Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad.No:2, İstanbul
Özel Doğan Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

9 hasta yorumu

Genel skor

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Sayın iskender hocama Trabzon Kaşüstü Hastanesi'nde muayene oldum. İyi ki de kendisiyle tanışma fırsatı bulmuşum. 10 yıldır boğazımda geçmeyen şişligin dışarı akıntı yaparak fistül olması sebebiyle kendisine başvurdum. Daha önce birçok doktorla görüştüm fakat hiçbirine guvenemedim. Bu süreçte öğrenci olup tek başına olmama rağmen İskender hocamın ilgisi bilgisi sayesinde operasyonun yapılmasına karar verdik. Başarılı bir Triglossal duktus kisti ameliyatı gerceklestirdi. İz kalmamasi için ayrıca özen gösterdi. Ameliyatımi olalı 3 ay oldu ve dikiş izim yok gibi bir şey. Böyle işini seven bilen ve insana insan değerini veren doktorlarımiza çok ihtiyacımız var. Keşke herkes hak ettiğini alabilse. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

M

iskender hocam ellerin dert görmesin,nefes alabiliyorum İbrahim Kaya

B
Doğrulanmış kullanıcı

artik nefes alabiliyorum. iskender bey ilginiz ve guler yuzunuz icin tekrar tesekkur ederim.

M

iskender hocam bi doktorun ötesinde..ses kısıklığı ile başvurdum ve öylesine dikkatli muayene etti ki sanki film çekmesine gerek kalmadan olacak herşeyi a dan zye b tek tek anlattı ve yanılmadı; ve erken teşhis konmasını sağladı;ayrıca hastaya yaklaşımı ve gerçekten insaniyetli davranması mükemmeldi..

A

burun içindeki kıkırdak eğrilmesi ve burun eti sebebi ile nefes alamıyordum. iskender bey çok iyi ilgilendi sağolsun. çok mütevazi biri. ancak ameliyata girmeden önce söylememe ve tamam demesine rağmen burun etini almamış sadece kıkırdak dokuyu almış. ilk zamanlarda sorunsuz nefes alıyordum ancak şimdi yine tıkanmaya başladı. burun etini almış olsa bir daha ameliyata gerek duymayacaktım. şu an kendisi istanbul doğan hastanesinde olduğu için daha muayene olamadım.

E
Doğrulanmış kullanıcı

konusunda süper deneyimli sevecen mükemmeliyetçi ender doktorlardan biridir. doktor iskender ile çelışmak bir ayrıcalıktır

N

kesinlikle kötü değil mükemmel bi doktor;burun estetiği yaptırmıştım;bayıldım resmen;insancıl ve karşısındakini insan yerine koyup uzun uzun dinliyor ;sağlık sektöründe kesinlikle böyle doktorlara ihtiyaç var..

G

20 yıla aşkın tanı konulamayan hastalığıma ,daha ben sikayetlerimin yarısını söylemeden teşhisi koyup tedaviye basladi.Rahatsizligimin nereden kaynaklandığınıbilmek bile bana yeterince geldiği bu hastalığım çözüm bulmasına bu dünyada birinin verebileceği en büyük hediyeydi.Kendisine sonsuza kadar minnettarım.İnsancil, arkadaşça, sempatik ve güven veren yaklaşımından dolayı ayrıca sonsuz tsk ediyorum.Şu anda Istanbul da görev yapan kendisine meslek hayatındaki basarilarinin devamını diliyorum.

A

insancıl sevecen ve çok tatlı bir insan..burun ve kulak estetiği yaptırdım..çok gerekli olmadığını her ne kadar çevrem söylese de ameliyatımı yapan ve şu anki görünümüme kavuşmamı sağlayan doktoruma sonsuz teşekkürler..

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.


İlgili aramalar