Adres

Meşrutiyet Caddesi No: 37/5 Kızılay, Çankaya, Ankara
Jehat Kutlay Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
24 görüş

D

Doktor tavsiyesinde bulunmak zor gelir. Hepiniz önce Allaha emanet olun. Benim safrakesesi ameliyatımı Jehat hoca yaptı. Minnettarım. Sağlığıma yeniden kavuştum. Ameliyat öncesi geleceğe ait söylediği tahminler tamamen doğru çıktı. Elleri dert görmesin.


F

uzun bir süredir beni rahatsız eden karaciğerdeki kist sorunumu başarılı bir ameliyatla halleden Uzman Dr Jehat KUTLAY , Prof Dr Sadık ERSÖZ ve ekibine çok teşekkürler. Funda KIRSAKAL


A

Değerli Jehat Hocamın sayesinde benim için riskli olan safra kesesi ameliyatını sorunsuz ve başarılı bir şekilde atlattım. İlginize ve açıklamalarınızla verdiğiniz güvene sonsuz teşekkürler... Başarılarınızın devamını dilerim. Her şey için tekrar tekrar teşekkürler


E

Oncelikle muayene icin odasina girdiginizde gosterdigi guler yuz ile rahatliyorsunuz. Hastaliginizla ilgili sizi yeterince bilgilendiriyor ve kafanizdaki sorularin cevaplarini net olarak aldiginiz icin rahatliyorsunuz. İnsan odakli calisiyor ve operator olmasina ragmen ameliyati odakli dusunmuyor. Kendisine tekrar tesekkur ediyorum.


S

Jehat hocamla memede kitle olmasıyla tanıştım . O kadar korkmuştum ki , çevremden, duyduklarımdan kötü etkilenmiştim.Ama Jehat hocamı tanıdıktan sonra alçak gönüllülüğünden ve insani yaklaşımından dolayı bana çok güven verdi .Bana tedavi yöntemi için yol haritası çizdi bende hocama güvendiğim için haritayı takip ettim. Ve harita sonucu önce Allahım ın takdiriyle sonra hocamızın kabiliyeti ve güveniyle ve kendi cesaretimle ameliyat oldum .iyi geçtiğini öğrendim Jehat hocam çok teşekkür ederim. Bundan sonraki tedavi haritanızada aynı güvenle devam edicem. Hocam saygılarımla ...


H

Safra kesemde taslar oldugu tespitinden sonra en iyi hekim ve benzer sitelerden cerrah ismi arastirdigimda Jehat beyi buldum. Kendisinden randevu alip basarili bir ameliyat gecirdim. Insanligi, beyefendiligi hastayi anlamaya calisan ve sevecen bi insan olmasi mesleki becerisinin yaninda tercihi artiracak etmenler oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.


N

Çanakkaleden safra kesesi ameliyatı için geldim.jehat hocayı tanıyınca insanlığı hastaya yaklaşımı bilgisi ile başarılı geçen ameliyatımdan sonra her yıl kontrole geliyorum.JEHAT hocayı tanıdığım için çok şanslıyım.herkese tavsiye ediyorum.


F

OPR.DR.JEHAT KUTLAY HOCAMIZA OĞLUMU PERİANAL APSE SEBEBİLE MUAYENE RANDEVÜSÜ İLE GİTTİK.BİZİ DİNLERKEN KONUSU OLMADIĞINI,AJANDASINDAN BİZE KOLOREKTAL DR.BÜLENT ERKEK HOCAMIZI TAVSİYE ETTİ.MUAYENE MİZİDE İPTAL ETİRDİ.DR.BÜLENT ERKEK HOCAMIZA MUAYENE ve AMELİTI OLDUK.DR.JEHAT HOCAMIZIN SAYESİNDE OĞLUMUN SIKINTISI GEÇTİ .HOCAMIZA MİNNETARIZ.JEHAT HOCAMIZA VE SEVDİKLERİNE MUTLU YARINLAR DİLER,DR.JEHAT KUTLAY HOCAMIZI HERKESE TAVSİYE EDERİM.fevzi ünlü


B

Jehat hocamı safra kesesi ameliyatı olacağımdan dolayı internetten genel cerrah araştırmalarım sonucunda buldum ve yorumlara istinaden tanışmak ve muayenemi olmak üzere kendisine gittim ilk muayenem sırasında doğru doktoru bulduğumu düşündüm ve 19 Mart 2014 tarihinde ameliyatım başarıyla gerçekleşti.Jehat hocam ilgisi, bilgisi,insanlığıyla tek kelimeyle mükemmel bir doktor kendisine buradan bir kez daha teşekkür ederim.


S

KIZIM SEZGİ GÖKER'İN KOLESİSTEKTOMİ OPERASYONONU ÇOK BAŞARILI ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREN,OPERASYON SONRASI GÖSTERDİĞİ SICAK İLGİYLE KIZIM SEZGİ'NİN AĞRISIZ VE ACISIZ BİR ŞEKİLDE, ADETA HİÇ AMELİYAT EDİLMEMİŞCESİNE SAĞLIK VE SIHHATLE TABURCU EDİLMESİNE VESİLE OLAN DEĞERLİ BİLİM ADAMI OP.DR.JEHAT KUTLAY'A SONSUZ SEVGİ VE TEŞEKKÜRLERİMİZİ GÖNDERİYORUZ.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar