Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 37 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Demetevler 12. Cad.

Yenimahalle ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 37 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 5 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 47 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 7 adet nükleer tıp uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 30 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 13 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 4 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 14 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 15 adet tıbbi patoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Demetevler 12. Cad. Yenimahalle adresinde bulunmaktadır. Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123360909 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Şafak Güngör Diğer

  Ben Tokattan Semih Soylu Babam ALi Soylu 2008 yılında kemik kaneriydi hocam kurtardı Allah Razı Olsun

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Lütfü Doğan Diğer

  Meme ca tanisiyla dr Lütfi doğan hocada sürecimiz başladı.tedavi sürecinden ve amaliyat sonucundan memnun kalmadığımız için kimseye tavsiye etmiyorum

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Kaptan Gülben Meme Biyopsisi

  Merhabalar, 19 Eylül 2020 yılında Meme (CA) kanseri olduğumu yapılan tetkikler sonucunda öğrendim .Kıymetli Doktorum Prof. Dr. Kaptan Gülben hocama ilk muayene sonucunda elimde hiçbir done olmadan hocamın olumsuz maalesef kanser demesiyle yıkıldım. İlk öncelikle Dünya başıma yıkıldı çok kızmıştım(hatta hocama bu durumu arz etmiştim tebessüm ederek gerçekleri size açık ve şeffaf bir şekilde söylemek zorundayım dedi -- Kıymetli Doktorum siz cansınız iyiki tanımışım sizi) elinde hiçbir tetkik olmadan nasıl olur kanser teşhisi koyabilir diye. Meğerse Hocam bu alanda işin ehliymiş de ben bilmiyormuşum .İlk Muayeneden sonra Kaptan Hocamın istediği tetkik sonuçları çıkınca ne kadar haklı ve yerinde isabetli teşhis koyduğunu anlamış oldum. Hocam tetkiklere bakarak bana durumumla ilgili açıklama yapmaya çalışıyordu ama ben ağlama krizine girmiştim .Ne kadar mükemmel bir doktorla tanışmışım hem hastalığımla ilgili olumlu olumsuz bilgilendirmeler yapıyor ve yönlendirmeye çalışıyor hem de bir yandan sakinleştirmeye çalışıyor. Hayatımın en kötü günüydü, o gün hafızamdan silinmeyecek belki ama çok şükür iyi bir hekimle yol almaya çalışmak beni bir nebzede olsa sakin kılıyordu. Tabii ki her günümüz hastanede geçiyordu ve ben sürekli ağlıyordum. Kaptan Hocam; güler yüzlü ,çok sakin, çok donanımlı,kibar ve naif bir kişiliğe sahip. Beni kırmadan bu şekilde sağlıklı yol alamayız artık ağlamayı bırakalım tedaviye başlayalım dedi. Çünkü her geçen gün benim kaybımdı evremiz ilerlemişti 2.evrenin sonu ve 3. evrenin başlangıcıydı. Hocamın öngörüsü, bilgisi, donanımı tartışılamaz. Bu kitlenin en az beş yıllık geçmişi var ve siz fark etmemişsiniz demişti Hocam çok haklıydı. Şunu da belirtmek isterim ki; Kaptan Hocanın dışında üç hekimle de görüştüm hepsi birbirinden mükemmeldi ama benim aklım ve kalbim Kaptan Hoca diye haykırıyordu. İyiki iç sesimi ve kendimi dinlemişim iyi ki bu zorlu süreci kıymetli Hocamla almışım bu süreçte sadece doktorum değil verdiği nasihatlarıyla bana babalık yaptı hayata bakış açımı değiştirdi diyebilirim.
  Hastasıyla iletişimi mükemmel, insani vasıfları ,tutumu olan babacan ruha sahip,hem teşhis hem de tedavi açısından isabetli tespitleri ve çok rahatlatıcı tavırları ve donanımlı bilgisi olan biri ben şükrediyorum iyiki yolumuz kesişmiş KAPTAN HOCAMLA.
  Hocamı yazmakla anlatmakla bitiremem .Bunları neden yazdım derseniz öncelikle Hocama teşekkürü sonsuz bir borç bilirim minnettarım ve böyle kıymetli hekimlerimizin daha güzel yerlerde onure edilmesini istiyorum. inşallah bu hastalık başınıza gelmez ama gelirse de doğru hekimle yol almanızı tavsiye ederim.
  RABBİM!!! binlerce kez razı olsun kendisinden hayatı boyunca ayağı taşa değmesin.RABBİM! Ellerine güç kuvvet versin.Aminnn...............

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aytül Tarcan Diğer

  Ailemde kanser öyküsü olması sebebiyle yıllardır kendisine muayeneye geliyorum.Her zaman bu hastalıklarda erken teşhisin önemini ciddiye aldığı ve gösterdiği ilgisi için kendisine çok teşekkür ederim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özgür Albuz Diğer

  Kasık fıtığı için başarılı bir doktor ararken şans eseri mhrsden Özgür hocaya randevu aldım. Görüştüğümüz ve tanıştığımız günden beridir daima yanimizdaydi ve bir telefon kadar uzağımızda. Poliklinikteki detayli açıklamalari olsun, telefonda da tane tane anlatmalari olsun her koşulda harika bir doktor. Kapalı ameliyatımı 23/09/2022 tarihinde oldum. Allah razı olsun Özgür hocadan. Ameliyat sonrasindaki sürecim de aynen poliklinikte anlattigi gibi o kadar rahat geciyor ki. Iyi ki size ameliyat olmusum, iyi ki sizinle tanismisim. Elinize emeğinize sağlık Özgür hocam.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aytül Tarcan Diğer

  Yumurtalıklarımda ağrı şikayetiyle başvurdum Aytül hanıma .Kendisinden önce gittiğim doktorun odasından iltihap olmuştur yumurtalıklarında bir şey olmaz diye adeta baştan savılarak çıkarıldıktan sonra Aytül Hanıma muayene oldum .Ultrason sonucum dahil her konuda içimi rahatlatacak şekilde açıkladı durumu .Gerçekten ilgili ,beni dinledi ve bana bir abla gibi yaklaştı aklıma takılan noktaları açıkladı.İşini severek yaptığı her halinden belli olan ,gerçekten başarılı bir doktor .Her şeyden önce ,hastane ortamını bile güzelleştiren güler yüzü için kendisine minnnettarım .

  Op. Dr. Aytül Tarcan

  Çok teşekkürler güzel sözleriniz için. Motivasyonumuz için çok kıymetli geri bildirimleriniz

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özgür Albuz Diğer

  18/08/2022 tarihinde tiroit ile ilgili sıkıntılarımla alakalı hastaneye gittim ve Özgür hocamla tanıştım. Ultrason istedi ve sonucunda pepiler tiroit kanseri teşhisini koydu. hastalığım ile ilgili beni detaylı bir şekilde bilgilendirerek ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat gününe kadar herhangi bir sorunum olduğunda telefon ile ulaşabiliyordum. O kadar candan güler yüzlü ve samimi yaklaşımı vardı ki hastalığım ile ilgili psikolojik bir problem yaşamadım. 05/10/2022 tarihinde ameliyatım yapılarak iki taraflı tiroit bezlerim başarılı bir şekilde alındı. Özgür hocam ameliyat öncesi ve sonrasında hep yanımdaydı. İyi ki varsınız sizinle karşılaştığım güne dua ediyorum Allah sizi başımızdan eksik etmesin hakkınız ödenemez teşekkürler...

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özgür Albuz Diğer

  Abdurrahman yurtasrslan onkoloji hastanesinde tesadüfen ortaya çıkan tiroit kanseri teşhisinde özgür hocamla tanıştık Allah razı olsun çok iyi ilgilendi olumlu olumsuz herseyi net bir şekilde ameliyatıma kadar anlattı. Randevularımda tam zamaninda hic beklemeden aldi.2 hafta önce cok başarılı iyi geçen bir ameliyatımı özgür hocam ve ekibi gerçekleştirdi.beni cok iyi karsiladilar, Ameliyattan sonra ertesi gün hemen taburcu oldum hicbir sıkıntım yok hamdolsun telefonla aradigim da yada mesaj attigimda hemen dönüş yapıp ilgileniyor şuan halen aklıma takılan ne olursa sabırla cevaplıyor , hem teşhis hem de tedavi açısından çok rahatlatıcı ve bilgili biri yaklaşımı, insani tutumu, isabetli tespitleri ve ilgili tavırlarıyla kesinlikle tavsiye ederim.size minnettarım Özgür hocam

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ethem Oğuz Tarcan Diğer

  Oğuz hocayla acile gitmem ve direkt ameliyata alınmamdan dolayı tesadüfen tanışmış oldum ve ameliyatımı yaptığı için şanslı hissettim. Devlet hastanesinde ve kötü şartlarda olmalarına rağmen ameliyat sonrası mahvolan psikolojilerden anlayan anlayışlı davranan bir doktor olması her şeye değer bence. Hastasını tesadüfen koridorda suratı asık görünce bile ilgilenen biri. Her şeyden önce insan. Teşekkürler Oğuz hocam.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Bacınoğlu Diğer

  Yıllardır her yıl farklı farklı kadın doğum uzmanlarına gittim her gittiğimde düzenli simir testi verdim sonuç negatif bir sorun yok. Hiç biri çözüm odaklı olmayıp süregelen aşırı kanama ve lekelenmeler ağrılar aynen devam etti değerli doktor Ahmet Bacinoglu 'na gidene kadar..çok araştırdım nokta atışı teşhis koyduğunu duymuştum. gerçek ten ben de şahit oldum bugüne kadar gittiğim.hic bir doktorun anlayamadığı durumumu bir muayene ile anlayıp ameliyat olmamı önerdi. 18 ağustos da ameliyat oldum ve çok olumlu bir ameliyat geçirdim şeker hastası olmana rağmen bir sorun yaşamadım böyle tecrübeli işinin ehli doktoru karşıma çıkardığı için allaha,binlerce şükrediyorum evet iletişim konusunda biraz daha rahat rahat uzun uzun hasta doktor iletisimi olsa çok daha iyi olur fakat devlet hastanelerinde muayene süresi o kadar kısa ki her hastaya vakit ayırmak mümkün değil o yüzden çok anlayışla karşılıyorum az ve öz bilgi vermesi benim için yeterli...Ahmet Bacınoglu gibi bir doktorun ülkemizde bulunması büyük şans degerli doktorlarımızın kıymetini bilmeliyiz,allah başımızdan eksik etmesin sağlıklı uzun ömürler nasip etsin

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar