Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Adana Ceyhan Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana Ceyhan Devlet Hastanesi

Ulus Mah. Hastane Cad.

Adana ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Adana Ceyhan Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 13 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoterapi ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 6 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 9 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Ceyhan Devlet Hastanesi Adana ilinde Ulus mahallesi Hastane Cad. adresinde bulunmaktadır. Adana Ceyhan Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3226133362 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Necmi Yücekule Diğer

  Bizzat annemi safra kesesi ameliyatı yapmıştır fakat ameliyatta gereken özeni ve dikkati göstermediğini düşünüyorum çünkü annemin diğer hastalar gibi iyileşip hayatına dewam edeceğini basit bir ameliyat olduğunu tarafımıza bildirmiştir. Kapalı gerçekleştirdiği ameliyattan sonra annemi farklı bir hastaneye sevkini istemiş ve annem açık ameliyat ve daha bir işlem e maruz kalmıştır ve halen kalmaktadır . Hastasının takibini gerektiği şekilde yerine getirdiğini asla düşünmüyorum .

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Melih Bağır Diğer

  Parmağımdan ameliyat oldum kendisine çok teşekkür ediyorum çok başarılı bir ameliyat oldu çok güzel ilgilendiler şehir dışındandan adana ya gitmiştim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar