Son 30 gün içerisinde 427 profil ziyareti var

Adres

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer
Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Periodontoloji Cerrahi

Diş Eti Ameliyatı

Periodontal Plastik Cerrahisi Yumuşak Doku Greftleri +11 daha fazla

Yönlendirilmiş Doku Rejenerasyonu (Ydr)

Küretaj

Cep Derinliği Azaltma

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

*İmplant, Dişeti cerrahileri, diş ve çene cerrahisi uygulamaları yapmaktadır. 1984’te Balıkesir’de doğan Hakan Bayındır, ilkokul öğrenimini Malatya’d...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Diş ve Diş eti hastalıkları
 • Periodontitis
 • Diş Eti Kanaması
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2007)
 • Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı (2011)

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
45 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

Herkese merhaba,
Eşimin diş eti rahatsızlığı sebebiyle yaklaşık 4 sene önce tanıdık sevgili doktorumuz Hakan beyi. O zamanlar eşimin 8 dişi çekilmek üzere idi. Gittiğimiz bütün diş doktorları bu dişler kurtulmaz diye görüş bildiriyordu.
Son çare olarak tesadüfen geldiğimiz doktorumuz Hakan bey, bu dişleri kurtarabileceğini söyledi ve dediğini yaptı. Şu anda eşim dişleri ile gayet mutlu ve eksik kalan yerler için implant yaptırıyoruz.
Eşimden sonra bende başarılı bir diş eti tedavisi ile sorunlarımdan kurtuldum. Hakan beyin doktorluğu, evet bizce harika. Fakat asıl vazgeçemiyeceğimiz özelliği insanlığı ve hastasına kendini özel hissettirmesi. Samimiyeti, içtenliği, asla eksilmeyen pozitif enerjisi için kendisine teşekkür ediyoruz. İnsanın her anlamda güvenebileceği bir diş doktoru olmalı. Hepinize şiddetle tavsiye ediyorum.
Saygılarımla.
Ali Balıkçı.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Ali Bey, çok değerli ve samimi yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sizlerin yorumlarını okumak bizleri daha da motive ediyor. Saygılarımızla, sağlıklı günler dileriz.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Bakımında Lazer Tedavisi

Yıllardır süren diş eti kanamaların vardı.sadece fırçalama esnasında değil durup dururken dahi kanamaların oluyordu.Gittiğim diş hekimleri diştaşı temizliği yapıp gönderiyorlardı beni.internetten edindiğim bilgilere göre cerrahi müdahale gerekebileceğini tahmin ediyor ve tedirgin de oluyordum.Sonra iyi bir diş eti uzmanı arayışına girdim.Bu siteye ulaştım,Hakan Bey ile ilgili okuduğum yorumlar beni etkiledi ve randevu almaya kara verdim.İlk randevumuzda durumum hakkında ayrıntılı bi şekilde beni bilgilendirdi,tedavime başladık.Hastayı sakinleştiren güven veren bir hekim Hakan Bey.Çok başarılı bir tedavi süreci geçirdim.beni en çok korkutan cerrahi müdahale kısmı dahi son derece ağrısız bi şekilde atlattım.cerrahi müdahale sonrasında bir haftalık dikişli süreci dahi en konforlu şekilde geçirmemi sağladı.Artık diş eti kanamalarım son buldu.Yaşam kalitem arttı.Ayrıca çok sabırlı da bir hekim.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Çok değerli ve samimi yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kontrol seanslarında görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.


H
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Eti Greft Operasyonu

Merhaba
Hakan beyden internetten okuduğum yorumlar nedeni ile randevu aldım. İleri derecede diş eti hastalığım vardı. Gece ağrı yüzünden uykudan uyanıp ağrı kesici kullanmama rağmen geçmeyen ağrılarım oluyordu. Kendisi üçüncü görüştüğüm doktordu. Teşhis aynı oldu. Ama tedavi sürecim ile ilgili beni bilgilendirmesi ve diğer doktorların aksine diş kaybı yaşamayacağımı söylemesi tercih sebebim oldu. İlaç tedavisi ile başlayan tedavi süreci, diş temizliği ile devam etti. Ve diş eti ameliyatı, dört seans sürecek olan operasyonun ilkinde tedirgin olmama rağmen Hakan beyin telkinleri ve işini gayet profesyonel bir şekilde icra etmesiyle yaklaşık bir saat sürede güzel bir şekilde neticelendi. Artık rahatlamıştım, bundan sonraki seanslar da aynı şekilde başarılı bir şekilde gerçekleşti. Diş kaybı yaşamadan tedavim bitmiş oldu. Altı hafta süren tedavi sürem boyunca, kendisinin bütün sorularımı tatmin edici bir şekilde cevaplaması, bir arkadaş gibi yaklaşması, işini severek yapması bu süreçte moral motivasyonumu arttırdı. Kendisine ve tüm iş arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Elleriniz dert görmesin. Dişlerinizi şansa bırakmayın…

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Sizlerden böyle içten ve değerli yorumları okumak bizleri daha da motive ediyor. Kontrol seansımızda görüşmek üzere. Sağlıklı günler dilerim.


M
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hakan Bey son derece ilgili, nazik ve profesyonel bir doktor. Kendisini ilk kez ziyaret ettim, çok memnun kaldım. Beni gömülü yirmi yaş dişimin çekilmesi gerekmediğine, dişimin sağlıklı olduğuna ikna etti. Dişlerime nasıl bakmam gerektiği konusunda değerli bilgiler verdi. Bütün sorularıma detaylı ve tatmin edici yanıt aldım. Kullanmayı beceremediğim diş ipini nasıl kullanacağımı uygulamalı olarak öğretti. Gerçekten şimdiye kadar gördüğüm en ilgili ve bilgili diş doktoru diyebilirim. Herkese tereddütsüz tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

20 yaş dişleri olarak bilinen 3.azı dişleri yapısal olarak sorunlu olabilirler veya çapraşıklara sebep olabilirler. Ancak diğer azı dişleri gibi düzgün sürmüş ve çapraşıklığa sebep olmamış 20 yaş dişleri, düzenli fırçalama ile ağız kalabilirler. İçten ve değerli yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği diş implantı

Merhaba, Dentamer Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği ; Hakan bey ile tanışmamız yaklaşık 1 yıl önceydi .5-6 farklı poliklinik ile daha görüşmelerim olmuştu. Fakat diğer hiç bir poliklinikte Hakan bey ve Alper bey den aldığım ilgi , bilgilendirme , vermiş oldukları güven , profesyonelliği ve kaliteyi göremedim. Eski kaplamalarım sorunluydu diş eti çekilmesi ve buna bağlı çene kemiğimde erime oluşması mevcut dişlerimin tamamının çekilmesi ve 14 adet implant takılması sürecinde kendilerine ve tüm ekibine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Ve nihayetinde dün bu sürecin finalini yaptık , Dişlerime kavuştum :) ve MUTLUYUM..:) Tekrar Teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Hiç tereddüt etmeden danışabileceğiniz ve tedavinizi gerçekleştirebileceğiniz bir poliklinik olduğunu belirtmek istiyorum.Çünkü bende netteki araştırma ve yorumlar sonucu başvurduğum bir poliklinikti . Sevgiler

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Dişeti hastalıkları, kontrol ve tedavi edilmediği taktirde çok ilerleyip maalesef diş kayıplarına sebep olmaktadır. Tedaviniz iyi sonuçlanması bizleri de çok mutlu etti. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İmplant

Çok Değerli Hakan Beyi Yaklaşık Bir yıl önce tanıdım. Bütün samimiyetime dayanarak şunu soyleyebilirim. Gerek mesleğindeki tecrübeyle gerek kişiliği ile mükemmel bir doktor. Hakan bey üst çeneme 3 alt çeneme 2 implant ameliyatı gerçekleştirdi ve çok balarılı geçti. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Sevgili arkadaşlar implant konusunuda ve cerrahi operasyonlarda tereddütsüz gideceğiniz ender doktorlardan birisi. Hastalarına göstermiş olduğu ilgi iyi niyet pozitiflik ve optimistlikle hastalarına inanılmaz özgüven aşılayan bir hekim. Herkese büyük bir güvenle Hakan Beyi Tavsiye Ederim

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Sağlıklı günler dilerim.


H
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yoğun diş taşları ve diş eti rahatsızlığı

Ömcelikle Hakan Bayındır'a bir aylık tedavi sürecinde bana vermiş olduğu güvenden ve emekten dolayı çok teşekkür ederim. Küçüklükten gelen bir dişçi fobim ve neticesinde sürekli dişçilerden kaçmam ne yazık ki diş taşlarımın çoğalmasına hatta bir dişimde kemik kaybının oluşmasına, diş etlerimin iltihaplanıp şişmesine sebepiyet vermişti. Bende çok fazla araştırıp Bursa'nın en iyi Periodontoloji Hekimini buldum. Bir aylık bir tedavi sürecimiz oldu neredeyse. Önce diş taşı temizligi, küretaj, lazer ve kemik erimesi olan dişimden de bir operasyon geçirdim. Eğer Hakan Bayındır'a gelecekseniz doktor fobinize elveda deyin çünkü kendisi daha muayene aşamasında tedavi sürecinde neler yapılacağını, dişinizin hangi durumda olduğunu ve operasyon sonrasında ne gibi şeylerin olabileceğini en başından sakin bir dille size anlatıyor bu beni çok rahatlamıştı. Bir aylık tedavi sürecinde dayanamayacağım hiçbir acı hissetmedim Hakan Bayındır da herhangi bir acı hissettirmemek adına elinden geleni yapıyor buna emin olabilirsiniz. Son derece güler yüzlü, hastasını rahatlatan, sizi asla boş vaatlerle kandırmayan yıkıcı değil yapıcı davranan ve en önemlisi elleri çok hafif bir Diş Hekimi. Rahatlıkla tavsiye edebilirim. Son olarak buradan Diş Hekimim Hakan Bayındır'a ve günler yüzlerini hiç eksik etmeyen tüm Dentamer ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Tedavinizin başarılı geçmesi bizleride çok mutlu etti. Değerli yorumunuz için de teşekkürlerimizi sunar, sağlıklı günler dilerim.


S
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Periodontoloji Randevusu

Hakan Bey’e geldiğimde daha 17 yasinda olmama ragmen 3-4 senedir tekrarlayan diş eti çekilmem vardı,sürekli kanayıp acıyordu bu yüzden resmen kabusa dönmüştü benim için bu hastalık.Fakat onun güler yüzü,içten samimi bi şekilde ameliyatın öncesini ve sonrasını anlatışı, aileden biri gibiymiş ilgilenişi gerçekten paha biçilemezdi.Dis korkumu bu sekilde yendim.İyiki gelmişim diyorum keşke daha önceden bulsaymışım.Onun sayesinde bu eziyetten kurtuldum şuan çok rahatım ameliyat çok iyi ve güzel bi şekilde geçti.Düşünen ve gelmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.Mükemmel ve isini gercekten cok iyi bilen bir doktor.Dentamer çalışanlarına ve doktoruma çook teşekkür ederim emekleriniz için çok güzel bir ekipsiniz.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuzu okumak bizleri çok mutlu ediyor. Tavsiyelerimize uyarak siz de tedavinin başarılı geçmesinde büyük rol oynadınız. Kontrol seanslarınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.


S
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Küçük yaşlardan beri damağımın fazla görünmesinden dolayi rahatça gülemiyordum dudak boyunu aşagi cekme islemide içinde biraz korkutmuşlardı beni Hakan Bey 'in işindeki başarisından dolayi hic bir endişe yaşamadan operasyonu gercekleştirdik . Hakan Bey 'in ustalığı ve güveni ile istedigim gülüse sahip oldum . Cok tesekkurler hocam .Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum alaninda gercekten uzman bir hekim güler yüzünüzle başarilarinizin devamini dilerim . :)

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Yüksek gülme hattı “gummy smile” tedavinizin başarılı geçmesi bizleri de çok sevindirdi. Kontrol seansınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim. Değerli yorumunuz için de çok teşekkür ederim.


M
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Genel kontrol

Hakan beyi tanımadan önce diş eti rahatsızlığım vardı dişlerim sallanıyordu ve gittiğim diğer doktorlar yapacak birşeyim olmadığını söylediler Hakan beyin yapmış olduğu tedavi ve cerrahi operasyonlar sonucu şu anda dişlerim ve diş etlerim şuan çok iyi durumda Hakan beye buradan çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum iyiki varsınız

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Tekrar geçmiş olsun dileklerimle, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kontrol randevumuzda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim..


Hizmetler

Periodontoloji Cerrahi


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Diş Eti Ameliyatı


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Periodontal Plastik Cerrahisi Yumuşak Doku Greftleri


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Yönlendirilmiş Doku Rejenerasyonu (Ydr)


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Küretaj


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Cep Derinliği Azaltma


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Diş Eti Estetiği


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Gülüş Tasarımı


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Lazerli Diş Bakımı


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


İmplant


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Diş Estetiği


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Ağız Koruyucusu


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Randevu


Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
45 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

Herkese merhaba,
Eşimin diş eti rahatsızlığı sebebiyle yaklaşık 4 sene önce tanıdık sevgili doktorumuz Hakan beyi. O zamanlar eşimin 8 dişi çekilmek üzere idi. Gittiğimiz bütün diş doktorları bu dişler kurtulmaz diye görüş bildiriyordu.
Son çare olarak tesadüfen geldiğimiz doktorumuz Hakan bey, bu dişleri kurtarabileceğini söyledi ve dediğini yaptı. Şu anda eşim dişleri ile gayet mutlu ve eksik kalan yerler için implant yaptırıyoruz.
Eşimden sonra bende başarılı bir diş eti tedavisi ile sorunlarımdan kurtuldum. Hakan beyin doktorluğu, evet bizce harika. Fakat asıl vazgeçemiyeceğimiz özelliği insanlığı ve hastasına kendini özel hissettirmesi. Samimiyeti, içtenliği, asla eksilmeyen pozitif enerjisi için kendisine teşekkür ediyoruz. İnsanın her anlamda güvenebileceği bir diş doktoru olmalı. Hepinize şiddetle tavsiye ediyorum.
Saygılarımla.
Ali Balıkçı.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Ali Bey, çok değerli ve samimi yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sizlerin yorumlarını okumak bizleri daha da motive ediyor. Saygılarımızla, sağlıklı günler dileriz.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Bakımında Lazer Tedavisi

Yıllardır süren diş eti kanamaların vardı.sadece fırçalama esnasında değil durup dururken dahi kanamaların oluyordu.Gittiğim diş hekimleri diştaşı temizliği yapıp gönderiyorlardı beni.internetten edindiğim bilgilere göre cerrahi müdahale gerekebileceğini tahmin ediyor ve tedirgin de oluyordum.Sonra iyi bir diş eti uzmanı arayışına girdim.Bu siteye ulaştım,Hakan Bey ile ilgili okuduğum yorumlar beni etkiledi ve randevu almaya kara verdim.İlk randevumuzda durumum hakkında ayrıntılı bi şekilde beni bilgilendirdi,tedavime başladık.Hastayı sakinleştiren güven veren bir hekim Hakan Bey.Çok başarılı bir tedavi süreci geçirdim.beni en çok korkutan cerrahi müdahale kısmı dahi son derece ağrısız bi şekilde atlattım.cerrahi müdahale sonrasında bir haftalık dikişli süreci dahi en konforlu şekilde geçirmemi sağladı.Artık diş eti kanamalarım son buldu.Yaşam kalitem arttı.Ayrıca çok sabırlı da bir hekim.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Çok değerli ve samimi yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kontrol seanslarında görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.


H
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Eti Greft Operasyonu

Merhaba
Hakan beyden internetten okuduğum yorumlar nedeni ile randevu aldım. İleri derecede diş eti hastalığım vardı. Gece ağrı yüzünden uykudan uyanıp ağrı kesici kullanmama rağmen geçmeyen ağrılarım oluyordu. Kendisi üçüncü görüştüğüm doktordu. Teşhis aynı oldu. Ama tedavi sürecim ile ilgili beni bilgilendirmesi ve diğer doktorların aksine diş kaybı yaşamayacağımı söylemesi tercih sebebim oldu. İlaç tedavisi ile başlayan tedavi süreci, diş temizliği ile devam etti. Ve diş eti ameliyatı, dört seans sürecek olan operasyonun ilkinde tedirgin olmama rağmen Hakan beyin telkinleri ve işini gayet profesyonel bir şekilde icra etmesiyle yaklaşık bir saat sürede güzel bir şekilde neticelendi. Artık rahatlamıştım, bundan sonraki seanslar da aynı şekilde başarılı bir şekilde gerçekleşti. Diş kaybı yaşamadan tedavim bitmiş oldu. Altı hafta süren tedavi sürem boyunca, kendisinin bütün sorularımı tatmin edici bir şekilde cevaplaması, bir arkadaş gibi yaklaşması, işini severek yapması bu süreçte moral motivasyonumu arttırdı. Kendisine ve tüm iş arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Elleriniz dert görmesin. Dişlerinizi şansa bırakmayın…

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Sizlerden böyle içten ve değerli yorumları okumak bizleri daha da motive ediyor. Kontrol seansımızda görüşmek üzere. Sağlıklı günler dilerim.


M
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hakan Bey son derece ilgili, nazik ve profesyonel bir doktor. Kendisini ilk kez ziyaret ettim, çok memnun kaldım. Beni gömülü yirmi yaş dişimin çekilmesi gerekmediğine, dişimin sağlıklı olduğuna ikna etti. Dişlerime nasıl bakmam gerektiği konusunda değerli bilgiler verdi. Bütün sorularıma detaylı ve tatmin edici yanıt aldım. Kullanmayı beceremediğim diş ipini nasıl kullanacağımı uygulamalı olarak öğretti. Gerçekten şimdiye kadar gördüğüm en ilgili ve bilgili diş doktoru diyebilirim. Herkese tereddütsüz tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

20 yaş dişleri olarak bilinen 3.azı dişleri yapısal olarak sorunlu olabilirler veya çapraşıklara sebep olabilirler. Ancak diğer azı dişleri gibi düzgün sürmüş ve çapraşıklığa sebep olmamış 20 yaş dişleri, düzenli fırçalama ile ağız kalabilirler. İçten ve değerli yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği diş implantı

Merhaba, Dentamer Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği ; Hakan bey ile tanışmamız yaklaşık 1 yıl önceydi .5-6 farklı poliklinik ile daha görüşmelerim olmuştu. Fakat diğer hiç bir poliklinikte Hakan bey ve Alper bey den aldığım ilgi , bilgilendirme , vermiş oldukları güven , profesyonelliği ve kaliteyi göremedim. Eski kaplamalarım sorunluydu diş eti çekilmesi ve buna bağlı çene kemiğimde erime oluşması mevcut dişlerimin tamamının çekilmesi ve 14 adet implant takılması sürecinde kendilerine ve tüm ekibine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Ve nihayetinde dün bu sürecin finalini yaptık , Dişlerime kavuştum :) ve MUTLUYUM..:) Tekrar Teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Hiç tereddüt etmeden danışabileceğiniz ve tedavinizi gerçekleştirebileceğiniz bir poliklinik olduğunu belirtmek istiyorum.Çünkü bende netteki araştırma ve yorumlar sonucu başvurduğum bir poliklinikti . Sevgiler

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Dişeti hastalıkları, kontrol ve tedavi edilmediği taktirde çok ilerleyip maalesef diş kayıplarına sebep olmaktadır. Tedaviniz iyi sonuçlanması bizleri de çok mutlu etti. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İmplant

Çok Değerli Hakan Beyi Yaklaşık Bir yıl önce tanıdım. Bütün samimiyetime dayanarak şunu soyleyebilirim. Gerek mesleğindeki tecrübeyle gerek kişiliği ile mükemmel bir doktor. Hakan bey üst çeneme 3 alt çeneme 2 implant ameliyatı gerçekleştirdi ve çok balarılı geçti. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Sevgili arkadaşlar implant konusunuda ve cerrahi operasyonlarda tereddütsüz gideceğiniz ender doktorlardan birisi. Hastalarına göstermiş olduğu ilgi iyi niyet pozitiflik ve optimistlikle hastalarına inanılmaz özgüven aşılayan bir hekim. Herkese büyük bir güvenle Hakan Beyi Tavsiye Ederim

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Sağlıklı günler dilerim.


H
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yoğun diş taşları ve diş eti rahatsızlığı

Ömcelikle Hakan Bayındır'a bir aylık tedavi sürecinde bana vermiş olduğu güvenden ve emekten dolayı çok teşekkür ederim. Küçüklükten gelen bir dişçi fobim ve neticesinde sürekli dişçilerden kaçmam ne yazık ki diş taşlarımın çoğalmasına hatta bir dişimde kemik kaybının oluşmasına, diş etlerimin iltihaplanıp şişmesine sebepiyet vermişti. Bende çok fazla araştırıp Bursa'nın en iyi Periodontoloji Hekimini buldum. Bir aylık bir tedavi sürecimiz oldu neredeyse. Önce diş taşı temizligi, küretaj, lazer ve kemik erimesi olan dişimden de bir operasyon geçirdim. Eğer Hakan Bayındır'a gelecekseniz doktor fobinize elveda deyin çünkü kendisi daha muayene aşamasında tedavi sürecinde neler yapılacağını, dişinizin hangi durumda olduğunu ve operasyon sonrasında ne gibi şeylerin olabileceğini en başından sakin bir dille size anlatıyor bu beni çok rahatlamıştı. Bir aylık tedavi sürecinde dayanamayacağım hiçbir acı hissetmedim Hakan Bayındır da herhangi bir acı hissettirmemek adına elinden geleni yapıyor buna emin olabilirsiniz. Son derece güler yüzlü, hastasını rahatlatan, sizi asla boş vaatlerle kandırmayan yıkıcı değil yapıcı davranan ve en önemlisi elleri çok hafif bir Diş Hekimi. Rahatlıkla tavsiye edebilirim. Son olarak buradan Diş Hekimim Hakan Bayındır'a ve günler yüzlerini hiç eksik etmeyen tüm Dentamer ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Tedavinizin başarılı geçmesi bizleride çok mutlu etti. Değerli yorumunuz için de teşekkürlerimizi sunar, sağlıklı günler dilerim.


S
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Periodontoloji Randevusu

Hakan Bey’e geldiğimde daha 17 yasinda olmama ragmen 3-4 senedir tekrarlayan diş eti çekilmem vardı,sürekli kanayıp acıyordu bu yüzden resmen kabusa dönmüştü benim için bu hastalık.Fakat onun güler yüzü,içten samimi bi şekilde ameliyatın öncesini ve sonrasını anlatışı, aileden biri gibiymiş ilgilenişi gerçekten paha biçilemezdi.Dis korkumu bu sekilde yendim.İyiki gelmişim diyorum keşke daha önceden bulsaymışım.Onun sayesinde bu eziyetten kurtuldum şuan çok rahatım ameliyat çok iyi ve güzel bi şekilde geçti.Düşünen ve gelmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.Mükemmel ve isini gercekten cok iyi bilen bir doktor.Dentamer çalışanlarına ve doktoruma çook teşekkür ederim emekleriniz için çok güzel bir ekipsiniz.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuzu okumak bizleri çok mutlu ediyor. Tavsiyelerimize uyarak siz de tedavinin başarılı geçmesinde büyük rol oynadınız. Kontrol seanslarınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.


S
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Küçük yaşlardan beri damağımın fazla görünmesinden dolayi rahatça gülemiyordum dudak boyunu aşagi cekme islemide içinde biraz korkutmuşlardı beni Hakan Bey 'in işindeki başarisından dolayi hic bir endişe yaşamadan operasyonu gercekleştirdik . Hakan Bey 'in ustalığı ve güveni ile istedigim gülüse sahip oldum . Cok tesekkurler hocam .Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum alaninda gercekten uzman bir hekim güler yüzünüzle başarilarinizin devamini dilerim . :)

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Yüksek gülme hattı “gummy smile” tedavinizin başarılı geçmesi bizleri de çok sevindirdi. Kontrol seansınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim. Değerli yorumunuz için de çok teşekkür ederim.


M
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Genel kontrol

Hakan beyi tanımadan önce diş eti rahatsızlığım vardı dişlerim sallanıyordu ve gittiğim diğer doktorlar yapacak birşeyim olmadığını söylediler Hakan beyin yapmış olduğu tedavi ve cerrahi operasyonlar sonucu şu anda dişlerim ve diş etlerim şuan çok iyi durumda Hakan beye buradan çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum iyiki varsınız

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Tekrar geçmiş olsun dileklerimle, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kontrol randevumuzda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

*İmplant, Dişeti cerrahileri, diş ve çene cerrahisi uygulamaları yapmaktadır. 1984’te Balıkesir’de doğan Hakan Bayındır, ilkokul öğrenimini Malatya’d...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Diş ve Diş eti hastalıkları
 • Periodontitis
 • Diş Eti Kanaması
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2007)
 • Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı (2011)

Deneyimler

 • Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı (2007-2012)
 • Özel Elitdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2012-2014)
 • Özel A + Ağız ve Dİş Sağlığı Polikliniği (2014-2015)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (14)