Randevu al Uzmanları gör

Adıyaman Besni Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet iç ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adıyaman Besni Devlet Hastanesi

Çat Mah.

Adıyaman,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Adıyaman Besni Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 5 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, bulunmaktadır. Adıyaman Besni Devlet Hastanesi Adıyaman ilinde Çat mahallesi adresinde bulunmaktadır. Adıyaman Besni Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4163181067 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Kuruluştaki doktorlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Adnan Yüksel

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • S

   cook memnun kaldım..Allah razı olsun her her tedavisi süper gozum kapalı güvenıyoruz ailece cok tesekkürler.....


 • Ali Tutdere

  Radyoloji, Uzm. Dr.

  • A

   Bebeğimizin kafasında doğumsal bir anomali olduğunu,araştırılmasını gerektiğini söyledi.Araştırdık hiçbir sorun çıkmadı,bizi çok telaşlandırdı.Bu nedenle kendisine güvenimi kaybettim.


 • Şirin Erkaya İnel

  Nöroloji, Dr.

  • Çok güler yüzlü, ilgili, genç sabırlı güzel bir doktor..kalp güzelliği yüzüne vurmuş.Hastası konusabiliyor doktorla..Ben hiç bi doktorla sorun yaşamadim ama şahit olduğum oldu başka hastaların şikayetleriyle sıra beklerken vs. Hastasına üstünlük yapmiyor. 3 gundur saglik raporum icin hastanedeyim 7 doktora muayne oldum.. Özlem Arslan da çok güler yüzlü bir doktor..Nöroloji Şirin ERKAYA İNEL gibi Allah böyle tatlı bir doktora her zaman anlayisli normal hastalarla karsilastirsin inşallah.Başarılarının devamını diliyorum.. :) <3


 • Özlem Özalp İnan

  Kulak Burun Boğaz, Uzm. Dr.

  • Öncelikle sayın Özlem Özalp doktor hanım a çok t.edrm ameliyat konusunda bayabi korkum vardı inanın vallahi ameliyat deyince dizlerimin bağı cozuluyordu o kadar korkuyordum sonra Özlem hanım a ilk randevu alarak gitdim hemen geçen hafta çarşamba günü (18.01.2017) bana cuma günü ameliyat tarihi verdi önce kararsizdim çünkü çevrede çok tepki aldım burun ameliyatı iyi değil falan diye ama beni çok motive etdi sağolsun girdim çıktım ameliyata ve pazartesi günü tamponları çıkarttı çok şükür ağrı sızı yok 4 gün de iyi oldum rahatım ve burnundaki eğrilik gitdi gören estetik mı oldun diyorlar , ameliyat olacaklar yeminle gözünüz kapalı girin diyorum eğer giderseniz De benden çok selam söyleyin süper bir doktor alanında uzman gerçekten hakkını veriyor helal olsun kelimeler yetmez anlatmaya çok şükür ben kurtuldum darisida size inş.

  • M

   ÇOK GÜZEL İLGİLENEN GÜLER YÜZLÜ HEKİMMDİR