Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet besl... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama Ve Araştırma Hastanesi

İzmiryolu 7.Km Çetinkaya Kampüsü

Afyonkarahisar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 8 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 6 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 9 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 8 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 9 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 8 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 7 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Afyon ilinde İzmiryolu 7.km Çetinkaya Kampüsü Afyonkarahisar adresinde bulunmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2722463333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Karalar Diğer

  Ben böbrek taşı için gittim kendisine. Çok büyük içtenlikle söylüyorum ki harika bir doktor ve harika bir insan. Kişiliği olsun doktorluğu olsun iletişimi olsun her şeyi dört dörtlüktü.Allah razı olsun kendisinden.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özal Özcan Kalça Protezi

  Uzun zamandır yaşadığım rahatsız edici ağrılara son veren profesyonel hoca gerek ilgisi gerek alakası positif yönlendiren kişilik kalça protez ameliyatım başarı ile gerçekleşti özal hocama çok teşekkür ederim elinizle emeğinize sağlık gönül rahatlığıyla ameliyat olabilir siniz her şey için çok teşekkür ederim


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sezgin Yılmaz Diğer

  Fistül ameliyatında seton yöntemi uygulandı. Hastalığı atlatana kadar cok korkum vardı. Ama sezgin hocamızdan Allah razı olsun. Sorularıma net net cevap verip beni rahatlattı. İstediğimiz zaman telefonla da ulaşabiliyorduk. Tüm doktorlarımızın bu sekilde hastasına deger vermesini istiyoruz. Fistül sıkıntısı olan herkese tavsiye ederim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ayhan Pektaş Eko(Ekokardiyografi)

  Çocuk doktorumuz, bir çocuk kardiyoloji uzmanına çocuğunuzu göstermemizi söyledi. Yaşadığım şehir uçakta çocuk kardiyoloji uzmanı olmadığı için AFSÜ’ye gittik. Randevuya biraz erken gittik ve saatimizi bekledik. Mesai saati başlayınca güler yüzlü biri “Günaydın, hoş geldiniz!” dedi. İçeri girdiğinde onun doktorumuz olduğunu anladık. Devlet kurumlarında çok göremediğimiz güler yüz ve bu insani yaklaşım Bizi ziyadesiyle memnun etti. Muayene sırasında hocamızın çocuğumuza yaklaşımı, iletişimi ve işini güzel yapması hocamıza güvenimizi artırdı. Bilgili, işini iyi yapan bir doktor bence. Çok şükür çocuğumuzda korkulacak bir sonuç çıkmadı. Ayhan Hoca gibi bir doktoru olduğu için bence Afyon çok şanslı. Normalde de çok yorum yapmam ama iyi insanların kıymeti bilinmeli ve bunu herkes bilmeli diye düşündüğüm için yorum yazdım. Bu vesileyle Ayhan Hocamıza da teşekkür ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Hasan Toktaş Diğer

  Bacaklarımda uyuşukluk ve birinde basamama , sinir sıkışmasından kuvvet kaybı ile başvurdum. Doktor ve Fizyoterapistlerimizden hepsinden ALLAH Razi olsun , ne kadar teşekkür etsem azdır. Hele ilk geldiğimde benim için öğle paydosunu bile feda fizyotetapustimin hakkını ne yapsam da ödeyemem , tüm iyi dilekletimle duacıyım. 2019 yazında 49 seansla kuvvet kaybım durduruldu , bacağıma yeniden basmaya başladım.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özal Özcan Kalça Protezi

  AvaskuLer nekroz kalça kemik çürümesi ellerine sağlık. Hatasız bir ameliyat yapTı özal hocama ve ekibine teşekkür ederim ameliyat tarihî 13.10.2020 VaroL hocam varoL


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Orhan Kemal Kahveci Diğer

  10 yıldır burnumun her iki tarafında oluşan sıkıntıdan dolayı rahat nefes alamama ve geceleri uykumu alamama problemi yaşıyordum işin ehli olan hocamız sayesinde bu sıkıntıdan kurtulmuş olup hocamız sayesinde rahat nefes alma geceleri uykusuz kalma probleminde kurtuldum işinde uzman olan hocamızın ellerine sağlık işinde olduğu kadar karakter alanındada uzman olan hocamıza çok teşekkür ederim


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Orhan Kemal Kahveci Diğer

  Burnumdan nefes alamıyordum burun kemiğinde eğrilik vardı. Tavsiye üzerine gittim iyi ki de gitmişim. Hocama sıkıntılarımı anlattığım da detaylıca bilgilendirmeler yaptı ve meydana gelecek olumlu olumsuz bilgiler hakkında konuşmalar yaptı. Ameliyat oldum bugün beşinci günüm şu an çok morarma ve şişme meydana gelmedi alçılarım tamponlarım çıkmadı ama şu an halimden ve burnumdan memnunum şüphesiz herkese tavsiye ederim. Orhan Kemal Hocama çok teşekkür ederim.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özal Özcan Ayak Bileği Artroskopisi

  Annem ayak bileğinin üstüne düşmüştü bir çok doktora gitmemize (en az 7 doktor) rağmen hiçbiri birşeyi olmadığını söyledi tam 1 yıl annem acı çekti öğrencisinin önerisi üzerine Özal hocaya gittik ve anneme, düştüğünde ayağının çatladığını ve kemiklerinin ufalandığını söyledi. Ve ameliyat etti. Annemin 1 yıllık acısından kurtardı Allah razı olsun Özal Özcan'dan.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Gökhan Maralcan Diğer

  Kalça kırığıyla geldik kendisine 5 saatlik bir ameliyat sonucunda 3. Gün taburcu oldum kendisine sonsuz teşekkürler sunuyorum kralsınız gökhan hocam


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar