Adres

Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü, Yenimahalle
Özel Tobb Etü Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin

Ana(Antinükleer Antikor)

Crp(C-Reaktif Protein Testi)

Ama(Anti-Mitokondrial Antikor) +3 daha fazla

Anti-Ccp(Sitrülin Antikoru)

Artrosentez (Eklem İçi Sıvı Aspirasyonu)

Ccp(Siklik Sitrülinlenmiş Peptit Antikoru)

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Ateşli Romatizma
  • İltihaplı Eklem Romatizması
  • Ankilozan Spondilit (AS)
Tümünü göster

Hizmetler

Ana(Antinükleer Antikor)


Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü, Yenimahalle

Özel Tobb Etü Hastanesi


Crp(C-Reaktif Protein Testi)


Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü, Yenimahalle

Özel Tobb Etü Hastanesi


Ama(Anti-Mitokondrial Antikor)


Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü, Yenimahalle

Özel Tobb Etü Hastanesi


Anti-Ccp(Sitrülin Antikoru)


Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü, Yenimahalle

Özel Tobb Etü Hastanesi


Artrosentez (Eklem İçi Sıvı Aspirasyonu)


Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü, Yenimahalle

Özel Tobb Etü Hastanesi


Ccp(Siklik Sitrülinlenmiş Peptit Antikoru)


Yaşam Caddesi No:5 Söğütözü, Yenimahalle

Özel Tobb Etü Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
11 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E
Konum: Özel Tobb Etü Hastanesi Romatoid Artrit

Romatoid Artrit hastasıyım. 3 yıl önce hastalık bir anda atak yaptı ve katlanılmaz ağrılar çektim, yardımsız yürüyemez, kapıları bile açamaz hale geldiğimde tavsiye üzerine teşhis için kendisine gittim. Uygulamaya başladığı tedavide tam olarak öngördüğü süre içerisinde sonuç almaya başladık. Onun sayesinde hayatıma kaliteli bir şekilde devam edebiliyorum. Ayrıca, sağduyulu ve bilinçlendirici desteği sayesinde hastalığımla bir düşman gibi değil, zarar görmeden birlikte yaşamayı öğrendim. Hastalık psikolojisinin yıkıcı etkisinden çıkıp kendimi böyle kabullenebilmeyi de ondan öğrendim. Daha sonra başka doktorlara gitmek durumunda da kaldım, istisnasız hepsinden duyduğum "teşhis ve tedavi konusunda çok şanslı bir hasta olduğum" idi. Şu an onunla başladığım tedaviyi ve ilaçları hiç değiştirmeden, sadece düzenli kontrollerle hayatıma devam ediyorum. Kendisine minnettarım. Şu anda normal insanlar gibi hayatımı devam ettirebiliyorsam onun sayesindedir. Her fırsatta adını dillendiririm. Kendi alanında çok büyük bir değer. Hastaları çok şanslı. Yolu açık olsun.


S

Hamide Hanım süper bir romatologdur.
3 ay boyunca gezmediğim hastane kalmadı, ben kendi teşhisisimi koymama rağmen doktorlar koyamadı. Ağrılar beni iki büklüm yapmıştı. İlk tanışmamız doçentliği zamanında olmuştu.
İlk muayenesinin hemen akabinde verdiği reçete ile daha ilk günden ağrılarım hafiflemeye başladı. Bir süre sonra ağrılarım kalmadı.
Şimdi Profesör ve inanıyorum ki daha da başarılı. Yıllar sonra da eski hastasıyla aynı ihtimamla ilgili.
Kendisine minnettarım.


Hamide Hanıma eşimin ağrıları sebebiyle gitmiştik ve oldukça ilgili ve bilgili bir doktor. Turgut Özal Hastanesinden ayrılmış. Kendisine nasıl ulaşabiliriz acaba?


M

Gülden Bayındır;
Hamide Hn gerek teşhis koymada ve gerekse hastalığımı kontrol altına almada başarılı oldu. Haşimato ve Şögren hastası olmama karşın yaşam kalitemi yükseltti. Uzun süre terapi görmeme rağmen sonuç alamadığım kalçamadaki ödemin teşhisinde ve tedavisinde yol gösterdiği için de özellikle teşekkür ederim. Lİv Hospital'daki yeni işinde de başarılar dilerim.


