Uzmanları gör

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi 01330 Balcalı

01380 , Çukurova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 6 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 33 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 9 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet fizyoloji uzmanı, 6 adet gastroenteroloji uzmanı, 20 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 13 adet göz hastalıkları uzmanı, 13 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 21 adet iç hastalıkları uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 10 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 13 adet nöroloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 10 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 17 adet radyoloji uzmanı, 5 adet romatoloji uzmanı, 14 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 13 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 18 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Adana ilinde Balcalı Yüreğir adresinde bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3223386060 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Eyüphan Gencel

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Doç. Dr.

  • G
   Konum: Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı HastanesiHizmet: Burun dûzeltme amaliyatı

   Tek kelimeyle harika bir doktor Allah razı olsun ondan tûmôrden dolayı açık kalan burunun ûst tarafını balon tekniği ile kapattı gûler yüzlü her soruları mıza
   cevap verdi Teşekkürler...

  • Eyyüphan hocam bundan 8 yıl önce seyhan uygulama ve araştırma hastanesinde karşıma çıktı çok çaresiz ve umutsuz bir şekildeydim evim arabam işimden vazgecmistim evladım için bizi hayata baştan tutturdu allah bin kere razı olsun ondan oğlum çok ağır yanmışti kolu kesilecek duruma gelmişti adanada gezmedigim hastane aramadigim doktor bırakmadım ve hocami allah çıkardı karşıma sizin gibi insanlara çok ihtiyacimiz var ve suan oğlum 9 yaşında 1 yaşında yanmisti.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Osman Metin Yavuz

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Prof. Dr.

  • M
   Konum: Osman Metin Yavuz Muayenehanesi

   2018 Haziran ayında Burun Estetigi ameliyatı olmuştum. İşinin ehli iletisimi mukemmel bir hoca.Herseyiyle ameliyattan cok memnun kaldim . En basindan en sonuna kadar hersey eksiksiz ve şeffaf gerçekleşti.Metin hocama cok tesekkur ederim. Herkese de gönül rahatlıgı ile tavsiye ederim.

  • D
   Konum: Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı HastanesiHizmet: Cinsiyet Değişimi

   doktorumuza 17.01.2019 tarihinde mahremiyet bölgesinden ameliyat oldum dogustan trangerder hastaydım kendisi güler yüzlü ve dakik bi beyeefendi bu dogustan olan rahatsızlıgımdan sorunsuz bi sekilde kurtuldum doktor beye teşekkür eder basarılarının devamını dilerim

  Tüm görüşlere (14) göz at


 • A.Gökhan Sarıtaş

  Genel Cerrahi, Dr. Öğr. Üyesi

  • H

   Gökhan Bey'e de muayene oldum. Oturdum, konuştuk. Kendisi yapılan tahlillerimi inceledi. Biyopsi yapılması için bir farklı doktora yönlendirdi. Farklı bir yerde ve kendisinin tavsiye ettiği doktora yapılan biyopsi sonucunda kötü sonuç gelince tiroid ameliyatına karar verdik. Ameliyattan sonra bir sıkıntı yaşamadım. 3 ayda bir kontrollerim devam ediyor. Kendisi 10 numara bir insan. Allah yuvasına bağışlasın. Gökhan Hoca başta olmak üzere ameliyatıma giren herkesten Allah razı olsun.

  • E

   Pankreasımda oluşan kitleden dolayı ameliyatımı Gökhan Bey yaptı. Kendisinin bu konuda daha öncesinde ameliyat ettiğini araştırdım ve o yüzden tercih ettim. Gökhan Bey'in ilgisinden, alakasından çok memnun kaldım. Hala daha kontrollerime devamlı olarak gidip, geliyorum. Kendisi hastalarına karşı ilgili ve bilgilendirmelerde bulunan bir doktor. Gökhan Bey'den çok memnun kaldım.

  Tüm görüşlere (11) göz at


 • Şaban Doran

  Üroloji, Prof. Dr.

  • Ö
   Konum: Şaban Doran MuayenehanesiHizmet: Randevu

   Hocamıza gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum çok teşekkür ederim. Sağ testisimde 4,5 cmlik kitle vardı. AFP LDH beta hcg değerlerim normal sınırlardaydı fakat bulunduğum şehirde testisimin alınması kararı verilmişti. Sonradan Şaban hocamla tanıştık ve kendisi değerlerime durumuma baktı. Testisim için frozen yöntemiyle ameliyat sırasında patolojik tanısının konulabileceğini ve kitle temizse eğer testisin alınmasına gerek kalmayacağını ifade etti. Ameliyat oldum ve çok şükür alınan kitle temiz çıktı ve testisim alınmadan süreci geçirdim. Hocamız gerek ameliyat öncesi ameliyat anında ve ameliyat sonrası hem bana hem de anne babama verdiği bilgilerle psikolojik olarak rahatlamamıza vesile oldu. Umarım hayat kendilerine, bizlere göstermiş olduğu gibi hep nazik ve sıcak davranır her daim güzellikler karşısına çıkarır :)

  • M

   Üriner darlık ve üriner yolda ki deformasyonla ilgili küçüklü ,büyüklü bir operasyon geçirdim 27 Temmuz 2018. Üretroplasti ameliyatı ve başarılı bir operasyondu. Değerli ve işinin ehli olan bir hekim ağbeyim. Sevgi saygı sempatik hoş görü güler yüzlü. En güzelide iyi niyetli biri olması. Bunlar bana yeter. Ennnn önemlisi İNSAN GİBİ İNSAN OLMASI.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Ezgi Özyılmaz

  Göğüs Hastalıkları, Dr. Öğr. Üyesi

  • Z

   4 yıldır astım hastasıyım. Doktor hanımın verdiği ilaçlardan çok memnun kaldım, çok güleryüzlüydü ve sıcaktı, kendisini tavsiye ederim.


 • Soner Çakmak

  Psikiyatri, Ass. Dr.

  • F

   soner abi çok iyi ve hastalarını çok iyi anlıyor ve yardimci oluyor elinden geleni yapiyor soner abi gibi doktor ve iyi bir insan çok zor bulunur iyiki soner abiyi tanımışım iyiki soner abi varelinden geleni yaptıgı için ve yardimlari ve ilgili oldugu için çooooooook teşekkür ederim ne kadar teşekkür etsem azdır


 • İbrahim Bayram

  Çocuk Onkolojisi, Doç. Dr.

  • M

   tek kelimeyle süper


 • Behice Kurtaran

  Enfeksiyon Hastalıkları, Dr. Öğr. Üyesi

  • M

   Allah razı olsun doktor hanımdan ,çok ilgilendi bizlen sayesinde eyileştik.Tez zamanda profösör olur İnşallah.


 • Yusuf Taner Kafadar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ass. Dr.

  • G

   sen harika bi doktorsun iyiki varsın Allah başımızdan eksik etmesin emeğine yüreğine sağlık.


 • Oğuz Akkuş

  Kardiyoloji, Ass. Dr.

  • A

   iyileştim.doktoruma teşekkür ediyorum


İlgili aramalar