Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

5N1K PsikoAkademi

Merkez Mahallesi Reşit Paşa Caddesi No:49/3 Erver Apartmanı

34325 , Avcılar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

İşlemler

 • Terapi

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Nermin Sarıbaş Geçmişe ağıt

  Herkese selamlar.
  Bir insan düşünün ki gecmisi öfke, stres , korkular vb bir sürü şey ile dolu olsun. Bir insan düşünün ki kafasında sürekli bir şey ile kavga etsin. Bir insan düşünün sürekli gözyaşı hissi olsun. Bir insan düşünün dişlerini hep sıksın, elini sürekli sıkı tutarak gezsin... bir insan düşünün...
  Tabi Nermin hanım ile terapiye başladık ve hala devam ediyoruz...
  Sadece şunu demek istiyorum ruzgari ve havayı hissetim ve yaşadığımı farkettim ve gözyaşı döktüm yüzlerce defa şükürler olsun dedim.
  Nermin hanıma teşekkür etmek mi.... az kalır az ...

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Nermin Sarıbaş

  İçimde kalan son bir kırıntı ile gitmiştim Nermin hanımın yanına. Meğer tutunduğum kırıntım bile umut mavisi değilmiş , karanlığın rengi imiş . Nermin hanım bu kırıntının önce rengini açtı , umut mavisi yaptı , sonra onu büyütebilme ihtimalini gösterdi bana, kendimi kendimle keşfimi sağladı . Ve sadece terapi zamanlarında değil her zaman yanımda oldu . Ne zaman arasam Alo, burdayım dedi. İnsanlar yıktı o yılmadan inşa ediyor. Seviyorum hem de nasıl . Herkes “ güneşe bak “ diyebilir ; Nermin hanım hem Güneşim hem de Güneş aydınlığını , sıcağını içime çekebilmemi öğreten hocam . Tüm samimiyeti , karakteri ile de idolüm . Yıllardır terapi alıyordum , ilk defa beni anlayan , hisseden bir psikoterapist buldum karşımda . Hislerimi geri kazanıyorum ve yine ilk defa “teşekkür “ kelimesi bana yavan , minnetimi anlatamaya yetmez geldi.Varlığını böyle güzel oluşturduğu için , bu gücü iyilik için kullandığı için , duruşuyla bile umut olduğu için en büyük en içten minnetim Nermin hanıma .
  Merve

  Uzm. Psk. Nermin Sarıbaş

  Teşekkür ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar