Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Adana Başkent Kışla Sağlık Hastanesi kadrosunda 1 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 6 adet radyasyon onkoloj... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana Başkent Kışla Sağlık Hastanesi

Kazım Karabekir Mah. Gülhatmi Cad. No:37/A

Yüreğir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Adana Başkent Kışla Sağlık Hastanesi kadrosunda 1 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 6 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 5 adet tıbbi onkoloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Başkent Kışla Sağlık Hastanesi Adana ilinde Kazım Karabekir mahallesi 59.sokakno:91 adresinde bulunmaktadır. Adana Başkent Kışla Sağlık Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3223444444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Diğer

  Erhan hocamla 9 ay öncesinde tanıştım ve iyi ki bana önerildi ve iyi ki böyle güzel yorumlar yapılmış ve bende bunları okumuşum... Şuanda 9 yaşında bir oğlum var. Oğlum 3 yaşındayken yeniden hamile kaldım ama maalesef mol(üzüm) gebeliği oldu ve yaşamadı. Oğlum yaklaşık 4 yaşındayken regl dönemlerim uzamaya başladı sürekli lekelenmeler şeklinde devam etti. Bu süre 15 - 16 günleri bulmaya başlamıştı. Tabi bu süreçte yeniden hamile kalabilmek için aşılamalar ve tüp bebek tedavisi de gördüm ama ne yazık ki sonuç olumsuzdu. O kadar çok araştırıp farklı farklı illerde doktorlara gittim ama ne yazık ki bir sonuç yoktu, ta ki 9 ay önce Erhan hocamızla yollarımız kesişene dek. Erhan hocamız muayenesinde sezeryan dikişilerimde açıklık olduğunu bu sebeple sıvı birikimin olduğunu ve uzun süren kanamaların ve hamilelik durumunun oluşmamasının sebebini bu açıklığa bağladı. Tüp bebek tedavisine hemen başlanmamasını önce var olan bu rahatsızlığın giderilmesini ve sonrasında birkaç ay doğal yolla hamile kalınabilir diye beklememizi gerçekleşmezse tüp bebek tedavisine başlayabileceğimizi belirtti. Kapalı bir operasyonla işlem yaptı, operasyondan sonra regl sürelerim kısaldı ilk ay bu süre 9 - 10 günlere düştü sonraki aylarda da azalma devam etti ve 6 -7 günlere düştü haklıydı hocamız, regl sonrası lekelenmeler bitmişti hayatım düzene girdi ve hamile kaldım hem de doğal yollarla, şuan 2 aylık hamileyim, benimle benzer durumda olup da çözümsüz kalanlar varsa diye bu yorumu yazmak istedim, doğru doktoru bulmak çok önemli, iyi ki tanımışım Erhan hocamızı, sonsuz teşekkürler.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Diğer

  Erhan hocamla nisan ayında tanıştık iki kaybım vardı ve öneri üzerine gittim.Hocam genel muayene ve testlerden sonra bana metabolizma hızımın artması gerektiğini kilo vermemin etkili olacağını anlattı ve ekledi bence aşılamaya bile gerek kalmayacak 6 ay sonra görüşelim dedi sürecim başladı.Güzel bi kilo kaybı ve sağlıklı bir vücutla doğal yolla ne aşılama ne başka bişeye gerek kalmadan Rabbime şükür hamile kaldım.Hocam ne derse güvenin tavsiyelerine kulak verin o sizin için en iyisini doğrusunu söyler.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Tüp Bebek

  Erhan hocamla 4 yıl önce tanıştım internet üzerinden yorumlara bakarak gitmiştim iyikide gitmişim iyikide tanışmışım allah binlerce kez razı olsun erhan hocadan evliliğimin ilk yılı bebek düşündük denedik olmadi ve bazi testler yaptırdık eşimde canli sperm olmadığı hormon bozukluğu ve benimde poliskistik over olduğu teşhisi kondu ve eşim kaç tane özel hastanelerde üroloji doktoruna bakındı hepsi tedavi uyguladi olur normal yolla dediler ama o kadar uğraşa rağmen olmadi bitkisel kürler kullandik daha neler neler ama hiç faydasi olmadi artık beklemek istemedik tüp bebeğe basvurduk rabbim karsımıza erhan hocayı çıkardı ilk gittiğimde bizi o kadar motive ettiki inandim güvendim bizi yeniden ayağa kaldırdı çok güleryüzlü pozitif bir doktor İlk denememizi yaptık ama olmadı ve doktorum pes etmememizi söyledi allahin izniyle olacak bebeginiz sizden çok iyi anne baba olacak dedi ve biz bu söze o kadar güvendikki pes etmedik bir kez daha denedik malesef yine olmadi  ve 3.üncü denemeyi yaptik dondurulmus embriyomuzla oldu ama kimyasal oldu sonra 4 .üncü denedim çünkü ben hamile kalabiliyorum dedim eşim tese ameliyati oldu fazla sperm çıkmadı çıksada kaliteli degildi 4 üncü yine olmadı biz yine pes etmedik erhan hoca sayesinde bizi o kadar motive ediyorduki her gitmemizde bizi güler yüzle karşıladı hep pozitif olmamizi sağladı şimdi diyecekceksiniz niye hep başarısız ama bunlarin sorumlusu benim pasif davrammam doktorum bana hep egzersiz yapmami ve beni rahatsiz edici streslerden uzak durmami bol bol koşu yürüyüş yapmami kilo vermemi  istedi ama ben digerlerinde hep pasiftim yapiyordum ama çok iyi bir şekilde degil aslında diğer denemlerimde olabilirdi çünkü hep iyi kaliteli embriyolarim vardı ama malesef yürüyüş yapmadim kilo vermedim egsersiz yapmadim evde durarak stres yaptım bunlari yaparak basarız denemeyi kendi elimle yaptım doktorum her denememde sürekli  benimle konuştu  neler yapmam gerektigini söyledi  öncelikle doktorum ne derse onu yapınca oluyor doktorunuz sizin için en iyisini düşünüyor  ama bu sefer 5 inci denemeyi istedik ve dokrorum bak bunlari yapmalisin dedi ve ben artık söz verdim bu sefer hepsini düzenli yapacağım dedim ve yaptım hergün egzersiz yaptım kilo verdim yürüyüş yaptim  ve sözümde durdum eşimde tese ameliyati oldu ikimizde uğraştık ve 2 ay rahîm dinlendirmeyle donmuş emriyo ile hamile kaldım ve bugün kesesini ve kalbini gördüm rabbim isteyen herkeze nasip etsin önce allahın izniyle sonra erhan hocamın sayesinde rabbim nasip etti allah binlerce kez razi olsun ekibine ve kendisine sonsuz teşekkür ederim bize sadece doktor olmadı aliemizden biri gibi yakındı  buraya neler yazsam kelimeler az gelir sonsuz teşekürler iyiki yollarımız kesişmiş. İnanmaktan vazgeçmeyin pes etmeyin .Rabbim isteyen herkeze bu güzel duyguyu tattirsin inşaallah.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Histeroskopi

  Erhan hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Kendisine ilgi alakası ve bir kadın olarak duygularımı anlamasından dolayı minnettarım. İlk tüp bebek denememiz başarısızlıkla sonuçlandı.Yalnız kendisine her zaman güvendim ve inandım. Çünkü hasta olarak söyledikleri beni motive ediyordu.Binlerce kez Allah razı olsun. İki tüp hidrosalpınk görünümü mevcuttu bende. Açık ameliyat yani laparoskopi olamıyordum karnımda batın barsak ameliyatım vardı. Ve bir sürü oluşabilecek komplikasyonlar… tüm bunları nedenleriyle sonuçlarıyla başka yöntemle bir iki operasyonla belki çözebileceğimizi tabi bunun denememiz gerektiğini söyledi. Tüplerde ki yakma işlemiyle. Her iki tüpde şiş olduğu için operasyon gerekliydi tüp bebek için.Bir sonraki tüp bebek transferim için bana zemin hazırladı. Birinci operasyonum başarılı geçti. Rahim filmindeki görüntüyle şaşkınlık içerisinde kaldık. Elinden gelenin en iyisini yaptınız. Ve bu ikinciden sonra Allah’ın izniyle sorun çözülürse tüp bebek tutma olasılığının aratacağını söyledi. Önce Allah’a sonra size güveniyorum. İyiki varsınız iyiki Allahım sizin gibi bir doktoru karşımıza çıkardı.Allah razı olsun Erhan hocam. Ve yardımlarıyla yönlendirmesiyle hemşiresi ve diğer çalışan arkadaşlar sizlere de teşekkür ederim.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Laparoskopi

  Yıllardır bosu bosuna Doktorların kapısında beklemisim bosuna ilac tedavisi ile hamile kalmaya calismisim derdime tek care sizsiniz canım erhan Hocam Kapalı (laparaskopi)miyom amaliyatını başarıyla gerçekleştiren mukemmel bir doktor bu zorlu süreçte ilgisini Güler yüzünü hiç eksik etmedi.keske 7 sene önce tanısaydım sizi..Yorumumu okuyan herkese sesleniyorum bosu bosuna vakit kaybetmeyin direk doktor erhan şimşeğin yanına gidin.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Blastokist Transferi

  Erhan hocayla 3.tüp bebek denememde yollarımız kesişti ilk iki denememi aynı hastahane de bulunan esra burgan kılınçdağ yaptı memnun kalmadım iyiki erhan hoca şuan iki buçuk aylık ikizlere hamileyim ve o kadar motive edio ki insanı mükemmel bi doktor

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Tüp Bebek

  Erhan hocama çikolata kistine bağlı infertilite ile başvurmuştum kendisi laparoskopi ameliyatı yerine tedavi yapmamızı uygun gördü ve şu an 8 haftalık hamileyim bu gibi durumlarda doğru yönlendirme çok önemli eğer ameliyat olsaydım az olan yumurta sayım daha da azalacaktı kendisi inanılmaz bir insan her şeyden önce hastasıyla konuşup hastasını rahatlatması çok önemli .Benimle aynı durumu olan hastalar lütfen ameliyat olmadan önce bir kaç doktor araştırması daha yapsınlar .Onunla tanıştığımız andan beri kafamda hiç soru işareti olmadı .Doğru yerde olduğumuza her zaman emindim.Umarım benim gibi olan her hastanın yolu Erhan hocama düşer .

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Asım Emre Ceyhan Diğer

  Emre beye düşen diş dolgusu nu yaptırdım gerçekten kibar Güleryüzlü tedavi yapılırken hiç ağrı hissetmedim tedaviden sonra rahatlıkla yedim içtim kendisine çokkk teşekkür ederim

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatih Köse Diğer

  Babamı 2buçuk ay önce Fatih hocanın yanına götürdük prostat kanseri tedavisine başladık tedavi iyi gidiyor denildi sürekli. Tedaviden 2.5 ay sonra babamı yoğun bakıma aldılar ve vefat etti o gün Fatih hocaya ulaşamaya çalıştım durumu anlatıp yol göstermesi için hastane yönetimi şimdi başınızın çaresine bakın hafta içi Fatih hocaya ulaşabilirsiniz dediler. Tedavide ilaçları verip eve gönderdiler her seferinde keşke iletişim numaralarını verseydiler ya da arada arayıp takibini yapsaydılar her seferinde 1000 km yol gidip geliyorduk. Bir şey dediğimde de “işime karışmayın isterseniz çıkışınızı yapayım paranızı geri alın” diyordu. Keşke bize babamın durumuyla ilgili daha gerçekçi bilgiler verseydi.

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Laparoskopik Cerrahi

  Bir doktortan beklenen bilgi ve tecrubesinin ,başarili hekimliğinin yani sira sabirli ve açiklayici olmasi,hastasinin içini rahatlatmasidir ayni zamanda.Erhan Hocamizda hepsi var.Hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz bir doktor.Yorumlari okuyup gitmistim laparaskopi yöntemi ile hidrosalpenks amaliyati oldum(sol tüpümü aldi,ve t rahim düzeltti ayni anda)Doğru kişiye gitmişim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar