Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve si... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 6 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 14 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 12 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 6 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 32 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 17 adet nöroloji uzmanı, 12 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 34 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 17 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 8 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 9 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi Antalya ilinde Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu Konyaaltı Konyaaltı adresinde bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2422496000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Adres bilgisi

 • Akdeniz Üniversitesi

  Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu

  Konyaaltı,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Kemal Öğüş

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • sayın mehmet öğüş'e ameliyattaki başarısı daha sonraki tedavi planındaki yardımları için çok teşekkür ederim...beni kısa sürede ayağa kaldırdı...


 • Ayşen Bingöl

  Çocuk Alerjisi, İmmünoloji, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Merhaba Ayşen hanım mükemmel bir hekim. İşinde son derece başarılı ilgili mütevazi bir insan. Gerçek bir Türk hekimi onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum sonsuz teşekkürler.....

  • Ayşen hanım,insana güven veren naif ve işinde gerçekten uzman nadir prof. doktorlardan birisi.Sizin siteniz aracılığıyla ulaştık kendisine.Bizi son derece güleryüzlü bir şekilde karşıladı.Kızımın,başka bir alerji uzmanı tarafından yanlış yönlendirilen tedavisini yeniden düzenledi.Hala onun takibi altındayız.İşini son derece titiz yapan ve tesadüflere bırakmayan bir uzman.Hiç tereddüt etmeden kendisine çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz çok teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Gültekin Süleymanlar

  Nefroloji, Prof. Dr.

  • SERHAT İNCE
   Ben sn hocama babamı muayene ettirdim. son olarak konyada özel bir hastanede hastaneye yatırıp boyundan diyalize başlayacaklardı ancak Gültekin hocama muayene ettirdikten sonra uyguladığı tedavi yöntemiyle koluna fistül takılarak 1 aylık süreci hastaneye yatırılmadan ve boyundan girilmeden atlattık çok şükür, inşallah haftaya koldan diyalize başlayacagız. Kendisine çok tesekkür eder, meslek hayatında başarılarının devamını dilerim. Buarada asistanı Serpil Hanıma da göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ayrıca çok tesekkür ederim.

  • Bilgili, işinin uzmanı, hastanın dilinden anlayan, dünya tatlısı bir insan.. Her hali ile tam bir bilim adamı..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at


 • Bülent Ağırdır

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • Araştırmalarım sonucunda ve tavsiye üzerine ulaştım Bülent Hocam'a. Güleryüzünden çok memnun kaldım. Donanımlı bilgili bir hoca. Küçük dilimde sıkıntı olmasından dolayı gittim. ilaç tedavisi uygulandı şuanda gayet iyiyim. tavsiye de ediyorum zaten.

  • Hocam'ın çok başarılı oldugunu ve ameliyatlarının iyi geçtiğini duyduğum için gittim. Kulağımda zar delinmişti ve ağır duyuyordum. bir de orta kulak iltihabı da vardı. komple temizlendi ve zar dikildi. şuanda %80 duyuyor kulaklarım. çok memnun kaldım Hğocamdan. Çok başarılı ameliyat gerçekleştirdiği için herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • İnci Süleymanlar

  Gastroenteroloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Inci hanıma güler yüzünden ötürü teşekkür ediyorum. Gastreolojiyi ilgilendiren bir hastalığa sahipseniz gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

  • Inci hanımı en içten dileklerimle işlerinde başarılar diler gelecek hastalarını en içten dileklerimle kendilerine sağlık dilerim.hersşden önce soğuk kanlı olup hastalığımızı kabullenmemiz gerek.bende bastan çok çekindim ama zamanla hastalığımda barışık oldum.ve inci Hanım'a her zaman güvenebilirsiniz kendisi gerçekten mütevazi ve işinde uzman olduğunu sizlere tavsiye ederim saygılarımla bütün hastalarımıza Allah şifa versin saygılarımla tufan duran.


 • Güner Öğünç

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • P

   5yıl önce tanıştım hocamla ve ameliyat oldum keşke 10 yıl önce olsaymışım bu ameliyatı beni bambaşka bir insan yapan sevgili Güner Öğünçe sonsuz teşekkürler . Tamamen işinin piri yine ameliyat olucak olsam onu seçerdim amelyatlardan sonra asla hastasını yalnız bırakmayan ve her seferinde sizi tekrar tanıyan size olumlu düşünmeyi öğreten güzel insan....Sevgiler hocam

  • Rahatsızlığımla ilgili ameliyatı gerçekleştiren doktor arayışındayken tıp fakültesinde sekreterlerden ve yetkili kişilerden bilgi alarak gittim.Ne tesadüf ki bu alanda en iyi doktora yönlendirilmişim. Hemen bir iş olarak maddi olarak görmedi.İlk olarak ameliyatı hemen önermedi .Beni detaylı bilgilendirdi ve kendi çabalarımla da neler yapmam gerektiği konusunda yönlendirdi.eğer ki başaramazsam ben buradayım olmadı en son çare ameliyatını yaparız dedi.Ameliyat oldum.Mikroskobik mide bandı ameliyatı oldum.35 kilo verdim.10 yıl oldu hiç sıkıntı yaşamadım.Hatta ameliyat olduğum gün eski hastalarından biri doktorumu ziyarete geldiğinde ameliyattan çıktığını öğrenince benimde yanıma uğradı.Ve onu gördüğümde de ve konuşunca da doktor konusunda çok doğru bir karar olduğunu bir kez daha anlamıştım.10 yıl olmasına rağmen halen takip eder ve artık doktorumdan ziyade bir dost ta sahip olduğumu düşünüyorum.Kendisini hem doktorum olarak hemde dost olarak çok seviyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at


 • Serdar Tüzüner

  El Cerrahisi, Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • Ben hayatımda onun kadar sıcakkanlı bi doktor daha tanımadım kızım normal doğumda sol kolu sıkışmış ve brekial pleksus lezyonu olarak dünyaya geldi ve kolunu hiç kaldıramiyordu sinirleri kopmamis ama zedelenmisti ilk 6 ay götürmedigimiz yer kalmadı ve sonunda serdar beyi bulduk tahliller kontroller derken 2 yasinda ameliyat olmasina karar verdi ve sonra ameliyat oldu daha ameliyattan 9 ay gecmesine ragmen okadar iyiki tabi ameliyattan sonra yogun bi fizik tedavide geçirdik ve şuan çok iyi durumda serdar beye ne kadar teşekkür etsek az keşke daha önce tanışsaymişiz dedigimde bile tam zamanında tanıştık merak etmeyin diyen bi doktor o iyiligini size tarif edemem benim bütün panik hallerimi en ufak bişeyi bile ona sormami bikez bile yadırgamadan her soruma cevap verişlerini buraya bunları yazmayi da ona karşı bi borç bilirim onun sayesinde kızımın kolu düzeldi allah ondan razi olsun.

  • Hamilelik döneminde bebiğimizin parmağındaki sorunu gören Kadın Doğum uzmanımız bizi Serdar Beye yönlendirdi. Serdar bey güler yüzlü,anlayışlı ve işine sadık bir doktor.Oğlumuz dünyaya geldiğinde Serdar beye gittik.Bebeğimizin parmağı çiftti ve bir operasyon geçirdi Serdar beyi tarafından. Şuan bebeğimizin sağlığı çok iyi operasyonda en iyi şekilde sonuçlandı. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (22) göz at


 • Babür Dora

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • I

   15 yıldır küme başağrısı hastasıyım,teşhisi babür bey koydu.tüm ataklarımda kendisine gittim.çok memnunum iyiki var,iyiki onu tanıdım,çok teşekkür ederim.başarılarının devamını dilerim.

  • Hocama tavsiye üzerine gittim. 6 ay önce doğum yaptım ve doğumdan sonra hiç bitmeyen bir başdönmesi oluştu. birçok doktor'a gittim hepsi ilaç verip gönderiyorıdu. birtürlü çözüm bulunamadı. Babür Hocam'a gittikten sonra günde 4-5 tane kullandığım ilaçlar tek ilaca indi ve başdönmelerimde büyük oranda azalma oldu. bana yaptıgı açıklamalarda bir sene boyunca nadir olarakda görülebileceği,iyileşmenin bir sene sürebileceğini söyledi. Gayet iyiyim şuanda. tanıdığım herkese de tavsiye ediyorum hocamı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at


 • Yaşar Duranoğlu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • gayet iyi bir doktor sayesinde hastalığıdan kurtuldum


 • Özlem Dicle

  Dermatoloji, Prof. Dr.

  • çocukken herkesin hayali bir kahramanı vardır ya siz benim gerçek kahramanım olmuştunuz...yaklaşık oniki yıl önce saçı dökülen bir kız olarak ailem beni size getirmişti.bir tek siz iyi geldiniz bana.beni tedavi ederek hayata bağladınız.eminim benim gibi birçok kişiye de yardımcı oldunuz.size minnetarım...çok zor ama umarım beni hatırlarsınız...