Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 6 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 33 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 9 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet fizyoloji uzmanı, 6 adet gastroenteroloji uzmanı, 20 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 13 adet göz hastalıkları uzmanı, 13 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 21 adet iç hastalıkları uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 10 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 13 adet nöroloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 10 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 17 adet radyoloji uzmanı, 5 adet romatoloji uzmanı, 14 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 13 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 18 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Adana ilinde Balcalı Yüreğir adresinde bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3223386060 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Adres

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi 01330 Balcalı, Çukurova 01380
Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi logo
Sigortalar
SGK

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (129)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adnan Barutçu Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Adnan hoca şanstır. Detaylı muayene yapması, esimin deftere not alarak sordugu onlarca soruya güler yüzle cevap vermesi, bebeğimiz yenidogan iken tanıştık, emzirme sürecindeki yönlendirmeleri, uygulamalı olarak nasıl olması gerektiğini adım adım göstermesi ve alanına hakimiyetiyle örnek bir hekim. Şehir dışından geliyoruz ama gelemediğimiz zamanlarda DoktorTakvimi uygulaması üzerinden sorduğumuz sorulara detaylı açıklama yapması ayrıca bir güzellik katıyor.

  H
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adnan Barutçu Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Bizde bugün Adnan hocamızla tanışma fırsatı bulduk iki aylık bebeğimizin takip ve rutin kontrollerinde birlikte yol alacağız hocamız gerçekten her anlamda çok ilgiliydi soru soracak bişey bulamadık çünkü her konuda detaylıca bilgi verip netlik kazandırıyor bilgisi ve ilgisi ile biz çok memnun kaldık tavsiye ederim

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adnan Barutçu Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Dr. Adnan beye çocuğumu uzun süredir çözemediğim pişik şikayeti ile götürdüm. Dr bey ve ekibi tüm vücut muayenesi , büyüme gelişme takibi yaptı , aşı ve çocuk bakımı ile bizi bilgilendirdi . Verdiği tedavi ile aylardır geçmeyen pişik düzelmeye başladı.Cok memnun kaldık.

  Ö
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adnan Barutçu Sosyal Pediatri

  Sevgili Adnan Hocamizi çevremizden çok duymuştuk ve çözülemeyen istahsizlik-kilo alamama sikayetimiz için takibine girdik. Ilgisinden ve problemlerimizi dinlemesinden cok memnun kaldık. Bebeğimin iştahsızlıgi icin tahliller yapıldı ve yemek önerilerinde bulundu. Tahlillerimiz temiz geldi ve yemek değişiklikleri sayesinde de kilo artisimiz oldu. Muayene sırasında bebeğimle ilgisi gayet uyumlu olup bebeğim ağlamadan randevumuzu tamamlıyoruz.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adnan Barutçu Sağlam Çocuk Takibi ve Aşı

  İştahsızlık, gaz sancısı, diş ağrıları… Çocuğumun gelişiminde karşıma çıkan her probleme güler yüzle, ilgiyle yanıt bulduğum sevgili Adnan Hocam her kontrolde yeniden iyi ki diye düşünmemizi sağlıyor

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adnan Barutçu Randevu

  Kızımda gelişim geriliği vardı, kontroller sırasında hem çok güzel bilgilendirildim hem de çocuğum gelişimi konusunda çok güzel geri dönüşler aldım.

  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adnan Barutçu Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Çocuğumun uzun süredir öksürük sıkıntısı vardı adnan hocam hemen astım tanısı koydu ilacını başladı ve önerilerde bulundu antibiyotik kullanmaktan kurtulduk her şey için çok mutluyum

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. A.Gökhan Sarıtaş Genel Cerrahi Randevusu

  Gökhan hocamla 2 ay önce tanışma fırsatım oldu ve fıtık amelıyatımı başarılı bir şekilde gerceklestırdı. İnsanlığı ve bilgisi ile gerçekten tam bir hekim. İlgisi mükemmel ve kafamdakı soruları o kadar güzel cevapladı ki amelıyat öncesi ve sonrası içimi çok rahatlattı. İyi ki tanımısım hocamı.Allah ona sağlık versin nice hastalara şifa olsun inşallah mükemmel bir doktor var ol hocam

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adnan Barutçu Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Çocuğumun uzun bir süredir devam den kabızlığı vardı. Çok fazla doktor gezdik. Bu kadar ilgili, ailenin sorularını sabırla cevaplayan, çözümcü bir doktorla karşılaşmamıştık. Beslenme önerilerinde bulundu, bana tarifler verdi. Kızım bade çok mutluydu, hiç ağlamadı. Adan hocamın yaklaşımı sayesinde doktor korkumuzu yendik. Kabızlık sorunumuz çözüldükten sonra izlemde de çok bilgili, yönlendirmeleri çok güzeldi. Umarım Adana’da kalmaya devam eder. Biz çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

  I
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adnan Barutçu Sağlam Çocuk Takibi ve Aşı

  Adnan hocam oldukça ilgili, bize yeterli vakit ayırdı. Uzun süredir adını duyduğumuz bir doktordu. Genel çocuk sağlığı takibi açısından gerekli tüm bilgileri verdi. Emzirme önerileri, emzirme tekniği, ek gıdaya geçiş sürecinde detaylı bilgi verdi. Aşılarımızı çok güzel takip ediyor. Muayene sırasında hiçbir zorluk çekmedik.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular