Opr.Dr.

Kamil Değer Devecioğlu

Çocuk cerrahisi

9 görüş +ekle

Randevu takvimini isteyin

1971 doğumludur.Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1994 yılında mezun olmuştur.Daha önce İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahi Anabilim Dalı ve Özel Tem Hospital Çocuk Cerrahisi... daha fazla

Adresler

 • Özel Medilife Beylikdüzü Hastanesi

  Yakuplu Mahallesi 67 Sokak No: 1
  Beylikdüzü

  109
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Daha az 5
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • 1971 doğumludur.Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1994 yılında mezun olmuştur.Daha önce İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahi Anabilim Dalı ve Özel Tem Hospital Çocuk Cerrahisi gibi kuruluşlarda görev almıştır.

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Merhaba, iki oğlumuda sünnet ettirmek üzere iyi bir cerrah arayışındayken Sn. Doktor Değer Devecioğlu ile ilgili okuduğum memnuniyet ifadeleri sayesinde Değer Beyi tercih ettik. Kendisi iki oğlumuda ( 4 ve 8 yaşındalar ) hiç anlamadan operasyon psikolojisiyle hırpalanmadan keyifle ve güler yüzlü yaklaşımı ile sünnet etti. El çabukluğu ve yumuşak yaklaşımları ile çocuklarımı motive ederek kolaylıkla sünneti bitirdi. Tereddütsüz tavsiye ediyorum.. Böyle hekimler hastalıkların vehametinide en aza indirmiş oluyor :)

 • çok memnunum

  İnternette arastirmalarim sonucunda oğlumun sünnetini Değer hocada yaptırmaya karar verdim. Özel muayenehanesi olan bir doktora gitsek bu kadar ilgilenilmezdi.. Cerrahi operasyon çok iyi geçti ve operasyon bittikten sonra direk kendi numarasini verdi ve birkaç sorumuz olup aradigimizda cok ilgili davrandı ve yardimci oldu. Alanında uzman ve hastalarıyla ilgilenen bir doktor. Hiç tereddüt etmeden Değer hoca yi tercih edebilirsiniz

 • çok memnunum

  Uzun araştırmalarımız sonrasında Sayın Değer Hocamıza oğlumuzu sünnet ettirdik.. oğlum çok korkarak gitti operasyona fakat doktorumuz işindeki profesyonelliği, güler yüzü, samimi yaklaşımı ve rahatlatan tavırları ile bütün olumsuz düşüncelerimizi yok etti. eğer sizinde böyle bir arayışınız varsa kesinlikle tavsiye ederiz.. Rabbim onun gibi doktorların sayısını arttırsın inşallah.. Op.Dr.Değer Devecioğlu na mesleğinde uzun yıllar dileriz..

 • çok memnunum

  Değer bey bir doktordan öte aileden biri gibi yaklaşımı ve yakınlığı ile çocuğunuzu gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir hekimdir, kendisi 7 yaşındaki kızımın apandisit ameliyatına girdi ve başarılı bir operasyonla kızımızı sağlığına kavuşturdu kendisine bir kezde buradan teşekkür ediyorum...

 • çok memnunum

  Güleryüzü, şeffaf açıklayıcı anlatımları ,işine olan özgüveni , kusursuz bir çocuk cerrahidir. Ben 11 aylık oğlumu ona götürdüm inmemiş testis ameliyatı ve sünnetini yaptırdım çok şükür başarılı bir opere geçirdik. Rabbim Op.Dr.Değer Devecioğlu'nun ellerine vücuduna sağlık nasip etsin daima herşey için çok teşekkür ederim. . .

 • çok memnunum

  Çocuğumun İnmemiş testisi konusunda 18 hastane ve 18 doktordan sonra tesadüf istanbulda tanıştığım ve bize en iyi bilgilendirme yapan(çünkü birçok sözüm ona doktorlar testesteron hormonundan tutun akla yatmayan masajlara kadar herşeyi önerdiler) iki yıl uğraştık sağolsun Allah razı olsun ondan 30 dakikada halletti ve çilemiz bitti.

 • çok memnunum

  süper ötesi bir doktor.işinin ehli.çocuğumun hayatını ona borçluyum.herkese tereddütsüz tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  tek kelimeyle mükemmel bir doktor hastaya ve hasta yakınına yaklaşımıda güzel az muayene edip bişeyleri düzeltmesi uzun muayene edip hiç bir şey yapmamasından iyidir

 • çok memnunum

  Değer Bey 6 aylık çocuğumuzu sünnet etti. sünnet konusunda tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. Uzmanlığı yanında hastaya yaklaşımı ilgisi de çok iyi.