Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastal... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi

Gazi Mah. Silahtar Cad. No:2

Yenimahalle ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Ankara ilinde Gazi mahallesi adresinde bulunmaktadır. Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3122126666 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sultan Suna Dirican Diğer

  20 yıldır rahatsız olduğum ve son raddesinde olduğum hemoroid ameliyatımı longo hemoroidopeks yöntemi ile son derece başarılı ve profesyonel şekilde yapan hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Ameliyat öncesinde ve sonrasında içimi ferahlattığı için yapmam gerekenleri sabırla ve bir yakınıymışım gibi samimiyetle anlattığı, dinlediği ve ilgilendiği için doktoruma tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. Allah uzun ömürler versin.

  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sultan Suna Dirican Diğer

  Sultan hocamda göbek fıtığı ve safra kesesi ameliyatı oldum. Çok tecrübeli işinin ehli bir doktor. Hiç sıkılmadan her sorumuza da cevap verdi. Allah razı olsun canım hocam.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yurdal Yüksek Laparoskopik Fıtık Tedavisi

  Gazi Mustafa Kemal Hastanesi'nde kasık fıtığı ameliyatımı yapan, sayın Yurdal YÜKSEK Bey'e en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
  Hastaneye ilk başvurduğum gün hızlı bir şekilde teşhis koyup, yine aynı hızla ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi ve beni sağlığıma kavuşturdu.
  Ayrıca teşhis ve tedavi aşamalarında; Gazi Mustafa Kemal Hastanesi'nde muhatap olduğum hastane personelinin tamamının, işini çok iyi bilen ve yapan, güler yüzlü, pozitif ve en önemlisi de çok sakin olduklarını fark ettim. Bu vesileyle, hastane Başhekim ve yönetimine de teşekkür ediyor, Yurdal Hocama tekrardan, en derin saygı ve şükranlarımı sunuyorum...

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selahattin Taşkesen Diğer

  20 yaşındayım kanımda normalin 8 kat üstünde pıhtı olduğunu Selahattin hocadan öğrendim o kadar doktora gittim hiç biri farketmedi ilk başta inanmayıp tekrar test yaptı işinde çok hassas ve detaylı anlatımıyla insanı diğer doktorlar gibi rencide etmeden işini yapıyor kesinlikle tavsiye ederim

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yurdal Yüksek Diğer

  Yurdal hoca safra kesesi ameliyatımı yaptı. Ağrılarımdan, şikayetlerimden sayesinde çabucak kurtuldum. İlgisi, alakası, doktorluğu çok iyi bir hoca. Teşekkür ediyorum kendisine.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selahattin Taşkesen Diğer

  Annemde yaz tatilinde iken Ankara dışında bir enfeksiyon sorunu oldu ve bir ayağı çok şişerek, kızardı. Bir müddet antibiyotik kullandı ve birkaç ayda eski haline dönemese de toparlandı. Şeker hastası da olduğu için bir dahiliye uzmanına danışmak istedik. Buradaki yorumları da gördükten sonra Selahattin beyden randevu aldık. Yoğun randevu programına rağmen, titiz, sabırlı ve ilgili tutumu bizi çok memnun etti. Aynı zamanda çok iyi dinleyici ve dikkatli bir doktor. Tüm tetkiklere baktıktan sonra, şu anda endişe duyacak ciddi bir durum olmadığı yönünde görüş verdi ve eksik vitaminlerini takviye etme yönünde yönlendirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Saygılar sunuyorum.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tarkan Uzun Diğer

  Eşim kasık fıtığı şikayeti üzerine hocamız ile iletişime geçti. Fıtığı ileri seviye olduğu için hocamız hemen yamalı ameliyatı öngördü, sağolsun 1 hafta içinde ameliyatını yaptı.. eşim birkaç gün içerisinde kendisini hemen toparladı ve eski sağlığına kavuştu.. Sayın doktorumuz gerçekten son derece profesyonel ve alanında uzman, hastaları ile iletişimi gayet güzel, gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz..

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Halil Bilgili Diğer

  İnternette yazılan güzel yorumları görünce randevu alıp muayene olmaya gittim.
  Kardiyoloji uzmanı Dr. Halil Bilgili hocamın odasına girdiğim anda harika bir doktor ile karşı karşıya olduğumu anladım. Gerek muayenesi gerekse göstermiş olduğu ilgi ve alakası dört dörtlüktü.
  Güler yüzlü ve içten hizmetleri için Dr.Halil Bilgili hocama ve yanındaki sekreter hanıma, EKG ve EFOR testini yapan hemşirelerimize çok teşekkür ediyorum.
  Pandemi döneminiyle birlikte sağlık çalışanlarımızın bizim için ne kadar önemli olduğunu ve bizim için nasıl da özveriyle çalıştıklarına millet olarak hep birlikte şahit olduk.
  Yeryüzünde yürüyen melekler görmek isteyenler sağlık çalışanlarımıza baksınlar.
  İyi ki varsınız.

  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tarkan Uzun Diğer

  ACİL 112 İLE AŞIRI KARIN AĞRISI ŞİKAYETİ İLE GAZİ M.KEMAL HASTANESİNE TARKAN HOCAMA GİTTİM .DİVERTİKUL TEŞHİSİ KONULDU TEDAVİM BAŞARILI BİR ŞEKİLDE 9 GÜNDE TABURCU OLDUM.TARKAN BEY KİŞİLİĞİ, HEKİMLİĞİ, İKİLİ İLETİŞİMİ HERŞEYİ İLE MUHTEŞEM BİR İNSAN HERKESE TAVSİYE EDERİM

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Burcu Uğurlu Ilgın Diğer

  Doktor hanıma kalbimin kontrolü için gittim bana çok yardımcı oldu ve ilgilendi İlgisi ve bilgilendirmesi süper Allah razı olsun vatana böyle süper doktor yetiştiren başta ailesine ve hocalarına çok teşekkürler burcu hanım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar