Doç. Dr.

Kaya Hüsnü Akan

verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

11 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Son 30 gün içerisinde 378 profil ziyareti var

Doç. Dr. Hüsnü Kaya Akan, Medical Park Gebze Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
11 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Yer: Medical Park Gebze HastanesiHizmet: Randevu

  Evet kaya beye muayene oldum ve sonucunda kalca ameliyati oldum kaya beyden çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum

 • Medicalpark Hastanesi Gebze de Ortopedi ve Travmatoloji de Doçent Doktor Hüsnü Kaya AKAN hocamız çok bilgili ve araştırmacı bir doktor. Mükemmel bir insan. İnsana değer veren bir anlayışla yaklaşımda bulunuyor. Ayağımın burkulması sonucunda kırık oluşmuştu, mükemmel tedavisi ve yönlendirmeleri sonucunda on gün sonunda alçıdan kurtuldum , sonrasında da önerileri ve verdiği eksersizler ile hızlı bir iyileşme süreci yaşadım.
  Tatil gününde bile hastalarının telefonlarına cevap veriyor, cevapsız aramalarına bile geri dönüş yapıyor.
  Bu bölüm ile ilgili ilk tercih edilecek bir doktorumuz.
  Onun gibilerinin ülkemde ve dünyada artarak çoğalması temennisiyle saygılarımı sunuyorum.

 • B

  Benim elim kırıldı.Acil olarak Medikalpark'a gittim .Orada Kaya beye yönlendirdiler.Ben çok memnun kalmıştım.Çok ilgilendi hastasının gözünün içine bakarak konuşuyor buda bence bir hasta için çok önemlidir.Daha sonrasında eşim kaza geçirdi .Hiç doktor araştırmaya gerek yok Kaya beye gidelim dedim.Ortopedik şikayetimiz olduğundan Kaya beyi tercih ediyoruz çok memnunuz.

 • C

  5 doktor gezdim hiçbiri anlayamadı, çoğu ilgilenmedi ayağımdaki hastalıkla. 3 ay yürüyememin üzerine kaya beye gittim ve yürümeye başladım :) gerçekten mükemmel bir doktor çok güzel ilgileniyor, çok çok memnun kaldım. kesinlikle öneriyorum

 • mükemmel insan mükemmel doktor öçb ameliyatı oldum çok çok başArılı bir ameliyattı ve 10 gün sonra yürümeye başladım

 • A

  Bundan 10 yıl evvel kaval kemiğim kırılmıştı. Onun sayesinde ayağım ameliyat olmaktan kurtuldu. Başka drlar ameliyatla iyileşir dedi o sağolsun geç olsun güç olmasın dedi gerçekten öyle oldu. Allah binlerce kez razı olsun çok iyi bir insan ayrıca.

 • Z

  17-01-2014 yani yeni ameliyat oldum ve hala tedavim devam etmekte. 5 yıl önce de sağ taraftan başka bir doktora protez ameliyatı olmuştum ama sonrasında ki tedaviden hiç memnun kalmadım fakat kaya beyin yaptığı ameliyat ve sonrasında ki tedavilerden çok memnunum zaten insanlığına diyecek bir şey yok Allah razı olun ve gönlüne göre versin

 • B

  Kaya hoca çok iyi bir doktor ama bundan önemlisi çok iyi bir insan ve hastalarının bütün sorunlarını dinliyor ve yapılacak hareketleri tek tek gösteriyor.Ayrıca onla ilgili şunu söylemek isterim kendisi bütün hastalarına bakmadan öğlen yemeğine gitmez evet gerçekten böyle. Oysa ki çoğu doktor sabah ki hastalarını bitirmeden öğle saati geldi mi bu hastalarını öğlene bırakır ama kaya hocam öyle biri değil.Benim femur boynunda stres kırığı vardı ve hep kaya hocaya kontrole gittim sadece ameliyatıma girmedi ancak ameliyatı yapan ekibde çok başarılıydı.Şu an yine ona kontrole gidiyorum.Ayrıca Şunuda belirtim benim annemin dizi ağrıyordu gittiği hastanede menüsküs dediler ANCAK annem birde kaya hocaya gitti ve o menüsküs olmadığını kemiğinin yamıulmaya başladığını söyledi.İşte o böyle bir doktor, her hastalığı dikkatlice inceler .Sonuç olarak Kaya hocam size teşekkür ederim iyi ki sizin gibi bir doktor var.Son benim ameliyatımı yapan Oğuz Şükrü Poyanlıya da çok teşekkür ederim.Asistan doktorlar Bahattin kemah ,MEHMET ALİ beylere de teşekkür ederim

 • N

  Kaya Beyi 6 yıl önce tanıdım tedavileriyle diz ve eklem ağrılarımdan kurtuldum.Ablamıda iki dizinden aralıklrla protez ameliyatı yaptı kendisinden çok memnunuzbütün yoğunluğuna rağmen hastasıyla ilgili ve takipte Kaya Beyin insanlığını vehastalarıyla ilgisini tarif edecek kelime bulamıyorum insa üstü bir varlık layık olduğu yerlere sağlıkla ulaşmasını diliyorum.

 • B

  17.01.2013 günü randevu alarak muayane olmaya gittim. Barkodumu aldım, sıramın gelmesini bekliyorum. Gİren hasta 10 dakikadan önce çıkmıyor. İyice sabırsızlanmaya başlamıştım ki sıram geldi. Niye herkesin bu kadar geç çıktığını anladım. Benle de en az 10 dakika ilgilenmiştir.Tek tek herşeyi anlayabileceğim şekilde anlattı. Yapmam gereken egsersizleri bizzat kendisi gösterdi. Çok bilgili, çok görgülü birisi. Ve işini cidden severek yapıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun inşallah.

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç. Dr. Hüsnü Kaya Akan, Medical Park Gebze Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • Sağlık Bakanlığı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ,Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlık

Hastalıklar

daha fazla