Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit

Randevu

Agte- Ankara Gelişim Tarama Envanteri

Aile Danışmanlığı +18 daha fazla

Aile İçi İletişim Sorunları

Ağlama ve Öfke Nöbetleri

Bender Gestalt Motor Algı Testi

Tümünü göster


Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Danışmanlık


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online DanışmanlıkBalıkesir

Diğer Hizmetler


BalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesirBalıkesir

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

M

Annemin vefatından sonra gittim Gülsün Hanım'a. Çok pozitif bir insan, çok memnunum kendisinden, hayata bakış açımı değiştirdi. Ara ara hala gidiyorum, bir arkadaşım gidiyordu, onun tavsiyesi ile başlamıştım. Seanslarda sunduğu çözümler ve hayata bakış açısını çok beğendim. Kesinlikle herkese de tavsiye ederim.

Psk. Gülsün Bayan

Yorumunuz için çok teşekkürler. Sevgiler,


S

İşinde çok iyi ve uzman biri. Arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım kendisine. Yaklaşık yaz ayının başından beri gidiyoruz. Aldığımız desteğin oldukça yeterli olduğunu düşünüyorum. 12 yaşındaki oğlum için gidiyorum kendisine, oldukça içine kapanıktı, şu an seanslar ile beraber oldukça iyi. Her seansa girmiyorum ama iletişiminden oldukça memnunum. Benimle ve babasıyla ayrı ayrı görüşüyor ihtiyaç halinde. Herkese de tavsiye ediyorum kendisini.

Psk. Gülsün Bayan

Yorumunuz için çok teşekkürler.
Sevgiler,


N

Ben bir arkadaşımın tavsiyesi ile gitmiştim kendisine. Eşimden ayrıldığım dönemde gitmiştim, oldukça kötü bir süreç geçiriyordum. Bana çok yardımcı oldu bu süreçte, hayata yeniden bağlanmamı sağladı ve bakış açımı değiştirdi. Ayrılık sonrasında hayatınızın yürümeyeceğini düşünüyorsunuz ama öyle değilmiş, bunu anladım. Çok memnun kaldım seanslardan, yaklaşımı ve konuşma tarzından. Danışanını rahatlatıyor ve hayata pozitif bakmanızı sağlıyor. Kesinlikle destek almak isteyen herkese öneriyorum.

Psk. Gülsün Bayan

Yorumunuz için çok teşekkürler.
Sevgiler,


D

Doktorum önermişti Gülsün Hanım'ı, o şekilde tercih ettim. Seanslarımız devam ediyor, ben panik atak hastasıyım ve yolculuğa çıkamıyordum. Bana bu süreçte ehliyet almamı önerdi, hem korkumu yenmem hem de kendime güvenimi kazanmam için. Sayesinde artık daha iyiyim, yavaş yavaş korkumu attım. Uzun yola çıkabiliyorum ve hacca bile gittim. En çok anlatım yönünü seviyorum, huzur verici, dinlendirici geliyor ve devamlı gitme ihtiyacı hissediyorum.

Psk. Gülsün Bayan

Yorumunuz için çok teşekkürler. İşbirliği içerisinde ve sizin bana güvenip üzerine gitme egzersizlerini uygulamayı kabul etmeniz ve yapmanız üzerine ilerleme kat ettik.
Sevgiler,


H

Gülsün Hanım'dan çok memnunum, çok seviyorum kendisini, çok rahatlatıyor. Ara ara seanslarıma gidiyorum. Aldığım tavsiyeler ile başlamıştım, iyi olduğunu duydum çevremden ve gerçekten memnun kaldım. Sakin konuşması, güleryüzlü davranması ve onunla konuştukça rahatlıyorum.

Psk. Gülsün Bayan

Yorumunuz için teşekkürler,
Sevgiler,


K

Aldığım tavsiyeler ile çocuğumun dikkat dağınıklığı için gittim Gülsün Hanım'a. Henüz iki seans aldık ama çocuğum artık daha iyi. En sevdiğim yanı da her konuyu bizim anlayacağımız şekilde aktarıyor ve anlatıyor. Çocuğuma da aynı şekilde onun seviyesinde yaklaşabiliyor. Hem bizimle hem çocuğumla ayrı görüşmeler sağlıyor. Oldukça memnun kaldık.

Psk. Gülsün Bayan

Çocuklar ile çalışır iken elbette aile ile işbirliği içerisinde kalmak ve seans içerisinde çeşitli psikoeğitimler yapmak oldukça önemli. Katkınız ve yorumunuz için teşekkürler.
Sevgiler,


A

Ben çocuğum için gidiyorum Gülsün Hanım'a, çocuğum çok hareketliydi ve hiperaktif olmasından korkuyordum. Oyun terapisi gibi seanslar aldık ve memnun kaldım. İlk seansı ön görüşme olarak sayıyor, sonrasında tek seans aldım ve devam etmek istiyorum. Arkadaşımın çocuğunda da kekemelik var, ona da önerdim Gülsün Hanım'ı. Çocuklara yaklaşımı çok iyi, çocuğum herkesle çabuk kaynaşabilen biri değil ama Gülsün Hanım kolayca diyalog kurabildi.

Psk. Gülsün Bayan

Dil ve Konuşma Bozukluğu alanında çalışmıyorum ancak ikisi ayrı segmentler. Bu anlamda ayırıcı tanı ve/veya tanı + gelişimsel düzeyinin değerlendirilmesi açısından test uygulanabilir. Sonrasında bu alanda bir uzmana yönlendirilebilir. Yorumunuz için çok teşekkürler.
Sevgiler,


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar