Uzmanları gör

Acıbadem Atakent Hastanesi 2 Ocak 2014 tarihinde faaliyete girmiştir. Üniversite hastanesi olarak hastalara hizmet veren Acıbadem Atakent Hastanesi’nin tüm branşlarında SGK ile anlaşması bulunmaktadır... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Atakent Hastanesi

Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 16

34303 , Küçükçekmece ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Atakent Hastanesi 2 Ocak 2014 tarihinde faaliyete girmiştir. Üniversite hastanesi olarak hastalara hizmet veren Acıbadem Atakent Hastanesi’nin tüm branşlarında SGK ile anlaşması bulunmaktadır. 60.000 metrekare kapalı alanı bulunan hastane Küçükçekmece Halkalı bölgesinde bulunmaktadır. Acıbadem Atakent Hastanesi 278 yatak kapasitesine sahip olan bir hastanedir. Ayrı olarak yer alan KVC Yoğun Bakım Ünitesi’nde 14 adet, Pediatrik Yoğun Bakım Ünitesi’nde 6 yatak, Genel Yoğun Bakım Ünitesi’nde de 10 yatak yer almaktadır. İçerisinde anjiyonun da yer aldığı birden fazla ünite tarafından kullanılacak olan Derlenme alanında toplam 29 adet yatak Kemoterapi alanında ise 32 adet yatak bulunmaktadır. Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde; KVC ve Kardiyoloji, Dahiliye, Ortopedi, Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nükleer Tıp, Çocuk Sağlığı Hastalıkları, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Beyin Cerrahisi, ve Radyoloji branşları bulunmaktadır. Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi’nde; Pediatrik KVC, Girişimsel Kardiyoloji alanlarında da hastalarına sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Buna ek olarak hastanede 14 adet yatağın yer aldığı Yenidoğan Bakım Ünitesi’de mevcuttur.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Burak Tander

  Çocuk Cerrahisi, Prof. Dr.

  • Konum: Acıbadem Altunizade HastanesiHizmet: Kasık Fıtığı Cerrahisi

   4 doktor gezdik, fakat Burak hoca gibi ilgi, alaka ve güler yüz gösteren bir doktor bulamadık. Kasık fıtığı ile ilgili tüm detaylar ile ilgili bilgilendirdi. Gerek ameliyat öncesi gerek sonrası çok yardımcı oldu. Ameliyatımız çok iyi geçti çok şükür. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  • S
   Konum: Acıbadem Atakent HastanesiHizmet: 4 yasindaki oglumda kaka tutma

   allah burak hocadan razı olsun 1 yıldır kaka tutma problemi olan 4 yaşındaki oğluma 10 günde çare oldu. benim için bir imkansızdı artik umudumu ümidimi yitirmiştim alışkanlık haline gelmişti artik kaka tutma. hala inanamıyorum zor badireler atlattık. çeken bilir. ne psikologlar ne doktorlar. sağolsun varolsun .......

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Fatih Oğuz Önder

  Gastroenteroloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • A
   Konum: Acıbadem Atakent HastanesiHizmet: Akut Pankreatit

   Yaklasik 1 ay once akut pankreatit sikayetiyle 1 hafta hastanede yattim. doktorum Gurhan sisman iki gunluk izinli oldugu icin doktorum gelene kadar benimle ilgilendi ilk tedavi surecinde yardimci oldu. Fatih hoca gercekten cok iyi bir hekim ve kisilik sahibi mutevazi adam gibi adam. Fatih hocaya burdanda tesekkur ederim. Acibadem Gastro ekibi on numara. Saygilar

  • N
   Konum: Acıbadem Atakent HastanesiHizmet: Reflü

   Bir senedir çektiğim mide şiddetli göğüs ve reflü ağrılarım için kendisine gittim daha önce bir çok doktora gitmeme rağmen fatih hocamın uyguladığı tedavi sayesinde ağrılarım dindi herşeyden önce çok iyi ve sabırlı bir insan hastaya çok iyi moral veriyor hastalığı detaylı anlatıyor iyiki varsınız hocam başarılarınız daim bana sağlığın ve rahat yemek yemenin ne kadar önemli ve güzel olduğnu tekrar hatırlattınız olsun size minnettarım.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Turgut Aydın

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite, Doç. Dr.

  • S

   Tüp bebek tedavisi görmek durumundaydım. Eşimin sperm sayısı düşüktü ve internet araştırmalarım sonucu Turgut Bey'e ulaştık. İlk görüşmemiz itibariyle profesyonel yaklaşımını hissettirdi. Durumumuzu, izleyeceğimiz yolu bize çok güzel izah etti. Tüm ekibin ilgisi çok memnun ediciydi. Güvende hissettik kendimizi. Hesaplamadığımız bir durumdu ve psikolojik olarak da destek almamız çok önemliydi. Bunları düşünerek evlenmiyorsunuz ve olacak her şey için adım adım bilgilendirme beklentiniz oluyor. Doktorumun hassas yaklaşımı çok tatmin etti beni. Şu an 3.5 aylık hamileyim ve kontrollerim devam ediyor. Farklı bir ilden geldiğim için uzaktan takibim yapılıyor ve yönlendirdiği hekimlerle süreci devam ettiriyoruz. Danışmak istediğim her konuda kendisine ve ekibine ulaşabiliyorum. O burnu büyüklük yok ve kendimi iyi hissediyorum. Eşim için de zor bir durumdu ama kendisini çok iyi ifade edebildi. Eşim süreç boyunca kendisini kötü hissetmedi Turgut Hocam sayesinde.

  • S

   Bir yakınım aracılığı ile gittim Turgut Bey'e. Aklımda pek çok soru işareti ve tereddütlerim vardı. Muayene için gittiğimde güleryüzle karşılandım ve kafamdaki tüm sorularım yanıt buldu. Tedavim sonrasında ikiz bebeklerime hamileyim. Eşlik eden bir rahatsızlığım da vardı ve konuyla ayrıntılı ilgilendi. İlgili birimlere yönlendirdi ve takibimi ilgiyle yaptı. Tedavi sürecim, sonrasında bizi hiç yanlız bırakmadı ve hiç sıkıntı yaşamadık. Hatta doğum sürecim için de kendisini tercih etmeyi planlıyorum. Ekibi ile o kadar çok ilgilendi ki kendimi evimde hissettim.

  Tüm görüşlere (19) göz at


 • İsmet Emrah Emre

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • Y

   Her konuda yardımcı oldu,ameliyatımı gerçekleştirdi,sonucu da güzel oldu.İlgili ve alakalı.Kulağımda şekil bozukluğu vardı,bu nedenle ameliyat oldum,çok da başarılı hala.2.bir operasyon için haberleşeceğiz. Şekil bozukluğumun yarısı gitti, diğer yarısı için de 2. kez dolgu yapılacak.

  • N

   Ben ilgisinden,iletişiminden memnun kaldım.Ne söylediyse dediği gibi oldu,nasıl istediysem o şekilde çıktım ameliyattan.Bir sıkıntı yaşamadım, ameliyatım çık iyiydi,ameliyat sonrası sürecim de çok iyiydi.Ben rinoplasti ameliyatı oldum.Burun kemiklerim kırıktı, artık kulak zarıma baskı ediyordu ve kulağımda sürekli bir uğultu vardı.Ameliyattan çıktığımda o uğultu kalmamıştı,aynı zamanda baş dönmem de geçti.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Umut Dilek

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Perinatoloji, Prof. Dr.

  • B

   İki bebeğimin de doğum sürecinde Umut Hocamın takibindeydim. İnanılmaz yakın ve sıcak bir hekim. Daha kapıda karşılarken dahi ayakta karşılıyor, çok iyi bir dinleyici ve sağduyulu. İnsanı sakinleştiren bir yapısı var. Sayesinde iki tane çok güzel gebelik geçirdim. İkinci çocuğum erken oldu ama her şey sayesinde yolunda ve güzel geçti. Kendinizi asla yanlız hissetmiyorsunuz her zaman yanınızda oluyor ve her an ulaşabiliyorsunuz. Çok büyük bir iyilik yaptım ki onun gibi biriyle karşılaştım. Söylenecek çok şey var hakkında; hayatımda çok önemli ve değerli biri. Çok şanslıyım onun gibi bir melekle karşılaştığım için.

  • A

   Gebelik takibim için gittim Umut Bey'e. İlk gebeliğim 2016 yılındaydı ve sonraki gebeliğim için de yine kendisini tercih ettim. Her kontrolüm dikkatle ve düzenli yapıldı. Umut Bey çok yüce gönüllü ve ilgili bir hekim. Daha önce hiç bir doktorla bu kadar rahat hissetmemiştim. Rutin kontrollerim için de yine kendisini tercih ediyorum. Kendisi de ekibi de çok ilgili ve güzel bir hizmet veriyorlar. Gerçekten çok memnunum.

  Tüm görüşlere (12) göz at


 • Müberra Namlı Kalem

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite, Doç. Dr.

  • S
   Konum: Acıbadem Atakent HastanesiHizmet: Randevu

   Muberra hanima gecmeyen kanama ve akintiyla basvurdum.kendisi ilgisiyle beni en bastan memnun etti sonrasinda ise tedaviye basladik ve gayet guzel sonuclar aldik tavsiye ediyorum.

  • M
   Konum: Acıbadem Atakent HastanesiHizmet: Myomektomi

   Müberra hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım.yıllardır olmaya cesaret edemediğim miyom ameliyatım çok şükür sorunsuz halloldu. Kendisine müteşekkirim bugüne kadar rahminin alınmasından korkuyordum hep..Kendimi yeniden doğmuş gibi hissettim doktor hanımın ellerine sağlık. Hiç teredddütsüz gidebileceğiniz tek adres.

  Tüm görüşlere (19) göz at


 • Sarper Karaküçük

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Ç

   Öncelikle kendisi gerçekten çok ilgili bir insan. Bir doktor gibi değil de arkadaş gibi diyalog kurarak muayenesini gerçekleştirmesi çok güzeldi. Bilgisayar kullanmaktan kaynaklanan bir sorunum vardı ve bu daha sonraki süreçlerde yakını görememeye dönüştü. Kendisiyle uygun tedavi sürecini geçirdikten sonra kontrollerime devam ettim. Arayıp bilgi alabiliyor görüş bildirebiliyorum. Bu konuda çok memnunum hocamdan. Şu an zaten hala daha tedavim devam ediyor. Arada bir kontrollerime de gidiyorum.

  • B

   Kendisi çok değerli, iyi bir insan. Gerçekten işinin ehli, insanlık yönünden de bir o kadar iyi bir kişi. 4-4lük bir insan yani. Gözlerimde uzun süreli kuruluk ve buna bağlı mikrop oluşumu vardı. Senelerce git-gel yaşamıştım ve göz tansiyonu gibi birtakım sorunlarım oluşmaya başlamıştı. Kendisi beni o kadar güzel tedavi etti ki, gerçekten çok memnun kaldım. Ne zaman arasam bir sorunum olsa konuşabildim, çok iyi bir tedavi gördüm. Ailece kendisini çok seviyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Mehmet Aytaç Yüksel

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Perinatoloji, Doç. Dr.

  • T
   Konum: Acıbadem Atakent HastanesiHizmet: Detaylı Ultrason

   Aytaç bey’in kapısını detaylı ultrason için Çalmıştık doktorumuzun yönlendirmesiyle. Çok güzel 45-50 dk geçirdik ve eşimle beraber mutlu ayrıldık yanından. Pozitif yaklaşımıyla, tecrübesiyle ve ilgi-bilgisiyle bizi mutlu olarak evimize gönderdi. Kendisine buradan da teşekkür ediyorum yeniden :)

  • D

   Aytaç Bey çok iyi bir beyefendi sağolsun, çocuğumuz sayesinde kurtuldu.. Hamileyken çocuğumun ciğerinde bir kitle olduğu farkedildi ve doktorum sıvı oluştuğunu bu yüzden çocuğumu kaybedebileceğimi söyledi. Aytaç Bey'le önceden görüşmüş sağolsun, benim de görüşmek istersem gidebileceğimi söylemişti ben de gidip görüştüm kendisiyle. Anne karnındayken bu sorunla ilgili operasyon geçirdim Aytaç Bey'le, güzel de sonuçlandı. Öncelikle kendisi hastaya iyi davranmakla beraber yanımızdaki eşlerimize de aynı şekilde davranışlar sergiliyor. Gerçekten çok iyi bir hekim ve bir o kadar da iyi bir insan bence. Sizi rahatlatıyor olması çok güzeldi, ben memnun kaldım hocamızdan.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Edis Kahraman

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • T

   Gebelik takibim için Edis Bey'e başvurmuştum. Kendisi bu takip sürecimi başarıyla ilerleterek doğumumu da başarıyla gerçekleştirmemi sağladı. Hala daha görüşüyoruz hocamızla çünkü çok memnun kaldık. Oldukça ilgili bir hekim, Randevularınızı çok rahat ayarlayabiliyor hatta telefonla dahi ulaşabiliyorsunuz kendisine.

  • S

   Edis Bey'den son derece memnun kaldım. Ultrason muayenesi sonucu kist patlaması olduğunu gördük ve bir gün yatış yaparak ilaç tedavisiyle bu sorunu çözmeye çalıştık kendisiyle beraber. Çok ilgili, her soruya cevap veren ve detaylı bilgilendirme sağlayan bir hekim Edis Bey. Ayrıca hastasına her konuda yardımcı olması da güzeldi.

  Tüm görüşlere (9) göz at


 • Mehmet Faruk Köse

  Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • Ç

   Mehmet Bey'e şiddetli kanama şikayetiyle geldik.Mehmet Bey rahim ameliyatımı gerçekleştirdi.Rahmim alındı.Ameliyat sonrası da temiz sonuçlar aldık.Ameliyatım sorunsuz iyi geçti.Kendisinin iyi bir iletişimi var. İnsancıl, hastalarıyla barışık,ilgili bir doktor.Kendisine de teşekkür ederiz.Başka hastalara da tavsiye ederiz.

  • L

   Çok güvendiğim,çok inandığım ve tedavisinden memnun olduğum bir doktor.Ameliyatında göstermiş olduğu başarı için kendisine teşekkür ediyorum.Bende tümör vardı.Mehmet Bey rahim ve yumurtalıkları aldı.Bu tip rahatsızlık geçiren herkese emekli bir öğretmen olarak herkese Mehmet Bey'i tavsiye ediyorum.O kadar mutlu döndüm.Ameliyatımdan sonra denize bile girebildim.Çok memnun kaldım kendisinden.

  Tüm görüşlere (16) göz at


İlgili aramalar