Hasan Fevzi Batırel, Göğüs Cerrahisi İstanbul

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel

Kaydet

Göğüs cerrahisi

13 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Nakit

Göğüs Cerrahisi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel, İstanbul'da hizmet vermektedir. 1970 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında Kadıköy Anadolu Lisesinden, 1994 yılınd...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Akciğer Kanseri
  • Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri
  • Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları
Tümünü göster

Hizmetler


MuayenehaNE,

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel

13 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel Göğüs Cerrahisi Randevusu

Babacim 72 yasinda Akciger Ca, 4. Evre, kalp pili var, Koah’si var, bobrek yetmezligi, solunum sorunu vardi hocamla iletisime geçtigimizde.. birde 11 cm ye 9 cm akciger sol ust lob’ta kitle vardi..
Hasan hocam ‚zor bir ameliyat olur, ama olur’ dedi. Bizler gurbetçiyiz, Belçika’da yasiyor, yazlari Eskisehir’e geliyoruz. Haliyle Belçika’da ve Eskisehir’de gitmedigimiz cerrah kalmadi. Hiçbiri bu hasta iyilesir demedi, aksine ameliyat olamaz su kadar yasar dedi.
Hasan hoca birkac kemoterapi ve immünoterapi sonrasi ameliyat edecegiz dedi ve etti.. on gün sürmedi patoloji sonucuyla kitlenin vücuttan tamamen silindigini soylemesi. Ümidinizi kaybetmeyin ve isinin ehli, dünya çapinda nam yapmis olan Prof. Dr. Hasan Fevzi Batirel hocamiza hastanizi gönül rahatligi ile emanet olun. Sizin akliniza gelmeyen her bir ayrintiyi o düsünüp bütün tedbirlerini aldi ve bizi kurtardi.. Darisi bütün hastalara


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel Diğer

Babama özofagus Ca teşhisi konuşmuştu,araştırmalarım sonucu kendisini buldum,insanlığı,bize hastalık ile ilgili açıklamaları ve herkesin çok çok riskli bulduğu ameliyattan babam az önce başarılı bir şekilde çıktı..gerçekten kendisine minnettarım iyiki var


G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Babamın akciğerinin riskli bir bölgesinde şüpheli kitle tespit edildi. Gittiğimiz tüm doktorlarda çok kötü senaryolar dinledik. Hasan hocaya geldiğimizde durumun o kadar da korkunç olmadığını kendisinin bu kitleyi kapalı ameliyatla alabileceğini söyledi. Dediği gibi 2 saat içinde bizi bu kitleden kurtardı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz inanılmaz bir insan


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel Göğüs Cerrahisi Randevusu

Ağustos 2020 tarihinde akciğer ameliyatı oldum. Çok başarılı ve ilgili bir hekim. Kendisine hayatımı borçluyum.


Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Yemek borusu kanseri teşhisi aldıktan sonra bu konuda en deneyimli, en bilgili, en tecrübeli doktor arayışımızda bütün kapılar Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel çıktı. Görüşmemiz sonucunda Hocamızın verdiği açıklayıcı bilgi ve yüksek moral ile hemen ameliyat gününü kararlaştırıp ameliyatımızı planladık. Ameliyatım 13.07.2020 tarihinde karın bölgesinde 3 küçük koltuk altında da 1 kesi ile kapalı şekilde gerçekleşti. Ameliyat sonrası 1 hafta içerisinde taburcu oldum. Sadece ameliyat sürecinde değil ameliyattan sonra da Hocamızın ilgisi, alakası ve babacan yaklaşımı iyileşme sürecimde pozitif etkilere sebep oldu. Şimdi çok şükür iyiyim Allah ondan ve ekibinden razı olsun.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Ataşehir Hastanesi Diğer

Çeşitli araştırmalar yaptıktan sonra Özafagus Adenokarsinom Kanseri tanısıyla son olarak kendisine gittim. 7 eylül pazartesi kendisiyle görüştüğümde hastalığımı ve yapılacakları çok net ve özgüvenle bana anlattı. Her türlü olasılığı sabır ve açıklıkla anlatması üzerine beni hasta olarak okadar rahatlattıki radyoterapi ve kemoterapi almadan direk ameliyat olmaya karar verdim. 10 eylül perşembe gününde ameliyat oldum. 16 eylülde taburcu oldum.Bugün ameliyatımın 15.günü inanın turp gibiyim kendimi çok iyi hissediyorum.Yemeğimi yiyebiliyorum, tuvalet ihtiyacımı rahatlıkla giderebiliyorum. Ameliyat cd'sinide izledikten sonra güvendiğim doktoruma hayran kaldım. Müthiş başarılı, cesur, hasta öncelikli ve laporoskopik ameliyatla beni sağlığıma kavuşturdu. Kendisine minnettarım. Bu uygulama ve bu ameliyat kararı bence tıp literatürüne girebilir. Tüm endişelerimi, hastalık ve ölüm psikolojimi ortadan kaldırdı. Hızlı hareket ettiğimiz için çok şükür kanserim başka bölgelere sıçramadı, patoloji raporum da iyi çıktı. Doktoruma çok teşekkür ediyorum. Rab onun ellerine her zaman dokunsun daha nice hastaya sağlık dağıtabilsin. Teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler...


R
Doğrulanmış kullanıcı

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel 21şubat 2018 tarihinde annemin sol akciğer mezotelyoma ameliyatını başarıyla gerçekleştirmiş ve tümörün tamamını çıkararak yaşam kalitesinin artmasını sağlamıştır.Daha önce muayene olduğumuz doktorların bu ameliyatın kesinlikle yapılamayacağını söylemeleri ve annem için ömür biçmeleri bizleri çok üzmüştür. Fakat Hasan hoca bu ameliyatın yapılabileceğini ve fayda göreceğimizi izah ederek bizleri cesaretlendirdi ve moral verdi. Ameliyat üzerinden bir yıl geçti ve annemin durumu eskisinden çok çok daha iyi.
Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel başarılı ve alanında çok iyi yetişmiş bir hekim. Ayrıca hastalarına yaklaşımı, güleryüzü ve insanlığı anlatılmaz. Tam anlamıyla gerçek bir hekim, güvenilir ve ideal bir insan. Allah ondan ve ekibinden razı olsun.
Recep Karaca


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Memorial Ataşehir Hastanesi Yemek Borusu Ameliyatları

Hasan hocamla tanışmam kötü bir olayla başlasa da sonu benim ve ailem için gerçekten mucize oldu.2016 yılında Adana'da teşhis konulan ÖZOFAGUS CA hastalığım için araştırma yaptığımızda bütün kapılar bu ameliyatı laparoskopik yapabilecek tek kişiye,Sayın Hasan Fevzi Batırel hocama çıktı ve tereddütsüz bir şekilde kendimi hocamın ellerine bıraktım.Zorlu geçen ameliyat süresince Hasan hocam ve ekibi ameliyat süresince ailemi bilgilendirip sürecin her aşamasından anlık olarak haberdar etmişler.Hastanede yatış sürecimde de hocam her vizitinde büyük özenle ilgilendi.Çok şükür sayesinde ikinci baharımı yaşıyorum.2 senedir rutin kontrollerimiz misafirlik havasında geçiyor.Hocam bu yoğunluğuna rağmen telefonla da her zaman yanıbaşımızda.Kendisine bütün emeği için çok teşekkür ederim.Şifa bulmayı bekleyen herkese Hasan hocamı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Doğrulanmış kullanıcı

2014 Kasım ayında babam Marmara Üniversitesi Hastanesinde Hasan Bey ve ekibi tarafından özofajektomi ca ameliyatı oldu. Yıl 2017 ve babamın sağlık durumu gayet iyi. Gerek ameliyat öncesi, sonrası, gerekse de şimdi altı ayda bir gittiğimiz kontrollerde o güler yüzünü ve ilgisini hiç eksik etmedi. Hele ki babamın ameliyatı devam ederken (yaklaşık 9 saat sürmüştü) ameliyattan çıkıp bize bilgi vermesi ve sonra devam etmesi hasta yakınlarınıda düşündüğünün göstergesidir. Bu zamanda mesleğinin gereğini ve de fazlasını yapan doktor bulmak oldukça zor. Allah bin kere Hasan Bey ve ekibinden razı olsun.


H
Doğrulanmış kullanıcı

Akciğer ca ameliyatı olan babam Marmara üniversitesinde Hasan bey ve ekibi tarafından 29 haziranda çok başarılı bir ameliyat geçirmiştir.babam aynı zamanda kalp ve koah hastası.. memleketinden uzakta olan hastasıyla bayramda dahi hocamız her gün ilgilenmiş iyileşme sürecinde ilgisiyle en az ameliyat kadar faydalı olmuş insani ve mesleki anlamda eşsiz bir doktordur.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Hasan Fevzi Batırel, İstanbul'da hizmet vermektedir. 1970 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında Kadıköy Anadolu Lisesinden, 1994 yılınd...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Akciğer Kanseri
  • Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri
  • Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (10)