Hüsnü Rıza Baysal, Üroloji Antalya

Op. Dr. Hüsnü Rıza Baysal

Üroloji

6 görüş

Adres

Şirinyalı Mah. 1487.Sok.No:4 Lara, Muratpaşa
Özel Antalya Yaşam Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Ak Sigorta, + 22 daha fazla
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
K

Syn Rıza Baysal hocami bugün tanıdım,gerçekten bahsedildiği gibi çok hümanist ve hastasina değer veren bir doktor.Kafamdaki tüm soru işaretlerini giderdi ve okadar yalın bir anlatımı var ki kafamda hiç bir soru işareti bırakmadı,Eğer bir urologa ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden tavsiye ederim.En içten sevgi ve saygılarımla.


M

doktoruma teşekkür ediyorum gercekten bilgili ve tercümeli doktor başarıların devamını dilerim kendi bilim dalında başarılı güler güzlü hastarın derdini dinleyen ve onlara hastalık dalında bilgi veren bir doktordur teşekkür ederim...


S

Tek kelime harika bir doktor umarım çok daha iyi yerlere gelir.Bir ûroloji hekimine ihtiyacınız varsa ondan başkasına gerek yok.Keşke bütün hekimler Rıza Bey gibi olabilse.Hastane ortamında okadar sabırla ve güler yüzle çalışabilen nadide bir insan iyiki varsınız.


H

Sayın Rıza Baysal'ı Atatürk Devlet Hastanesinde çalışıyorken tesadüfen Mesane tümörü hastalığım dolayısı ile tanıdım. İyikide onu tanıdım Doktor olarakta insan olarakta çok iyi birisi. Beni Mesane Tümöründen 2005 yılında ameliyat etti ve daha sonra uyguladığı tedaviler çok olumlu sonuçlar verdi. Çok şükür her yıl yaptırdığım sistoskopi sonucunda hiç bir problem kalmadı.Bu vesile ile hocama birkez daha teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.


Ç

Kendisini değerlendirmek benim haddime düşmez ama,Eğer kişi şanslı bir insan ise,Ürolojiye ihtiyacı olan bir hastanın,bana göre rastlayabileceği en değerli hekimdir.Saygılarımla.


M

hastaligim farkinda oldugumda basvurdugum tum hekimlerin ortak noktasi beni kesip bicmekti ancak allah razi olsunki riza bey ilac ile tedavi yontemini secerek beni tedavi etti ve basariya ulasti allah kendisinden razi olsun isine verdigi degeri tebrik eder basarilarinin devamini temenni ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş