Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Ankara Etlik İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Etlik İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Halil Sezai Erkut Cad.Kasalar

Yenimahalle ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Etlik İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 12 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 17 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 12 adet kardiyoloji uzmanı, 12 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 12 adet nöroloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 5 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 9 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Etlik İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Halil Sezai Erkut Cad.kasalar Yenimahalle adresinde bulunmaktadır. Ankara Etlik İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3125672000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Medine Nil Sürsal Diğer

  Yıllar önce babamın felç rahatsızlığı nedeniyle kendisine gitmiştik.Guler yüzü ilgili tavırları ile bizi çok rahatlattı..Felc sonrası distoni teşhisini bulup doğru tedaviye yönlendirdi.Yillar boyunca da desteğini ve güler yüzünü esirgemedi.Yasar Amca diye karşılandı babamı.Babam da kızı gibi severdi Hem insanlık hem mesleki yönden harika bir insan.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdal Şimşek Muayene

  Sn Erdal Şimşek le yakınlarımın tavsiyesi üzerine Ankara şehir hastahanesinde muayene amaçlı tanıştım.By pass ameliyatımın yatış sürecinden ameliyat sırası ve sonrasında taburcu olduğum güne kadar göstermiş oldukları yakın ilgi alaka samimiyet ve sağladıkları imkanlarla yeniden sağlığıma kavuştum..kendilerine minnettarım. Şahsında tüm ekip arkadaşlarına ve personeline çok teşekkür ediyorum..Allah razı olsun.İyiki böyle doktorlarımız var..sağolsun.Allah var olsunlar....Emekli öğretmen Sadi Soysal.D.bakır.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muzaffer Çeliksöz

  Annemin yillar once kalp kapakcik ameliyatini yapti cok iyi annem yillar gecmesine ragmencok iyi simdi babami emanet ediyoruz icimiz rahat


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serap Haznedaroğlu Ülser tedavisi

  Serap Hanım,
  Hayatımda gördüğüm en mükemmel bir İnsan, Hastalarına her konuda yardımcı ve destek olan, bir Anne, Abla, Kardeş, Arkadaş gibi hastaya yaklaşımına, hastanın hikayesini dinleyişine, teşhis-tanı-tedavi aşamalarındaki içtenliğine hayran kalmamak elde değil. Nasihatleri ve tedavi şekli ile çok kısa sürede tedavim sonuç verdi. Önermemle giden aile bireylerim ve arkadaşlarım hepsi ve kendi adıma da teşekkürü bir borç biliyorum. Sizin gibi alanında uzman sevgiyle layıkıyla doktorların olmasını canı gönülden temenni ediyorum.Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar