Bilgileri düzenle

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve si... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 6 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 14 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 12 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 6 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 32 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 17 adet nöroloji uzmanı, 12 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 34 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 17 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 8 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 9 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi Antalya ilinde Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu Konyaaltı Konyaaltı adresinde bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2422496000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Adres bilgisi

 • Akdeniz Üniversitesi

  Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu

  Konyaaltı,

  İletişim bilgileri 0 224 2...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ayşen Bingöl

  Çocuk Alerjisi, İmmünoloji, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba Ayşen hanım mükemmel bir hekim. İşinde son derece başarılı ilgili mütevazi bir insan. Gerçek bir Türk hekimi onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum sonsuz teşekkürler.....

  • çok memnunum

   Ayşen hanım,insana güven veren naif ve işinde gerçekten uzman nadir prof. doktorlardan birisi.Sizin siteniz aracılığıyla ulaştık kendisine.Bizi son derece güleryüzlü bir şekilde karşıladı.Kızımın,başka bir alerji uzmanı tarafından yanlış yönlendirilen tedavisini yeniden düzenledi.Hala onun takibi altındayız.İşini son derece titiz yapan ve tesadüflere bırakmayan bir uzman.Hiç tereddüt etmeden kendisine çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz çok teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Gültekin Süleymanlar

  Nefroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SERHAT İNCE Ben sn hocama babamı muayene ettirdim. son olarak konyada özel bir hastanede hastaneye yatırıp boyundan diyalize başlayacaklardı ancak Gültekin hocama muayene ettirdikten sonra uyguladığı tedavi yöntemiyle koluna fistül takılarak 1 aylık süreci hastaneye yatırılmadan ve boyundan girilmeden atlattık çok şükür, inşallah haftaya koldan diyalize başlayacagız. Kendisine çok tesekkür eder, meslek hayatında başarılarının devamını dilerim. Buarada asistanı Serpil Hanıma da göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ayrıca çok tesekkür ederim.

  • çok memnunum

   Bilgili, işinin uzmanı, hastanın dilinden anlayan, dünya tatlısı bir insan.. Her hali ile tam bir bilim adamı..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Bülent Ağırdır

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Araştırmalarım sonucunda ve tavsiye üzerine ulaştım Bülent Hocam'a. Güleryüzünden çok memnun kaldım. Donanımlı bilgili bir hoca. Küçük dilimde sıkıntı olmasından dolayı gittim. ilaç tedavisi uygulandı şuanda gayet iyiyim. tavsiye de ediyorum zaten.

  • çok memnunum

   Hocam'ın çok başarılı oldugunu ve ameliyatlarının iyi geçtiğini duyduğum için gittim. Kulağımda zar delinmişti ve ağır duyuyordum. bir de orta kulak iltihabı da vardı. komple temizlendi ve zar dikildi. şuanda %80 duyuyor kulaklarım. çok memnun kaldım Hğocamdan. Çok başarılı ameliyat gerçekleştirdiği için herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Babür Dora

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hocama tavsiye üzerine gittim. 6 ay önce doğum yaptım ve doğumdan sonra hiç bitmeyen bir başdönmesi oluştu. birçok doktor'a gittim hepsi ilaç verip gönderiyorıdu. birtürlü çözüm bulunamadı. Babür Hocam'a gittikten sonra günde 4-5 tane kullandığım ilaçlar tek ilaca indi ve başdönmelerimde büyük oranda azalma oldu. bana yaptıgı açıklamalarda bir sene boyunca nadir olarakda görülebileceği,iyileşmenin bir sene sürebileceğini söyledi. Gayet iyiyim şuanda. tanıdığım herkese de tavsiye ediyorum hocamı.

  • çok memnunum

   Babür Hocamıbir doktor arkadaşımın önersiyle tercih ettim. Hocam objetif naturel bir doktor. Tahliller yapıldı. Migren tedasvisi tahlilleri götürdüğümüzde tedavisi başlayacak ama muayenesi güzeldi. açıklamalarda bulundu hocam. Şuanda yaz mevsiminde olduğumuz için ataklar pek olmuyor ama kış'a girerken tekrar gideceğiz. Yakın çevremize bahsediyoruz hocamdan.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • İnci Süleymanlar

  Gastroenteroloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Inci hanıma güler yüzünden ötürü teşekkür ediyorum. Gastreolojiyi ilgilendiren bir hastalığa sahipseniz gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Inci hanımı en içten dileklerimle işlerinde başarılar diler gelecek hastalarını en içten dileklerimle kendilerine sağlık dilerim.hersşden önce soğuk kanlı olup hastalığımızı kabullenmemiz gerek.bende bastan çok çekindim ama zamanla hastalığımda barışık oldum.ve inci Hanım'a her zaman güvenebilirsiniz kendisi gerçekten mütevazi ve işinde uzman olduğunu sizlere tavsiye ederim saygılarımla bütün hastalarımıza Allah şifa versin saygılarımla tufan duran.

 • Güner Öğünç

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   5yıl önce tanıştım hocamla ve ameliyat oldum keşke 10 yıl önce olsaymışım bu ameliyatı beni bambaşka bir insan yapan sevgili Güner Öğünçe sonsuz teşekkürler . Tamamen işinin piri yine ameliyat olucak olsam onu seçerdim amelyatlardan sonra asla hastasını yalnız bırakmayan ve her seferinde sizi tekrar tanıyan size olumlu düşünmeyi öğreten güzel insan....Sevgiler hocam

  • çok memnunum

   Rahatsızlığımla ilgili ameliyatı gerçekleştiren doktor arayışındayken tıp fakültesinde sekreterlerden ve yetkili kişilerden bilgi alarak gittim.Ne tesadüf ki bu alanda en iyi doktora yönlendirilmişim. Hemen bir iş olarak maddi olarak görmedi.İlk olarak ameliyatı hemen önermedi .Beni detaylı bilgilendirdi ve kendi çabalarımla da neler yapmam gerektiği konusunda yönlendirdi.eğer ki başaramazsam ben buradayım olmadı en son çare ameliyatını yaparız dedi.Ameliyat oldum.Mikroskobik mide bandı ameliyatı oldum.35 kilo verdim.10 yıl oldu hiç sıkıntı yaşamadım.Hatta ameliyat olduğum gün eski hastalarından biri doktorumu ziyarete geldiğinde ameliyattan çıktığını öğrenince benimde yanıma uğradı.Ve onu gördüğümde de ve konuşunca da doktor konusunda çok doğru bir karar olduğunu bir kez daha anlamıştım.10 yıl olmasına rağmen halen takip eder ve artık doktorumdan ziyade bir dost ta sahip olduğumu düşünüyorum.Kendisini hem doktorum olarak hemde dost olarak çok seviyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Nurullah Bülbüller

  Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji, Metabolik Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Nurullah hocama sonsuz teşekkür ederim. Hocama ameliyat olan arkadaşlarımın memnuniyetini gördüm ve çok korktuğum tüp mide ameliyatı için hocamla tanıştım. 9 ayda 117 kg 77 kg ye kadar düştüm ve şimdi yeniden doğmuş gibiyim. Hocamı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. O hem iyi bir doktor hem de mükemmel bir insan. Görevini şevkle yapan hocam senin gibi insanlara çok ihtiyaç var bu memlekette.

  • çok memnunum

   Emel serpil tahmaz Saygudeger doktorumuz Nurullah Bulbuller.ben 117 kiloyla girdigim mide tup ameliyatiyla hayatima 67 kiloyla devam ediyorum..bugun tam bir sene oldu.ve bana bu mutlulugu veren hocama minnetlerimi sunuyorum.ne desem az.kelimeler yetmez onu anlatmaya.bizim bastacimiz en iyi hekimimiz.iyiki varain hocam.omrun uzun olsun

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (44) göz at

 • Yaşar Duranoğlu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   gayet iyi bir doktor sayesinde hastalığıdan kurtuldum

 • Özlem Dicle

  Dermatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   çocukken herkesin hayali bir kahramanı vardır ya siz benim gerçek kahramanım olmuştunuz...yaklaşık oniki yıl önce saçı dökülen bir kız olarak ailem beni size getirmişti.bir tek siz iyi geldiniz bana.beni tedavi ederek hayata bağladınız.eminim benim gibi birçok kişiye de yardımcı oldunuz.size minnetarım...çok zor ama umarım beni hatırlarsınız...

 • Tülay Özdemir

  Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   teşekkür ederim doktor hanım