Adres

Cumhuriyet Bulvarı 1374.Sok.No:11 Alsancak, İzmir
Hurşit Apa Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan

Hurşit Bey, bulunduğu konumun insanlığını kaybetmesine izin vermeyen nadir insanlardan. Konusunda iyi olması bir yana mühim olan insanlığı. Değerli bir insan. Onu tanımış olmaktan çok memnunuz. Çocuğuma doğduğundan beri o bakıyor. En önemliside çocuğum rahatsızlandığında Hurşit amcama gidelim diyor ve başkasını istemiyor. Başarılarının devamını dileriz.


F

Hurşit Bey çocuklarım ve benim vazgeçilmezim sadece ona güveniyorum herzaman destekçimiz olmuştur ona hergün dua ediyorum Allah ondan razı olsun 9yıl oldu oğluşum 3günlüktü tanıştık şimdiide 9aylık bebeğim için desteğini bilgisini ilgisini esirgemiyor Allah sizi başımızdan eksik etmesin Hurşit Bey Sizi Seviyoruz...


O

Hurşit APA....bence ender rastlanabilecek çok değerli çok iyi bir hekim.2011 yılında arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştık kendisi ile.bir kere çocukla çok iyi iletişim kuruyor ve kızım ona kendini muayene ettiriyor.ne zaman gitsek hep güleryüz ile karşıladı bizi.alanında bence çok iyi ve çocuğunuzla ilgili herşeyi sorabiliyor cevap alabiliyorsunuz..gerçek bir hekim.kendisine burdan teşekkürlerimi sunuyorum.


Ö

Hurşit bey kesinlikle çok başarılı , çok iyi bir doktor. Doktor olması dışında insan olarak da çok iyi , sıcak kanlı bir insan. Ne zaman arasam mutlaka yanıt verir , yardımcı olur tek müzdarip olduğumuz durum şuan muayenehanesini kapatması umarım en kısa sürede açabilir çünkü izmir in kesinlikle böyle bir değerli doktora ihtiyacı var.


A

dr Hurşit beyi yaklaşık 3 yıldır çocuğumuzu götürüyoruz ve kendisinden çok memnunuz bize veçocuğumuza herkonuda yardımcı olmakla beraber günün hangi saatinde olursa olsun arayıp kafamıza takılan konularda yardımcı olmuştur kendisi doktorluğu dışında insan olarakta çok deyerli birisidir allah razı olsun kendisine minnettarız


A

Normalde web sitelerine yorum yapmam ama bu konu farklı. 3 Yas ve 3 aylık iki evladımızın da doktoru sayın Hurşit APA. Sağlık personeli olduğum için bir çok hekim ile karşılastırma sansım var, o yüzden yazmak istedim. Hursit Bey meslek hayatımda karşılaştığım en iyi hekim. Teşhisleri, yaklaşımı olması gerektiği gibi. Gönülrahatlığı ile çocuklarımızın sağlığını kendisine emenet ediyoruz ve çok memnunuz.


A

doktorumuzdan çok memnun kaldık teşekkür ederiz


K

27.12.2002 KIZIM 17 GÜNLÜK DOKTORUMUZ HURŞİT APA ŞUAN KIZIM 9 YAŞINDA DOKTORUMUZ HURŞİT APA ÖNCELİKLE KIZIM BİRTEK HURŞİT BEYE GÜVENİYOR. GİDİP ONUN MUAYENE ETMESİ BİLE ONU İYİLEŞTİRİYOR. BİZ DOKTORUMUZ HURŞİT APA OLDUĞU İÇİN ÇOK ŞANSLIYIZ.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet