Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı , Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru , Patolog , Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı , Ürolog , Genel cerrah , Radyolog , Biyokimya uzmanı , Halk sağlığı hekimi , Kulak burun boğaz doktoru , Acil tıp doktoru , Dermatolog , Aile hekimi , Göz doktoru , Nörolog , Mikrobiyolog , Beyin ve sinir cerrahı , Farmakolog , Göğüs hastalıkları doktoru , Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı , Kalp ve damar cerrahı , Fizik tedavi uzmanı , Kardiyolog , Ortopedi ve travmatoloji uzmanı , Enfeksiyon hastalıkları uzmanı , Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı , Fizyolog , Adli tıp doktoru , Radyasyon onkoloğu , Nükleer tıp doktoru , Romatolog , Çocuk psikiyatristi , Hematolog , Çocuk nefroloji uzmanı , Çocuk alerjisi doktoru , Nefrolog , Çocuk cerrahı , Çocuk hematolojisi doktoru , Gastroenterolog , Çocuk kardiyoloğu , Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt , Çocuk enfeksiyonu doktoru , Pratisyen hekim , Çocuk nöroloji uzmanı , Psikiyatrist , Göğüs cerrahı , Algoloji doktoru , Onkolog , Diyetisyen (beslenme uzmanı) , Neonatolog , Çocuk onkoloji uzmanı , Çocuk i̇mmünolojisi doktoru , Çocuk endokrinoloji doktoru , Onkoloji cerrahı , Çocuk genetik doktoru , Anatomist , Göğüs hastalıkları ve tüberküloz doktoru daha fazla

109 görüş Çukurova, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi 01330 Balcalı
Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 6 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 33 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 9 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet fizyoloji uzmanı, 6 adet gastroenteroloji uzmanı, 20 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 13 adet göz hastalıkları uzmanı, 13 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 21 adet iç hastalıkları uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 10 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 13 adet nöroloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 10 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 17 adet radyoloji uzmanı, 5 adet romatoloji uzmanı, 14 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 13 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 18 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Adana ilinde Balcalı Yüreğir adresinde bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3223386060 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (109)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi İsmail Cem Eray Diğer

  Ben 10 yıldan uzun süredir Komplike Perianal Fistül hastasıyım. Konu ile ilgili araştırma yaptıktan sonra Adana Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'nde görevli Doç.Dr. İsmail Cem ERAY hocaya ulaştım, operasyonu yapacağını söyledi. Gerekli tetkikleri mi bizzat kendisi yaparak beni ameliyat etti. İlk izlenimim de
  idrar, gaz ve gaita kaçırma olmadı ve ameliyatımın başarılı geçtiğini söyledi. Hastalığım sürekli nükseden bir hastalık olduğu için Allah şifa mı verir mi bilmiyorum ama İsmail Cem ERAY hocamın ameliyat öncesi ve sonrasında bana yaklaşımını bir hastadan çok kardeşi veya yakın bir akrabasıymışım gibi davranarak moral vermesini ömrüm boyunca unutmayacağım. Allah İsmail Cem ERAY gibi hocaların sayısını artırsın.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Mutlu Değer Prostat Biyopsisi

  Babamın prostat rahatsızlığı için öneriyle gittik. Şu vakte kadar bu kadar ilgili, ayrıntılı bilgi veren, özenli, mütevazı, kendinden emin, iç rahatlatan bir doktora denk gelmemiştik. Ameliyat konusunda da çok iç rahatlatıcı ve güvenilir bilgiler verdiği için babamın tedirginliği gitti ve rahatladı, ameliyat gününü ferah bir şekilde bekliyoruz.

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Adnan Barutçu Randevu

  Oğlum 4 aylık rutin kontrollerini Adnan Hocam takip etmekte , detaylı muayenesi ve ilgisinden çok memnunuz teşekkür ederiz .

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Orçun Yalav Göbek Fıtığı Ameliyatı

  Anneme Karın fıtığı ve tümör ameliyatı yaptı doktorumuz. Orçun beyle tanışmamız annemin karnında fıtık gelişimi ile oldu. Uzman bir yaklaşımla basit bir fıtık gibi düşünmeden, eski tümör öyküsünden dolayı film istedi ve tümör oluştuğunu tespit etti .Tümör atardamar ve toplardamarın ortasında, çok riskli bir yerdeydi. 6 temmuz 2023 de Orçun bey tarafından çok riskli bir bölgede bulunan tümörü alındı,karın duvarı fıtığı da yapıldı. Riskli olması sebebiyle 3 cerrah girdi ameliyata. Ameliyat çok başarılı geçti. Bütün bunlar buraya yazarken o kadar yüzeysel kaldı ki. Orçun Yalav aylar süren bu süreçleri tek tek takip etti Ve herşeyden önce anneme ve babama o kadar sevgi dolu yaklaştı ki tüm ailenin kalbini kazandı. İnsani değerleri yüksek, kibar,ulaşılabilir,işinde çok profesyonel, her aşamasını takip eden güvenilir bir doktor.Annem bir gün yoğun bakımda kaldı, akşam saat 10 da bile hastaneden bilgi alıp bizleri haberdar etti. Siz yeryüzüne inmiş en iyi kalpli doktor olabilirsiniz.

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Orçun Yalav Obezite Cerrahisi

  Orçun Bey ile önce mesaj yazarak tanıştım.merak ettiğim yada kaygı duyduğum ne varsa tüm detaylarıyla anlattı.ilgisi,psikolojik desteği tüp mide ameliyatımdan önce tamam doğru adresteyim kararına ulaştırdı beni.Ameliyatım çok iyi geçti öncesi ve sonrası acaba dediğim hiç bir olumsuzluk yaşamadım.kesinlikle tereddüt etmeden gidebiliceğiniz muhteşem bir cerrah kendisi.tekrar çok çok teşekkür ediyorum kendisine.Bukadar değerli bir doktoru tanıdığım için çok mutluyum…

  K
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Adnan Barutçu Yenidoğan Takibi

  İlk defa muayeneye gittik tavsiye üzerine. Yenidoğan bebeğimizle çok ilgilendi. Sormak istediğimiz tüm soruların cevabını biz sormadan cevaplarını bize verdi. Hocamızın ilgi ve alakası için teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

  T
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Orçun Yalav Tiroid Cerrahisi

  Ulu önderimiz Atatürk’ün “Beni Türk hekimlerine emanet edin” sözündeki gibi güven veren bunun yanında ilkeli, kibar ve sürekli kendini geliştiren bir hekimdir. 2016 yılında Tiroid kanseri teşhisi konulmuştu ve birkaç Doktorla görüştüm. Açıklamalarıyla o panik ve endişe anında o kadar iyi geldi ki… bir öğrenciye anlatır gibi çizerek anlattı, kritik bi karar almam gerekirken dünya da ki emsalleri ve oranları anlatarak doğru yönlendirdi, başarılı ameliyat sonrası herşey normale döndü. Hastaya yaklaşımı, nazikliği, güven vermesi, doğru bilgilendirmesi, enerjisi muhteşem. Yolu kesişen hastalar için bir şans. Keşke Orçun hocayı klonlayabilsek. Yolu hep açık olsun. Yetiştiren büyüten ailenin de ayağına taş değmesin.

  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Mutlu Değer Üroloji Randevusu

  Mutlu Hocamın samimiyeti ve alanında ki uzmanlığı taktire şayan. ilk randevuda kendisinin deneyimini ve içtenliğimi hemen hissettirdi. kendisine çok güvendim. İyi ki de operasyonuma girdi. At nalı böbreğimden biri laporoskobik olarak alındı. Allaha şükür iyiyim, operasyon sonrası ayağa kalkma sürecim kolay oldu. mutlu hocam adı üzerinde çok DEĞER li. Allah sağlıklı uzun ömür versin… versin ki kendi gibi çok hekim yetiştirsin .

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Orçun Yalav Gastrointestinal Cerrahisi

  Değerli Hocam, mütevazi ve hoşgörülü tavrinizla , üstün bilginizle ,insana güven veren ne guzel bir hekimsiniz siz. Bana endoskopi ,Kızıma ise tüp mide ameliyatini yaptınız .Hersey çok guzel gidiyor.İyi ki siz ve iyi ki Balcalı Hastanesi diyoruz hep.
  Hastane surecimizde C.Ü.Balcalı Hastanesi personeli , siz ve sizin ekibiniz sayesinde güvenli ellerde oldugumuzu hep hissettik.Sizler hep var olun.Bu memleketin işini severek yapan sizler gibi güzel insanlara ihtiyacı var.Dilerim, hersey gönlünüzce olsun.Minnetle ve saygıyla...

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Adnan Barutçu Bebek Takibi ve Aşılar

  İlk bebeğimin rutin muayeneleri için iyi bir doktor olduğunu duyup kontrole başladım. Emzirmeyi bildiğimi sanıyordum ama bebeğim emmiyordu, meme başlarımda çatlak oluştu, bebeğim emerken ağrı duyuyordum. İlk muayenemizde hem emzirme eğitimi verdi, hem meme muayenemi yaptı ve tedavi verdi. Bebeğimin kilosunu da sıkı takibe aldı ve bir hafta arayla gördü. Bu sayede mama vermekten, sütümün boşa gitmesinden, bebeğimin gelişiminin geri kalmasından kurtuldum. Şu an bir aylık oldu çocuğum ve kilo alımı gayet iyi durumda. Ben de emzirmeyi ve bebeğimle nasıl iletişim kuracağımı Adnan Hoca'dan öğrendim. Sabırla açıkladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Bu kadar insancıl ve hastalarını sahiplenen bir doktor olduğunu tahmin etmemiştim. İyi ki varsınız hocam

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi 01330 Balcalı, Çukurova 01380 Google Haritalar'da göster
SGK, Diğer (İade)
İlgili aramalar