Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan Hastanesi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çoc... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan Hastanesi

Gazi Paşa Mahallesi Baraj Caddesi No:7

Seyhan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan Hastanesi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 10 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan Hastanesi Adana ilinde Cemalpaşa mahallesi Baraj Yolu adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Alper Nabi Erkan Diğer

  2014 yılında alper nabi erkan doktorumu tanıdım çözünüz ve brun eti ameliyatı yaptı doktorum bana yaşam kalitemi yeniden verdi çok güvenilir ve sevdiklerinizi güvenle tavsiye edebiliriz 2022 de yine bir ameliyatla beni yenidensağlığıma kavuşturdu kendisini saygıyla ve sevgiyle taktir veteşekürlerimi sunuyorum sizi tanıdığım için çok mutluyum


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Durdu Diğer

  Bır kaç sene önce Sedef ıcın gıttı.başka doktorlar kortızonlunılackarı verırken Murat bey Işıl tedavısı ıle ılacsız ıyıleşmeme sağladı.çok teşekkür ederım.ılgılı ve sabırlı bır doktor.herkese tavsıye edıyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Laparoskopik Myomektomi

  Erhan Şimşek doktorumla tanışmam tamamen eşimin sosyal medyadan araştırıp Erhan Şimşek doktorumun yorumlarında neredeyse tamamının olumlu olmasıyla başladı,tamda bu yüzden bu yazımın ne kadar önemli olduğunu biliyorum ve bir doktoruma övgü dolu yazıda benden geliyor.Asgari 3 yıldır ağır adet kanamalıryla rahatsız olup gittiğim ilk dr. 5 santimlik miyomum olduğunu kanamanın nedenininde bundan olduğunu söyledi .Daha sonra çevremde duyduğum birçok doktora daha gittim ,hemen hemen hepsi rahim ,miyom ve yumurtalıklarımın alınması ve açık ameliyat olmam gerektiğini söylediler.Daha önce hiç ameliyat olmadığım için biraz çekindim.Yaşımın menapoza yakın olduğunu belkide menapoza girip bu durumdan kurtulabileceğimi düşünmüştüm ancak bitmeyen kanamalarım beni çok yordu ve en son Erhan Şimşek doktoruma gidip beni her konuda aydınlatıp kapalı ameliyat yapabileceğini söylediği gün hemen ogün karar verdim ameliyata. 28.12.2021 tarihinde Erhan Şimşek doktorumun yapmış olduğu Laporoskopi yöntemiyle rahim ve 9 cm.lik miyomum alındı ,üstelik hiç doğum yapmamış ve bundan dolayı rahim ağzının dar olduğu halde çok başarılı bir ameliyat geçirdim.Şimdi 10 günlük ameliyatıyım kontrolümü oldum ,çok şükür patoloji sonucumda temiz çıktı.Başta o sıcacık efendi ve samimiyetiyle hastasını çok rahatlatıp aydınlatan sevgili Dotorum ERHAN ŞİMŞEK'e ve harika hemşire ve asistanlarına, BAŞKENT HASTANESİ ekibine çok ama çok teşekkür ederim,Allah hepinizden razı olsun iyiki varsınız. Sevgi ve Saygılarımla .


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Durdu Diğer

  Saçkıran olmuştum çok doktora gittim tek sonuç aldığım ve en çok ilgi gösteren Murat Beydi. Sayesinde bu dertten kurtuldum herkese öneriyorum çevremde de Allah razı olsun hiç geçmicek sanıyordum.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Laparoskopi

  Yıllardır bosu bosuna Doktorların kapısında beklemisim bosuna ilac tedavisi ile hamile kalmaya calismisim derdime tek care sizsiniz canım erhan Hocam Kapalı (laparaskopi)miyom amaliyatını başarıyla gerçekleştiren mukemmel bir doktor bu zorlu süreçte ilgisini Güler yüzünü hiç eksik etmedi.keske 7 sene önce tanısaydım sizi..Yorumumu okuyan herkese sesleniyorum bosu bosuna vakit kaybetmeyin direk doktor erhan şimşeğin yanına gidin.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Durdu Dermoskopi

  Bir hekim adayı olarak yazıyorum bu yorumumu, kendi fakültemde aylardır gördüğüm tedaviler bir türlü tanı koyulamayan kaşıntı ve tüm vücudumu saran yaralarımı kendisine sadece hikayemi anlatmam ve elimdeki lezyonu görmesi üzerine beş dakika içinde teşhisimi koyan, elleri ayakları öpülesi bir hekim kendisi. Ne kadar teşekkür etsem ne kadar övgüde bulunsam az gelecektir. Herhangi bir cilt problemim olduğunda geleceğim tek yer murat hoca olacak bundan sonra. Bugün nasıl bir hekim olmam gerektiğini de bana öğreten bir insan oldu. Ayağına taş değmesin hocam.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Durdu Diğer

  Allah'ım bir değil, bin kere razı olsun hocamdan. Alnımda ,yanağımda burun kenarında, isilik gibi çıkan , ve beni rahatsız eden bir şikayetim vardı. Önce Devlete bağlı bir hastanenin uzmanına gittiğimi sanmışım oysa yanlış teşhisler, yanlış tedaviler verildi, geçmedi. Fayda etmedi. Son günlerde de rahatsız etmeye başladı beni, ve bugün Çukurova Başkent Hastanesine yolum düşmüşken bilgi aldım ve şansımdan poliklinik te idi ve anlık maueyene oldum. İyi ki gitmişim, iyi ki muayene olmuşum bu hocamıza. Güzel karşılama, güler yüzlü, cana yakınlılığı ile hastaya yaklaşımı morel açısından korkudan çok iyiydi. Çok iyi bir muayene sonucunda bana kesin tanı yı, doğru teşhisi koydu. Kendi gözlerim ile görmemi sağladı. Rozasea, 3 aylık bir tedavi verdi ve güvenerek başlayacağım. Bu Dr.a geçen yılda birden fazla cildiye Dr.una götürmeme rağmen bir sonuç alamayan babamı götürmüştüm. İlk bakışta ne rahatsızlığı olduğunu bilmişti. Sedef. Verdiği tedavi babamı iyileştirmişti. Aklımda olduğu için bende aynı Dr.a muayene olmak istemiştim ve iyi ki tanıdım bu hocamı. Artık tüm dünyaya ve tüm çevreme tavsiye ediyorum. Prof.Dr.Murat Durdu . Sonsuz teşekkürler ediyorum hocam.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hüsnü Çelik Rahmin Alınması

  Annemin rahim sarkması şikayeti vardı . Hüsnü bey tüm sorularımızı çok sade bir dille açıkladı . 2 gün sonra annem ameliyata alındı . Bugün üçüncü günümüz durumu gayet iyi . Hocamızın ameliyat öncesi bilgilendirmeleri ameliyat sonrası kontrolleri ve buradaki hemşire arkadaşların ilgisi gerçekten çok iyi. Hastane çok temiz. Hocam ne diyorsa sadece onu yapın ve kesinlikle güvenin . Her şey için teşekkür ederiz .


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erhan Şimşek Blastokist Transferi

  Erhan hocayla 3.tüp bebek denememde yollarımız kesişti ilk iki denememi aynı hastahane de bulunan esra burgan kılınçdağ yaptı memnun kalmadım iyiki erhan hoca şuan iki buçuk aylık ikizlere hamileyim ve o kadar motive edio ki insanı mükemmel bi doktor


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Durdu Diğer

  Dr. Murat beye ne kadar teşekkür etsem az. 5 ay boyunca hiçbir doktorun çözemediği liken planus tanısı üstün bilgisi ve tecrübesiyle tespit etti. Verdiği ilaçlarla 2 günde kendimi toplamaya başladım .


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar