Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Acıbadem Atakent Hastanesi 2 Ocak 2014 tarihinde faaliyete girmiştir. Üniversite hastanesi olarak hastalara hizmet veren Acıbadem Atakent Hastanesi’nin tüm branşlarında SGK ile anlaşması bulunmaktadır... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Atakent Hastanesi

Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 16

34303 , Küçükçekmece ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Atakent Hastanesi 2 Ocak 2014 tarihinde faaliyete girmiştir. Üniversite hastanesi olarak hastalara hizmet veren Acıbadem Atakent Hastanesi’nin tüm branşlarında SGK ile anlaşması bulunmaktadır. 60.000 metrekare kapalı alanı bulunan hastane Küçükçekmece Halkalı bölgesinde bulunmaktadır. Acıbadem Atakent Hastanesi 278 yatak kapasitesine sahip olan bir hastanedir. Ayrı olarak yer alan KVC Yoğun Bakım Ünitesi’nde 14 adet, Pediatrik Yoğun Bakım Ünitesi’nde 6 yatak, Genel Yoğun Bakım Ünitesi’nde de 10 yatak yer almaktadır. İçerisinde anjiyonun da yer aldığı birden fazla ünite tarafından kullanılacak olan Derlenme alanında toplam 29 adet yatak Kemoterapi alanında ise 32 adet yatak bulunmaktadır. Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde; KVC ve Kardiyoloji, Dahiliye, Ortopedi, Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nükleer Tıp, Çocuk Sağlığı Hastalıkları, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Beyin Cerrahisi, ve Radyoloji branşları bulunmaktadır. Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde; Pediatrik KVC, Girişimsel Kardiyoloji alanlarında da hastalarına sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Buna ek olarak hastanede 14 adet yatağın yer aldığı Yenidoğan Bakım Ünitesi’de mevcuttur.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mert Erkan Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Mert hocamın bilgisi, eğitim ve tecrübeleri hakkında dökümanlardan bilgi sahibi olabilirsiniz, ancak ilgisi, hastası için tatilinden bile feragat edip iletişim halinde olması, en ufak detayların bile üstüne düşüp sizin için en iyi tedaviyi sağlamaya çalışmasını, gayretini, hastası olmadan göremezsiniz. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
  1.5 yıl önce geçirdiğim ilk pankreatit ile birlikte kendisinin takibine girdim toplamda 3 atak geçirdim, son pankreatit atağında kaynağı tespit edebildik. Pankreatit geçirmemim sebebi, hocamın ilk günden şüphelendiği safra kesesi çıktı, başarılı bir ameliyat ile sağlığıma kavuştum çok şükür. Hala her sorumuzda her danışmamızda kendisi ve ekibi bizlere destek olmaya devam ediyor. İyi ki varlar.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mert Erkan Diğer

  Kıymetli Mert hocam göbek fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdi, ameliyat öncesi ve sonrasında ekibi ile birlikte çok ilgili davrandı, hastalığımın bütün süreçleri hakkında detaylı bilgi vererek endişelerimi giderdi, mütevazi tavır ve davranışları insana verdiği değer herkeste görmek istediğimiz tavırlardı, Mert hocam benim şansım oldu, herkese şiddetle tavsiye ediyorum, Mert hocama sonsuz teşekkür ediyorum


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mert Erkan Diğer

  Sayın hocam tedavi sürecimin başında beni detaylı bir şekilde bilgilendirdi ve süreç boyunca bir hasta olarak kendimi güvende hissetmemi sağladı. Perşembe günkü safra kesesi ameliyatım da başarılı geçti. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Sevgi A.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Vildan Ertekin Abdominal Ultrasonografi

  bebeğimi bugün büyüme geriliği ve sürekli ağlama sebebi ile muayeneye getirdim. doktor hanım ilk görüşmede bebeğimle cok ilgilendi ayrıntılı test yaptırdı. ancak kontrol görüşmesini cok kısa tuttu ve bazı sorularım yanıtsız kaldı. bu nedenle mennun kalmadım.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sarper Karaküçük Göz Hastalıkları Randevusu

  Çok naif, ilgili , egosuz harika bi doktor . Uzağı görememe şikayetim üzerine gittim detaylı muayenesi, hastasına olan saygısı, kibarlığı ,mesleki donanımıyla kendisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ant Uzay Hematoloji Randevusu

  Ant Doktor size hastalığınızı unutturur,rahat tavırları verdiği güvenle en doğru ve kararlı tedaviyle huzurla tedavinizi olursunuz.Çok kısa zamanda lenfoma tedavimi bitirdi.Ekibi,canım asistanları bir tanedir.Allah razı olsun onları çok seviyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Süleyman Sami Kartı Diğer

  Kanser teşhisi koydukları anda dünya başımıza yıkıldı sanarak doktor arayışına girdik ve Prof. DR. Sami Kartı hocamızın kapısından girer girmez gözümüzdeki yaşlar mutluluk gözyaşlarına dönüştü.
  Hastalığımı sanki basit bir eklem romatizmasıymış gibi moral ve motivasyonla atlatmamızı sağlayan canım hocam, iyiki varsın!
  Sen ve senin önderliğindeki o muhteşem ekibin, kelimeler yetmez sizleri anlatmaya .Hepiniz sanki yıllardır tanıdığım evlatlarım oldunuz.
  Tedavim önce hocamın nokta atışı ilaçları ve ekibin verdiği moral sayesinde hastalığımın e olduğunu unutarak geçti, ve hocam başardık dedi.
  Şu an rutin üç aylık kontrol sürecine geçiyoruz ve iyi biliyorumki Sami Hocam olduğu sürece bu hastalık tekrar gelse bile bana zarar veremez.Hayatımda hiç kimseye kefil olmadım Prof. Sami Kartı dışında.Sonuna kadar güvenebilirsiz.
  Ahmet Can


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Vildan Ertekin Eus(Endoskopik Ultrason)

  Biz muayenede eksik kilo kaybının ve mide bulantısının çözümünü bulduk Daha önce gittiğimiz doktorlardan farklı yaklaşımı, çocukla iletişimi ve doğru tanı ve tedavisi ile bence örnek bir doktor. Acıbadem hastanesine ve Vildan Hanıma sonsuz teşekkürler. Çok iyi bir doktor ve doğru adres.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mert Erkan Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Mert Bey eşimin safra kesesi operasyonunu gerçekleştirdi.
  Yakın bir dostumuzun referansı ile ulaştık kendisine. İlk muayeneden itibaren ki profesyonel yaklaşımı, detaylı anlatımı ile operasyon sonrasına kadar kendisi ve profesyonel ekibi ile birlikte çok rahat bir süreç geçirmemizi sağladı . Kendisine minnettarız.
  Güler yüzlü, alçak gönüllü , mütevazi yaklaşımı ile nezaket ve iyilik timsali, çok değerli bir hekim. Sağolsun, varolsun.
  Eşimle birlikte kendisine ve harika ekibine teşekkürlerimizi, sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz .


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Burak Tander Diğer

  Burak hocadan allah razi olsun allah onu dara zora düşürmesin 5.bucuk yasindaki kiIm icin gittik burak hocaya tavsiye üzerine cok doktor gezdik buraya yaziyorum bunlari bizi cok gezdik ve cok bilgide edinemedik bem burak hocanin yazili yorumlarindan yola cikarak arkadaşimizin yönlendirmesiyle bulduk burak hocayikarin boşlugu be böbrek altinda damara yakin 10 cm lik bir kitle için gittik kendisine bizi korkutmadi diger hekimler gibi lakaroskopik cikartmaya calişicagini söyledi getekirse cerahiye dönücegini söyledi yogun bakimda kalicagini cok şükürki burak hocam o ameliyati lakaroskopik yapti ve kitleyi cikarti yogun bakimada yatmadi ama böbrek damarinda kaçak olustu ve onudasitent takip kapatilar zorlu uzun bir süreç gecirdik hastanede yatarken ilac alerjimiz cikti ürolojiden ali hocadan radyolojiden can hocadan mükenmel bir doktor.cocuk cerrahisi muazzez hocadan ve kat hemşireleri arkadaşlardan allah razi olsun işlerini severek cani gönülden yaptiklarini gördüm biz doktor ararken cok zorlandik genelde az yorum yapiliyo bana vesile oldu belki başkalarinida fikir edinmesinw karar veemesine yardimci olur diye buradanda paylaşmak istedim


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar