Son 30 gün içerisinde 754 profil ziyareti var

Adres

Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı
Acıbadem Eskişehir Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
0850 333.....

Burun estetiği

Dudak ve yüz dolgusu

Blefaroplasti +10 daha fazla

Göz kapağı estetiği

Meme estetiği

Meme büyütme

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

1983 yılında Kırcaali’de doğdu. İzmir Fen Lisesi’nde lise eğitimi aldığı dönemde yaptığı biyoloji projesi ile TÜBİTAK (Ankara,2000), INEPO (Antalya,20...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Burun eğriliği
 • Nazal septum deviasyonu
 • Meme protezi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ABD (Kocaeli,2014)
 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (İzmir,2007)

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
N
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Acil servis

Yaklaşık 1 ay önce pazar gecesi 2 yaşında kızımın üstüne oyuncak sandığı devrildi ve dudağı patladı , hastaneye acile gittik kanlar içersinde , sağolsun kendisine ulaşılıp hemen geldi ve hemen o sihirli elleri ile 30 dikiş attı, çok çok zordu ve Bizim için çok çok uzun bir geceydi ve korkunçtu . Uzmanlığı süper bir cerrah kendisi ve gerçekten elinize sağlık Sayın hocam


H
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Burun Estetiği

11 Ocak 2019 tarihinde Hüseyin Bey'e burun ameliyatı oldum. Nefes problemi yaşadığım, yüzüme göre büyük ve eğri bir burnum vardı. Ameliyat olmaya uzun zaman önce karar verdiğim halde bir türlü cesaret edemiyordum çünkü yüzümde doğal olmayan yapay bir burunla karşılaşmaktan korkuyordum. İlk muayenede Hüseyin Bey'in mütevazi ve samimi tavrı, ameliyat ve sonrasındaki süreci ayrıntılı bir şekilde anlatması, aklıma takılan ve beni endişelendiren her şeye cevap vermesi içimdeki korku ve endişelerin gitmesini sağladı ve o an ameliyat olamaya karar verdim. Ameliyatım çok Şükür iyi geçti. Yüzümde hafif şişlik ve morluk oldu ama hiç bir acı ve ağrı hissetmedim. Ameliyat sonrasında Hüseyin Hocamın ilgisi ve yapmam gerekenleri anlaşılır bir şekilde anlatması sayesinde bu süreci sorunsuz ve kolay bir şekilde geçirdim. Şu an Yüzüme uyumlu, doğal ve güzel bir burnum var. Değerli Hocama çok teşekkür ediyorum. İşini severek ve en iyi şekilde yaptığı için ( 6 yıl önce benzer sebeplerden dolayı burun ameliyatı olmuştum onu hatırladığımda Hüseyin hocamın işini ne denli iyi yaptığını daha iyi anlıya biliyorum.) Hayatımızda tanıdığımız bazı insanlar vardır ki, onları her hatırladığımızda, kalbimizde bir minnet duygusu, dilimiz de ise dualar belirir. Hüseyin Hocam benim tanıdığım o insanlardan bir tanesi. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum. Son olarak ameliyat olmayı düşünenler için şunu söyleye bilirim; eğer mütevazi, samimi, işini en iyi şekilde yapan, kendinizi çok rahat ifade edebileceğiniz, sorduğunuz her sorunun cevabını hatta sizin aklınıza gelmeyenlerin cevabını bile alacağınız, sürecin başından sonuna kadar sizinle ilgilenen ve en önemlisi güvenebileceğiniz bir doktor arıyorsanız Hüseyin hocamla tanışmadan lütfen kararınızı vermeyin.


S
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Burun Estetiği

Hüseyin bey burun estetiği konusunda adeta sihirli parmaklara sahip bir doktor. Burun estetiği olmak istiyordum ilk ve tek görüştüğüm doktor Hüseyin bey oldu ilk görüşmedeki anlattıkları ve yaklaşımı o kadar iyiydi ki "tamam, işte benim doktorum bu" diyebildim. Çok büyük, kemerli, nefes alma sorunu sıkça yaşadığım bir buruna sahiptim. Bundan tam 1 hafta önce Hüseyin bey ameliyatımı gerçekleştirdi ve bugün ise tamponlarımı çıkardık, şuan normal yaşantıma kolaylıkla devam edebilecek kadar sağlıklı ve mutluyum öyle ki hiç abartısız tamponlar ve atelim çıktıktan yarım saat sonra kendimi avmde buldum. Ameliyat esnasında ve sonrasında zorlandığım hiçbir şey olmadı, tamponlar olmasına rağmen iyi derecede nefes alabiliyordum yüzümde morluk asla ama asla olmadı sadece çok hafif şişlerim oldu sürekli buz uygulayarak bunlardan da kısa sürede kurtuldum ameliyat sonrası sızıntı şeklinde bile kanama olmamakla birlikte ağrısı yok denecek kadar azdı. Şuan bu kadar güzel ve sağlıklı nefes alabilen bir buruna sahip olduğuma hâla inanamıyorum. Hüseyin bey başta da belirttiğim gibi gerçekten harika parmaklara sahip bir doktor incitmeden narin bir şekilde burnuma istediğim şekilde gayet doğal bir görünüm verdi, Eskişehir'de burun estetiği olmayı düşünenlere tek tavsiyem düşünmek yerine gözünüz kapalı Hüseyin hocama gidin ve o size harikalar yaratsın.

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


S
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Burun Estetiği

Uzun süredir burun estetiği olmak istiyordum fakat ameliyat sonrası süreçten korktuğum için cesaret edemiyordum. Hüseyin bey ile görüşmeden önce sadece bir doktor ile görüştüm ve ameliyat olmaktan vazgeçme düşüncesine kapıldım çünkü burun ucunda ki derimin çok kalın olduğunu , ameliyat sonrası burnumun ucunun kesinlikle düzelmeyeceğini söyledi . Tabi ki bu beni ameliyattan çok soğuttu. Daha sonra Hüseyin bey ile görüşmeye gittim . Hüseyin beyin yaklaşımı kendine güveni ve ameliyat sürecini çok güzel bir dil ile anlatmasıyla ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat olalı 2 hafta oldu. En büyük korkularım ağrılar şişlikler ve morluklardı ve ameliyattan çıktıktan sonra sadece yüzümde hafif bir şişlik vardı bütün korkularımın boş olduğunu anladım. Hüseyin bey bu süreçte yapmam gereken herşeyi anlattı ve bende doktorumun söylediklerine birebir uydum. Ameliyatta takılan atel bir hafta sonra çıktı ve rutin hayatıma gayet güzel bir şekilde devam etmeye devam edebildim. Doğal bir buruna sahip oldum . Şuan da ameliyat olduğumu bilmeyen kimse 2 hafta olmasına rağmen ameliyat olduğumu anlamıyor. Buradan doktoruma tekrar teşekkür ediyorum. Burun estetiği konusunda şüphe yaşayan herkesin Hüseyin bey ile görüşmesini tavsiye ediyorum.

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


D
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi burun estetiği ve nefes alamama

Kesinlikle tavsiye edebiliceğim bi doktor. Daha önce burnumdan nefes alamadığım için 2 ameliyat geçirdim. ama hala iyi nefes alamıyordum. 3. ameliyatı olmam gerekiyordu fazlasıyla doktor araştirdim ameliyat olmusken estetikte olmaya karar verdim diğer bi sorunum icinden kemik alınıp burun ucuna eklenmesi gerekiyordu cok esnek oldugu icin derin nefes aldığımda kapanıyordu zor bi ameliyat geciricektim bu yuzden karar vermemde cok zordu. dr.huseyin gercege sorunlarimi anlattigimda cok iyi iletisim kurdu. ustelik ilgisi hastanin esas sorunu uzerineydi okadar arastırmalarıma rağmen iyiki sizi sectim. simdi hem iyi nefes alıyorum hemde daha guzel bi görüntüye sahibim tesekkur ederim huseyin bey.

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


A
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Randevu

Hüseyin bey e Oğlumun kaşındaki yara izi için gitmiştik çok ilgili ve bilgili bir doktor.teşekkür ediyoruz

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


Hüseyin Bey'e 26 mayıs 2017 de ameliyat oldum. İlk başta burun estetiği için gitmiştim fakat istediği tomografi sonucunda burnumda nefes problemi ve yamukluk olduğu belirlendi. O nedenle ameliyat ve estetiğin beraber yapılmasına karar verdik. Alnımdan da patolojiye gönderilmek üzere küçük bir kemik parçası aldırdım o bölgedeki şişlik ve büyüme nedeniyle. Burun estetiği için daha önce birçok doktor araştırdım, bunun için İstanbul'a bile gittim fakat beklediğim ilgiyi ve bilgilendirmeyi alamadım. Hüseyin Bey ilk görüşmeden beri sorduğum, kafama takılan her konuda fazlasıyla yardımcı oldu aklımıza gelmeyen önemli detayları bile açıkladı ve samimiyeti ile güven verdi. Ailem genel anesteziye karşı olmasına rağmen Hüseyin Bey'in yaklaşımı sayesinde ameliyatı kabul etti. Ameliyat sorunsuz şekilde geçti, sonrasında doğal olarak ufak morluklar şişlikler oldu ama bu süreçte doktorum hep yanımdaydı ve süreci takipteydi o yüzden endişelenmedim. Şuan iki hafta olmasına rağmen burnumun şeklinden çok memnunum :) Buradan doktoruma sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum ve bu konuda problem yaşayan herkesin Hüseyin Bey'le mutlaka tanışması gerektiğini düşünüyorum. İlk ameliyatım olmasına rağmen verdiği güven ve sıcakkanlılığı sayesinde hiç tereddüt etmeden ameliyata karar verdim ve tahminimden çok daha fazla memnun kaldım. İyi ki varsınız Hüseyin Bey sizinle tanışmak büyük bir şans oldu benim için. İlginiz, alakanız, samimiyetiniz ve beni hayalime kavuşturduğunuz için sonsuz teşekkürler :)

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


Hüseyin hocam' a birhafta önce ameliyat oldum ameliyat öncesi çok korkuyordum fakat ameliyat sonrasi gördüm ki gayet basarili bir cerraha kendimi teslim etmisim rinoplasti ameliyatı oldum ve 2 gün gibi kisa sürede ayağa kalktım agrim ,şişlik morluk şikayetim olmadı kesinlikle ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alakası içinde çok çokk teşekkür ediyorum Güler yüzlü güzel kalpli doktorum iyiki varsınız .

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


Bir ay önce hüseyin beye göğüs küçültme ameliyatı oldum.huseyin beyin samimi güleryüzlü yaklaşımı onu tercih etmemdeki en büyük etken oldu ameliyat sürecini öncesi ve sonrasını ben sormadan hepsini detaylı açıklaması bana çok güven verdi kontrollerimdede aynı samimi tavrı ilgisinden çok memnun kaldim kendisine birkez daha cok tesekkur ederim hocam sayesinde çok tereddüt ettiğim ameliyattan çok güzel görüntüye sahip oldum

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


L

Benim estetik ameliyatımi yaptı. Ellerine sağlık harika bir iş çıkardı. Çok nazik güler yüzlü ve ilgili. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


Hizmetler

Burun estetiği


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Meme büyütme


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Meme küçültme


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın)


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Botoks


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Göz kapağı estetiği


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Meme estetiği


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Liposakşın


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Kulak estetiği


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Blefaroplasti


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Randevu


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Dudak ve yüz dolgusu


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi


Genital estetik


Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No.19, Tepebaşı

Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
N
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Acil servis

Yaklaşık 1 ay önce pazar gecesi 2 yaşında kızımın üstüne oyuncak sandığı devrildi ve dudağı patladı , hastaneye acile gittik kanlar içersinde , sağolsun kendisine ulaşılıp hemen geldi ve hemen o sihirli elleri ile 30 dikiş attı, çok çok zordu ve Bizim için çok çok uzun bir geceydi ve korkunçtu . Uzmanlığı süper bir cerrah kendisi ve gerçekten elinize sağlık Sayın hocam


H
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Burun Estetiği

11 Ocak 2019 tarihinde Hüseyin Bey'e burun ameliyatı oldum. Nefes problemi yaşadığım, yüzüme göre büyük ve eğri bir burnum vardı. Ameliyat olmaya uzun zaman önce karar verdiğim halde bir türlü cesaret edemiyordum çünkü yüzümde doğal olmayan yapay bir burunla karşılaşmaktan korkuyordum. İlk muayenede Hüseyin Bey'in mütevazi ve samimi tavrı, ameliyat ve sonrasındaki süreci ayrıntılı bir şekilde anlatması, aklıma takılan ve beni endişelendiren her şeye cevap vermesi içimdeki korku ve endişelerin gitmesini sağladı ve o an ameliyat olamaya karar verdim. Ameliyatım çok Şükür iyi geçti. Yüzümde hafif şişlik ve morluk oldu ama hiç bir acı ve ağrı hissetmedim. Ameliyat sonrasında Hüseyin Hocamın ilgisi ve yapmam gerekenleri anlaşılır bir şekilde anlatması sayesinde bu süreci sorunsuz ve kolay bir şekilde geçirdim. Şu an Yüzüme uyumlu, doğal ve güzel bir burnum var. Değerli Hocama çok teşekkür ediyorum. İşini severek ve en iyi şekilde yaptığı için ( 6 yıl önce benzer sebeplerden dolayı burun ameliyatı olmuştum onu hatırladığımda Hüseyin hocamın işini ne denli iyi yaptığını daha iyi anlıya biliyorum.) Hayatımızda tanıdığımız bazı insanlar vardır ki, onları her hatırladığımızda, kalbimizde bir minnet duygusu, dilimiz de ise dualar belirir. Hüseyin Hocam benim tanıdığım o insanlardan bir tanesi. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum. Son olarak ameliyat olmayı düşünenler için şunu söyleye bilirim; eğer mütevazi, samimi, işini en iyi şekilde yapan, kendinizi çok rahat ifade edebileceğiniz, sorduğunuz her sorunun cevabını hatta sizin aklınıza gelmeyenlerin cevabını bile alacağınız, sürecin başından sonuna kadar sizinle ilgilenen ve en önemlisi güvenebileceğiniz bir doktor arıyorsanız Hüseyin hocamla tanışmadan lütfen kararınızı vermeyin.


S
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Burun Estetiği

Hüseyin bey burun estetiği konusunda adeta sihirli parmaklara sahip bir doktor. Burun estetiği olmak istiyordum ilk ve tek görüştüğüm doktor Hüseyin bey oldu ilk görüşmedeki anlattıkları ve yaklaşımı o kadar iyiydi ki "tamam, işte benim doktorum bu" diyebildim. Çok büyük, kemerli, nefes alma sorunu sıkça yaşadığım bir buruna sahiptim. Bundan tam 1 hafta önce Hüseyin bey ameliyatımı gerçekleştirdi ve bugün ise tamponlarımı çıkardık, şuan normal yaşantıma kolaylıkla devam edebilecek kadar sağlıklı ve mutluyum öyle ki hiç abartısız tamponlar ve atelim çıktıktan yarım saat sonra kendimi avmde buldum. Ameliyat esnasında ve sonrasında zorlandığım hiçbir şey olmadı, tamponlar olmasına rağmen iyi derecede nefes alabiliyordum yüzümde morluk asla ama asla olmadı sadece çok hafif şişlerim oldu sürekli buz uygulayarak bunlardan da kısa sürede kurtuldum ameliyat sonrası sızıntı şeklinde bile kanama olmamakla birlikte ağrısı yok denecek kadar azdı. Şuan bu kadar güzel ve sağlıklı nefes alabilen bir buruna sahip olduğuma hâla inanamıyorum. Hüseyin bey başta da belirttiğim gibi gerçekten harika parmaklara sahip bir doktor incitmeden narin bir şekilde burnuma istediğim şekilde gayet doğal bir görünüm verdi, Eskişehir'de burun estetiği olmayı düşünenlere tek tavsiyem düşünmek yerine gözünüz kapalı Hüseyin hocama gidin ve o size harikalar yaratsın.

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


S
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Burun Estetiği

Uzun süredir burun estetiği olmak istiyordum fakat ameliyat sonrası süreçten korktuğum için cesaret edemiyordum. Hüseyin bey ile görüşmeden önce sadece bir doktor ile görüştüm ve ameliyat olmaktan vazgeçme düşüncesine kapıldım çünkü burun ucunda ki derimin çok kalın olduğunu , ameliyat sonrası burnumun ucunun kesinlikle düzelmeyeceğini söyledi . Tabi ki bu beni ameliyattan çok soğuttu. Daha sonra Hüseyin bey ile görüşmeye gittim . Hüseyin beyin yaklaşımı kendine güveni ve ameliyat sürecini çok güzel bir dil ile anlatmasıyla ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat olalı 2 hafta oldu. En büyük korkularım ağrılar şişlikler ve morluklardı ve ameliyattan çıktıktan sonra sadece yüzümde hafif bir şişlik vardı bütün korkularımın boş olduğunu anladım. Hüseyin bey bu süreçte yapmam gereken herşeyi anlattı ve bende doktorumun söylediklerine birebir uydum. Ameliyatta takılan atel bir hafta sonra çıktı ve rutin hayatıma gayet güzel bir şekilde devam etmeye devam edebildim. Doğal bir buruna sahip oldum . Şuan da ameliyat olduğumu bilmeyen kimse 2 hafta olmasına rağmen ameliyat olduğumu anlamıyor. Buradan doktoruma tekrar teşekkür ediyorum. Burun estetiği konusunda şüphe yaşayan herkesin Hüseyin bey ile görüşmesini tavsiye ediyorum.

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


D
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi burun estetiği ve nefes alamama

Kesinlikle tavsiye edebiliceğim bi doktor. Daha önce burnumdan nefes alamadığım için 2 ameliyat geçirdim. ama hala iyi nefes alamıyordum. 3. ameliyatı olmam gerekiyordu fazlasıyla doktor araştirdim ameliyat olmusken estetikte olmaya karar verdim diğer bi sorunum icinden kemik alınıp burun ucuna eklenmesi gerekiyordu cok esnek oldugu icin derin nefes aldığımda kapanıyordu zor bi ameliyat geciricektim bu yuzden karar vermemde cok zordu. dr.huseyin gercege sorunlarimi anlattigimda cok iyi iletisim kurdu. ustelik ilgisi hastanin esas sorunu uzerineydi okadar arastırmalarıma rağmen iyiki sizi sectim. simdi hem iyi nefes alıyorum hemde daha guzel bi görüntüye sahibim tesekkur ederim huseyin bey.

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


A
Konum: Acıbadem Eskişehir Hastanesi Randevu

Hüseyin bey e Oğlumun kaşındaki yara izi için gitmiştik çok ilgili ve bilgili bir doktor.teşekkür ediyoruz

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


Hüseyin Bey'e 26 mayıs 2017 de ameliyat oldum. İlk başta burun estetiği için gitmiştim fakat istediği tomografi sonucunda burnumda nefes problemi ve yamukluk olduğu belirlendi. O nedenle ameliyat ve estetiğin beraber yapılmasına karar verdik. Alnımdan da patolojiye gönderilmek üzere küçük bir kemik parçası aldırdım o bölgedeki şişlik ve büyüme nedeniyle. Burun estetiği için daha önce birçok doktor araştırdım, bunun için İstanbul'a bile gittim fakat beklediğim ilgiyi ve bilgilendirmeyi alamadım. Hüseyin Bey ilk görüşmeden beri sorduğum, kafama takılan her konuda fazlasıyla yardımcı oldu aklımıza gelmeyen önemli detayları bile açıkladı ve samimiyeti ile güven verdi. Ailem genel anesteziye karşı olmasına rağmen Hüseyin Bey'in yaklaşımı sayesinde ameliyatı kabul etti. Ameliyat sorunsuz şekilde geçti, sonrasında doğal olarak ufak morluklar şişlikler oldu ama bu süreçte doktorum hep yanımdaydı ve süreci takipteydi o yüzden endişelenmedim. Şuan iki hafta olmasına rağmen burnumun şeklinden çok memnunum :) Buradan doktoruma sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum ve bu konuda problem yaşayan herkesin Hüseyin Bey'le mutlaka tanışması gerektiğini düşünüyorum. İlk ameliyatım olmasına rağmen verdiği güven ve sıcakkanlılığı sayesinde hiç tereddüt etmeden ameliyata karar verdim ve tahminimden çok daha fazla memnun kaldım. İyi ki varsınız Hüseyin Bey sizinle tanışmak büyük bir şans oldu benim için. İlginiz, alakanız, samimiyetiniz ve beni hayalime kavuşturduğunuz için sonsuz teşekkürler :)

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


Hüseyin hocam' a birhafta önce ameliyat oldum ameliyat öncesi çok korkuyordum fakat ameliyat sonrasi gördüm ki gayet basarili bir cerraha kendimi teslim etmisim rinoplasti ameliyatı oldum ve 2 gün gibi kisa sürede ayağa kalktım agrim ,şişlik morluk şikayetim olmadı kesinlikle ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alakası içinde çok çokk teşekkür ediyorum Güler yüzlü güzel kalpli doktorum iyiki varsınız .

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


Bir ay önce hüseyin beye göğüs küçültme ameliyatı oldum.huseyin beyin samimi güleryüzlü yaklaşımı onu tercih etmemdeki en büyük etken oldu ameliyat sürecini öncesi ve sonrasını ben sormadan hepsini detaylı açıklaması bana çok güven verdi kontrollerimdede aynı samimi tavrı ilgisinden çok memnun kaldim kendisine birkez daha cok tesekkur ederim hocam sayesinde çok tereddüt ettiğim ameliyattan çok güzel görüntüye sahip oldum

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


L

Benim estetik ameliyatımi yaptı. Ellerine sağlık harika bir iş çıkardı. Çok nazik güler yüzlü ve ilgili. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Op. Dr. Hüseyin Gerçek

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1983 yılında Kırcaali’de doğdu. İzmir Fen Lisesi’nde lise eğitimi aldığı dönemde yaptığı biyoloji projesi ile TÜBİTAK (Ankara,2000), INEPO (Antalya,20...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Burun eğriliği
 • Nazal septum deviasyonu
 • Meme protezi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ABD (Kocaeli,2014)
 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (İzmir,2007)

Deneyimler

 • Kocaeli Üniversitesi (2008-2014)
 • Iğdır Devlet Hastanesi (2014-2016)
 • Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi (2016-)

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Ödüller

 • T.C. Sağlık Bakanlığı "Yılın Hekimi" 2016