Hakkı Doğan, Göz Hastalıkları Kayseri

Prof. Dr. Hakkı Doğan

Kaydet

Göz hastalıkları

18 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Keykubat mah. Osman Kavuncu bulv. No:273/A - Kadir Has Stadyumu yanı, Kayseri
İdeal Göz Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Hakkı Doğan, Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Görme Bozuklukları
  • Göz Ağrısı
  • Behçet Hastalığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

18 hasta yorumu

Genel skor

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi Şaşılık Tedavisi

Hayatımda tanıdığım en mükemmel doktor. Gerek ilgisi gerek uzman bilgisi ile koşulsuz şartsız güveneceğim bir doktor oldu benim için. Şaşılık üzerine ameliyat oldum ama gerçekten işinin ehli bir doktor. Emeklerine sağlık Hakkı hocam


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi Kontakt Lens

Yaklaşık 5 senedir gidiyorduk çokta memnunduk ta ki göz yarı çapımı yanlış ölçülüp Hakkı beyin lens numaramı yanlış vermesine kadar... Sağ gözümde dışa kayma başladı, doktor değiştirdim ve 2 ay oldu hala düzelmedi..


N

Kayseri Maya Göz Hastanesini tavsiye ettiler o vesile ile tesadüf eseri Hakkı Doğan hocam ile tanıştık. Annemin sarı nokta rahatsızlığı vardı; hastalığı ve risklerini en ince ayrıntısına kadar anlattı. Tedavi devam ediyor yarın kontrole gidilecek. Kafamızda hiç soru işareti bırakmadı .


I

Hocamızla yaklaşık 10 yıldır tanışıyoruz.Şaşılık şikayetiyle gittik . 2 kere ameliyat oldu . tedavi sürecinden hocamızdan memnun kaldık.Şaşılık başlayınca yaptığım bütün araştırmalarda Hakkı bey çıktı işinin ehli güveniyoruz kendisine .


Y

Hakkı beyden memnunuz bizle ilgilendi göz tansiyonu için gittim tedavim devam ediyor . süreci anlattı neden kaynaklı olduğu hakkında detaylı bilgilendirdi.Bizde tavsiye üzerine gittik herhangi bir göz şikayeti olan yakınım olursa bende tavsiye edeceğim.


M

Oğlum epilepsi hastası olduğu için kendi doktoru göz bölümüne yönlendirdi. Kullandığı bir ilaçtan dolayı gözünde problem oluşturabilir dedi. o nedenle Hakkı Bey ile tanıştık.Gözlük yazıldı ve 1 yıl sonra tekrar kontrole gidiceğiz. memnunuz kendisinden gereken teşhisi koydu a'dan z'ye ilgilendi .


S

Kardeşimin tavsiyesiyle gittim . benim gözümde miyop ve sonra göz tansiyonum çıktı . 4 5 senedir Hakkı Doğan beye kontrole gidiyorum düzenli olarak . doktorumdan memnunum her yönüyle hastalığı dikkatlice anlatıyor,muayene ediyor. Ilımlı bir hocamız.


F

Araştırdım annemi götürdüm.Gözü enfeksiyon kapmıştı.Tedavi görüyor.Biraz geçiktirdik. Hakkı hocamızı geç bulduğumuz için tedavi sürecimiz uzadı.Hastasına Karşı çok ilgili ve güler yüzlü çok memnunuz.Herkese tavsiye ederim.


M

Bizim bir öğretim üyesi yakınımız var.Kendisi bizzat götürdü beni.Zona hastalığı geçirmiştim.Sağ gözümde şikayetim vardı.Tedavi görüyorum.Biraz zaman alacak ama netice alınacak dedi Hakkı hocam ve ilerleme var tedavimde.Hastasına karşı çok yumuşak davranıyor ve güler yüzlü olması bir profesör olarak memnun oldum.Çok teşekkür ederim .


O

Hastanede gittiğimde hocaya tesadüfen muayane oldum.Çok canan yakın bir doktor hastasıyla arkadaşı gibi yaklaşıyor.Göz numaralarımı değişmişti. Merak ettiğim soruları en iyi şekilde yanıtladı.gözlerimdeki kuruluk vardı bunun hakkında neler yapmam gerektiğini açıklayarak beni gönderdi sadece ilaç vererek değil.Çok memnun kaldım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Hakkı Doğan, Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Görme Bozuklukları
  • Göz Ağrısı
  • Behçet Hastalığı
Tümünü göster

İlgili aramalar