Hakkımızda

Adres bilgisi

DentGroup Kocaeli-Başiskele Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Seymen Mahallesi D130 Karayolu 65.Sokak No:71/1

41245 , Başiskele ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Yağız Çebi 20'lik Diş Çekimi

  Hocam Ellerine sağlık. 20 lik diş ağrısı için gittim Kaygılarımı söyledim Kendisi Dikkatle dinledi yapılabilecekleri söyledi diş çekimi için beraber karar verdik Özenle işini yaptı.Çok kolay ve ağrısız oldu. 23 senedir ilk defa diş ağrısı yaşadım. 21 saat oldu hiç Ağrı yok Çok Teşekkür Ederim. Ayrıca Asistan Hanfendi ye de Ayrıca Teşekkür ederim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Faruk Özdemir Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Dt Faruk beye implant üstü protezlerimi yaptırdım görüntüsünden ve çiğneme fonksiyonu dan çok memnunum bana hekim olarak çok güven verdi güler yüzü detaylı anlatımları çok güzel tavsiye ediyorum çok güzel ve doğal bir gülüşe sahibim artık aynı zamnda dişçi fobim vardı onuda yendim teşekkür ederim


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Faruk Özdemir Diş Hekimi Randevusu

  İki sene önce dis kaplama ve dolgu yaptırdım çokta memnunum üstelik dua bile ediyorum kendisine o derece içten sıcak kanlı işini gerçekten severek yapan çok saygıdeğer bir insan


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ozan Akıncı Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Daha önce gittiğim doktorlar gömülü dişimin sinirlerle ilişkili olduğunu alınması durumunda uyuşukluk, his kaybı olabileceğini söyleyip sağlam olan dişlerimi çekmek istemişken. Ozan bey sinirle ilişkili olan dişimi hiç bir sorun olmadan operasyonla almıştır. İşlemin her adımını güler yüzüyle, detaylı bir şekilde anlatıp beni rahatlatmayı da ihmal etmemiştir. .
  Kendisine ve dent group’a çok teşekkür ediyorum. Haftaya diğer gömülü dişimi aldıracağım ve artık içim rahat


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ozan Akıncı Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  20 yaş diş çekimi için geldim kendisine çok ama çok teşekkür ederim bütün korkularımı yendim sayesinde çok yardımcı oldu anlatması, sohbet etmesi, korkularınız yendiriyor herkese tavsiye ediyorum, çok teşekkür ederim kendisine. Herkese öneriyorum ozan beyi:)))


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ozan Akıncı Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Ozan beye gercekten cok tesekkur ediyorum.korktugum halde cok rahat,guzel bir sekkilde impilant uygulamasi yapildi.kendisi cok naif,guven veren bir doktor.hic bir sorun yasamadik.herkese tavsiye ediyorum.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ozan Akıncı Diğer

  20'lik diş çekimi için başvurduğum Ozan Bey kibar tavırlarıyla beni hiç tedirgin etmeden işleme başladı ve işlem sırasında her şeyi tek tek açıklaması beni çok rahatlattı. Diş çekiminizi yaptım dediğinde gerçekten inanamadım, bu el hafifliği midir teknik bilmek midir bilmiyorum her ne ise çok iyiydi kesinlikle tavsiye ediyorum tekrardan çok teşekkürler :)


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ozan Akıncı Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  20lik diş ağrısı sebebiyle muayeneden sonra Ozan Bey'e yönlendirildim ilk başta tereddüt etmiştim fakat Ozan Bey'le tanıştıktan sonra şüphelerim azaldı üst ve altta sinire temas eden aynı zamanda açılı olan dişimi aynı operasyonda aldı. Operasyon sırasında her adımda bilgilendirmesiyle hastalarını rahatlaması çok iyi geliyor. Bugün dikişlerim alındı ve bu süreçte ağrı kesici almaya dahi ihtiyaç duymadım. İşinde uzman bir doktor gönül rahatlığıyla randevunuzu oluşturabilirsiniz.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ozan Akıncı 20'lik Diş Çekimi

  Ozan beye 20 yaş dişim için tavsiye üzerine randevu aldım gittiğimde kalbim sıkısıyordu konusması anlatması beni inanılmaz sakinleştirdi iki tane 20 yaş dişim aynı gün çekildi sonrasında agrım yok denecek kadar az oldu. kendisi inanılmaz bilgili ve eli çok hafif herkese tavsiye ediyorum. Bundan sonra ben ve ailem için gözüm kapalı gideceğim dr. Kendisi umarım uzun yıllar ilimizde hizmet vermeye devam eder. Klinik çalısanlarına ve kendisinede buradan cok tesekkr ediyorum


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ozan Akıncı 20'lik Diş Çekimi

  Bir hafta önce 2 adet gömülü 20'lik dişim aynı operasyonda alındı. İşlem acısız, sonraki süreç de ağrısız ve sorunsuz sonuçlandı.. Doktorun işlem sırasındaki bilgilendirmeleri, verdiği ilaçlar ve tavsiyeler sayesinde en ufak bir ağrı hissetmedim. Bu konuda gözü kapalı tavsiye ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar