Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Adnan Menderes Üniversitesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet adli tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 1 adet anatomi uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 7 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 7 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet gastroenteroloji uzmanı, 13 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 14 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet immünoloji uzmanı, 12 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 8 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 10 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 9 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet perinatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 11 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 7 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 4 adet tıbbi patoloji uzmanı, 7 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adnan Menderes Üniversitesi Aydın ilinde Aytepe Mevkii Aydın adresinde bulunmaktadır. Adnan Menderes Üniversitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2564441256 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (166)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Vahit Yıldız Diğer

  Bundan bir yıl önce sol ön çapraz bağım kopmuştu. Çevremden duyduklarım yüzünden Ameliyatımı hep erteledim daha sonra yolum VAHİT HOCAM ile kesişti ve AMELİYATIMI oldum, ameliyattan sonraki sürecim hiç beklediğim gibi degildi çok kolay gecti suanda 30’ uncu günümdeyim vahit hocamın sihirli elleri sayesinde kendimi cok iyi hissediyorum .KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM iyi ki varsınız VAHİT HOCAM..

  E
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Ali Şişman Diğer

  Merhaba sol ayağımda doğum hatası vardı
  ADÜ 'de ALİ ŞİMAN hocamıza gittim ilk gittiğimde benle gayet güzel ilgilendi ve sonra ameliyat olmamı söyledi ameliyat tarihi verildi ameliyata girdim ayak bileğim eğri basıyodu yere futbol oymadığımda ağrım oluyodu çok şiddetli ve ağrısından duramıyodum ameliyattan sonra ayağım dizime kadar alçıdaydı bir ay ayağa kalkamadım sonra alçım alındı ayağım gayet güzel duruyodu küçük parmağımdan bileğime kadar tel vardı iki gün sonra oda söküldü ve sonra yavaş yavaş yürümeye başladım çok mutluydum ayağım eskisinden daha iyiydi 1 sene zıplayıp koşmadım sonra yavaş bir şekilde koşmaya başladım doktorumdan çok memnunum herkese tavsiye ederim..

  D
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Ali Şişman Diğer

  Ali hocama diz ağrılarım için gitmiştim.çok ilgilendi. Ali hocam, hasta taleplerini ve önceliklerini üst seviyede dikkate alan ve tedaviyi buna göre planlayıp uygulayan, işini seven ve iyi yapan çok iyi bir hekim.Ayrıca en önemlisi ilgisi, güven vermesi, samimiyet ve sıcak yaklaşımı insanı çok rahatlatıyor. İyiki varsın Ali hocam.

  Y
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Gülcan Gürer Diğer

  Geç teshis konulmuş iltihaplı sedef romatizmasi için gittiğim doktorum hem ilacımı değiştirdi hemde diz kapaklarında hastalığım nedeniyle sıvı kaybı tedavisini yaptı ayrıca guler yüzü de ilaç gibi geliyor çok memnunum

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hasan Güngör Diğer

  hasta ve hasta yakını ile iletişim.hastalığı detaylı olarak anlayabileceğimiz şekilde anlatması ve rahatlatması çok önemli ve güven verici.
  ayrıca zaten işinin ehli olduğunu biliyordum.
  daha önce babam çok ağır kalp krizi geçirdiğinde gece 4 te hızır gibi koşarak yetişmesini hiç unutamıyorum.
  Allah binlerce defa razı olsun.
  şimdi annemin tedavisini kendisinde devam ettiriyorum.
  gerçekten işinde çok iyi ..
  Allah razı olsun.ve böyle hekimlerimizin sayısı artsın inşallah..

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Yasemin Özkan Diğer

  Yasemin hocaya tavsiyeler üzerine gitmiştim. Boyun fıtığı rahatsızlığım sebebiyle tedavime başladı sabırla ilerledik. Kontrollere çok önem veren hastayla iletişime çok özen gösteren bir doktor. Sabırla süreci tamamladık göstermiş olduğu ilgi ve özenden dolayı minnettarım. Hastasını dinleyen ve sorularına her zaman cevap veren çok güzel bir doktor. Sadece sürecinizi sabırla devam ettirmeniz tedavileri yarım bırakmamanız lazım. Yasemin hanımın bilgi ve tecrübeleriyle hastalığınıza Allahın izniyle çözüm bulursunuz.

  C
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Vahit Yıldız Diğer

  Annemin(67) kireçlenme sorunu vardı, kireçlenmeler temizlendi ve her iki dizden kök hücre tedavisi gerçekleşti, Vahit hocamızın profesyonelliği sayesinde annem ameliyat sonrası dahi ağrı kesiciye ihtiyaç duymadı. Ameliyattan ağrısız çıktı, lokal anestezi ile operasyonu gerçekleşti, ameliyatta kullanılan ilaçların etkisi geçince ağrı kesici ister diye düşündük fakat hiç ihtiyacı olmadı, öyle ki ameliyat sonrası ilk kontrolde annem Vahit hocamızın elini öpmek istedi çünkü yıllardır çektiği ağrılarından bir anda kurtuldu ve hiç anlatılanlar gibi korkunç deneyimler yaşamadı doktorumuz sayesinde, bu arada annemin canı çok tatlıdır onun bile ağrısı olmadıysa baska birisi koşarak çıkabilir Vahit hocamızın ameliyatından, hic şüphe etmeyin ve doktorunuza güvenin, tedavi icin doğru yerdesiniz iyi ki Vahit hocamıza denk gelmişiz bütün sevdiklerimize ağrısız sıkıntısız dertlerinden kurtulmaları için Vahit hocamızı öneriyoruz çok çok çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık hocam var olun

  D
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hasan Yüksel Diğer

  Hasan hoca çok iyi bir doktor çok samimi ve güler yüzlü hastasıyla bizzat ilgilenen biri, annemin çok riskli bir ameliyati vardı elle tutulacak bir yani yoktu 14 cm kisti vardı.Üstelik karaciğer siroz hastasıydı ve kanında pıhtılaşma vardı ama hasan hoca sayesinde çok başarılı bir şekilde geçti ameliyatı.Daha sonrasında ben rahatsızlandım 10cm kistim vardı hasan hoca benimde ameliyatıma girdi ve çok başarılı geçti. Herşey için çok teşekkür ederiz hasan hocam iyi ki sizinle tanışmışız.

  D
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ayşe İpek Akyüz Ünsal Prematüre Retinopatisinde Göz Muayenesi

  İkiz çocuğumuzun bir tanesini rop ameliyatı yaptı. Asistanları ve kendileri çok nazik. Sema hanım ve adını bilmediğim diğer doktor hanım, çok korkmamıza rağmen aydınlatıcı bir şekilde bilgilendirip ameliyatınızı başarıyla yapmıştır teşekkür ederiz iyi ki varlar.

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Hasan Güngör Diğer

  20 Haziran 2023 Adü'de geçirdiğim anjiyo müdahalesinde başarılı bir şekilde 3 damarıma stent takıldı. Alanına hakim olması ve kendine olan güveni operasyon öncesi aklımızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırdı.Bu işlemi yapan çok değerli hocamız Hasan beye ve ekibine ilgi,alaka ve hoşgörüsünden dolayı çok teşekkür ediyorum. Anjiyo olacak kişiler rahatlıkla Hasan beye muayene olabilir.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Kepez Mevkii, Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüsü, Efeler/Aydın, Aydın 09010 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

 • Adnan Menderes Üniversitesi, Aydın şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Adnan Menderes Üniversitesi, Aydın şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Radyolog, Genel Cerrah, Nörolog, Kardiyolog, Mikrobiyolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Adli Tıp Doktoru, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Dermatolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Çocuk Cerrahı, Ürolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Gastroenterolog, Göz Doktoru, Patolog, Aile Hekimi, Nükleer Tıp Doktoru, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Nefrolog, Çocuk Psikiyatristi, Romatolog, Göğüs Cerrahı, Çocuk Kardiyoloğu, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Psikiyatrist, Onkolog, Hematolog, Neonatolog, Acil Tıp Doktoru, İmmünolog, Anatomist, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Perinatolog, Çocuk Endokrinoloji Doktoru, Algoloji Doktoru, Geriatri Uzmanı, Halk Sağlığı Hekimi, Jinekolojik Onkoloji Cerrahı, Akupuntur Uzmanı, Onkoloji Cerrahı, Çocuk Hematolojisi Doktoru, Çocuk Nöroloji Uzmanı, Çocuk Onkoloji Uzmanı.
 • Adnan Menderes Üniversitesi, toplam 513 hizmet sunuyor. Uzmanlarının deneyimi sayesinde sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı, Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı, Ambulatuvar Kardiyak Izleme, Anjiyografi, Anjiyogram, Anjiyoplasti, Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma, Aort Kapak Replasmanı, Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi, Aritmide Ablasyon Tedavisi.
 • Hayır, şu anda Adnan Menderes Üniversitesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Adnan Menderes Üniversitesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Adnan Menderes Üniversitesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam 166 hasta, Adnan Menderes Üniversitesi hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama 5 yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Adnan Menderes Üniversitesi adresi Kepez Mevkii, Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüsü, Efeler/Aydın Aydın şeklindedir.
İlgili aramalar