Hanefi Çakır, Göz Hastalıkları Şişli

Uzm. Dr. Hanefi Çakır

Kaydet

Göz hastalıkları

10 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Merkez Mahallesi Darülacaze Cad. No:14/1, Şişli
Özel Türkiye Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

1978 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.1983 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ihtisasını yaptı.


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

10 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Türkiye Hastanesi Diğer

2015 yılında muayenem sırasında keratokonus teşhisi konuldu ve sadece tek bir harf olan koca bir K hargini görebildim ccl sonrasında halka tedavisi ve gözlükle birlikte %100 görebiliyorum hala her yıl kontrole sakaryadan istanbula gidiyorum hocam elinize sağlık iletişiminiz enerjiniz ilginiz ve hayatımda yaptığınız değişiklik için çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Türkiye Hastanesi

Bundan birkaç ay önce babamın gözlerinde görme problemi oluştu net göremiyorum dedi. Biz doktor doktor gezmemize rağmen yüksek tansiyon ve şeker yüzünden göremiyordur, birkaç aya geçer gibi birçok şey söylediler bize Ama aslında bu durumun gözle ilgili olmadığını beyinden göze gelen damarlarda bi sıkıntı olduğunu hanefi hocaya gittiğimizde öğrendik. Asıl sorunun ne olduğunu çekilen MR sonuçlarını doğru ve bizim anlayabileceğimiz bir şekilde anlattı. Bizi nörolojiye, doğru alana yönlendirdi ve Allah’a şükürler olsun ki babamın hastalığına doğru teşhis kondu. Hanefi hoca gerçekten işin ehli bir doktor. Gönül rahatlığıyla gidilmesini tavsiye edebilirim.


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Türkiye Hastanesi

ben B.GeZER.yaklaşık üç ay önce ikiz oğullarımın göz hastalığını duyunca âdeta hayatım kararmıştı vandaki doktor kornea naklî için İKİ yıl sırada beklememizi söyledi. tavsiyeler üzere istanbul türkiye hastanesine götürdük.gece gündüz göz yaşlarımla yüce rabbime dua ediyordum kurban olayim rabbime ki doktor hanefi çakırı ile karşılaştırdı bizibir hafta içinde iki oğlumun gözlerini ameliyat etti bir göze kornea naklî yaptı.bir anne olarak size minnettarım ki oğullarımın gözlerini yeniden onlara bağışladınız.herkes gönül rahatlığıyla doktor hanefi çakırı seçsin asla pişman olamazlar.bizim değerli başarılı gönlü merhamet dolu doktorumuz iyiki varsınız


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Türkiye Hastanesi

Yıl 2005 Konya’dan bir göz doktoru arkadaşımın tavsiyesi ile Hanefi Hocamla görüştüm sol gözüm %10 görüyor idi sana kornia nakli yapalım dedi yapalım dedi kısa süre sonra yaptı ameliyatı 1 kaç ay sonra %90 görme kaydetti Elhamdulillah Hanefi hocam küçük bir operasyon ile sağ gözü iyi hale getirelim dedi ben o gün için beklemeye karar verdim.
2013 yılında Ankara’da Hastane ve Doktor ismi bende saklı sağ gözüm gözlük ile % 70 gören gören gözüme kornia dakli yapıldı 1,5 yıl konrole gittim şu an 5 yıl doluyor göz % 20 civarında görme var.
Hanefi hocamı yıllardır takdir edip dua ediyorum.
Yanlış göz içinde Hanefi hocam ile görüşmeyi düşünüyorum.


R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Türkiye Hastanesi Yüksek miyop

Ben Rahim CEYLAN Hanefi hocam la tanışmadan önce ,bir gözüm 8.5 diğeri 6.5 yüksek miyop nedeni ile 2015 yılına kadar sadece iki metre görebiliyordum ,2015 yılın da Hanefi hocam bana gözlük verdi görme oranım kısmen düzeldi, 2016 yılında retina ameliyatı olmam gerektiğini söyledi, ve operasyon konusunda beni ikna etti , son olarak bana gittiğim tüm doktorlar ameliyat olamazsın demelerine rağmen, ben 2017 kasım ayında tekrar Hanefi hocama gittim , hiç bir sorun olmadan benim amelitatımı yaptı, ben şimdi gözlük kullanmadan % 90 görüyorum .
Başta sayın hocam HANEFİ ÇAKIR bey olmak üzere TÜRKİYE hastane si göz poliklinik ine , ve güler yüzlü personeline teşekkür ederim sağolun


Doğrulanmış kullanıcı

Belki bu yorumu yapmak için biraz geç kaldım ama tüm göz problemlerine sahip biriydim bide üstüne göz tembelliğim vardı bursada gittiğim tüm doktorlar lazer uygulamasının bana yapılamayacağını söyledi taki bursada bi doktorum bana hanefi beyi tavsiye edene kadar 12.02.2016 da ameliyatımı yaptı o günden sonra ise inanılmaz iyi hisediyorum kendimi teşekkür ederim.


A
Doğrulanmış kullanıcı

Ben yaklaşık 10 yılı aşkın süredir yüksek miyop hastasiydim. .taki 22.10.2014 tarihine kadar..şu bir kaç gündür okadar mutluyum ki hergün Allah a binlerce şükür ediyorum.ve hocama dua ediyorum beni bu güzel parlak net hayata bakabildigim icin.bana bu güzel duyguyu yaşattığı için ne kadar teşekkür etsem azdır. Benim göz numaram 10 ile 11 bucukken suan % 100 sifirdir :) inanin ben daha şoktayim. .ve hiç bir sorun yaşamadım. 2 saat sonra evime gözlükleri atıp gittim.gözlerimde şişme. Morarma.olmamıştır. ben çok memnunum. Herkese şiddetle tavsiye ederim. .Allah hocamdan razi olsun..elleri dert görmesin


H

sn. Hocam ben bundan 17 sene önce göz tansiyonu (glokom) rahatsızlığıyla geldim hastanenize çok ilgilenmistnz iki gözümden de ameliyat oldum ve şu an çanakkale de kontrole gidiyorum adınızı söylüyorum nasıl başarılı bir doktor olduğunuzu belirtiyorum söylememe gerek yok çok başarılı bir ameliyat olduğunu anlıyorlar burdaki doktorlar izler belli hala diyorlar şu an 24 yaşındaym hanifi hocam allah size uzun ömür versin (Çanakkale\Gelibolu)


M

Ne zaman LASİK olduğumu hatırlamıyorum.Hanefi hocama çok teşekkürler.Yalnız ilk hastalardan biri idim.


P

doktorum allah sizden razı olsun beni bu genç yaşımda kör bırakmadığınız için sizi çok seviyorum iykide doktorum sizi tavsiye etmiş iykide sizi bulup size teslim olmuşum..gözlerimden çok memnunumm..herkesede burdan sesleniyorum eğer gözünüzün en iyi bir şekilde olmasını istiyor sanız kendinizi hanefi hocama teslim ede bilirsiniz..ben ameliyata girerken çok korkuyordum fakat doktorum beni hiç yanlız bırakmadı öz babam gibi benimle ilgilen di ve halen daha her aradığımda beni tanıyor ve aynı derecede ilgileniyor çok teşekkür ediyorum ve size minnet tarım hanefi hocam allah sizi başımızdan eksik etmesinn..benim gözüm sol 6 metre sağ ise 0,5 metreyi anca görüyordu sol gözüme cross sağ gözüme cross link +halka yapıldı ve 6 ay sonra sol 9 metreye sağ 4 buçuk çok zorlarsam 5 metre görmeye başladım doktorum bana sadece 3 metre göre bilirsin demiş ti ve ben tüm kalbimle inandığım için daha fazla gördümm..ve 1 sene sonra daha net bir görünüme sahibim..maşallah diyelim nazar değmesin :)..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1978 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.1983 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ihtisasını yaptı.


Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar