Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan Hastanesi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 10 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Adana Başkent Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Merkezi Seyhan Hastanesi Adana ilinde Cemalpaşa mahallesi Baraj Yolu adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (73)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Erhan Şimşek Tüp Bebek

  Ben pkos hastasıyım . 1 buçuk yıldır başka doktorlara gittim sonuç alamadık daha önceden Erhan beyin hastası olan birinin tavsiyesi üzerine gittim.
  Ve ilk gitmemizde o kadar güzel ilgi ile karşılaştık ki eşimle birbirimize baktık şaşırdık çünkü daha önceden gittiğimiz doktorlarda böyle ilgi görmemiştik.
  Erhan bey yaptığı tahliller sonucu PKOS umuzun şekere baglı olduğunu tespit edildi doktorum benden istediği kilo vermemdi hocamızı dinleyerek bu süreçte sıkı diyetimi ve yanında sporumu yaparak zayıflama sürecimdeyim ve doktorumuz istendiği gibi gidiyoruz bu süreçte bugun tüp bebeğe başlama yolunda ilk adımımızı attık ve eşiminde benmde umudumuz yüksek Çünkü Doktorumuz Erhan Beye güveniyoruz inanıyoruz.
  bizim azmimiz sayesinde eşimden benimde doktorumuz dedikleri harfiye yapıyoruz yeterki inanın isteyin ve azim edin unutmayın ki herkes kendi doktorudur başarmak için azim ve gayret lazım DOKTORUMUZA İNANIN GÜVENİN

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Erhan Şimşek Jinekolojik Onkoloji

  Mükemmel bir doktor herkes hamile kalamazsın dediği bir süreçte sadece benimle konuşup umut verdi o kadar rahatlattı ki şu an hamileyim iyi ki varsınız erhan bey

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Haluk Yavuz Sinüs Cerrahisi

  Öncelikle Haluk YAVUZ Hocama teşekkür ederim yaklaşık son 1 yıldan beri boğaz ağrısı nefes darlığı yaşamaktaydm taki Haluk hocayı tanıyana kadar bademcik ve burun ameliyatı oldum süreç biraz zor geçiyor yaşım 33 yetişkinlerde daha zor geçiyor ama kaliteli bir hayat kaliteli bir nefes aldığım için çok teşekkür ederim hocam allah razı olsun sizden.

  Z
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Aydolu Eryılmaz Diğer

  Yıllardır muzdarip olduğum kistik aknelerim sebebiyle gitmiştim . İlaç tedavisi süresince bana gerekli açıklama yapılmadı cildimi güneşten korumam gerektiğini nemlendirmem gerektiği gibi. ne tedavi sürecinden ne de iletişimden memnun kaldım .

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. İsmail Yılmaz Diğer

  Otoskleroz tanısı konmuş ve ameliyat olması gereken bir hastaydım.Ameliyat için araştırmalarım sonucunda İsmail Hocam’ın ismine ulaştım. Yozgat’tan çıkıp Adana Başkent H.ne gidip kendisine muayene oldum ve ameliyat olmaya karar verdim. Çok endişeli ve ameliyat korkusuyla gittiğim ilk görüşmeden tamamen güven duygusuyla ayrıldım. İsmail Hocamın üstün bilgi, donanım ve tecrübesi sayesinde ameliyat sonrası komplikasyonlardan neredeyse hiçbirini yaşamadım ve benim için çok konforlu ve kolay bir ameliyat sonrası süreç geçirdim. Bunlardan da önemlisi %100 başarıyla gerçekleşen ameliyat. Ameliyattan yaklaşık 3 hafta sonra dış kulak yolum temizlenir temizlenmez, bu kadar erken dönemde, işitmemdeki iyileşme. Yıllardır yaşamıyormuş da yeniden hayata dönmüşüm gibi bir his. Doktoruma ne kadar teşekkür etsem az. Kendisine çalışma hayatında kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Diğer kulağımdan da ameliyat olacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş.

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Erhan Şimşek Cinsel Terapi

  Ben 2 senelik evliyim ve vajinismus hastasıyım bir yakınımızda vesilesiyle Erhan beyle iletişime geçtim en azından bir bebek sahibi olmak için tüp bebek yaptırmaya karar verdik eşimle ve doktorumuzdan Allah razı olsun hem bebek sahibi olabilmemiz için hemde benim vajinismus hastalığimi atlatmamiz için çok uğraş verdi ilk zamanlar hiç dokunulmasına dahi izin veremiyordum vajinama ve makattan muayene olmayı kabul ettim ondan da korkuyordum ama çokta korkulacak bir şey olmadığını doktorumuz gösterdi sağolsun bana ve konuşarak beni sakinleştirerek kolay bir şekilde muayene olmamı sağladılar ve bugün ilk defa vajinadan kontrol oldum çok mutluyum bu benim için büyük bir ilerleme Allah razı olsun Erhan hocam dan

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Haluk Yavuz Apse Insizyonu Ve Drenajı

  Doktorum beni ameliyat edeli iki gün oldu yemek yiyemez duruma gelmiştim beni bu süreçte hem motive etti hem de acılarımdan kurtardı ameliyata korkmadan girdim çünkü o güveni zaten hissediyorsunuz sonrasında gerçekten çok ilgili insanın içini rahatlatan pozitif ve işini çok iyi yapan bir dr bundan sonra asla başka bi dr a gitmem gidemem çok teşekkür ederim canımmm doktorum

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hüsnü Çelik Jinekolojik Onkoloji

  Adana başkent hastanesi için büyük şans olan Hüsnü hocamızla onkoloji hekimimizin yönlendirmesi sonrası tanıştık. 25/04/2023 te kendisi ve ekibiyle çok başarılı bir operasyon gerçekleştirdiler. Doktorumuz, canım annemize elleriyle ve bilgisiyle şifa verdi.Değerli doktorumuza ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz.

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Haluk Yavuz Tonsillektomi

  Oğlum 3,5 yaşında geniz eti, bademcik ve kulaktan ameliyat oldu. Haluk hocam canım hocam çok ilgili çok iyi bir doktor. Her daim iyileşme sürecinde destek oldu Allah razı olsun çok başarılı bir doktor ilgisi emeği iyi ki Haluk hocam karşımıza çıkmış çok memnunuz

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Haluk Yavuz Geniz Eti Ameliyatı

  01.12.2022'de Seyhan Baskent'te bademcik ve geniz eti ameliyatı yaptı haluk hocam. Kızım ilk günden beri çok rahat nefes almaya başladı. Çok rahat bi süreç geçirdik.. Hastane çalışanları özenli,ilgili. 2 hafta oldu bi sorun yaşamadık teşekkürler:)

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Gazi Paşa Mahallesi Baraj Caddesi No:7, Seyhan Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar