Adresler (2)

VM Medical Park Pendik Hastanesi
Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:9, Pendik

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
VM Medical Park Pendik Hastanesi
Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:9, Pendik

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Op. Dr. Halide Yüksel ; VM Medical Park Pendik Hastanesi'nde Kadın Doğum Bilim dalında hast...

Daha fazla

İlgi alanları

Tümünü göster

6 hasta/danışan görüşü

Genel skor

N
Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Pendik Hastanesi Diğer

Kendisine ilk defa şans eseri muayene olmama rağmen çok ilgili gerçekten pozitif ve rahatlatan bir tutumu var kadın hastalıkları konusunda macera aramaya gerek yok gayet empatık yeteneği yüksek hastasının neye ihtiyacı olduğunu bilen çözüm odaklı biri kendisine çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim

S
Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Pendik Hastanesi Diğer

Son iki yıldır düzenli olan regl dönemlerimi sık aralıklarla ve uzun dönemler halinde yaşamaya başladım.Bir buçuk yıl önce İstanbul’a taşındım.İki farklı doktora gitmiştim ikisi de rahim içinde polip olduğunu ve yaşadığım düzensizliklerin bundan kaynaklandığını, histeroskopi ile alınması gerektiğini söyledi.Operasyondan korktuğum için bir bahaneyle hep erteledim.Bir yandan da doktor araştırmalarına devam ettim ve Halide hocayı gördüm.Eğitim geçmişi bana ilk güveni verdi.Daha sonra kendisi hakkında forumlarda araştırma yaptım ama hep hamile olanlar ile yeni doğum yapmış kişilerin yorumları vardı.Daha sonra kendisinin eski tarihli bir röportaj videosunu izledim.Oradaki sempatik ve özgüvenli iletişimi bana ikinci güveni verdi.Bir cesaret kendisinden randevu alıp muayeneye gittim.Çok güler yüzlü,ilgili ve bilgiliydi.Aklıma takılan soruları sorduğumda detaylı ve anlaşılır açıklamalarla yardımcı oldu.Yumurtalıklarımda gördüğü başka kistler için ilaçlı mr istedi.İki haftalık tanışmamız içinde polip ameliyatımı yaptırdım.Bir gece hastanede kaldım ve tüm ekip çok güzel ilgilendiler.Ameliyat sonrası sabahı Halide hocam beni kontrol etti ve mutlu bir şekilde evime yolladı.Bir sorum olduğu zaman da ne zaman arasam kendilerine çok kolay bir şekilde ulaşabildim.Polip ameliyatım sonrasında hem fizyolojik hem psikolojik olarak kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım.Burdan yorumumu okuyacak benzer sıkıntılar yaşayan arkadaşlar için söylüyorum, lütfen benim yaptığım hataya düşüp ertelemeyin.

G

Memnun kaldım. Başka bir hastasının tavsiyesi üzerine gittim. Eğitim bilgilerini de araştırdım. Karşılıklı samimi, hastasıyla her daim ilgilenmesiyle memnun kaldım kendisinden. Hangi saatte aradıysam cevap alabildim kendisinden. Tedavimden de olumlu sonuç aldım.

D

Acilden tesadüfen gittik kendisinin yanına. Çok çok memnun kaldım. Çok ilgileniyor. Detaylı her şeyi anlatıyor. Her şeye zaman ayırıyor, ilgili ve bilgili. Sezeryan ameliyatı oldum her şeyi tek tek anlatarak ilgiyle zamanını ayırarak tek tek anlattı bana. Çok da memnun kaldım kendisinden. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki de Halide Hanım gibi bir doktorumuz var. Herkese tavsiye ediyoruz.

D

Duymuştum daha önce kendisini. Ben de gelmek istedim. Yaklaşımından, sıcaklığından, ilgisinden, bilgi veriş şeklinden memnun kaldım. Yaklaşımları beni etkiledi. Hamileydim başka bir doktora gidiyordum. Halide Hanım'a geldiğimde 5-6 aylık hamileydim. Doğuma kadar da kendisine geldim. Kendisini rahatlıkla herkese tavsiye ederim.

Doğrulanmış
Konum: başka bir yer

Halide Hanım , ilk doğumum olması nedeniyle bir çok kaygimi sıcak kanliligi ve samimiyeti ile atlattım ve çok rahat normal doğum gerçekleştirdik. Tamamen Halide hanım sayesinde de gerçekleşen normal doğum beni çok mutlu etti . Herkesin güvenle gidebileceği harika bir doktor..

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar