Hasan Fevzi Batırel, Göğüs Cerrahisi Ataşehir

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel

Göğüs cerrahisi

7 görüş

Adres

Vedat Günyol Cd. No:30 Küçükbakkalköy, Ataşehir
Memorial Ataşehir Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
R

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel 21şubat 2018 tarihinde annemin sol akciğer mezotelyoma ameliyatını başarıyla gerçekleştirmiş ve tümörün tamamını çıkararak yaşam kalitesinin artmasını sağlamıştır.Daha önce muayene olduğumuz doktorların bu ameliyatın kesinlikle yapılamayacağını söylemeleri ve annem için ömür biçmeleri bizleri çok üzmüştür. Fakat Hasan hoca bu ameliyatın yapılabileceğini ve fayda göreceğimizi izah ederek bizleri cesaretlendirdi ve moral verdi. Ameliyat üzerinden bir yıl geçti ve annemin durumu eskisinden çok çok daha iyi.
Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel başarılı ve alanında çok iyi yetişmiş bir hekim. Ayrıca hastalarına yaklaşımı, güleryüzü ve insanlığı anlatılmaz. Tam anlamıyla gerçek bir hekim, güvenilir ve ideal bir insan. Allah ondan ve ekibinden razı olsun.
Recep Karaca


M
Konum: Memorial Ataşehir Hastanesi Yemek Borusu Ameliyatları

Hasan hocamla tanışmam kötü bir olayla başlasa da sonu benim ve ailem için gerçekten mucize oldu.2016 yılında Adana'da teşhis konulan ÖZOFAGUS CA hastalığım için araştırma yaptığımızda bütün kapılar bu ameliyatı laparoskopik yapabilecek tek kişiye,Sayın Hasan Fevzi Batırel hocama çıktı ve tereddütsüz bir şekilde kendimi hocamın ellerine bıraktım.Zorlu geçen ameliyat süresince Hasan hocam ve ekibi ameliyat süresince ailemi bilgilendirip sürecin her aşamasından anlık olarak haberdar etmişler.Hastanede yatış sürecimde de hocam her vizitinde büyük özenle ilgilendi.Çok şükür sayesinde ikinci baharımı yaşıyorum.2 senedir rutin kontrollerimiz misafirlik havasında geçiyor.Hocam bu yoğunluğuna rağmen telefonla da her zaman yanıbaşımızda.Kendisine bütün emeği için çok teşekkür ederim.Şifa bulmayı bekleyen herkese Hasan hocamı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


2014 Kasım ayında babam Marmara Üniversitesi Hastanesinde Hasan Bey ve ekibi tarafından özofajektomi ca ameliyatı oldu. Yıl 2017 ve babamın sağlık durumu gayet iyi. Gerek ameliyat öncesi, sonrası, gerekse de şimdi altı ayda bir gittiğimiz kontrollerde o güler yüzünü ve ilgisini hiç eksik etmedi. Hele ki babamın ameliyatı devam ederken (yaklaşık 9 saat sürmüştü) ameliyattan çıkıp bize bilgi vermesi ve sonra devam etmesi hasta yakınlarınıda düşündüğünün göstergesidir. Bu zamanda mesleğinin gereğini ve de fazlasını yapan doktor bulmak oldukça zor. Allah bin kere Hasan Bey ve ekibinden razı olsun.


H

Akciğer ca ameliyatı olan babam Marmara üniversitesinde Hasan bey ve ekibi tarafından 29 haziranda çok başarılı bir ameliyat geçirmiştir.babam aynı zamanda kalp ve koah hastası.. memleketinden uzakta olan hastasıyla bayramda dahi hocamız her gün ilgilenmiş iyileşme sürecinde ilgisiyle en az ameliyat kadar faydalı olmuş insani ve mesleki anlamda eşsiz bir doktordur.


Ç

Hocamız ve ekibi babama akciğer ca tanısını erken koyup vats segmentektomi ameliyatını yaptılar. Erken teşhisi ile babamın kemoterapi ve radyoterapi almasına gerek kalmadı.Başarılı ve mükemmel bir doktor.


L

ben 2011 yılında zefakus ameliyatı geçirdim sayın hocam Hasan by yapmışdır ameliyattan sonra hiçbir sorun yaşamadan hayatımı devam ettirdim düşündüğü kadar zor dnem geçirilmiyor ameliyat okadar çok başarılı olduki 1 ay sonra işime donebildim sayesinde başda Hasan Batırel hocam olmak üzere tüm Marmara üniversitesi doktorlarına teşekkürü borç bilirim


B

Hasan hoca dünya çapındaki sayılı doktorlardan biri gerçekten. Hem hastayla iletişimi hem verdiği moral iyileşme sürecini hizlandiriyor. Kesinlikle ve kesinlikle başka yerlerde zaman kaybetmeyin.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş