Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 6 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 14 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 12 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 6 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 32 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 17 adet nöroloji uzmanı, 12 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 34 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 17 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 8 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 9 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi Antalya ilinde Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu Konyaaltı Konyaaltı adresinde bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2422496000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (184)

Genel skor

  Ö
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ozan Erbasan Diğer

  26/03/2024 tarihinde Babam Mehmet Ermiş kalp kapağı ameliyatı oldu. çok başarılı bir ameliyat geçti.doktorumuz sayın Ozan erbasandı çok ilgili bir hekim babamı hayat a döndürdü.Allah böyle yetişmiş hekimlerimizï başımızda eksik etmesin.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Levent Dertsiz Akciğer Cerrahisi

  14.04.2024 tarihinde ameliyat olan babamın ameliyat öncesi muayene süreci , ameliyat öncesi hazırlık süreci, ameliyattayken ince ve detaylı çalışması ve ameliyattan sonra hasta yakınlarını odaya çağırıp detaylı bilgilendirmesinden ötürü hocamızdan çok memnun kaldık. Babam ameliyat olalı 24 saat oldu yoğun bakımda ameliyat anında vermiş olduğu doğru kararlar ve detaylı ince çalışmalar sonucunda bugün servise çıkacağız. Erken evrede 1,3 cm deki kitleyi akciğerin üst lobunu çıkartarak kurtulmuş bulunmaktayız… Levent hocamıza. Patoloji sonucumuza göre ek tedavi gerekip gerekmeyeceğini öğreneceğiz

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. İlkin Yeral Diğer

  Daha önce iki normal doğum yaptığım için çok ciddi vajinal problerim vardı, bir arkadaşım ilkin hocayı tavsiye etti açıkçası biraz çekinerek sıkıntılarımı anlattım. Öncelikle oldukça rahatlattı ve güven verdi, hem sağlık hem de cinsel anlamda yaşadığım sorunların sebebini ve yapacağı ameliyatı ayrıntılarıyla anlattı. Ameliyattan sonraki yaşam kalitemi anlatamam. Vajinaplasti için gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ercan Mıhçı Diğer

  5,5 yaşındaki oğlumu doğduğundan beri uzman bir doktorun kontrolünde büyümesi için Ercan hocaya götürdüm. Çok ilgili, dikkatli, bilgili ve alçak gönüllü bir hocamız. Benden ve eşimden bile daha dikkatli farketmediğimiz herşeyi gördü. Bizi yıllardır yönlendirir. Ne zaman başımız sıkışsa randevu alamasak bile WhatsApp üzerinden yardımcı olur.Sokakta bile denk gelsek ayak üstü kontrol eder. Çocuğumuzun bütün büyüme evrelerinde karşılaşabileceğimiz tüm zorluklara karşı bizi aydınlattı. Gerek beslenmesi,gerek takviyeler, alerji testleri kısacası çocuğunuzun sağlıklı olarak büyüyebilmesi için elinden gelen her şeyi yaptı.

  G
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Hakan Çakın Diğer

  Trafik kazası sonrası subdural hematomdan muzdariptim. İlerleyen süreçte kanama artıp, nöbet geçirince Hakan Çakın hocam ameliyatımı yaptı. İlgili, güler yüzü, esprili bir insan. Şahane cerrahlığı sayesinde sapasağlam ayaktayım. Tüm ekibi kendisi gibi ilgili, cana yakın, muhteşem doktorlardan oluşuyor. Böyle doktorların olması hayatımdaki en büyük şansım.

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. İlkin Yeral Diğer

  Doktor ilkin bey için annemi Manisadan Antalya'ya getirdim. Annemde 5 yıl önce başlayan idrar kaçırma problemi var. Tüm doktorlar ameliyat olması gerektiğini söylediler ancak doktor İlkin bey bu rahatsızlığın yaşa ve ozellikle şeker hastalığına bağlı sinir ve dokularda meydana gelen hasardan kaynakligini ilk muayenede tespit etti ve ilaç tedavisi ile iyilesecegini söyledi. 1 yıldır verdiği ilacı kullanıyoruz ve ilacı kullandıktan 2 hafta sonra annemin şikayetleri azalmaya başladı ve şu an çok konforlu bir yaşantısı var. 5 yıl boyunca idrar kaçırma korkusu ile evden çıkmak istemiyordu. Kendisi ayrıca benim çikolata kisti tedavimi de takip ediyor ve sayesinde 2 senedir periyodlarim ağrısız geciyor. Doktor bey hiç sıkılmadan ve bıkmadan guleryuzle hastalariyla ilgileniyor ve bilgilendiriyor

  Z
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. İlkin Yeral Diğer

  İlkin hoca ile gebelik sürecimde tanıştım. İşin tıbbi kısmına olan hakimiyetinin yanısıra nezaketi de takdire şayan. Tesettürlü bir kadın olduğum ve kadın doğum bölümü için kadın doktorları tercih ettiğim hâlde İlkin hocayı hekimliğinin methini duyduğum için gittim. İyi ki gitmişim, ilgili alakalı ve aynı zamanda saygılı duruşuyla bende hiç rahatsızlık hissi oluşturmadı. Tavsiye ediyorum, rahatlıkla gidebilirsiniz.

