Hasan Fevzi Batırel, Göğüs Cerrahisi İstanbul

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel

Göğüs cerrahisi

10 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Nakit

Göğüs Cerrahisi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel, İstanbul'da hizmet vermektedir. 1970 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında Kadıköy Anadolu Lisesinden, 1994 yılınd...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Akciğer Kanseri
 • Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri
 • Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • BRIGHAM AND WOMEN’S HOSPITAL, HARVARD MEDICAL SCHOOL
 • COLUMBIA PRESBYTARIAN MEDICAL CENTER
 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
Tümünü göster

Fotoğraflar


Hizmetler


MuayenehaNE,

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel

Görüşler

5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel Göğüs Cerrahisi Randevusu

Ağustos 2020 tarihinde akciğer ameliyatı oldum. Çok başarılı ve ilgili bir hekim. Kendisine hayatımı borçluyum.


Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Yemek borusu kanseri teşhisi aldıktan sonra bu konuda en deneyimli, en bilgili, en tecrübeli doktor arayışımızda bütün kapılar Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel çıktı. Görüşmemiz sonucunda Hocamızın verdiği açıklayıcı bilgi ve yüksek moral ile hemen ameliyat gününü kararlaştırıp ameliyatımızı planladık. Ameliyatım 13.07.2020 tarihinde karın bölgesinde 3 küçük koltuk altında da 1 kesi ile kapalı şekilde gerçekleşti. Ameliyat sonrası 1 hafta içerisinde taburcu oldum. Sadece ameliyat sürecinde değil ameliyattan sonra da Hocamızın ilgisi, alakası ve babacan yaklaşımı iyileşme sürecimde pozitif etkilere sebep oldu. Şimdi çok şükür iyiyim Allah ondan ve ekibinden razı olsun.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Ataşehir Hastanesi Diğer

Çeşitli araştırmalar yaptıktan sonra Özafagus Adenokarsinom Kanseri tanısıyla son olarak kendisine gittim. 7 eylül pazartesi kendisiyle görüştüğümde hastalığımı ve yapılacakları çok net ve özgüvenle bana anlattı. Her türlü olasılığı sabır ve açıklıkla anlatması üzerine beni hasta olarak okadar rahatlattıki radyoterapi ve kemoterapi almadan direk ameliyat olmaya karar verdim. 10 eylül perşembe gününde ameliyat oldum. 16 eylülde taburcu oldum.Bugün ameliyatımın 15.günü inanın turp gibiyim kendimi çok iyi hissediyorum.Yemeğimi yiyebiliyorum, tuvalet ihtiyacımı rahatlıkla giderebiliyorum. Ameliyat cd'sinide izledikten sonra güvendiğim doktoruma hayran kaldım. Müthiş başarılı, cesur, hasta öncelikli ve laporoskopik ameliyatla beni sağlığıma kavuşturdu. Kendisine minnettarım. Bu uygulama ve bu ameliyat kararı bence tıp literatürüne girebilir. Tüm endişelerimi, hastalık ve ölüm psikolojimi ortadan kaldırdı. Hızlı hareket ettiğimiz için çok şükür kanserim başka bölgelere sıçramadı, patoloji raporum da iyi çıktı. Doktoruma çok teşekkür ediyorum. Rab onun ellerine her zaman dokunsun daha nice hastaya sağlık dağıtabilsin. Teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler...


R
Doğrulanmış kullanıcı

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel 21şubat 2018 tarihinde annemin sol akciğer mezotelyoma ameliyatını başarıyla gerçekleştirmiş ve tümörün tamamını çıkararak yaşam kalitesinin artmasını sağlamıştır.Daha önce muayene olduğumuz doktorların bu ameliyatın kesinlikle yapılamayacağını söylemeleri ve annem için ömür biçmeleri bizleri çok üzmüştür. Fakat Hasan hoca bu ameliyatın yapılabileceğini ve fayda göreceğimizi izah ederek bizleri cesaretlendirdi ve moral verdi. Ameliyat üzerinden bir yıl geçti ve annemin durumu eskisinden çok çok daha iyi.
Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel başarılı ve alanında çok iyi yetişmiş bir hekim. Ayrıca hastalarına yaklaşımı, güleryüzü ve insanlığı anlatılmaz. Tam anlamıyla gerçek bir hekim, güvenilir ve ideal bir insan. Allah ondan ve ekibinden razı olsun.
Recep Karaca


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Ataşehir Hastanesi Yemek Borusu Ameliyatları

Hasan hocamla tanışmam kötü bir olayla başlasa da sonu benim ve ailem için gerçekten mucize oldu.2016 yılında Adana'da teşhis konulan ÖZOFAGUS CA hastalığım için araştırma yaptığımızda bütün kapılar bu ameliyatı laparoskopik yapabilecek tek kişiye,Sayın Hasan Fevzi Batırel hocama çıktı ve tereddütsüz bir şekilde kendimi hocamın ellerine bıraktım.Zorlu geçen ameliyat süresince Hasan hocam ve ekibi ameliyat süresince ailemi bilgilendirip sürecin her aşamasından anlık olarak haberdar etmişler.Hastanede yatış sürecimde de hocam her vizitinde büyük özenle ilgilendi.Çok şükür sayesinde ikinci baharımı yaşıyorum.2 senedir rutin kontrollerimiz misafirlik havasında geçiyor.Hocam bu yoğunluğuna rağmen telefonla da her zaman yanıbaşımızda.Kendisine bütün emeği için çok teşekkür ederim.Şifa bulmayı bekleyen herkese Hasan hocamı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Doğrulanmış kullanıcı

2014 Kasım ayında babam Marmara Üniversitesi Hastanesinde Hasan Bey ve ekibi tarafından özofajektomi ca ameliyatı oldu. Yıl 2017 ve babamın sağlık durumu gayet iyi. Gerek ameliyat öncesi, sonrası, gerekse de şimdi altı ayda bir gittiğimiz kontrollerde o güler yüzünü ve ilgisini hiç eksik etmedi. Hele ki babamın ameliyatı devam ederken (yaklaşık 9 saat sürmüştü) ameliyattan çıkıp bize bilgi vermesi ve sonra devam etmesi hasta yakınlarınıda düşündüğünün göstergesidir. Bu zamanda mesleğinin gereğini ve de fazlasını yapan doktor bulmak oldukça zor. Allah bin kere Hasan Bey ve ekibinden razı olsun.


H
Doğrulanmış kullanıcı

Akciğer ca ameliyatı olan babam Marmara üniversitesinde Hasan bey ve ekibi tarafından 29 haziranda çok başarılı bir ameliyat geçirmiştir.babam aynı zamanda kalp ve koah hastası.. memleketinden uzakta olan hastasıyla bayramda dahi hocamız her gün ilgilenmiş iyileşme sürecinde ilgisiyle en az ameliyat kadar faydalı olmuş insani ve mesleki anlamda eşsiz bir doktordur.


Ç

Hocamız ve ekibi babama akciğer ca tanısını erken koyup vats segmentektomi ameliyatını yaptılar. Erken teşhisi ile babamın kemoterapi ve radyoterapi almasına gerek kalmadı.Başarılı ve mükemmel bir doktor.


L

ben 2011 yılında zefakus ameliyatı geçirdim sayın hocam Hasan by yapmışdır ameliyattan sonra hiçbir sorun yaşamadan hayatımı devam ettirdim düşündüğü kadar zor dnem geçirilmiyor ameliyat okadar çok başarılı olduki 1 ay sonra işime donebildim sayesinde başda Hasan Batırel hocam olmak üzere tüm Marmara üniversitesi doktorlarına teşekkürü borç bilirim


B

Hasan hoca dünya çapındaki sayılı doktorlardan biri gerçekten. Hem hastayla iletişimi hem verdiği moral iyileşme sürecini hizlandiriyor. Kesinlikle ve kesinlikle başka yerlerde zaman kaybetmeyin.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel, İstanbul'da hizmet vermektedir. 1970 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında Kadıköy Anadolu Lisesinden, 1994 yılınd...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Akciğer Kanseri
 • Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri
 • Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • BRIGHAM AND WOMEN’S HOSPITAL, HARVARD MEDICAL SCHOOL
 • COLUMBIA PRESBYTARIAN MEDICAL CENTER
 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
Tümünü göster

Deneyimler

 • MEMORIAL ŞİŞLİ HASTANESİ
 • MEMORIAL ATAŞEHİR HASTANESİ
 • ÖZEL ACADEMIC HOSPITAL
Tümünü göster

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Makaleler (10)