Dt. Kevser Edibe Yıldız Akbaş

Diş Hekimi

Başiskele 1 adres

17 görüş

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dt. Kevser Edibe Yıldız Akbaş, DentGroup Kocaeli-İzmit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde hasta kabulü yapmaktadır.

Ege Üniversitesi Diş...

Daha fazla


Hizmetler


Seymen Mahallesi D130 Karayolu 65.Sokak No:71/1, Başiskele

dentgroup kocaeli-başiskele ağız ve diş sağlığı merkezi

17 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A

Kevser Hanım gibisini ne gördüm, ne de tanıdım. Çevremde herkesi de dişinizle alakalı ne probleminiz varsa kendisine gidin diye yönlendiriyorum. Sorunları yoksa bile not alıp ihtiyaç halinde gitmelerini söylüyorum. Ofisi hemen yan binamdaydı, o şekilde yine deneme amaçlı gittim ve çok memnun kaldım. Şimdiye dek diş sağlığı ile ilgili her tedaviyi aldım neredeyse. Kanal tedaviden dolguya, köprüden beyazlatmaya. Her işlem hakkında da bilgilendirildim. Çok sistemli ve düzenli çalışıyor, ekibi de aynı şekilde.Benim gözümde çok kaliteli bir doktor.

E

Çok titiz ve hassas çalışıyor Kevser Hanım. Tedavim devam ediyor şu anda, komple diş yaptırıyorum ve inanılmaz memnunum. İlk olarak diş kırığı şikayeti ile gitmiştim ve onu dolgu ile tamamlamıştı, çok şaşırmıştım işçiliğine. İzmit'te yeniyim aslında çok bilgim yoktu, kendisini çok önermişlerdi ama giderken de pek güvenmiyordum aslında. O kırık dişimi yapınca pes dedim, dedikleri kadar varmış. Şimdi İstanbul'dan bile hasta yönlendiriyorum kendisine.

H

Yıllardır gidiyorum Kevser Hanım'a ve gerçekten çok memnunum. İşini ehliyle yapıyor ve bu her açıdan belli oluyor. İnsanlığı da, hekimliği de çok güzel. İnsanlığını hekimliği ile birleştirmiş. Bu zor bulunan bir şeydir. Bir çok işlem yaptırdım kendisine. Kanal tedavisi, dolgu ve periyodik bakılarım için gidiyorum. Tüm tedavilerden de çok memnun kaldım. Diş hekimi ihtiyacı olan herkese de öneririm.

S

Protez dişimin yenilenmesi için gitmiştim kendisine, şimdiye dek aldığım en iyi diş tedavisiydi diyebilirim. Kevser Hanım özellikle protezde mutlaka kullanmamı söyledi. İnsan olarak da çok seviyorum, doktorluğu da çok iyi. O dönem İzmit'e yeni gelmiştik, pek bir yer bilmiyordum. Bir arkadaşım tavsiye etmişti ve ön görüşmeye gittim kendisine. Aslında korkum vardı, panik atağım biraz. Beni o kadar rahatlattı ki hiçbir korkum kalmadı. Benden sonra iki kızım ve babaannemiz de kendisine gitmeye başladı. Aile doktorumuz oldu kendisi. Çok temiz ve titiz çalışıyor. Hastasını bilgilendirip sakinleştiriyor, rahatlatıyor. Ailecek çok memnunuz kendisinden.

S

2012'den beri diş hekimim kendisi. Her şeyden önce hastasının korkusunu yenmesinde çok yardımcı oluyor. Çok canayakın, çok candan, diş tedavilerinde önceliği mutlaka dişi kurtarmak oluyor, ona göre tedavi uyguluyor. Hastalarına yaklaşımı çok güzel. Diş ile ilgili her işlemi yaptırdım kendisine. Köprü, kanal, diş estetiği gibi ve çok da memnun kaldım hepsinden. Gerçekten herkese de tavsiye edebileceğim bir hekim kendisi.

G

Normal bir diş ağrısı ile gitmiştim kendisine ve gerekli tedaviler yapıldı. Dişçi korkum vardı ve onun sayesinde korkumu yendim. Bulunduğu kurumu önermişlerdi bana, deneme amaçlı gittim ve tesadüfen kendisine denk geldim. Çok da güzel oldu açıkçası. Diş çekimi, 2 kaplama yapıldı. Ciddi anlamda bir korkum vardı, bayılma derecesinde. Bana her işlemi tek tek, o kadar açıklayıcı anlattı ki, beni oldukça rahatlattı, korkumu attım sayesinde. Halam da kendisine gidiyor, onun tedavisi daha uzun süreçli hala devam ediyor. Çevreme de tavsiye ediyorum.

G

Kevser Hanım hem hastaya olan yaklaşımı hem de mesleğindeki uzmanlığı ile tercih ettiğimiz bir doktor. Yapılan tedavilerden de oldukça memnunum. Kanal tedavi, diş çekimi ve implant gibi hizmetler aldım kendisinden. Yakınlarıma ve çevreme de tavsiye ediyorum sürekli.

A

Hastasına karşı çok duyarlı, ben 15 yaşından beri sorunlu bir diş yapısına sahibim. Kevser Hanım hastasına çok ilgi gösteriyor, aşırı titiz ve hastasına güven veriyor. El becerisi de çok yüksek ve yaklaşımı çok iyi. İşlemlerde de eli çok becerikli. Ben tesadüfen gitmiştim kendisine. Kanal tedavisi, dolgu ve implant gibi tedaviler aldım ve hepsinden çok memnun kaldım.İşini severek ve layığıyla yapan bir hekim kendisi. Çevremi de sürekli kendisine yönlendiriyorum.

Ö

Dişlerimin çekilmesi gerekiyordu. Randevu alıp gittim, muayene etti ve bunu halledebileceğini, 5 sene boyunca rahatlıkla kullanabileceğime güvence verdi. Neredeyse dişim kalmamıştı, tedavi bitince hayretler içinde kaldım. Kendi dişimden farksız oldu, sıfırdan diş oluşturdu resmen ve sorunsuz kullanıyorum. Allah razı olsun 3 dişimi kaybetmekten kurtardı beni. Eski bir dolgum var şimdi, onu da yakın zamanda yeniletmek için gideceğim.

K

Çok sevecen, canayakın, işinde uzman ve yaptığı işin arkasında duran bir doktor. Şimdiye dek tedavilerimde hiçbir sorun yaşamadım. Kanal tedavi, dolgu, temizlik ve parlatma gibi bir çok işçilik yaptı. Çalıştığı kurum bana yakındı, gidenler de çok memnun olduğunu söylemişti. Yaptığı işte çok başarılı. Kanal tedavisinde mesela diş içinde en ufak çürük kalmaması için çok ince çalışıyor. İncelemeden, emin olmadan tedaviyi bitirmiyor. Mükemmel bir doktor tek kelime ile, kısa ve öz belirtmek gerekirse.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dt. Kevser Edibe Yıldız Akbaş, DentGroup Kocaeli-İzmit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde hasta kabulü yapmaktadır.

Ege Üniversitesi Diş...

Daha fazla


Sıkça Sorulan Sorular