A

Behçet Hastalığından kaynaklı eklem tutulumları yaşıyorum. Hamide Hanım randevum olmamasına rağmen gittiğim zamanlarda bile ilgisini esirgemedi. Uyguladığı tedaviler sonucu çok sık tekrarlayan ataklarım azaldı. Ne zaman şu doktor iyiymiş bir de ona görün deseler ataklarım kötüleşti. Kendisinden asla şaşmam. Ne yazık ki bugün çalıştığı kurumdan ayrılmış olduğunu öğrendim. İnşallah en kısa zamanda yerini bulur devam ederim. Hamide Hanım herşey için çok teşekkürler


C

hamide hanım için nasıl ilgisiz diyebiliyorlar aklım almıyor .benim eşimi ölümlerden döndürdü 4 yıldır kendisiyle yeri geldi her hafta görüşmek durumunda kaldım bir gün bile surat astıgını ve ilgilenmediğini görmedi . tabiyki ölümcül boyutta olan hastalarla kronık seyreden hastalar arasında daha doğrusu hastalık arasında fark olacagını düşünüyorum bu tabiyki ilgisiz olmak gerektini düşündürmemeli eminim ki benimle ilgilenmedi diyen hastarada aynı ilgiyi göstermiştir sadece o anda daha ciddi ölümcül boyutta olan bir hastayı kurtarma telaşında olabilir . hamide hanım benim için bir abla arkadaş ve de psikologum olmuştur 4 yıl boyunca asla kendisini bırakmıyacagım ve hergünüm o na şükretmekle geçecek . kocam hayatta ve benimleyse bu hamide hanım sayesindedir kendisini herkeze tavsiye ediyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum ..


E

Yukarıdaki yorumlara inanamıyorum,hocam bana her zaman güleryüzlü,ilgili yaklaştı,ilk defa bebeğim 40 günlüktü muayeneye gittiğimde,benimle ilgilenmesinin yanısıra bebeğimi bile kucağına alıp ilgilendi,aynı gün içinde 3 -4 doktora gitmiştim,kimisi sancılar içinde kıvranırken ilgilenmedi kimisid yorum bile yapamadı,Hamide hocam bişeyden şüpheleniyorum dedi ve ilerleyen günlerde test sonuçlarım doğruladı,Ondan Allah binlerce kez razı olsun. Alanına çok hakimdi.


A

hastalığımın tedavisinde çok yardımcı oldu teşekkürler. randevuları çok yoğun olduğu için çok önceden randevu almanızı tavsiye ederim. en az 1,5 ay önceden almalısınız. ayrıca vakıf üniversitesi olduğu içinde çıkacak ücreti göze almalısınız


S

Romatoid artrit hastalığının çözümü olmamasına karşın, sadece hastalığın baskılanmasına yönelik tedavinin uygun görüldüğü ve amacın hastanın yaşam kalitesini korumak olan ilaçların verilmesi doğrultusunda, gittiğim günden beri verdiği ilaçlar sonucunda , ağrılarım azalmasına karşın ısrarla sonucu daha tehlikeli ilaçlara başlatmak istemesini anlayamadım. Daha sonra başka doktorlara (özellikle doktorlara -3 doktor- diyorum) muayene olup sonuçlarıma tekrar baktırdığımda bu ilaçlara kesinlikle başlamamam gerektiği, bu aşamada gerek bile olmadığı söylendi. Bu gibi sitelere teşekkür ediyorumki tüm romatoid artrit hastaları doktor araştırması yaparken dikkatli olsunlar.Herkese geçmiş olsun dileklerimle.


S

Hamide Hanımın muayenesine gittiğimde ,önce testleir yapalım sonra değerlendiririz demesi üzerine saygı duydum ve istediği tüm testleir yaptırdım.bu arada benden aldıgı bazı ön bilgilerden kaynaklı şüpheleri vardı.Ancak test sonuclarımı değerlendirme günü geldğinde beni 40 dakika kapıda bekletip sonunda bana asistanını göndererek elime bir ilac adı verdiler.İlacı almama gerekene zamanalra ben karar verecekmişim! Durumu hastane yönetimi iel paylaştı m ancak bir çözüm bulamadılar.Benim hastalııgmın dikkate değer bulunmaıs için illa yürüyemeyecek derecede kötü bir durumuda mı olmama gerekiyor. Özel olarak ücret ödediğim bir yerde ve profösör diye güvendiğim bir doktordan bu ilgisizliği ve saygsızılıgı görmek hiç hos değil. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Ateşli Romatizma
  • İltihaplı Eklem Romatizması
  • Ankilozan Spondilit (AS)
Tümünü göster