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. İlkin Yeral Diğer

  Doktor bey bana kombine genital estetik yaptı. 3 normal doğum yapmam sebebiyle birçok sıkıntım vardı. Sonuçtan öyle memnunum ki.. Bilgisi sabrı nezaketi ve tevazusu yanı sıra dahi bir cerrah. İlkin hocam hayatımı değiştirdi.

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. İlkin Yeral Diğer

  Ilkin Hocayı bir arkadaşım sayesinde tanıdım. Hamilelik sürecinde 6. ayıma yaklaştım ve en başından beri, her muayenemde ne kadar şanslı olduğumu düşünüyorum hastaneden ayrılırken. O kadar samimi, içten, güleryüzlü ve kibar ki kendinizi çok değerli hissetmenize neden oluyor. Hamilelik bir kadının hayatta başına gelebilecek en özel süreç ve insan bu yolda kendisini anlayacak, dinleyecek ve rahatlatacak bir doktor ister.. Bilgisi ve tecrübesiyle kendimi güvende hissediyorum. Ne mutlu bana ki yollarımız onunla kesişti. Ilkin hocayı çevreme, arkadaşlarıma tavsiye ederken içim çok rahat eminim ki çok memnun kalacaklar.

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. İlkin Yeral Diğer

  Doktor bey alanında uzman olduğu kadar kadınlara yaklaşım konusunda da oldukça nazik. ikiz gebeliğim Sürecinde erken doğum riskim vardı, hocam süreci hem psikolojik olarak kolay geçirmeme yardımcı olurken vermiş olduğu tedavi de doğum sonrası bebeklerim için kurtarıcı oldu, düşük doğum ağırlığına rağmen küvöz süreci yaşamadan taburcu olduk şükürler olsun. Alanında uzman, bilgisi ve özverisi olan hekimlerimiz iyi ki varlar. Biz de kendisinden çok memnun kaldık

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu, Konyaaltı Google Haritalar'da göster
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, ... Anadolu Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Akdeniz Üniversitesi, Konyaaltı şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Akdeniz Üniversitesi, Konyaaltı şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Radyolog, Kardiyolog, Acil Tıp Doktoru, Biyokimya Uzmanı, Nörolog, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Genel Cerrah, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Fizik Tedavi Uzmanı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Patolog, Ürolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Mikrobiyolog, Adli Tıp Doktoru, Göz Doktoru, Gastroenterolog, Nefrolog, Radyasyon Onkoloğu, Göğüs Cerrahı, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Dermatolog, Romatolog, Onkolog, Çocuk Cerrahı, Çocuk Alerjisi Doktoru, Psikiyatrist, Çocuk Endokrinoloji Doktoru, Neonatolog, Çocuk Nöroloji Uzmanı, Algoloji Doktoru, Çocuk Hematolojisi Doktoru, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Çocuk Kardiyoloğu, Hematolog, Çocuk Gastroloji Hepatoloji Ve Beslenme Uzman, Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktoru, El Cerrahı, Aile Hekimi, Halk Sağlığı Hekimi, Spor Hekimi, İmmünolog, Androloji Doktoru, Çocuk Psikiyatristi, Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktoru, Çocuk Romatoloğu, Gastroenteroloji Cerrahı, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Pratisyen Hekim.
 • Akdeniz Üniversitesi, toplam 657 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Ultrasonografi, Böbrek Ultrasonu, Diyaliz, Nefroloji Randevusu, Abdominal Laparoskopi, Antroduodenal Motilite Çalışmaları, Bağırsak Tıkanması Onarımı, Balon Dilatasyon, Baryumlu Lavran, Bilgisayarlı Tomografi Kolonografisi.
 • Hayır, şu anda Akdeniz Üniversitesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Akdeniz Üniversitesi bu adreste hangi zaman dilimlerinin uygun olduğunu henüz belirtmedi. Takvimlerinde hangi zaman dilimleri olduğunu size bildirebilmeleri için doğrudan Akdeniz Üniversitesi ile iletişime geçmenizi öneririz.
 • Müsaitliği kontrol etmek için doğrudan telefonla Akdeniz Üniversitesi ile iletişime geçin.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Akdeniz Üniversitesi adresi Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu Konyaaltı şeklindedir.
İlgili aramalar