Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Acıbadem Adana Hastanesi
Döşeme Mah. Cumhuriyet Cad.No:66, Seyhan
Acıbadem Adana Hastanesi logo
Sigortalar
Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Ankara Sigorta, Sompo Sigorta, Ace European Sigorta, ... Allianz Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, Fiba Sigorta, Anadolu Sigorta, Ak Sigorta, Groupama Sigorta, SGK, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, Şeker Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Ray Sigorta, Generali Sigorta, Ethica Sigorta, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Magdeburger Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (104)

Genel skor

  R
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Züleyha Çalıkuşu Kemoterapi

  Hem sağlık çalışanı, hemde hasta yakını olarak,7ay önce eşime akc kanseri ileri evre teşhisi konulduğu zaman yaşadığımız üzüntü ve şokun tarifini kelimelerle anlatmam mümkün değil. Züleyha hocamla görüşmeye gittiğimizde, bizi karşılaması, ilgisi, bilgisi,yaklaşımı karşısında bu zorlu süreci onunla birlikte devam etmeye karar verdik.Dayanilmaz ağrıları olan eşimin önce ağrılarını dindirmekle başladı tedaviye.Bu hem hasta hemde bizim için inanılmaz bir konfordu.Çünkü ağrıları azalan hasta tedaviyede katılım sağlar.Tedavinin 3 ay sonrasında çok güzel sonuçlar aldık.İnanılmaz şekilde motivasyonumuz ve umudumuz arttı.yolumuz uzun ve inaniyoruzki Allahın izniyle.Züleyha hocam ve özverili ekibiyle beraber çok daha iyi sonuçlar alacağız.iyiki varsınız.

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Fatih Kaya Diğer

  Meme CA olan hastalığımda açılmış olan açık yaram için gittiğim doktorum.
  Böylesine hastasına güven veren, takip eden, babacan ve başarılı bir doktorla karşılaştığım için kendimi şanslı hissediyorum.
  Hastasına karşı tavrı, işindeki hassasiyeti, vicdanı ve başarısı Fatih hocamı ayrıcalıklı kılıyor.
  Bu süreçte doktorunuzun yaklaşımı ve takibi çok kıymetli...
  İyiki varsınız hocam.

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Züleyha Çalıkuşu Tıbbi Onkoloji Randevusu

  Şubat ayı başında gittiğim farklı bir hastanede meme ca teşhisi konuldu.Tedaviye başladıktan 20 gün sonra internette karşımıza çıkan Züleyha hocayı çevremizde araştırdığımızda başarılı ve ilgili bir doktor olduğunu öğrendik ve görüşmek için randevu aldık.
  Görüştüğümüz ilk andan itibaren ilgili, içten, güven veren, başarılı bir doktor olduğu hissini uyandırdı bende ve tedavime Züleyha Çalıkuşu ile devam etmeye karar verdim.
  İyiki karşıma çıktı doktorum. İlerlemiş olan hastalığımın bukadar kısa sürede PET çekimleri sonucunda büyük oranda iyileştiğini gördük. Tedavim şuan devam ediyor ve Allahın izniyle bitmesine çok az kaldı.
  Bu zorlu süreçte insanın doktoruna istediği an ulaşabilmesi, doktorunun hastalığın her aşamasını titizlikle takip etmesi ve yanında olması çok önemli ve çok kıymetli.
  Bu hastalığı inşallah kimse yaşamasın ama ihtiyaç olursa mutlaka Züleyha hocayla görüşmenizi tavsiye ederim.
  Herkese sağlıklı günler dilerim...

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Züleyha Çalıkuşu Tıbbi Onkoloji Randevusu

  Merhaba bunda tam 14 yıl önce anneme meme kanseri tanısı ile Züleyha hocam ile tanıştık bugüne kadar geçen süre içerisinde gerek ilgisi gerek ,
  güler yüzlü ve muhteşem bilgi donanımı ile her an yanımızda olduğunuz için çok minnettarım Züleyha hocam iyi ki siz

  Y
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Züleyha Çalıkuşu Kemoterapi

  Maling melanom ve akciğer metastazı tanısıyla başvurmuştum rahatsızlığım başladığı günden itibaren yanımda olan gerek tanı koyma gerekse tedavi uygulamada oldukça öngörüsü yüksek ve başarılı olan doktorum Züleyha hanımla yola halen devam ediyoruz. Bu sürecimi rahat ve sıkıntısız geçirmemi sağladı. Artık sona yaklaştık ve iyi ki hayatımın en doğru kararını vermişim . İyi ki varsınız hocam .

  S
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Şule Nur Purdaş 20'lik Diş Çekimi

  20 lik diş çekimi için korka korka gittim fakat detaylı açıklamaları ve güleryüzü sayesinde ne kadar korksam da dakikalar geçtikçe tüm korkum azaldı. en kötü ihtimali bile anlatırken hastaya güven veren bir hekim .

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Gökhan Tümgör Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji Ve Beslenme Randevusu

  Kızım 10 aylık kusması vardı ve geçmiyordu verdiği ilaçlarla 1 hafta bile olmadan büyük ölçüde kusma şikayetimiz kesildi huzursuzluğu eskiye göre baya azaldı iyi ki sizi tanımışız

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Züleyha Çalıkuşu Tıbbi Onkoloji Randevusu

  Hastalığımı biraz geç farkettim…
  Adı kötü bir hastalık ilk tanı konduğunda üzüldüm Tabiki ama artık üzülmek yerine bana bu süreçte iyi bir yol arkadaşı lazımdı. Meme CA serüvenimiz için. Çünkü bence bu süreçte evet iyi bir tedavi programı kesinlikle olmalı ama empati kurabilen bir hekim ile birlikte yürümekte çok önemli…

  Doktor takvimi yorumlarını okuyup seçmiştim Züleyha hocamı o nedenle bu yorumu yapmayı bir borç biliyorum benim gibi bu hastalıkla mücadele eden insanlara belki yardımcı olur hekim kararlarına…

  Henüz tedavimiz devam ediyor ama 4. Kürden sonra yapılan tetkiklerimde ca değerlerim ve kitle ölçülerim neredeyse hepsi yok olmuştu ve bu bizim için gayet iyi bir sonuç.

  Allah böyle hekimlerimize uzun ömürler versin ve onları başımızdan eksik etmesin… İyiki varsınız Züleyha hocam…

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Züleyha Çalıkuşu Tıbbi Onkoloji Randevusu

  On yıl önce annemin meme ca olması ile Züleyha Hanıma başvurduk tedavimizi beraber yürüttük ve atlattık çok şükür. Şimdi tekrar etti annemin hastalığı ancak eskisi kadar korkmuyoruz kanserden artık. Züleyha hanımın desteği, güler yüzü, samimiyeti ile motive oluyoruz. Gerçekten çok ilgili ve her sorumuza cevap bulabiliyoruz. Züleyha hanıma ve bilgilerine çok güveniyoruz tekrar atlatacağımıza inanıyoruz. İyi ki var ve iyi ki tanımışız..

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Züleyha Çalıkuşu Tıbbi Onkoloji Randevusu

  2014 yılında annemin meme kanseri tedavisinde tanıştık ve bu hastalığı birlikte atlattık. Alanında başarılı bir doktor. Çok sıcak, samimi, güler yüzlü bir doktor. Başarılarının devamını diliyorum....

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Acıbadem Adana Hastanesi, Seyhan şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Acıbadem Adana Hastanesi, Seyhan şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Kardiyolog, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Onkolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Cerrah, Radyolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Göz Doktoru, Ürolog, Çocuk Hematolojisi Doktoru, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Aile Hekimi, Radyasyon Onkoloğu, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Dermatolog, Göğüs Cerrahı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Pratisyen Hekim, Nükleer Tıp Doktoru, Ortodontist, Psikiyatrist, Çocuk Enfeksiyonu Doktoru, Nörolog, Ağız Diş Ve Çene Cerrahı, Psikolog, Ağız Ve Diş Sağlığı, Gastroenterolog, Neonatolog, Nefrolog, Ağız Yüz Ve Çene Cerrahı, Çocuk Endokrinoloji Doktoru, Jinekolojik Onkoloji Cerrahı, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Protetik Diş Tedavisi Uzmanı.
 • Acıbadem Adana Hastanesi, toplam 378 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı, Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı, Alt Ekstremitelerde Venografi, Ambulatuvar Kardiyak Izleme, Anjiyografi, Anjiyogram, Anjiyoplasti, Anterior Mediastinotomi, Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma, Aort Kapak Replasmanı.
 • Hayır, şu anda Acıbadem Adana Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Acıbadem Adana Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Acıbadem Adana Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Acıbadem Adana Hastanesi adresi Döşeme Mah. Cumhuriyet Cad.No:66 Seyhan şeklindedir.