Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi 01330 Balcalı

01380 , Çukurova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 6 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 33 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 9 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet fizyoloji uzmanı, 6 adet gastroenteroloji uzmanı, 20 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 13 adet göz hastalıkları uzmanı, 13 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 21 adet iç hastalıkları uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 10 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 13 adet nöroloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 10 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 17 adet radyoloji uzmanı, 5 adet romatoloji uzmanı, 14 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 13 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 18 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Adana ilinde Balcalı Yüreğir adresinde bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3223386060 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Adnan Barutçu Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Sayın Adnan hocamızın gösterdiği ilgi ve alaka tamamen hayran kalınacak düzeyde. Çocuğumuzun bronşit hastalığı için tedavisi için gitmiştik ve aşırı derecede memnun kaldık.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mutlu Değer Üretroplasti

  2 senedir idrar yapma sıkıntısı çekip idrar yolu darlığı (üretral darlık) hastalığına tedavi ararken Mutlu Bey ile tanıştık. Daha önce başka hekimler tarafından yapılan uygulamalar ve kendisinin yaptığı tetkikler neticesinde ameliyat olmam gerektiğini (üretroplasti) söyledi. Mutlu Bey hekimliği kadar insanlığı da çok iyi bir doktor. İlk tanıştığımda zaten iyi bir doktor olduğunu ve ona güvenebileceğimi anlamıştım bu yüzden hemen gün aldım ve ameliyatımı oldum. İlk defa ameliyat olmama rağmen benim için çok kolay geçti. Şu an bu hastalıktan kurtulmanın ve hayat kalitemin artmasının mutluluğu içerisindeyim. Mutlu Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Cemal Özçelik Diğer

  Sosyal medya da belki de ilk defa yorum yazan biriyim ama seneler geçmesine rağmen unutamadığım cemal ozcelik hakkında yazmak benim için bir borçtu 10 sene önce balcalı hastanesinde büyük sıkıntılara sebep olan ter bezi ameliyatı oldum öğretmen olmamdan dolayı önemli sorunlarla karşılaşıyordum yaz tatilinde kısa sürede de olsa ameliyatımı erken vakte alması ilgisi alakası mükemmel bir adamla karşılaştım devlet hastanelerinde resmen özel ilgi görmüştüm ramazan ayı olması nedeniyle de bana yardımcı olmuştu cemal hocam gibi insanların çoğalması dileğiyle sağduyusu na kişiliğine hayran kaldığım onca geçen seneye rağmen unutamadığım bir insandır kendisi ınsallah bu yazdığımı okur buradan kendisine çok teşekkür ederim Rabbim razı olsun ondan bütün hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum sağlıcakla kalın


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Feridun Bülbül Bilişsel Davranışçı Terapi

  Sınava hazırlanma döneminde ciddi düzeyde huzursuzluk, sıkıntı basması, çarpıntı, acaba yapamayacak mıyım gibi şikayetlerim oldu. Denemelerde aşırı heyecandan dolayı sınavlara girmemeye başladım. Derslere çalıştığım halde karşılığını alamıyordum. Feridun Hocaya muayene oldum. Terapi sürecinde kaygılarla nasıl baş edeceğimi öğrendim. Artık sınavlara rahat girebiliyorum. Feridun Hocaya teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Cem Kaan Parsak Diğer

  Eşimin meme ca ameliyatını yapmıştı çok başarılı ve ilgili ilk tanışmamızda işte bu dedik. Emin ellere emanet dedik . Tam bir abi ve tam bir uzman teşekkürler hocam yaptıklarınız ve yapacaklarınız için . . .


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Adnan Barutçu Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Çocuklarımızın takipleri için Adnan hocama gidiyoruz oğlan doğduğunda önce sarılık oldu sonra 1 aylıkken çok ciddi bronşit oldu çok zor bir dönem atlattık. Kendisinden Allah razı olsun erkenden tedavilerine başlandı ve çok şükür sağlığımıza kavuştuk. Boy ve kilo gelişmeleri düzenli mi diye takiplerimize devam ediyoruz. Çok ilgili ve düzenli bir hekim kendisini çok seviyoruz


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Feridun Bülbül Psikiyatri Randevusu

  Hayattan zevk almama, isteksizlik nedeni ile doktor beye başvurdum. Resmen hayat bitmişti benim için. Doktorumun tedavisi ile hayata tutundum. Doktorumu herkese tavsiye ederim.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Adnan Barutçu Büyüme Takibi

  Çocugumuz sezaryen dogum sonrası 3. Günde kilo kaybı ve ates sebebıyle yogun bakım öyküsü olan bir bebek, ve hekim oldugum için süreclere hakimim.Özellerde cok hocamızı dolaştım , ve yine bir hocamızın önerisiyle iyiki Adnan hocamla tanıstık , gerek bilgi ve ilgisi gerek gösterdigi özen gerek yaptıgı muayenenin bize ögretilen kitabi bilginin aynısı olması ve hocamızın özverisi ile çocugumu gözüm kapalı güvenebilecegim bir hocamız.Cok babacan bir insan , mükemmel bir hoca , kendisinden Allah(c.c.) razı olsun.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Adnan Barutçu Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Geçmeyen kolik ve kusmalar için başvurduk. En son Adnan hocamız reflü tanısı koydu, çocuğumuzun şikayetleri geriledi, kilo almaya başladı. Hatay.dan kendisi için geliyoruz. Takiplerimiz Adnan hocamızda devam edecek.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Nuri Eralp Çetinalp Diğer

  2021 Kasım gibi dar kanal ameliyatı yanında başarılı geçti şuan çok iyiyim oldum İlgili ve alanında başarılı bir doktor


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar