Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunma... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

İnönü Bulvarı

Afyon ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Afyon ilinde İnönü Bulvarı adresinde bulunmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2722171528 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çelik Vbac(Sezeryan Doğum)

  4.bebeğimde devlet hastanesinde hayatı riskimin olduğu bebeğin alınması gerektiğini söylediler Fatih beye tavsiye üzerine gittim ilgisi alakası bilgisi harika Bi doktor çok şükür şimdi kızım1.5 yaşında gözü kapalı güvenip gidebilirsiniz

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Murat Akıcı Diğer

  Merhabalar
  Annem 19.08.2022 tahinde iç Guatr Ameliyatı oldu ve Murat hocam ses tellerine dokunmadan çok başarı bir operasyon yaptı.
  Eline emeğine sağlık Murat hocam.
  Asla korkmaya gerek yok Murat hocam sayesinde şüphesiz annemi ameliyat ettirdim
  Gözüm kapalı herkese şüphesiz Tavsiye ederim

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Murat Akıcı Diğer

  Eşime 10.06.2021 tarihinde Granülamotöz mastit teşhisi konuldu ve Ankara'da ameliyat olmasına rağmen şikayetlerimiz geçmedi. Arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Dr. murat akıcı hocamızla tanıştık 17.09.2021 tarihinde eşimi ameliyat etti. çok şükür şikayetlerinden kurtuldu Dr. murat hocamızın ilgisinden güler yüzlülüğünden bilgisinden çok memnun kaldık. Dr. murat hocamıza çok teşekkür ederim. Allah ondan razı olsun.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Murat Akıcı Diğer

  Merhabalar, Murat hocama kasık fıtığı şikayetiyle gittim. Kapalı ameliyatımı yaptı. Mükemmel insan, mükemmel doktor. Allah yolunu açık etsin.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çelik Doğum Kontrol

  Normal doğum yapıldı kalp deliği ASD li hasta doğum sırasında üç kere bayıldım ama kardiyoloji ye danışmadan doğum gerçekleşti

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Murat Akıcı Diğer

  Anneme rektum Ca teşhisi koyuldu o sayede kendisini tanıma fırsatımız oldu.Mukemmel bir insan güler yüzlü (gülmek kendisine çok yakışıyor maşallah) yüzü gibi kalbi de güzel, neşeli,mütevazi, samimi,müthiş bir cerrah...biz çok memnun kaldık Allah razı olsun Murat hocamdan.Rabb'im kendisini iyi insanlarla karşılaştırsın başarıları daim olsun,onun gibi hekimlere çok ihtiyacımız Allah'a emanet olsun.
  S.Buldan

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çelik Diğer

  Kontrol amaçlı gittim ilgisinden bilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum çok iyi bir insan ve doktor

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çelik Normal (Vajinal) Doğum

  Doğumdan çok korkuyordum, Fatih hocanın bilgisi ve ilgisi sayesinde ilk olarak dogum korkumu yendim, hocamız normal doğumu çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi, ne kadar teşekkür etsem az, hiç düşünmeden takiplerinizde ve doğumunuzda Fatih hocayı tercih edebilirsiniz

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Fatih Çelik Doğum Kontrol

  Fatih doktor gördüğüm en kibar mütevazi doktorlardan biri. İlk doğumumda cok destek oldu gönlü rahatlığıyla giderdim her seferinde dogumumda o sekilde gerçekleşti doktorun en tecrübeli olanina gidin. Fatih doktor onlardan biriydi. İkinci hmaileligimde ona gitmeyi düşünüyorum. Doktorunuzun iyi ve anlayışlı olmasi hamile anneler icin cok ama çok önemli.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Murat Akıcı Troid Ameliyatı

  Eşim Troid Ameliyatı oldu
  Ses tellerine dokunmadan çok başarı bir operasyon yaptı.
  Eline emeğine sağlık Murat hocam.
  Tavsiye ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin