Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Kurtuluş Mh. Mithat Saraçoğlu Cd. 64019 Sk. No:32 Kat 1/4 (Gülbahçesi Sitesi Arkası), Adana
Hikmet Akkız Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

3 hasta yorumu

Genel skor

Doğrulanmış kullanıcı

Crohn hastasıyım..çok şükür allah bir hastalık verirken prof.dr. Hikmet akkız'lada tanışma fırsatı verdi..o bir abi,o bir arkadaş.o bir gerçek beyefendi insan..yaklaşık 3-4 yıldır tedavi oluyorum kendimide hocam sayesinde cok ama cok iyi hissediyorum..bende bir doktor abisi olarak beni tek düşündüren şey inşallah hikmet hoca gibi doktorlarımız sürekli yetişiyordur..

A

2004 senesinden beri otoimmün hepatit tedavisi görüyorum, bugün sağlıklı ve günlük aktivitelerimi yerine getirebiliyorsam bu Allahtan sonra %100 oranla; Prof. Dr. Hikmet Akkız Hocam sayesindedir. Kendisinin Tedavi ve yönlendirmelerine son derece güveniyorum birçok kişiye tavsiye ettim, hepsi de benim gibi çok memnun olduklarını söylüyorlar. Kendisine Her Zaman Teşekkürlerimi Ve saygılarımı sunuyorum.

I
Doğrulanmış kullanıcı

ben hepatit b ve c .karaciğer de kitle teşhisi ile çeşitli hastaneleri hastalığımın tedvisi için gezdim.tavsiye üzerine hocamın tetkit ve muayenleri neticesinde karaciğerimde kitle olduğu ancak alınamayacağını,ilaç tedavisi ile tedavi edebileceğinin kararına vardı.yaptığı tedavi sonucunda sağlık ve sıhatime kavuştuğum ve hala kontrolü altında bulunduğum,bana gösterdiği imtimam ve tedavi nedeni ile kendisine şükrarnlarımı arz ederim,benim rahatsızlığımla ilgili sorunu olanlar bana ulaşabilirler.saygılar

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet