedavilerimde bana çokça yardımcı olan ve çok da memnun kaldığım bir hekimdir. Destekleri için ayrıca teşekkür ediyorum. İlk önce sivilce şikayetim üzerine görüşme sağlamıştık daha sonra ayak mantarım için görüştük. Her iki tedavimden de çok memnun kaldım. Zaten açıklayıcı bil dili olan kibar bir hekim Gülçin Hanım. Karşısındakine hasta gibi değil de uyguladığı prosedürlere göre bunları adım adım anlatarak kibarca yaklaşması çok güzeldi. Hoşuma giden en önemli özelliği de buydu zaten.

N

Gülçin Hanım'la yaklaşık 6 aydır oğlumun ergenlik sivilcelerindeki tedavimiz için görüşme sağlıyoruz. Birkaç ay sonra son bulacak bu tedavi sürecinde aldığımız ilaç takviyeleri sonucunda oldukça olumlu bir sonuca varabildik. Zaten doktorumuz da çok ilgili biri. Hele bu Covid-19 sürecinde bile randevulara birebir katılamadığımız zamanlarda bize destek olmayı aksatmamıştır. Mesleki olarak da ayrıca bilgili olduğunu düşündüğüm ve bu bilgisine güvendiğim bir hekimdir. Kişisel olarak da çok kibar bir hanımefendi, agresif değil sakin biri. Ben de öyle olduğum için kendisiyle diyalogta olmak çok hoşuma gidiyor.

O

İnanılmaz ilgili bir hekimdir Gülçin Hanım. Kendim için ilaç alerjisi üzerine kızım için de nasır tedavisi için gitmiştim. Hala daha tedavimiz devam ediyor aslında. Bu virüs sürecinde bile hastasını yalnız bırakmayan, gerek telefonda gerek online görüşmelerde yardımcı olmayı ihmal etmeyen bir hekim. Biz gerçekten çok memnunuz kendisinden. Bir kere hastası ile ilişkileri çok kuvvetli ve aynı zamanda çok da sevecen bir kadın. Aradığınız konuşur, yazdığınızda anında cevap verir, kontrol günlerinizde bile mesaj atıp arar sorar. Yani bir hastanın bir doktordan beklediği her şeyi Gülçin Hanım'da bulabilirsiniz.

M

Hastalarıyla ilgili işinin gereğini yapan bir doktor. Güleryüzüyle hastaları çok iyi karşılıyor

Hata oluştu, tekrar deneyin

Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar