Adresler

 • Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Edirne Girişi Mevkii, Balkan Yerleşkesi
  22030 Edirne

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4

Genel skor
8 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • 4 yıl önce burun ameliyatı oldum; hem iç kemik yamuk olduğundan nefes alamıyordum hem de şeklinden memnun olmadığım için ameliyat olmaya karar verdim.ancak ameliyat olmama rağmen hala az nefes alıyordum.aradan 4 yıl geçti burun ucum şişip iltihap topladı,1 yıldır iki ayda bir şişiyor iltihap topluyor ve de sonrasında iltihap akıyor.son bir yıl içerisinde burnumun şişen kısmı içine çöktü.iltihap olmayınca burnumun ucu içine doğru yamuk\çökük halde!
  3 doktora gösterdim hiç bir doktor beni şu an tedavi ve yeniden ameliyat için kabul etmiyor! çünkü durumun çok riskli olduğunu söylüyorlar!
  4 yıldır(ameliyat sonrası) hiç burun tomografisi ve röntgen çektirmemiştim, bir kaç ay önce çektirdim ve öğrendim ki burnumun yamuk olan kemiği ile ameliyatta hiç bir şekilde ilgilenilmemiş! 4 yıl önceki burun içim hala aynı şekilde belgelerle elimde.( doğal olarak da hala bu yüzden nefes alamıyormuşum)
  BİRİNCİSİ; Madem burnumun iç kemiği düzeltilmeyecekti neden ameliyat edildim?
  İKİNCİSİ (EN ÖNEMLİSİ) burun ucuma konan dikişler neden erimeyen dikiş?bunların sakıncalarından bana neden bahsedilmedi.Her doktor neden erimeyen dikiş koymuş doktorun diye bana soru yöneltiyor.
  Ben bu saatten sonra aynı doktora ikinci bir ameliyat için cesaret edemiyorum.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • 2 yıl önce Hüsamettin beye nefes alma problemim den dolayı başvurdum. burnum daha önce kırılmıştı ve çok hafif bir kemer vardı ben estetik bir müdahele istemediğimi sadece nefes almak istediğimi ilettim. maalesef şu an halk arasında gaga burun diye tabir edilen bir burunla geziyorum ve nefes alamam iyice zorlaştı.burun ucunda destek konulmamış dolayısıyla hergün biraz daha burnum aşağı düşmekte. revize ameliyat çok daha riskli olduğundan dolayı çünkü bozulmuş birşeyi düzeltmek daha zordur, ikinci ameliyata cesaret edemiyorum. ameliyat olmayı düşünenlerin bunları bilmesinde yarar var diye düşünerek paylaşmak istedim.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • 02/06/2014 tarihinde Sayın Hüsamettin TOP hocamız tarafından sağlık sorunları yüzünden göğüs estetiği ameliyatı oldum. Allahın izniyle ve hocamızın sihirli dokunuşları ille çok şükür çok başarılı ,sorunsuz ve acısız bir ameliyat geçirdim.Hocamızın ameliyat öncesi ve sonrası itinalı ve güler yüzlü yaklaşımı için özellikle de pansumanları bizzat kendisi yaptığı için şahsına çok çok çok teşekkür ediyorum....

 • trakya sizinle gurur duyuyor hizmetleriniz için sonsuz tesekürler harikalar yaratıyorsunuz tüm hastalarınızın gerek ameliyat öncesi ve sonrası güler yüzünüzle bize hep destek oldunuz basarılarınızın devamını diliyorum

 • KESİNLİKLE ÇOK BAŞARILI. ALLAH, HER DAİM KORUYUP KOLLASIN; BAŞARILARINI DAİM ETSİN.KANSER SONUCU KAYBETTİĞİM MEME YERİNE KARIN YAĞLARINDAN MEME YAPTI.(TEMMUZ-2013) DÜZENLİ OLARAK KONTROLLERE GİDİYORUM.HOCAMA VE EKİBİNE SAĞLIK, HUZUR VE BAŞARILAR DİLİYORUM. N.YILDIRIM

 • BEN hüsamettin hocayla tanıştığımda 21 yaşındaydım hatırlamayı asla istemediğim bir yaş , karşılaşmamız ise trajikomik o benim yüzüme bakarken ben ona eski halime gelip gelemeyeceğimi soruyorudum :) bir trafik kazası geçirmiştim yüzümün sol tarafı tamamen kopuk sinir kesilerim tamamen parçalanmıştı ama doktoruma anlamsız bir güvenim vardı iğnelerimi dahi o yapsın istiyordum tuhaf. ve o ameliyat günü gelip çattı gayet başarılı bir ameliyat olduğunu söylemişti doktor ama aynalar öyle demiyordu yani görünen köy klavuz istemiyordu doktor benm üzüldüğümün farkındaydı biraz sabır düzeliceksin dedi bunu her seferinde dile getiriyordu . evet dediği olmuştu 6 aylık bir süre zarfı içerisinde iyileşmiştim hızla .üstüne 2 ameliyat daha geçirdim ve inanın eskisnden çok daha güzelleştirdi bu beni. yüzümde bir iz var evet ama o da nazar boncuğu diyelim. teşekkürler.

 • mükemmel cerrahlardan biri ameliyatımda olduğu için çok şanslıyım.emeğiniz için teşekkürler

 • Ameliyat olmadan önce tedirgindim, çevremde kimse olmamıştı ve ben ilk olacaktım ama doktorumun bana sağladığı güven, doktorumun becerisi, hastaya olan alakası herşeyiyle mükemmeldi...Benim doktorumu herkese tavsiye ediyorum.

Bu doktor musunuz?

149

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın