Uzmanları gör

Acıbadem Bakırköy Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sini... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Bakırköy Hastanesi

Zeytinlik, Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No: 1

34140 , Bakırköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Bakırköy Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 6 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 5 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Bakırköy Hastanesi İstanbul ilinde Halitziyauşaklıgil Cad.no:1 Bakırköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
56 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Abdullah Etöz Diğer

  Sevgili Abdullah Bey'in enfekte olmuş yağ bezemi almasına müteakip bezenin varlığına ve enfeksiyon kaynaklı yan şikayetlerim kayboldu. Ayrıca Abdullah Bey'in hastasını anlamaya odaklı yaklaşımı ve saygılı üslubu hastaya ilk anda şifa oluyor. Kendisine bunlar başta olmak üzere, elinin hafifliği, hümanistliği ve şifa olduğu rahatsızlıklarım için teşekkürü borç bilirim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Özgür Çetik Eklem Protezleri

  9 Eylül 2021 günü,kalça eklemi ameliyatımı başarı ile yapmış ve sonraki ilgisine ve ağrısız geçen günlerim için sonsuz teşekkürlerimi arzederim.
  MUHTEŞEM DOKTORUMA
  Hastanız SEVİM ŞEN


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Kaya Tüp Bebek

  Yıllardır tedavi görüp çare bulamadığım zaman buldum Cihan Beyi, çok ilgili ve mesleğinde yetkin biri, tüp bebek tedavisi gibi zorlu bir süreçte çok açıklayıcı bilgiler vererek huzurla tedavime devam etmemi sağladı, kendisine burdan teşekkürlerimi iletiyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Kaya Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Uzun süredir devam eden yumurtalık kistlerim için çok yer gezdim. Ameliyattan çok korktuğum için çok araştırdım. Cihan hocama ulaştım. Hastalığımı detaylarıyla anlatıp beni rahatlattı. Karnımda herhangi bir kesme yapmadan, laparoskopik denilen bir yöntemle kısa sürede tüm kistlerimi aldı. Ameliyattan hemen sonra hayatıma aynen devam ettim. Sonra kontrollere de gittim, hiç bir sıkıntım kalmadı çok şükür. Kardeşim de kendisine gidiyor artık. Çok ama çok teşekkür ederiz hocam.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Kaya Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Doktor beyi miyomlarımla ilgili araştırırken yazdığı makaleler aracılığıyla tanıdım. Uyguladığı kısa operasyon ve ilaç tedavisi ile ağrılarımdan kurtuldum. Dertlerimi sıkılmadan dinledi. Hem ilgili, güleryüzlü, hem de hastalığımı güzelce anlattı. Sonrasında da takiplere devam ettik. Herkese tavsiye ediyorum. Tadınığım için çok memnunum. Sonsuz teşekkürler hocam.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Kaya Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İşinde profesyonel bir hekim. Kendisine gitmeden önce bir çok sorum vardı. Hepsini detaylı bıkmadan anlayacağım şekilde anlattı. Ameliyat öncesi herşeyi detaylı tekrar anlattı. Kapalı endometriozis ameliyatım çok başarılı geçti. Ağrılarımdan kurtuldum yeni doğmuş gibiyim. Ameliyat sonrası takiplerimde de kendisinden çok memnun kaldım. İyiki kendisine muayene olma fırsatı yakalamışım. Her şey için teşekkürler.'


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Kaya Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  I had endometriosis surgery. I was a bit nervous before. I need to say thank you to Dr. Cihan for being such a kind and carrying person. I had a very comfortable operation. I did not experience any complications afterward.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Kaya Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Kızımın endometriozis ameliyatını gerçekleştirdi . Ameliyat öncesi bulgularda yumurtalığınin alınma riski çok yüksekti 7.5cm boyutunda olan kisti rahim duvarina ve bağırsaklarına yapışmıştı Cihan Beyin üstün gayreti sayesinde çok başarılı bir operasyon oldu kendisine çok teşekkür ediyoruz.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Kaya Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İşinde profesyonel bir hekim. Kendisine gitmeden önce bir çok sorum vardı. Ameliyat öncesi tüm bilgileri detaylı şekilde anlattı. Kapalı miyom ameliyatım çok başarılı geçti. Ameliyat sonrası takiplerimde de kendisinden çok memnun kaldım. İyiki kendisine muayene olma fırsatı yakalamışım. Her şey için teşekkürler.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Tolga Tüzüner Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Ben hiç memnun değilim donuk omuzdan ameliyat oldum kapalı diyip açık ameliyat yaptı ve hala ağrılarımvar

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar